PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.864
|
čitano: 1.335.738
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
6 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
ReverseFlash kaže...

Jebemti više igru jebenu i čitere. Znači pucam u lika sa 3 metra udaljenosti, ravno u njega izrešetao ga nijedan metak nije profulao i on mene prije ubije, pogledam death cam, jedva mu skinuo pola healtha........fuj, fuj, fuj

 To se dogodi kada koristiš jeftinu kinesku municiju, a on te lijepo sa sačmaricom dočeka

16 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

GUIDE: PINK BLOOD - Is it better? (+How to get it) - PUBG

Moj PC  
3 0 hvala 3
11 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

...za one sa 8 gb rama ili slabijom konfom.... frame drop i stutter fix....

metalni punker
Moj PC  
5 0 hvala 4
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
ReverseFlash kaže...
sudy_freak kaže...
ReverseFlash kaže...

3 puta pokušam pokrenuti replay, tri puta zaredom se crasha. Na kraju odustao. Jbmti igru jebenu

Čitajte Twitter prije cendranja.
Adresiran je taj problem i rade na rješavanju.

Jučer igra meni nikad bolje nije radila. Od stabilnosti FPS-a, kupljenja itema. Nema delaya pri iskakanju iz aviona.

Odustao na neko vrijeme od FPP-a i vratio se oldie but noobie TPPu i prelagano je igrat nakon igranja FPP only više od 3 mjeseca 

 

 Nemaju svi Twitter jbt, šta bi sad trebali svi se regat na twitteru samo da to vidjeli, kakvo je to ludilo. Ne žele svi biti na socijalnim mrežama

Twitter profil je javan i možeš ga čitati i bez accounta.

Probaj. Uvjeri se!

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Počela je nova sezona, Season 9 i leaderboards je restartiran.

A uz ovaj update pušali su i hotfix za HRTF problem koji je stvarao konfuzne zvukove onima koji su ostavili tu opciju uključenom.

 

 

link

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Odlicno, taman se naviknuo na novi monitor i povecao si k/d za skoro 3x, ulazimo ostro u 9 sezonu😎💣,
Htio sam jos pitati dali su sta mijenjali s promjenom vremena u pubg jer u zadnjih 30-tak partija je 90% suncano, prije je to bilo puno manje?lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

svako koliko se restartuje sezona? mogli su to u igru bar ubaciti da znam, i kakvi su ovo rankovi gold 2 gold 3 na onoj stranici pubg.op.gg? jesu to official rankovi ili je to stranica izmislila, ne mogu da vjerujem da sam 126 tisućeti igrač na squadu ako to je to točno

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
hanteed kaže...

svako koliko se restartuje sezona? mogli su to u igru bar ubaciti da znam, i kakvi su ovo rankovi gold 2 gold 3 na onoj stranici pubg.op.gg? jesu to official rankovi ili je to stranica izmislila, ne mogu da vjerujem da sam 126 tisućeti igrač na squadu ako to je to točno

 Svakih mjesec dana je nova sezona. Rankovi su cisto od OP GGa da ti daju ideju gdje pripadas otprilike. ti si rank 126 tisuca od x koji su igrali na tom serveru u toj sezoni u tom modu (Solo/duo/squad) i pogledu (fpp/tpp). Kad uzmes u obzir da je igru igralo oko 1,5 - 2 mil igraca ovaj mjesec, da je puno njih odigralo par meceva, da ne igraju svi Fpp ili Tpp te da ne igraju svi solo/duo/squad dobivas drugaciji rezultat koji na kraju ne znaci apsolutno nista :D

11 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Znaci promjenio sam grafu sa 1030 na gtx 1050 ti 4gb , sa istom rezolucijom istim postavkama u video drugacija mi slika u pubgu, sve iznad 50m udaljenosti od mene je blurovano, nikako da nastimam da je sve cisto

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
PiDzI kaže...

Znaci promjenio sam grafu sa 1030 na gtx 1050 ti 4gb , sa istom rezolucijom istim postavkama u video drugacija mi slika u pubgu, sve iznad 50m udaljenosti od mene je blurovano, nikako da nastimam da je sve cisto

 ....probaj se poigrat sa screen scaleom in game... ja ga recimo drzim na 100 za rezu 1920 i sve je kristalno cisto.... a mozes pogledat i ovaj video, koji sam vec postao, ali ja za tvoju grafu ne bi sa aa isao iznad low i sa texturama iznad medium, view distance probaj stavit na ultra.... i obavezno napravi za nvidiu kak je on napravio, s tim da texture quality stavis na performance....

metalni punker
11 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Sve probo kao i na videu, koristio od stare grafe postavke i prijatelja probo nista i dalje preko 50m blurovano. Ne znam jel moze bit do rezolucije jer igram na 1600x900, al i prije sam igro sa tom i nije bilo problema

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
PiDzI kaže...

Sve probo kao i na videu, koristio od stare grafe postavke i prijatelja probo nista i dalje preko 50m blurovano. Ne znam jel moze bit do rezolucije jer igram na 1600x900, al i prije sam igro sa tom i nije bilo problema

 ...glupo pitanje - motion blur ti je na ukljucen?.... probaj jos onda stavit aa na very low i ovo https://www.reddit.com/r/PUBATTLEGROUNDS/comments/68abga/game_suddenly_looks_blurry_try_this/

 

EDIT: i bas si sve napravio po videu od 10 minuta za 4 minute????....

metalni punker
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.8.2018 22:55 (Tallahassee).
12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

 

Input lag - od pritiska na tipku do reakcije u igri.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.8.2018 23:48 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
3 0 hvala 3
12 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

dobro Cyber-u znamo da je csgo najbolji nego reci ti nama kako radi pila?

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.8.2018 23:35 (Stjepanj).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Stjepanj kaže...

dobro Cyber-u znamo da je csgo najbolji nego reci ti nama kako radi pila?

 Ovaj tjedan 4 ispita, slijedeći dva.

Pitaj me poslije. 

 

Makar, neki stvari za koje sam mislio da 95% ovisi o HDD/SSDu, ipak brže rade s novim procesorom!

Dizanje sutava, pokretanje programa...

Još niš pametno ne radim s kompom, a već vidim napredak. Izgleda da ću biti jako zadovoljan ;)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
16 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Peeking - PUBG Logic (battle of the peeks in battlegrounds) | Viva La Dirt 
League (VLDL)

Moj PC  
0 0 hvala 2
6 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
CyberDemonVZ kaže...

 

Makar, neki stvari za koje sam mislio da 95% ovisi o HDD/SSDu, ipak brže rade s novim procesorom!

Dizanje sutava, pokretanje programa...

 

 Tako je... Sada možeš OS vratiti i na HDD

8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
PiDzI kaže...

Znaci promjenio sam grafu sa 1030 na gtx 1050 ti 4gb , sa istom rezolucijom istim postavkama u video drugacija mi slika u pubgu, sve iznad 50m udaljenosti od mene je blurovano, nikako da nastimam da je sve cisto

 sa 1050 ti 4gb igram i ja. texture, view distance i još par sitnica na max, grass i tako neke gluposti koje mi ništa ne znače su na low. fps je na 60 uvijek a padne ispod jedino kada se pojavi avion u prvih cca 10 sekunda dok se sve ne učita kako spada. igram na 1080p 16:9

11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Tallahassee kaže...
PiDzI kaže...

Sve probo kao i na videu, koristio od stare grafe postavke i prijatelja probo nista i dalje preko 50m blurovano. Ne znam jel moze bit do rezolucije jer igram na 1600x900, al i prije sam igro sa tom i nije bilo problema

 ...glupo pitanje - motion blur ti je na ukljucen?.... probaj jos onda stavit aa na very low i ovo https://www.reddit.com/r/PUBATTLEGROUNDS/comments/68abga/game_suddenly_looks_blurry_try_this/

 

EDIT: i bas si sve napravio po videu od 10 minuta za 4 minute????....

 Ma jok stari, odma sam se sjetio onog videa cim sam vidio da nista ne pomaze sto ja radim. Uspio sam napravit, malo glupo, al radi. Desni click na desktop pa display settings i onda scale mi je bio nastiman na 100% , otiso na advanced scaling settings i dole u dnu ukuco custom scale. Opet na 100% i sing out , ponovo pokreno game i radi super.

 

Znam ja da gtx1050 ti gura ovu igru i to vrlo dobro. Za sad sve mi je very low osim textura na medium, screen scale 100 , fov 95, brightness 100, sharpen ukljucen. Gura oko 80-90, zna skocit preko 100 nekad. Uglavno zadovoljan

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.8.2018 1:20 (PiDzI).
7 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

sprEEEzy i WackyJacky su završili prvi u polufinalu Broadcaster Royalea u grupi sa Shroudom i još nekim poznatijim streamerima i to tako da su ukupno imali najviše killova - 25. Sutra je veliko finale 

 

SprEEEzy - 2nd place

SprEEEzy - 10th place

SprEEEzy - M24

 

 

 
5 0 hvala 1
16 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Hmm, nisam mislio da će biti IRL footage.

 

SKYDIVING WITH DEADMAU5 - #DROPINTOPUBGM

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Momci, moze pomoc?

 

dakle imam problem s mikrofonom na slusalicama, jednostavno je preslab, sve je pojacano sto se pojacati da, ali je i dalje slab,  u PUBGU me ljudi jedva cuju... ne znam vise kako to popraviti, ima tko ideju?

slusalice su neke maxline (znam,nisu neke), ali nisu bas ni nesto prejeftine, oko 180 kn platio.. inace je zvuk odlican (barem meni), puno bolji nego na proslim PHILIPS koje sam platio 200 kn, samo sto te nazalost nemaju mic :D 

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

odi u control panel i nađi microfon boost. pa to digni do kraja. 

 

[img]http://1.bp.blogspot.com/_H-SxRZ6CgHc/Sx0rCnIbvdI/AAAAAAAAAYI/CKRg9DVPmVA/s400/microphone+boost2.bmp[/img]

12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
zeryx kaže...

odi u control panel i nađi microfon boost. pa to digni do kraja. 

 

[img]http://1.bp.blogspot.com/_H-SxRZ6CgHc/Sx0rCnIbvdI/AAAAAAAAAYI/CKRg9DVPmVA/s400/microphone+boost2.bmp[/img]

 to nije rjesenje... onda  se zvuk automatski smanji i bude cudan

 

 

dalje? 

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
8 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Kupi nove simple as that. A onda odi na drugi post   za preporuku headseta i dobit ces  u gro navrata nesto tipa cloud 2  i bok.uzmi na rate ako ne mozes drukcije i miran si

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
exer1234 kaže...

Momci, moze pomoc?

 

dakle imam problem s mikrofonom na slusalicama, jednostavno je preslab, sve je pojacano sto se pojacati da, ali je i dalje slab,  u PUBGU me ljudi jedva cuju... ne znam vise kako to popraviti, ima tko ideju?

slusalice su neke maxline (znam,nisu neke), ali nisu bas ni nesto prejeftine, oko 180 kn platio.. inace je zvuk odlican (barem meni), puno bolji nego na proslim PHILIPS koje sam platio 200 kn, samo sto te nazalost nemaju mic :D 

 Uzmi neki mic za 50ak kuna i rijesi problem. 

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
sseennoonn kaže...

Kupi nove simple as that. A onda odi na drugi post   za preporuku headseta i dobit ces  u gro navrata nesto tipa cloud 2  i bok.uzmi na rate ako ne mozes drukcije i miran si

 mogu ali nemam potreba za toliko skupim slusalicama :)... 

uzet cu neki mic posebno i dobro , ili mozda iskombiniram nesto, imam tu par starih slusalica s micovima pa probam mikrofon iskoristit

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
exer1234 kaže...
sseennoonn kaže...

Kupi nove simple as that. A onda odi na drugi post   za preporuku headseta i dobit ces  u gro navrata nesto tipa cloud 2  i bok.uzmi na rate ako ne mozes drukcije i miran si

 mogu ali nemam potreba za toliko skupim slusalicama :)... 

uzet cu neki mic posebno i dobro , ili mozda iskombiniram nesto, imam tu par starih slusalica s micovima pa probam mikrofon iskoristit

 https://www.mediastore.hr/kondenzatorski/1424-neumann-u87-kondenzatorski-mikrofon.html

 

Samo požuri. Na akciji je.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.9.2018 21:45 (CyberDemonVZ).
7 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
CyberDemonVZ kaže...
exer1234 kaže...
sseennoonn kaže...

Kupi nove simple as that. A onda odi na drugi post   za preporuku headseta i dobit ces  u gro navrata nesto tipa cloud 2  i bok.uzmi na rate ako ne mozes drukcije i miran si

 mogu ali nemam potreba za toliko skupim slusalicama :)... 

uzet cu neki mic posebno i dobro , ili mozda iskombiniram nesto, imam tu par starih slusalica s micovima pa probam mikrofon iskoristit

 https://www.mediastore.hr/kondenzatorski/1424-neumann-u87-kondenzatorski-mikrofon.html

 

Samo požuri. Na akciji je.

 Uzmes na rate i pomalo otplacujes, neces ni osjetiti.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

dobar vic :D

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice