Problem sa Dirt 2

poruka: 13
|
čitano: 4.317
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Problem sa Dirt 2

Uglavnom, kupio sam krajem 12. mjeseca prošle godine grafičku karticu, ati radeon 5850 i dobio product key za igru colim mcrae dirt 2, e sad ne znam, kad uđem u dirt 2 , i prvo kada kaže da ako hoću snimit da se trebam logirat na games for windows live ja unesem svoj hotmail, lozinku i taj product key koji sma dobio sa tim kuponom, i i zbaci mi da je key nevaljan, da unesem novi. U čemu je problem?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Problem sa Dirt 2

Vjerovatno da se vec koristi... od koga si ti to kupio???

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Problem sa Dirt 2

Adm.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Problem sa Dirt 2

Da nije možda problem to što sam ja taj key ukuco u Steam s namjerom da skinem dirt 2, ali ga nisam skino. Kasnije sma zaboravio lozinku od Steama, lozinku od e-maila sa kojim sam se registriro na Steam, i sad se ne mogu ulogirati u Steam. A igru sam nabavio od prijatelja (on je to najvjerovatnije skino s torenta) , i idem ukucat taj key za save game i kaže da nije valjan. Jer to zato što sam ga ukuco u Steam da skinem original igru Dirt 2, pa taj key radi samo s tom igrom koju skinem preko toga, ili zato što se već koristi kao za skidanje te igre, pa ne može i za ovo?

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.4.2010 12:00 (Jojan 5).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Problem sa Dirt 2

Ako si vec ukucao key na steam-u, onda moras igru skinut preko steam-a.

Uvijek postoji način, ali obično ne funkcionira.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa Dirt 2

To sam i mislio. Problem je što ne mogu doći do lozinke od Steama jer sam je zaboravio, a i lozinku od e-maila na koji sam se registriro (na koji bi mi poslali drugu lozniku), također.

El ima kakav način da se poništi račun na Steamu, i stime da je key slobodan za korištenje?

14 godina
offline
Problem sa Dirt 2

Napravi reset lozinke od e-maila.

Uvijek postoji način, ali obično ne funkcionira.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa Dirt 2

Imam Gmail, ali da dobijem novu lozinku , trebam sigurnosno pitanje (koje ne znam), ili da mi pošalju na e-mail koji sam stavio kao drugi e-mail novu lozinku, a opet ne znam koji sam stavio mail kao drugi. Uglavnom nema drukčijeg načina da vratim key osim da se ulogiram u Steam? :( 

14 godina
offline
Problem sa Dirt 2

daj sjeti se tog passa probavaj....

 

OffTopic: i meni je prije bio svaki pass razlicit od drugog tako sam zaboravio pass od samog kompa -.- tako si i ti izgubio originalnu igru :S jbg pokusaj se sjetit

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa Dirt 2
Jojan 5 kaže...

Uglavnom, kupio sam krajem 12. mjeseca prošle godine grafičku karticu, ati radeon 5850 i dobio product key za igru colim mcrae dirt 2, e sad ne znam, kad uđem u dirt 2 , i prvo kada kaže da ako hoću snimit da se trebam logirat na games for windows live ja unesem svoj hotmail, lozinku i taj product key koji sma dobio sa tim kuponom, i i zbaci mi da je key nevaljan, da unesem novi. U čemu je problem?

trebas napravit racun na games for windows live i onda se logirat iz igre na njega a ne unosit svoj hotmail dok te to trazi,a key unesi na steam i skini igru i igraj do mile volje.

sniper only
14 godina
neaktivan
offline
Problem sa Dirt 2

 

Ja također imam problem s igrom meni se igra upali sve glatko kad izaberem utrku u ovom slučaju London,pobjedim u utrci ,dobijem xp i neki auto i pojavi mi se onaj kamp gdje je kamp kućica a igrica zablokira.

To mi se dogodilo i kad sam mjenjao auto,   igra jednostavno zablokira.

 

DANAŠNJA DJECA SLUŠAJU CAJKE PRIČE O VUKOVARU NJIMA SU BAJKE!!
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.5.2010 12:58 (caky).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa Dirt 2
caky kaže...

 

Ja također imam problem s igrom meni se igra upali sve glatko kad izaberem utrku u ovom slučaju London,pobjedim u utrci ,dobijem xp i neki auto i pojavi mi se onaj kamp gdje je kamp kućica a igrica zablokira.

To mi se dogodilo i kad sam mjenjao auto,   igra jednostavno zablokra.

 

meni je samo na tom djelu islo na 6 fps-a al s novim drajverima za grafu ide bez frke.

sniper only
14 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa Dirt 2
ljubo2mad kaže...
caky kaže...

 

Ja također imam problem s igrom meni se igra upali sve glatko kad izaberem utrku u ovom slučaju London,pobjedim u utrci ,dobijem xp i neki auto i pojavi mi se onaj kamp gdje je kamp kućica a igrica zablokira.

To mi se dogodilo i kad sam mjenjao auto,   igra jednostavno zablokra.

 

meni je samo na tom djelu islo na 6 fps-a al s novim drajverima za grafu ide bez frke.

Mislim da to nije u mom slučaju zato što kad mi zablokira igra otvorim task manager piše mi

DIRT 2 -   Not Responding

DANAŠNJA DJECA SLUŠAJU CAJKE PRIČE O VUKOVARU NJIMA SU BAJKE!!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice