PES 2012

poruka: 1.902
|
čitano: 805.740
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Pes 2012

kod mene se u ekipi dugo igra PES...

probali smo proslogodisnju fifu i igrivost nam se nije svidjela, tj zabava ... :D

piva bolje curi nis PES sto i je cilj igre :D

potpis :D
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pes 2012

Neka od uvudenih unaprjeđenja.

Link

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
protjeran
offline
Re: Pes 2012
Hacker-ri kaže...

kod mene se u ekipi dugo igra PES...

probali smo proslogodisnju fifu i igrivost nam se nije svidjela, tj zabava ... :D

piva bolje curi nis PES sto i je cilj igre :D

 tako je i kod mene tradicija,pes igrao jos od pes4,fifu sam zadnju igrao 2007,i prekjučer instaliram 2011,odigrao samo 2h...........jer to je sve stvar navike,za mene je pes n1

13 godina
neaktivan
offline
Pes 2012

Ja kad igram PES dobijem živčani slom,ali doslovno poludim.

Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pes 2012
Ako je sto lose, to su ponajprije suci. Ja ne znam sto ovi iz Konamija rade. To sto rade u zadnjih par godina je srotina. Sudi mi nepostojeci faul, onda nece pustiti prednost, to te ubija.
Jučer gledam sliku naroda, baca cvijeće po herojima, a već sutra pobjednike sude, prodaše ih za Judine škude.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Pes 2012
Jabulani kaže...

Ja kad igram PES dobijem živčani slom,ali doslovno poludim.

 

jurica_m kaže...
Ako je sto lose, to su ponajprije suci. Ja ne znam sto ovi iz Konamija rade. To sto rade u zadnjih par godina je srotina. Sudi mi nepostojeci faul, onda nece pustiti prednost, to te ubija.

ako je sta lose to su suci, ponajprije zbog pustanja prednosti kod zaleda, utrcavanje igraca iz drugog plana....

na top player imas osjecaj da su svi brzi od messia i ronalda zajedno, i moras igrat pass igru koja ubija jer su igraci gkk (g... ko... k )....

da ne pricam da kod 2 razlicita igraca sa istim ocjenama ista jacina suta dovodi do radiusa od 5 m oko gola sta je jos gluplje napravljeno, da ne pricam o promjeni strana, lobom u for i ostalo...

 

fifu nisam puno igrao jer mi je nekako nezabavna... moze bit najrealnija ali to nije pucacina gdje trazim realnost, nego igrivost ispred realnosti

potpis :D
15 godina
offline
Pes 2012

stari moj pes opet isti,a na forumu opet isti komentari,pes je banana,golmani itd......ko da citam komentare od prosle godine,pocinjem mislit da je to furka sad neka,pes ne valja i tocka ko kaze suprotno je...........

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pes 2012
Hacker-ri kaže...
Jabulani kaže...

Ja kad igram PES dobijem živčani slom,ali doslovno poludim.

 

jurica_m kaže...
Ako je sto lose, to su ponajprije suci. Ja ne znam sto ovi iz Konamija rade. To sto rade u zadnjih par godina je srotina. Sudi mi nepostojeci faul, onda nece pustiti prednost, to te ubija.

ako je sta lose to su suci, ponajprije zbog pustanja prednosti kod zaleda, utrcavanje igraca iz drugog plana....

na top player imas osjecaj da su svi brzi od messia i ronalda zajedno, i moras igrat pass igru koja ubija jer su igraci gkk (g... ko... k )....

da ne pricam da kod 2 razlicita igraca sa istim ocjenama ista jacina suta dovodi do radiusa od 5 m oko gola sta je jos gluplje napravljeno, da ne pricam o promjeni strana, lobom u for i ostalo...

 

fifu nisam puno igrao jer mi je nekako nezabavna... moze bit najrealnija ali to nije pucacina gdje trazim realnost, nego igrivost ispred realnosti

  fifa ti nije zabavna?! ja sam u fifi11 nadoknadio zabave za ono sto nisam imao od pes-a 2008. fifa je zabavnija nego sto mislis! (naravno, igram online, kada igras protiv kompa vjerojatno je manje zabavna). nitko mi ne moze tvrditi da je pes igriviji ili zabavniji jer sam mrzio fifu i pes mi je bio sve. pes5 sam toliko igrao da sam unaprijed znao sto ce komp napraviti. i onda se pojave neki koji tvde da je pes i dalje bolji. sa svim svojim mutavim pokretima igraca, debilnim golmanima itd. na youtube-u sam vidio gameplay obaju igara prije njihovog izlaska i vec se onda znalo da je fifa inferiornija...

14 godina
neaktivan
offline
Pes 2012

Jel ovo novi PES ili još uvijek mod od PESA 8 ?

Pitam jer ja ne vidim pomaka ni u jednom segmentu!

F.C LIVERPOOL
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.7.2011 17:40 (Praetorian1).
Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pes 2012

 

baffo
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.7.2011 18:44 (baffo).
 
0 4 hvala 0
14 godina
offline
Pes 2012

maknuta su ona dva prethodna videa gameplaya igre,ali evo jedan koji je ostao:

 

mišljenja?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.7.2011 1:05 (antimadridista).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Pes 2012

i gdje se tu vidi napredak?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pes 2012
Nema napretka. Izmjenili su hodanje onih sudaca u tunelu, par pokreta i trikova-finti i drugo nista. Ne znam kakvi ce biti suci, a ak ce biti ko ovaj Pes koji sada igramo, onda je sve jasno. Da mi je samo znati sto ovi lijeni Jaoanci iz Konamija rade cijele godine? Neki dan sam instalirao PES 2009 jer mi fale posteni suci, ma sve. Ocito smo svi nostalgicari za Pesom 5 ili 6, i s pravom. Nisam gledao ili citao sto ljudi kazu na stranim forumima? Kaj ogi iz Konamija ne vide da su postali srot i da imaju sve manje poklonika? Teski jad.
Jučer gledam sliku naroda, baca cvijeće po herojima, a već sutra pobjednike sude, prodaše ih za Judine škude.
13 godina
offline
Re: Pes 2012
Nema napretka. Izmjenili su hodanje onih sudaca u tunelu, par pokreta i trikova-finti i drugo nista. Ne znam kakvi ce biti suci, a ak ce biti ko ovaj Pes koji sada igramo, onda je sve jasno. Da mi je samo znati sto ovi lijeni Jaoanci iz Konamija rade cijele godine? Neki dan sam instalirao PES 2009 jer mi fale posteni suci, ma sve. Ocito smo svi nostalgicari za Pesom 5 ili 6, i s pravom. Nisam gledao ili citao sto ljudi kazu na stranim forumima? Kaj ogi iz Konamija ne vide da su postali srot i da imaju sve manje poklonika? Teski jad.
Jučer gledam sliku naroda, baca cvijeće po herojima, a već sutra pobjednike sude, prodaše ih za Judine škude.
14 godina
offline
Re: Pes 2012

i tako ce i biti sve dok poklonici ne vde da igraju sranje i prestaju kupovati poluproizvod...

13 godina
neaktivan
offline
Pes 2012

FIFA <3

Moj PC  
2 1 hvala 0
14 godina
offline
Pes 2012
38 minuta gameplaya :D
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Pes 2012

Pesovci susosjećam se s vama,fifa pobjeđuje i ove godine :)

PS3 ID- http://gamercards.exophase.com/111351.png
Moj PC  
3 1 hvala 0
15 godina
offline
Pes 2012

omg ne vjerujem....  inace sam veliki fan pesa, svake godine sam se veselio novom nastavku, da veselio {#}, zadnji dobar nastavak bio je pes6, 2008 je imala neke inovativnosti al mi opet nekako nije sjela, mislim...  mora se nekad zas***, ne? ali ovo sada je katastrofa. Evo, gledam gameplaye-e i jednostavno ne vjerujem, usr*** su cijelu fransizu sa svojim poluproizvodima u proteklih nekoliko godina, ni fifa bas nije cvjetala na PC-u, al izgleda da ce sada biti identicna kao na konzolama, a pes.... jos uvijek cekam pravi nastavak sestice, di su dobra stara vremena pes-a kada je peglao fifu u svim pravcima (ne racunajuci licence) {#}............

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.7.2011 19:55 (lovac82).
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pes 2012

Al žao mi je Pesa, valjda japanci nisu mogli puno toga napravit zbog potresa.

Uživao sam igrajući Pes 5 i 6 sve ostalo je fail.

F.C LIVERPOOL
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pes 2012
Praetorian1 kaže...

Al žao mi je Pesa, valjda japanci nisu mogli puno toga napravit zbog potresa.

Uživao sam igrajući Pes 5 i 6 sve ostalo je fail.

Ma PES i je nešto manje razvijeni zbog tih Japanaca..da je igru pravio neki Nijemac sigurno bi bila malo više razvijenija...FIFA je malo bolja zbog toga što je rađena u Kanadi..stoga

 

15 godina
offline
Re: Pes 2012
Coutinho kaže...
Praetorian1 kaže...

Al žao mi je Pesa, valjda japanci nisu mogli puno toga napravit zbog potresa.

Uživao sam igrajući Pes 5 i 6 sve ostalo je fail.

Ma PES i je nešto manje razvijeni zbog tih Japanaca..da je igru pravio neki Nijemac sigurno bi bila malo više razvijenija...FIFA je malo bolja zbog toga što je rađena u Kanadi..stoga

 

Ma kakve to veze ima?

 

BTW korijeni gaminga dolaze iz Japana, zato ih najvise i cijenim.... bas mi je zato i zao kao njemu, derali su fifu, gubio sam sate i sate igrajuci pes, ne znam sto im se sada dogodilo, al nadam se da ce se kad tad vratiti ka starim korijenima

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
14 godina
offline
Re: Pes 2012
lovac82 kaže...
Coutinho kaže...

Ma PES i je nešto manje razvijeni zbog tih Japanaca..da je igru pravio neki Nijemac sigurno bi bila malo više razvijenija...FIFA je malo bolja zbog toga što je rađena u Kanadi..stoga

 

Ma kakve to veze ima?

 

BTW korijeni gaminga dolaze iz Japana, zato ih najvise i cijenim.... bas mi je zato i zao kao njemu, derali su fifu, gubio sam sate i sate igrajuci pes, ne znam sto im se sada dogodilo, al nadam se da ce se kad tad vratiti ka starim korijenima

pa realno je da fifa bude bolja zato što je EA bogatiji ko zna kolko puta od Konamia... usto, EA ima tim samo za sportske igre.

 

al neznam, ja ovu fifu obožavam al u društvu je PES 6 još uvjek majka :)

0_o
13 godina
neaktivan
offline
Pes 2012

Nezna za vas,ali meni su i navijaći bili retardirani u PES 11. Opće nisam imao osječaj da ih je puno, nego ko da se 10 ljudi dere npr. "Barca!!!"

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Pes 2012

Jedna me stvar uvijek zivcirala kod PES-a i FIFE..... kada zabijes gol, svi igraci idu ko muhe bez glave jedni za drugima (njih 10 ako su svi na screen-u, heloooooooo) {#}

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Moj PC  
2 2 hvala 0
13 godina
offline
Pes 2012

evo još novosti koje su vezane za kontrolu igraču, u nekim situacijama moći će se kontrolirati dvojica igrača odjednom - link

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Pes 2012

evo jedne lijepe stvari koja je dodana u igru:

 

Teammate Controls Assisted:

 

Teammate Controls Manual:

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
3 0 hvala 1
14 godina
offline
Pes 2012

uf ovo odlično izgleda, super ideja

0_o
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pes 2012

moram priznati, ovo mi se sviđa...

14 godina
offline
Pes 2012

pratite malo i kretanja igrača na onom gameplay videu od 38 minuta,izgleda da su poboljšali,ali još uvijek nije na razini FIFE,i kretanje lopte je također popravljeno,ali izgleda da su udarci na gol ostali isti kao i u PES-u 2011,to mi se ne sviđa nikako.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice