Pijani miš!!

poruka: 9
|
čitano: 4.018
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Pijani miš!!

Imam jedan problem koji sam primjetio već u dvije igrice: Wanted - weapons of fate i ovoj novoj Terminator Salvation.
Problem je sljedeći:
...kad igram i kad pomičem miš lijevo-desno, gore-dolje kao da je previše osjetljivo + kao da mi se čini da kasni i onda kad napravim i mali pomak mišem on se okrene pun k... zbog tog problema je igra skoro neigriva jer za naciljati nekoga je prava znanost a kamoli izvesti kakav headshoot.
Probao sam i na laptopu i na stolnom doma i na oba sam imao isti problem, jednostavno ne mogu ništa nanišanit a kad bi baš htio treba mi dobrih 5-10 sekundi da nekoga nanišanim i skinem!

Već sam probao postavit ovdje isto pitanje ali nitko nije znao pomoći... googlam svaki dan ali ne znam kako da na stranim stranicama nađem taj problem kad ne znam kako bi ga nazvao.

Logika je najjednostavniji način da samouvjereno dođeš do krivog zaključka...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pijani miš!!
TOMs kaže...

Imam jedan problem koji sam primjetio već u dvije igrice: Wanted - weapons of fate i ovoj novoj Terminator Salvation.
Problem je sljedeći:
...kad igram i kad pomičem miš lijevo-desno, gore-dolje kao da je previše osjetljivo + kao da mi se čini da kasni i onda kad napravim i mali pomak mišem on se okrene pun k... zbog tog problema je igra skoro neigriva jer za naciljati nekoga je prava znanost a kamoli izvesti kakav headshoot.
Probao sam i na laptopu i na stolnom doma i na oba sam imao isti problem, jednostavno ne mogu ništa nanišanit a kad bi baš htio treba mi dobrih 5-10 sekundi da nekoga nanišanim i skinem!

Već sam probao postavit ovdje isto pitanje ali nitko nije znao pomoći... googlam svaki dan ali ne znam kako da na stranim stranicama nađem taj problem kad ne znam kako bi ga nazvao.

 Iskljuci akceleraciju u windowsima, u mouse properties pa makni kvacicu sa "enhance pointer precision"
15 godina
offline
RE: Pijani miš!!

mozda ti je laser na misu otiso...kupi novi mis imas ih hrpu jeftinih miseva dobrih za fps-ove!

Nobody's perfect... well, there was this guy, but we killed him ...
15 godina
odjavljen
offline
Pijani miš!!

Vec je netko rekao, ugasi akceleraciju misa u winsima, pogledaj na koliko ti je namjestita osjetljivost misa

 

Jel to samo u te dvije igre tak reagira ili i u nekim drugim, pokusaj s nekom skroz nezahtjevnom igrom, kao npr. Counter-Strike 1.6

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Pijani miš!!

Samo na te dvije igre sam to primjetio...

Enhance pointer precision je isključen i opet isto...

Skužio sam da se problem može ako ne riješiti bar ublažiti, pa sam u igri spustio rezoluciju na 800X600 i smanjio mouse sensitivity, pa je sad igrivost donekle, ali opet ne mogu nikog nanišanit...

Ima još netko kakav prijedlog?

 

Logika je najjednostavniji način da samouvjereno dođeš do krivog zaključka...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pijani miš!!
TOMs kaže...

Imam jedan problem koji sam primjetio već u dvije igrice: Wanted - weapons of fate i ovoj novoj Terminator Salvation.
Problem je sljedeći:
...kad igram i kad pomičem miš lijevo-desno, gore-dolje kao da je previše osjetljivo + kao da mi se čini da kasni i onda kad napravim i mali pomak mišem on se okrene pun k... zbog tog problema je igra skoro neigriva jer za naciljati nekoga je prava znanost a kamoli izvesti kakav headshoot.
Probao sam i na laptopu i na stolnom doma i na oba sam imao isti problem, jednostavno ne mogu ništa nanišanit a kad bi baš htio treba mi dobrih 5-10 sekundi da nekoga nanišanim i skinem!

Već sam probao postavit ovdje isto pitanje ali nitko nije znao pomoći... googlam svaki dan ali ne znam kako da na stranim stranicama nađem taj problem kad ne znam kako bi ga nazvao.

 

 

 

igrao obadvije igrice nije do misa nego su jednostavno tako napravljene igre nemozees tu nista !

16 godina
neaktivan
offline
Pijani miš!!

Ne vjerujem da se baš ništa ne može... bilo šta.

Mislim da je čak možda problem u grafičkoj ili tako nešto, a možda i ova Nvidia Physx nešto sj...

Logika je najjednostavniji način da samouvjereno dođeš do krivog zaključka...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Pijani miš!!

sry što ovako upadam, ali da nije do cr*ck*?

kao u gta IV, nije bilo igrivo sa nekim verzijama

iskoristi današnji dan, što manje se uzdaj u sutražnji
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Pijani miš!!

Zato kaj su to igre prebačene sa konzole na PC,u opcijama u driverima forsiraj VSync na OFF,meni je to rješilo problem

Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice