SCUM (Gamepires & Croteam)

poruka: 799
|
čitano: 257.709
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
BeLLicus kaže...

Mene brine šta nakon 10 dana, nakon što se naigraš izlootaš, budeš full gearan, ići okolo ubijat druge ljude brzo dosadi, baze nemaš za uništavat, i bojim se da brzo ne dosadi a košta 20 eura, što nije malo + u jako jako nedovršenom stanju je. 

 Također, meni isto izgleda da ima sadržaja za par dana dok ti ne dojebe.

StariGad_HR @battlefield StariGAD#2592 @ BattleNet uplay: StariGAD_HR
13 godina
neaktivan
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
Pa to je takav zanr. Ja ne znam kakvog bi vi sadrzaja?!

I bf dopizdi brzo jer trcis od zastave do zastave..
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
Sale_ds kaže...
Pa to je takav zanr. Ja ne znam kakvog bi vi sadrzaja?!

I bf dopizdi brzo jer trcis od zastave do zastave..

 Pa sadržaj, što ti trenutno znači ako se samo zgearaš? Neki zadaci, ciljevi ili slično. Koliko se sjećam iz nekog videa da je cilj pobjeći. Treba prvo vidjeti kakav je dalje smjer igre.

StariGad_HR @battlefield StariGAD#2592 @ BattleNet uplay: StariGAD_HR
10 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Nakon što sam pogledao 15 različitih streamera kroz ova 2 dana i pogledao dosta gameplaya kod istih mogu reći svoje mišljenje.

 

Iskreno nisam zadovoljan, igra je još u teškom early acessu, memory leaking, low fps, čudne animacije, grafika je okej ali preko svega toga bi prešao da je se nešto prezanimljivo događa. Znači startaš lootaš do besvjesti, brineš se o svom liku koji kao da je karakter u simsima kojem treba vitamina minerala, raznih vrsta hrane no i to nije toliko bitno jer likovi su jeli malo ovog onoga, i preko 200% im je bio svaki vitamin. Kad se nalutaš i malo gearaš, onda sam vidio jako puno hodanja i trčanja po šumama koje su više manje iste, prazne i puste, eventualno koji puppet, koja životinja i to je to. Na tako veliku mapu ima i jako malo vode i mora. Dosta kuća je copy/paste, dosta tih naselja je isto ili slično. I svakih nekoliko sati naletiš na nekog drugog igrača evenutalno ga rokneš i uzmeš neku dobru stvar i to je to. Kad se za tjedan,dva opremiš sa ekipom ubijanje drugih brzo dosadi, jer traženje i trčanje okolo ogromnom mapom i ubijanje drugih igrača bi meni osobno brzo dosadilo. Oni eventi isto niša posebno deadmatch koji laga do besvjesti i dobiješ fame pointse i to je to. Ja znam da je igra u ranoj fazi i da je to tako trenutno i to svakako stoji. Problemi koje igra ima sa vremenom će sigurno biti rješeni i ja preko takvih problema prelazim jer naravno eary acsess je, no bojim se da igra ima premalo sadržaja, bilo bi mi zanimljivo možda prvih 10 dana nakon toga ideš lootat samo da nadopuniš municiju,hranu vodu. Već sam rekao mapa mi uopće nije zabavna, previše svega sličnoga i nema tu neke ljepote pa da bar uživaš istraživajući to. Puno više negativnih stvari to meni sve ima, nego pozitivnih. Ali eto ekipa uzima jer smo svi smoreni od battle royala, pubga i pizdarija. Ali iskreno se bojim da ne bacimo 20 eura u vjetar i da nakon tjedan, dva nam se više neda igrat jer nemamo šta za radit u igri. 

 

 

 

Moj PC  
1 4 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Igra je najslicnija DaZu, tu ti je sadrzaj u interakciji s drugim ljudima. Cijelo vrijeme je napeto jer te stalno moze netko roknut, nekada ce proci par sati, a nekada par minuta prije nego te netko rokne, ali opasnost je u zraku svake sekunde, jer nikada ne znas. 

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
BeLLicus kaže...

Mene brine šta nakon 10 dana, nakon što se naigraš izlootaš, budeš full gearan, ići okolo ubijat druge ljude brzo dosadi, baze nemaš za uništavat, i bojim se da brzo ne dosadi a košta 20 eura, što nije malo + u jako jako nedovršenom stanju je. 

1. Kako mozes rec za igru koja je u verziji 0.1 i tek za par sati izlazi u Early Acess da je u nedovršenom stanju? Pa normalno da je nedovršena, to je definicija early accessa, podržiš devove sa tih 20€ tako da si mogu priuštit nove ljude, servere i ostale stvari koje koštaju, i sve do full release zapravo testiraš stvari i predlažeš šta treba promjenit. Ok, ima lagga, iz nekog razloga serveri crashaju, ali momci rade ko ludi, sinoc u ponoc su izbacili patch sa popravcima nakon samo 2 dana igranja streamera, vjerovatno ni ne spavaju i danas više ne vidim toliko crasheva.

2. 20€ je poprilicno malo za ovakvu igru. Kužim da nam standard nije visok ali nismo baš toliko siromašni.

3. Updatei sa novim contentom će dolazit svaka 2 tjedna, a base fortification i vozila su negdje na vrhu priority liste.

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.8.2018 13:31 (KiCo77).
15 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
Igra vrijedi 20€ hands down,oko toga nema rasprave.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
KiCo77 kaže...
BeLLicus kaže...

Mene brine šta nakon 10 dana, nakon što se naigraš izlootaš, budeš full gearan, ići okolo ubijat druge ljude brzo dosadi, baze nemaš za uništavat, i bojim se da brzo ne dosadi a košta 20 eura, što nije malo + u jako jako nedovršenom stanju je. 

1. Kako mozes rec za igru koja je u verziji 0.1 i tek za par sati izlazi u Early Acess da je u nedovršenom stanju? Pa normalno da je nedovršena, to je definicija early accessa, podržiš devove sa tih 20€ tako da si mogu priuštit nove ljude, servere i ostale stvari koje koštaju, i sve do full release zapravo testiraš stvari i predlažeš šta treba promjenit. Ok, ima lagga, iz nekog razloga serveri crashaju, ali momci rade ko ludi, sinoc u ponoc su izbacili patch sa popravcima nakon samo 2 dana igranja streamera, vjerovatno ni ne spavaju i danas više ne vidim toliko crasheva.

2. 20€ je poprilicno malo za ovakvu igru. Kužim da nam standard nije visok ali nismo baš toliko siromašni.

3. Updatei sa novim contentom će dolazit svaka 2 tjedna, a base fortification i vozila su negdje na vrhu priority liste.

 Znači gradnja bazi sigurno dolazi u igru? To mjenja gameplay za 360 :)) pozitivno naravno.

13 godina
neaktivan
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
Kolko ja znam nece bit gradnje kao recimo u rustu vec vise fortifikacija kao u survive the nights.
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Mislim da će prvo ubacit vrata, prozore i brave. Nadao sam se da će to bit od prvog dana ali nije istestirano dovoljno očito, možda bi moglo unutar mjesec dana doć.

Nakon toga možda i neki kompliciranije stvari, možda workbench ili stol za pravit ljekove ili tako nešto. 

Ono što su rekli da sigurno nećemo dobit jest gradnja kao u Rustu/Arku, jednostavno ne žele vidjet leteće platforme i slažem se s njima jer se uopce nebi uklapale u igru. A ostavili su mogućnost da negdje kasnije u EA možemo stavljat gotove kućice kao što je trenutno situacija sa shelterom. Uglavnom, ima puno mogućnosti i ovisi što će igraći htjet.

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.8.2018 14:47 (KiCo77).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Ce serveri biti persistent? Znaci ako bacim torbu u neki grm, i dodem za 2 dana ce i dalje biti tamo ? Ili ce nestat ako se server npr. resetira ?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Igra se može kupiti. 16.79€

Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)

Prodano 😎

15 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
Kod rusa pisljivih 39 kn....isplati se svakako
battletag:MasnaKrvavic#2275
12 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Nažalost, ja sam refundao, iako sam kupio onu skuplju verziju s DLC-jem za podršku developerima. Imao sam najbolju namjeru, ali jbg, u ovom stanju u kojem trenutno jest igra, ne vidim da bih je igrao sljedećih mjeseci (posebno s obzirom na sve naslove koji su u dolasku). Sa gtx 1080 i i7-8700K na medium detaljima ne mogu dobiti steady 60fps, što mi je porazno, a sve izgleda jako, jako nedorađeno, čak i za early access igru. Nisam odustao, stavljam igru na čekanje, vjerojatno ću je kupiti jednog dana down the road, kad je malo ispoliraju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
Q-Tip kaže...

Nažalost, ja sam refundao, iako sam kupio onu skuplju verziju s DLC-jem za podršku developerima. Imao sam najbolju namjeru, ali jbg, u ovom stanju u kojem trenutno jest igra, ne vidim da bih je igrao sljedećih mjeseci (posebno s obzirom na sve naslove koji su u dolasku). Sa gtx 1080 i i7-8700K na medium detaljima ne mogu dobiti steady 60fps, što mi je porazno, a sve izgleda jako, jako nedorađeno, čak i za early access igru. Nisam odustao, stavljam igru na čekanje, vjerojatno ću je kupiti jednog dana down the road, kad je malo ispoliraju.

 Čudno. Ja sam kupio igru odmah prvenstveno iz razloga jer je domaći tim radi, iako nisam fan survival žanra (samo radi nedostatka vremena za gaming - survival igre traže vrijeme) i vrlo me ugodno igra uznenadila. Nisam dirao grafičke postavke, a igra je sama postavila EPIC postavke, i moram reći da radi fantastično i vrlo glatko. Naravno povremeno se desi nakakav fps drop, ali ništa što bi bilo game-breaking. Na Single player modu fps mi se vrti cca 90-100, a na MP modu, cca 70.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
14 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
Kupio sam igru probao 2h ovako nesto cekam od dayz-a nadam se da ce biti jos stvari tipa vozila, baze itd sama gradnja pomjesano sa pubg arma itd igrica trenutno neradi nesto najbolje ali ipak sam zdovoljan. Polazem velike nade samo nebih se prerano radovao ako budu radili kao bohemia dayz.
AMD AntiBoy
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Čim sam ušao u igru odmah sam se posrao i popišao. Nakon toga sasvim slućajno pojeo nekakve gljive u šumi, pa se rađe izbljuvao da ne krepam.

 

10/10 would play again.

Moj PC  
7 0 hvala 0
12 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Nisam fan dayz, ali gledao sam twitch, (forsen-a, ). Igra mi vizualno super izgleda, mogli su dodati jos toga, vjerujem da ce biti patcheva.

Svaka cast nasima na izradi igre, nevjerujem da cu je kupiti, cisto jer nisam fan zanra ali igra izgleda "polished" i svakako tko je fan dayz i survivala ce uzivati :) 

everyday i'm shuffling...
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

 

Vidim da je igra samo takav hit na youtubeu. baš mi je drago zbog naših dečki, a 17 eura na steamu, kontam i kupiti igru čisto da dam podršku iako uopće nemam naviku igrati takve igre

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
Mi smo jucer isprobali igru i vec vidim da cemo imat jako puno sati zabave u njoj,i kao sto kaze kolega u postu prije,kupio bih igru i da neigram taj zanr toliko da podrzim nasu ekipu.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Kod Rusa na steamu 5,5€ vjerovatno uzmem iako nisam neki fan žanra.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)

Kuky kako ti radi igra?Je li igras s tim pc-om iz potpisa?

Origin_Steam: hrka11
15 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
hrka11 kaže...

Kuky kako ti radi igra?Je li igras s tim pc-om iz potpisa?

 loše mi radi. Pogotovo na aerodromu 

16 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Igra je mogla imati puno vise potencijala...ali su je unistili sa stvarima koje su gore navedene.

 

Po mojem misljenju je naplata takve igre u danasnje vrijeme fail pogotovo jer je to teaki early build.

 

Uglavnom probao nije mi se dojmila.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
zrimo kaže...

Kod Rusa na steamu 5,5€ vjerovatno uzmem iako nisam neki fan žanra.

 Moze link do toga? Da li na private ili ovde ako nije krsenje pravila.

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.8.2018 12:19 (Asteroid1979).
11 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

koliko je ova igra pogodna za samotnjake, obzirom da baš nemam živaca za suradnju i zbog tog razloga izbjegavam mmo

eventualno bi s kolegom kojeg još donekle trpim odigrao ponekad u paru, no ponajviše bi igrao solo

 

recimo, jedini mmo koji sam igrao je bio fonline reloaded i to solo pve, tek s ponekim pvp fajtom

još rjeđe sam igrao u suradnji s nekim od naših kad bi se pojavili na serveru, a i to ponajviše da im malo pomognem snaći se u igri 

probao sam doduše neke mmo igre, no pri prvom prisiljavanju na grupne zadatke išao je uninstall

Moj PC  
1 1 hvala 0
11 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Kupio igru i mogu reci da nije losa.Cak i sama optimizacija(sto je meni najbitnije)nije toliko losa.Jedino sto sam probao nabaciti stream preko OBSa i full mi steka sam stream.Game radi odlicno,ali stream je trzav full.Neznam zasto.Ali sve u svemu,ok za sada.Necu trazit refund,jer mislim da je ovo ok cijena i da nije toliko skupa.Nadam se da ce game napredovati u pravom smijeru.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Smeće od pubg-a koje je bilo u još gorem stanju, neigirvo i s tolikim lagom da to nisu istine ste toliko nahvalili, jer je izašlo prije ovog.

 

Sad kad ste se tog žanra zastili, serete po svakoj igri koja pokuša nešto novo donesti na stol, ali vidi vraga, zašto nije dovršena, a upravo to i je EA da manji studiji dobiju lovu da mogu srediti igru, a ne ko blue asshole priznati da je igra smeće nakon 2 god pa je ić popravit...

 

puna podrška našima, stvarno se nadam da će je složiti i da će bit veliko ime uz gore navedene igre. 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
6 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice