Nether

poruka: 13
|
čitano: 3.156
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Nether

Najavljen za ovu jesen novi urban survival horror vjerojatno ce naci svoju publiku i ovdje. Izlazak igre ocekuje se ove jeseni, a prijaviti se za early access mozete klikom na: http://playnether.com/

 

http://bloody-disgusting.com/news/3248907/our-first-look-at-the-survival-horror-mmo-nether/

http://analogaddiction.org/2013/08/16/urban-survival-horror-mmo-nether-details-announced-for-pc/

 

waffen
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Nether

Jel igra netko? Da malo opiše dojmove. Ili mi posalje invite {#} 

 

Nekako mi previse podsjeca na warz, a to je loše naravno. Vidim da ima potencijala, ali mi se čini da imaju još puno posla a već traže 30 dolara za igru. Sveukupno ideja nije toliko loša, ma da nije nista posebno orginalno, ali nekako mi djeluje sve čudno. Nisu ni te animacije sredili kak spada, osnovne funkcije poput chata... I također taj p2p sistem. Volio bih probat zaigrat, ali za kupovinu mi je preskupa trenutačno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Nether

Trenutno skidam igru javim dojmove kasnije {#}

Steam:Cakija_ST POE: cakija123
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Nether

Battlelog - FalloutOrigins
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Nether

Jel igra itko ovo? Dojmovi? 

Mirno more nikad nije stvorilo dobrog mornara
15 godina
neaktivan
offline
Nether

igra je ok no ima pay2win elemente, čitao sam reviewe i večina su negativni

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.6.2014 14:26 (acca).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nether

Ubo sam je na -80%, manje od 3€, isplati se kakva god da je {#}

Mirno more nikad nije stvorilo dobrog mornara
12 godina
offline
Nether

Ja samo ne ynam od kud STEAM/u pravo da prodaje i uzima novce za igru koja ne radi u korjenu, znači prva i osnovna stvar makar postoji opcija za key binding ta ista ne radi - u prijevodu, ne mogu se mjenjati tipke za igranje, 1000001 druga stvar ne valjda da ti se uopce neda više ni pokrenuti igra --- ovo je čista prijevara i ne znam dokle ce to ovako,, za druge pre-alpha ili pre-beta te bar lijepo upozore ali ovdje je ovo samo jedna dobro upakirana vreča govana ...

 

Eto pa čisto da se još neko ne prevari, nije neka lova ali je gorak ukus u ustima.... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nether

Reci ti nama koji normalno igramo igru. Key biding se normalno mijenja. Kaj još? {#}

 

Trenutno ih muči preopterećenost servera. Da se razumijemo, prosjek igrača na serverima je bio 300-400, nakon steam sale porastao je na 10 000!!! ljudi. Poteškoće prilikom spajanja na servere su razumljive. Jednom kad se spojiš igra radi čist fajn.  {#}

Mirno more nikad nije stvorilo dobrog mornara
15 godina
neaktivan
offline
Nether

ja sam kupio igru kad je tolika siča i moram reči da sam se jaaaaaaako ugodno iznenadio. Po meni najbolja i nagotovija surival igra trenutno na tržištu, dobar crafting system, dobre misije, dosta vrsta nethera koji se dosta razlikuju, recimo kao specijalni zombiji u l4d2, eventi gdje se igrači baš trebaju objediniti da spase safe zone, levelanje likova tako da ima smisla preživjeti dugo s istim likom mada postoje banke gdje se mogu sačuvati itemi i za igru nakon smrti, melee borba je također najbolja u žanru. Postoje i fakcije i još ima dosta elementa koje potiču suradnju među igračima i igra ima daleko manje KOS kao npr. trenutno u dayzu, večina igrača se skriva kada me primjeti, mada su naoružani ili traže suradnju. Ljudi plaču za pay2in no to se odnosi samo na loot koji baca kozmetičke stvari, znači ništa zabrinjujuče a i novi accounti dobe odmah 5 keyeva za to.

 

I igra je First person only znači nema gledanja za kutom s trečeg lica i td, super grafika, dobro optimizirano, fakat mislim da je trenutno najbolja igra ovog žanra, vjerojano do izlaska h1z1

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.6.2014 20:59 (acca).
 
3 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Nether
acca kaže...

ja sam kupio igru kad je tolika siča i moram reči da sam se jaaaaaaako ugodno iznenadio. Po meni najbolja i nagotovija surival igra trenutno na tržištu, dobar crafting system, dobre misije, dosta vrsta nethera koji se dosta razlikuju, recimo kao specijalni zombiji u l4d2, eventi gdje se igrači baš trebaju objediniti da spase safe zone, levelanje likova tako da ima smisla preživjeti dugo s istim likom mada postoje banke gdje se mogu sačuvati itemi i za igru nakon smrti, melee borba je također najbolja u žanru. Postoje i fakcije i još ima dosta elementa koje potiču suradnju među igračima i igra ima daleko manje KOS kao npr. trenutno u dayzu, večina igrača se skriva kada me primjeti, mada su naoružani ili traže suradnju. Ljudi plaču za pay2in no to se odnosi samo na loot koji baca kozmetičke stvari, znači ništa zabrinjujuče a i novi accounti dobe odmah 5 keyeva za to.

 

I igra je First person only znači nema gledanja za kutom s trečeg lica i td, super grafika, dobro optimizirano, fakat mislim da je trenutno najbolja igra ovog žanra, vjerojano do izlaska h1z1

da, ovo se igra do izlaska H1Z1.. Ono sta trenutno trazim je ispolirana igra, a tovje trenutno jedino Nether

12 godina
neaktivan
offline
Nether

Čuo sam za H1Z1, kad izlazi to?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Nether
Hrvek1909 kaže...

Čuo sam za H1Z1, kad izlazi to?

Nezna se datum izlazka, ali Early Access ce izac uskoro :)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice