Multiplayer igranje

poruka: 6
|
čitano: 2.389
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Multiplayer igranje

Kod igranja multiplayer igrica dali je bitno kakve jačine kompjutor imaš??Dali je sa boljim kompom lakše igrati multiplayer?Ja igram Call of Juarez 1!A za internet imam ADSL-Flat 4mb.

 

Hvala

Filip
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Multiplayer igranje

Jedino je bitno da imaš dovoljno brz komp za igru da vrti u optimalnom framerateu (40-60), stabilnu vezu zbog dobrog pinga i to je to.

One death is tragedy, but million deaths is statistics - Joseph Staljin [One to all Units Let's toast some russians - By James Gastovski ] // OPF Fan
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
online
Multiplayer igranje

Jačina kompjutera ti je bitna za grafiku i odvijanje igre nakompjuteru. Što imaš jaču konfiguraciju igru možeš igrati na jačim postavkama. Za multiplaye rigranje važna propusnost veze, brzina, ping. Znači što si bliže serveru imati ćeš manje laga. Naravno moraš imati konfiguraciju dovoljno jaku da igru možeš pokrenuti na računalu.

Nikad nisam igrao nijedan cod multiplayer.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Multiplayer igranje

Mislim da imam solidan komp....Pogledajte pod profilom.

Filip
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Multiplayer igranje

 Jel zna netko neke free multiplayer igre, npr. kao League of Legends, neki serijali coda itd. Želio bih neku igru da igram sa frendovima, evo jučer smo igrali survivors, haxball i tak neka "sr*nja" :). Može biti bilo koji žanr, makar bi bilo dobro da je neš poput survivora al malo strašnije. Hvala i lp:)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Multiplayer igranje

Što bolje i optimiziranije računalo imaš, ugodnije je i multiplayer iskustvo. Više fps, bolji pregled igre te dobar soud setup, sa naravno pratećom kvalitetnom periferijom olakšavaju učenje igre i samo pariranje drugim igračima.

SA slabijim računalom (npr. ja igram na lapotopu na jedva 30fps) je puno teže jer moraš kompenzirati za sve ono što nemaš a drugi imaju.

 

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen-Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova-evo ovako kad aimam on se sam unaima-
Moj PC  
0 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice