SCUM (Gamepires & Croteam)

poruka: 799
|
čitano: 258.715
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
Evil Access kaže...

Meni se svidja Shroudov pristup, tako ja igram sve igre, nista ne citam, ne gledam po netu, pokusavas da naucis sve sam, zna biti bolno, ali je zabavno, ako bas udaris od zid onda pocnes uciti o igri. Kako god 90k ljudi ga gleda, znaci da je napravio dobar show.

Jedno je kad si ne zelis spoilat igru. Drugo je kad si neinformiran i ne razumiješ osnovne mehanike igre pa 90k ljudi dajes krive informacije.

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
16 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

"show", jer ovako kad ga gledam ocito je da se pravi glup cisto zato da chat krene rageati zbog stvari koje izvodi na ekranu

Krenia je praviti shelter pokraj airfielda, i potrebno mu je (bubam) 10 velikih grana, 5 malih i 3 log-a

Ofkors torba mu je puna smeca i ima prostora samo za jednu veliku granu.

Tribalo mu je 10min dok skuzi da moze craftati s stvarima koje su na podu u blizini.
I onda umjesto da sasjece par stabala u blizini, on srusi jedno i onda otrci 10m dalje i sasjece drugo stablo.
Nakon toga krene prenositi velike grane jednu po jednu vamo tamo iako vidi na mu u vicinity stoji 20 velikih grana i fale mu logovi.
I slicne gluposti tokom citavog streama.


Sta je najgore onda ispada da je igra u kurcu i ne valja a ustvari on namjerno sabotira gameplay da bi gledateljima bilo "napetije".

Potpis:
Moj PC  
4 1 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
D3lBoy kaže...

I drdisrespect igra, on ce vjerojatno mracit https://www.twitch.tv/drdisrespectlive

 Hahahah, nije ovo za njega, on je povrsan kao prosjecna sponzorusa, hahaah, to je show.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
7 godina
protjeran
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
KiCo77 kaže...
Evil Access kaže...

Meni se svidja Shroudov pristup, tako ja igram sve igre, nista ne citam, ne gledam po netu, pokusavas da naucis sve sam, zna biti bolno, ali je zabavno, ako bas udaris od zid onda pocnes uciti o igri. Kako god 90k ljudi ga gleda, znaci da je napravio dobar show.

Jedno je kad si ne zelis spoilat igru. Drugo je kad si neinformiran i ne razumiješ osnovne mehanike igre pa 90k ljudi dajes krive informacije.

 Tko ima mozga shvatiti ce, tko nema njemu je svejdno. 

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
12 godina
online
SCUM (Gamepires & Croteam)

scum je upravo neko vrijeme bio broj 1 igra na twitchu.. prestigao fortnite. bas nas ide ove godine.. od sporta do game dev-a. jos da nam pol drzave ne kopa po kontejnerima di bi nam bio kraj 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
Evil Access kaže...
KiCo77 kaže...
Evil Access kaže...

Meni se svidja Shroudov pristup, tako ja igram sve igre, nista ne citam, ne gledam po netu, pokusavas da naucis sve sam, zna biti bolno, ali je zabavno, ako bas udaris od zid onda pocnes uciti o igri. Kako god 90k ljudi ga gleda, znaci da je napravio dobar show.

Jedno je kad si ne zelis spoilat igru. Drugo je kad si neinformiran i ne razumiješ osnovne mehanike igre pa 90k ljudi dajes krive informacije.

 Tko ima mozga shvatiti ce, tko nema njemu je svejdno. 

Stvar je u tome da momci uvode nove mehanike u survival žanr. Gdje si vidio da renderanje protivnika u grmu ili na velikoj udaljenosti ovisi o skillu tvojeg lika? Ili da se u 3rd personu ne rendera protivnik ako ga tvoj lik u igri zaista ne vidi? Pracenje zivotinja isto nije videno u ovom žanru. Screen sa metabolizmom je prica za sebe. 

I onda kada netko upali shroudov stream vidjet će još jedan dayz klon i otpisat ga, jer zasto bi ocekivao nesto dobro u zanru gdje igre stoje po 5 godina u early accessu i nikad ne dostave obecano.

 

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
12 godina
online
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
KiCo77 kaže...
Evil Access kaže...
KiCo77 kaže...
Evil Access kaže...

Meni se svidja Shroudov pristup, tako ja igram sve igre, nista ne citam, ne gledam po netu, pokusavas da naucis sve sam, zna biti bolno, ali je zabavno, ako bas udaris od zid onda pocnes uciti o igri. Kako god 90k ljudi ga gleda, znaci da je napravio dobar show.

Jedno je kad si ne zelis spoilat igru. Drugo je kad si neinformiran i ne razumiješ osnovne mehanike igre pa 90k ljudi dajes krive informacije.

 Tko ima mozga shvatiti ce, tko nema njemu je svejdno. 

Stvar je u tome da momci uvode nove mehanike u survival žanr. Gdje si vidio da renderanje protivnika u grmu ili na velikoj udaljenosti ovisi o skillu tvojeg lika? Ili da se u 3rd personu ne rendera protivnik ako ga tvoj lik u igri zaista ne vidi? Pracenje zivotinja isto nije videno u ovom žanru. Screen sa metabolizmom je prica za sebe. 

I onda kada netko upali shroudov stream vidjet će još jedan dayz klon i otpisat ga, jer zasto bi ocekivao nesto dobro u zanru gdje igre stoje po 5 godina u early accessu i nikad ne dostave obecano.

 

 

slazem se.. taman s ekipom komentiram koliko je neodgovorno od njega sta radi.. totalno neinformirano se upustio u igru i nije uopce svjestan koliko moze nastetit samom developmentu i igri dok siri dezinformacije a pritom ga gleda skoro 100 tisuca ljudi.  

6 godina
protjeran
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
KiCo77 kaže...

Stvar je u tome da momci uvode nove mehanike u survival žanr. Gdje si vidio da renderanje protivnika u grmu ili na velikoj udaljenosti ovisi o skillu tvojeg lika? Ili da se u 3rd personu ne rendera protivnik ako ga tvoj lik u igri zaista ne vidi? Pracenje zivotinja isto nije videno u ovom žanru. Screen sa metabolizmom je prica za sebe. 

I onda kada netko upali shroudov stream vidjet će još jedan dayz klon i otpisat ga, jer zasto bi ocekivao nesto dobro u zanru gdje igre stoje po 5 godina u early accessu i nikad ne dostave obecano.

 

 Ovo je najbolje prokomentirao lirik kada je rekao da nije čudo što je nastupila apokalipsa koliko taj može pojesti

Na kraju su ga ispravili da se ne radi o apokalipsi, već o tv showu ili tako nešto. To nisam najbolje pohvatao pa bi bio zahvalan, ako bi netko objasnio pozadinu priče u kratkim crticama.

 

EDIT: Ono što sam primjetio, građevine su poprilično autentične našima.

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.8.2018 0:23 (Seronja nezauzet).
7 godina
protjeran
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
KiCo77 kaže...
Evil Access kaže...
KiCo77 kaže...
Evil Access kaže...

Meni se svidja Shroudov pristup, tako ja igram sve igre, nista ne citam, ne gledam po netu, pokusavas da naucis sve sam, zna biti bolno, ali je zabavno, ako bas udaris od zid onda pocnes uciti o igri. Kako god 90k ljudi ga gleda, znaci da je napravio dobar show.

Jedno je kad si ne zelis spoilat igru. Drugo je kad si neinformiran i ne razumiješ osnovne mehanike igre pa 90k ljudi dajes krive informacije.

 Tko ima mozga shvatiti ce, tko nema njemu je svejdno. 

Stvar je u tome da momci uvode nove mehanike u survival žanr. Gdje si vidio da renderanje protivnika u grmu ili na velikoj udaljenosti ovisi o skillu tvojeg lika? Ili da se u 3rd personu ne rendera protivnik ako ga tvoj lik u igri zaista ne vidi? Pracenje zivotinja isto nije videno u ovom žanru. Screen sa metabolizmom je prica za sebe. 

I onda kada netko upali shroudov stream vidjet će još jedan dayz klon i otpisat ga, jer zasto bi ocekivao nesto dobro u zanru gdje igre stoje po 5 godina u early accessu i nikad ne dostave obecano.

 

 Nije ti ovo review igre niti objektivan prikaz, lik se zabavlja na sebi svojstven nacin, a devsi nisu trebali izdati igru u ovakom stanju ako misle da ce im biti negativan publicitet. Nista od toga sto si ti rekao nece prodati igru, ali lik sto pisa po Shroudu dok je ovaj afk i seta psa i krije se u WC i onda drugi lik pocne da pisa po liku sto pisa po Shroudu, to ce prodati igru.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
12 godina
online
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
Seronja nezauzet kaže...
KiCo77 kaže...

Stvar je u tome da momci uvode nove mehanike u survival žanr. Gdje si vidio da renderanje protivnika u grmu ili na velikoj udaljenosti ovisi o skillu tvojeg lika? Ili da se u 3rd personu ne rendera protivnik ako ga tvoj lik u igri zaista ne vidi? Pracenje zivotinja isto nije videno u ovom žanru. Screen sa metabolizmom je prica za sebe. 

I onda kada netko upali shroudov stream vidjet će još jedan dayz klon i otpisat ga, jer zasto bi ocekivao nesto dobro u zanru gdje igre stoje po 5 godina u early accessu i nikad ne dostave obecano.

 

 Ovo je najbolje prokomentirao lirik kada je rekao da nije čudo što je nastupila apokalipsa koliko taj može pojesti

Na kraju su ga ispravili da se ne radi o apokalipsi, već o tv showu ili tako nešto. To nisam najbolje pohvatao pa bi bio zahvalan, ako bi netko objasnio pozadinu priče u kratkim crticama.

 

EDIT: Ono što sam primjetio, građevine su poprilično autentične našima.

 

https://clips.twitch.tv/LitigiousBlindingAnacondaMikeHogu

 

kratak story recap:

 

- radnja se odvija na otoku gdje su pusteni zatvorenici, najgori od najgorih i zabavaljaju javnost koja ih prati na tvu putem dronova itd.. svojevrstan reality show.

- respawn i sudjelovanje u eventima se placa fame pointsima koje zaradujes taqko sta moras bit sto zabavniji za gledanje.. ubijat, klat ljude zombije komadat ih itd..

 

ukratko lore igre je keeping up with kardashians dayZ style.. sa puno dodanih novih stvari i elemenata

10 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)

Tako nešto, ti droneovi su kao kamere koje prenose sta koji player radi, pojave se u "zanimljivim trenucima". Vjerojatno ce to netko moc nadgledati, meni se ne sviđa sto mozes ostavit svoj šator i respawnat se svaki puta tamo. Tako je shroud, postavio pored airfielda i svaki put kad bi umro, dotrci nazad za minutu. Tako da ce bit toga oko vrucih lokacija.

Dosta mjesta i jesu inspirirane Hrvatskom, ima Gunja, Lokve itd.

Battlelog: D3lBoy-00
12 godina
online
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
D3lBoy kaže...

Tako nešto, ti droneovi su kao kamere koje prenose sta koji player radi, pojave se u "zanimljivim trenucima". Vjerojatno ce to netko moc nadgledati, meni se ne sviđa sto mozes ostavit svoj šator i respawnat se svaki puta tamo. Tako je shroud, postavio pored airfielda i svaki put kad bi umro, dotrci nazad za minutu. Tako da ce bit toga oko vrucih lokacija.

Dosta mjesta i jesu inspirirane Hrvatskom, ima Gunja, Lokve itd.

 

da, ali trebas uzet u obzir da taj respawn kosta nemalih stotinjak fame pointsa.. plus moras craftat shelter koji moze bit unisten..a uzmes li u obzir da fame pointsi mogu ic i u minus trebas bit heben igrac da bi zaradio svako malo za respawnat se 2  - 3 puta u shelteru ( naravno ako ga niko ne vidi i ne unisti u meduvremenu ) .

 

no dobro bit ce tu jos puno balansiranja narednih mjeseci.

6 godina
protjeran
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
D3lBoy kaže...

Tako nešto, ti droneovi su kao kamere koje prenose sta koji player radi, pojave se u "zanimljivim trenucima". Vjerojatno ce to netko moc nadgledati, meni se ne sviđa sto mozes ostavit svoj šator i respawnat se svaki puta tamo. Tako je shroud, postavio pored airfielda i svaki put kad bi umro, dotrci nazad za minutu. Tako da ce bit toga oko vrucih lokacija.

Dosta mjesta i jesu inspirirane Hrvatskom, ima Gunja, Lokve itd.

 Big Brother ?!?!?!?! Aj. baš me zanima kako će to ispasti. Čini mi se kao ok ideja, ali koliko će biti izvodivo sa mnogo igara i igrača...

12 godina
neaktivan
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Rekli su da je kolicina loota pojacana kako bi bilo zanimljivje streamerima, također su pojacani fp-ovi na eventima (a mozda i opcenito), tako da da prekosutra sve to ipak biti malo drugacije.

 

dodatno o loreu::

 

Svi zatvorenici imaju neki chip na glavi, zbog toga imas pristup svim informacijama o svojem tijelu (metabolism tab), ali to omogucuje i vlasnicima showa da izvuku sve informacije o tebi.

Ako sam dobro shvatio, urednici showa uvijek imaju spreman tvoj klon, tako da nakon sta ti umres, tvoje tijelo nakon nekog vremena postaje zombi, a sa svojim klonom ti nastavljaš igrat. (ovo trenutno nije u igri jer jos testiraju)

Također, taj chip pruza razne mogucnosti koje ce se pojavit kroz early access, npr. spominjali su hacking skill koji ce ti dopustat da upravljas puppetima ili mozda cak drugim igracima.

Sve u svemu imaju jako puno prostora za razvoj, samo treba novca i vremena.

 

Cak su i spominjali da ako previse ubijas puno niže levele od sebe da ce ti momci sa TV Showa poslat horde puppeta na tebe ili slicno. Ne znam u kakvom je to stanju, je li uopce implementirano jos. Mogli bi vidjet puno tih stvari iz hunger gamesa, sto je meni odlicno.

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.8.2018 0:43 (KiCo77).
Moj PC  
2 0 hvala 4
15 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
Evil Access kaže...

Meni se svidja Shroudov pristup, tako ja igram sve igre, nista ne citam, ne gledam po netu, pokusavas da naucis sve sam, zna biti bolno, ali je zabavno, ako bas udaris od zid onda pocnes uciti o igri. Kako god 90k ljudi ga gleda, znaci da je napravio dobar show.

Sve je to ok kad igraš ti privatno, ali kad glumiš novinara koji ljudima objašnjava funckionalnosti igre o kojoj nemaš pojma i sereš po sadržaju a ne znaš da je tu, samo si neinformiran i nemaš pojma o tome, onda to nije ok. Pogotovo kad imaš (ili bi trebao imati) neku odgovornost prema 80k ljudi koji slušaju tvoje bedastoće i uzimaju ih zdravo za gotovo.

Al to sam samo ja...

 

 

7 godina
protjeran
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
Rhodin kaže...
Evil Access kaže...

Meni se svidja Shroudov pristup, tako ja igram sve igre, nista ne citam, ne gledam po netu, pokusavas da naucis sve sam, zna biti bolno, ali je zabavno, ako bas udaris od zid onda pocnes uciti o igri. Kako god 90k ljudi ga gleda, znaci da je napravio dobar show.

Sve je to ok kad igraš ti privatno, ali kad glumiš novinara koji ljudima objašnjava funckionalnosti igre o kojoj nemaš pojma i sereš po sadržaju a ne znaš da je tu, samo si neinformiran i nemaš pojma o tome, onda to nije ok. Pogotovo kad imaš (ili bi trebao imati) neku odgovornost prema 80k ljudi koji slušaju tvoje bedastoće i uzimaju ih zdravo za gotovo.

Al to sam samo ja...

 

 

 Lik ne glumi novinara niti ista, ima svoj stil i to je to. Sve je to zafrkancija, show, ako hoces da naucis o igri nadji nekoga tko ima "ozbiljan" stream. 

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
15 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Samo bi se nadovezao, ako veći dio igrača ne kuži glavne mehanike ni gameplay, to znači da je game designer loše odradio svoj posao.

Slažem se da treba bit malo više informiran kad si novinar, streamer baš i ne, imaju svoj stil zbog kojeg su popularni.

 

Mislim da shroud nikako nije naštetio Scumu sa svojom neupućenosti u igri, već baš suprotno.

 

Svaka čast ekipi iz Gamepiresa i Croteama na super igri i odličnom marketingu!

Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Mogla bi igra sutra imati strašan start, govorim o tome da je zaigra preko 100 tisuća ljudi već prvi dan, jučer je ovo bio strašan marketing, shroud,disrescpet,lirik,forsen, igra je super zanimljiva što je najvažnije, a pogotovo kao u mom slučaju ima nas 5 6 koji će igrati odma u startu, sa ekipom je to tek prava stvar, mapa ogromna ideš okolo lootaš, i znači sve stvari koje imaš držiš u inventory i kad se odjaviš sa servera 20 sekundi prođe i sigurno je sve. Samo me zanima koji je smisao igre kasnije, kad se nalutaš sa ekipom i kad si full opremljen koja je procedura za dalje i koji je smisao igre. Premda nema gradnji bazi i tome slično. Ima dosta stvari i kraftanja koji se odnosi na metabolizam samog lika razne prehrane itd. I vjerovatno će tu dolaziti još puno toga novoga kroz razne updejte :D

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
D3lBoy kaže...


Dosta mjesta i jesu inspirirane Hrvatskom, ima Gunja, Lokve itd.

 

Vidio hrv. zastavu u jednom od revieweva, jos nek uvale nekakve fontane i spomenik FTu i amen :D

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
15 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
Evil Access kaže...
Rhodin kaže...
Evil Access kaže...

...

...

 

 Lik ne glumi novinara niti ista, ima svoj stil i to je to. Sve je to zafrkancija, show, ako hoces da naucis o igri nadji nekoga tko ima "ozbiljan" stream. 

 Što to danas znači "lik ne glumi novinara"? Znači svatki ko radi takav i sličan posao, streamer, bloger, deklarirani novinar... svi pišu, daju svoj osvrt na nešto, ljudi to čitaju, gledaju, i najvažnije formiraju mišljenje (o Bože zašto) na temelju onoga što vide, čuju i pročitaju od tih "internet gurua".

Lik nije amater, on to radi komercijalno... živi i zarađuje od toga, i vjerovali ili ne radi reklamu, ili antireklamu. Njemu to možda jest opušteno, zajebancija, ali netko živi i radi, ponekad uspije ili propadne zbag takvih...

 

On može reć "sprdam se, nemam pojma što raim, ali uživam", pa je to možda Ok... ali barem da se informira o igri, ono osnovne funkcionalnosti... Kad nešto novo nudimo korisniku, prvo, ali prvo pročitam dokumentaciju i istestiram kod sebe proizvod, nikad mi se nije desilo da dođem baljezgat o nečemu a da nemam pojma, već okvirno iz nekog marketing materijala o čemu pričam.

Doduše meni ne uplačuju tisuće ljudi po 2-3-5 dolara da me gledaju... možda bih trebao mijenjat posao...

12 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
Rhodin kaže...

 Lik ne glumi novinara niti ista, ima svoj stil i to je to. Sve je to zafrkancija, show, ako hoces da naucis o igri nadji nekoga tko ima "ozbiljan" stream. 

 Što to danas znači "lik ne glumi novinara"? Znači svatki ko radi takav i sličan posao, streamer, bloger, deklarirani novinar... svi pišu, daju svoj osvrt na nešto, ljudi to čitaju, gledaju, i najvažnije formiraju mišljenje (o Bože zašto) na temelju onoga što vide, čuju i pročitaju od tih "internet gurua".

Lik nije amater, on to radi komercijalno... živi i zarađuje od toga, i vjerovali ili ne radi reklamu, ili antireklamu. Njemu to možda jest opušteno, zajebancija, ali netko živi i radi, ponekad uspije ili propadne zbag takvih...

 

On može reć "sprdam se, nemam pojma što raim, ali uživam", pa je to možda Ok... ali barem da se informira o igri, ono osnovne funkcionalnosti... Kad nešto novo nudimo korisniku, prvo, ali prvo pročitam dokumentaciju i istestiram kod sebe proizvod, nikad mi se nije desilo da dođem baljezgat o nečemu a da nemam pojma, već okvirno iz nekog marketing materijala o čemu pričam.

Doduše meni ne uplačuju tisuće ljudi po 2-3-5 dolara da me gledaju... možda bih trebao mijenjat posao...

 

 

a i od kud znaš da nije dobio neku pinku od developera Frotn. ili ne znam koga jer niko od njih ne voli konkurenciju i to bilo kakvu a ovo im je najjeftiniji način da srežu u korjenu - njemu se najlakše napraviti glup poslje a zbog njegovog streama/videa/bilo čega 90.000 ulazno ne kupi igru a to je malom developeru koji nema ni približno buđet smrt - nadam se da nebu tak naravno, ja ću uzeti pa nek im bude sretno 

12 godina
neaktivan
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
Jovanka kaže...
D3lBoy kaže...


Dosta mjesta i jesu inspirirane Hrvatskom, ima Gunja, Lokve itd.

 

Vidio hrv. zastavu u jednom od revieweva, jos nek uvale nekakve fontane i spomenik FTu i amen :D

 Ima i našeg dresa, desetka haha

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
11 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)

Ne sjecam se... 

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
6 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
Rhodin kaže...
Evil Access kaže...
Rhodin kaže...
Evil Access kaže...

...

...

 

 Lik ne glumi novinara niti ista, ima svoj stil i to je to. Sve je to zafrkancija, show, ako hoces da naucis o igri nadji nekoga tko ima "ozbiljan" stream. 

 Što to danas znači "lik ne glumi novinara"? Znači svatki ko radi takav i sličan posao, streamer, bloger, deklarirani novinar... svi pišu, daju svoj osvrt na nešto, ljudi to čitaju, gledaju, i najvažnije formiraju mišljenje (o Bože zašto) na temelju onoga što vide, čuju i pročitaju od tih "internet gurua".

Lik nije amater, on to radi komercijalno... živi i zarađuje od toga, i vjerovali ili ne radi reklamu, ili antireklamu. Njemu to možda jest opušteno, zajebancija, ali netko živi i radi, ponekad uspije ili propadne zbag takvih...

 

On može reć "sprdam se, nemam pojma što raim, ali uživam", pa je to možda Ok... ali barem da se informira o igri, ono osnovne funkcionalnosti... Kad nešto novo nudimo korisniku, prvo, ali prvo pročitam dokumentaciju i istestiram kod sebe proizvod, nikad mi se nije desilo da dođem baljezgat o nečemu a da nemam pojma, već okvirno iz nekog marketing materijala o čemu pričam.

Doduše meni ne uplačuju tisuće ljudi po 2-3-5 dolara da me gledaju... možda bih trebao mijenjat posao...

 Eh vidis, tu si udario u problem svojeg razmisljanja. Ti prodajes nesto za svoju firmu i firma te placa ovisno o tome kako nesto prodas. Shroud i ostali streameri prodaju zabavu kroz svoju osobu. Oni nemaju obveze prema devovima igara. Isto tako netko iz marketinga nece imati obvezu prihvatiti ugovor koji je manje unosan nego ugovor konkurentne firme. Uvijek ides za onime sto se vise isplati, a pogotovo streamerima se najvise isplati gurati tu "osobnost/skill/po cemu su postali popularni" radije nego se prodati za makar pola milijuna dolara, jer ako se sazna da su se prodali bit ce u govnima dok ovako imaju sigurna primanja.

16 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Bit će zanimljivo popratit Twitch večeras...  a možda i kupim na Steamu igru ;) 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Zna tko u koliko sati će u prodaju?

 

StariGad_HR @battlefield StariGAD#2592 @ BattleNet uplay: StariGAD_HR
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
Butcher kaže...

Zna tko u koliko sati će u prodaju?

 

17:00 prema steam countdownu

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
10 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

16:00, pogledaj točno u 12:00 sada i pisat će ti 4h do igre.

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
BeLLicus kaže...

16:00, pogledaj točno u 12:00 sada i pisat će ti 4h do igre.

 Hvala, možda uzmem. Neznam još.

StariGad_HR @battlefield StariGAD#2592 @ BattleNet uplay: StariGAD_HR
10 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Mene brine šta nakon 10 dana, nakon što se naigraš izlootaš, budeš full gearan, ići okolo ubijat druge ljude brzo dosadi, baze nemaš za uništavat, i bojim se da brzo ne dosadi a košta 20 eura, što nije malo + u jako jako nedovršenom stanju je. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice