Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

poruka: 6.268
|
čitano: 949.779
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Evo ušao sam da vidim, 133ms ping, 70 FPS sve na Ultra u FULLHDu, sve ide ok. :|

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
0 0 hvala 2
16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Ipak jeste do grafike, ali ne do snage graficke kartice (jer je prethodna bila nesto slabija), nego do konkretnog modela Radeon 6570. Stvar je u tome da u trenutku kada se desi to trzanje, FPS spadne na oko 15.

 

http://forums.lotro.com/showthread.php?441107-Clipping-issues-with-graphics

 

Nazalost, za sada ne mogu naci neko rjesenje...

 
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

prvo nije sve u graficki,drugo ako imas slabi procesor nista od igranja :) i 4 gb rama obavezno!!

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Vujoo kaže...

prvo nije sve u graficki,drugo ako imas slabi procesor nista od igranja :) i 4 gb rama obavezno!!

 

Oboje je dovoljno dobro, kazem, kupio sam jaci racunar nego prethodni. :) I ima 4GB rama. :)

13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

onda nemas frke :) ja imam phenom x4 965 BE radi mi na max lotro 70 fpsa bilo gdje da sam na mapi!!jedino jos rohana moram kupit sada!

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Vujoo kaže...

onda nemas frke :)

{#}

 

@knight

Jesi probao staviti zadnje drivere i direct x?

Mene je znao zezati kad sam promijenio na directx 11 (ili je bio 10).

Jesi probao i to mijenjati?

 

Steam verzija ili "obicna"?

Cypher: Ignorance is bliss.
13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

ja imam steam verziju!!

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Osnovana je Balkanski kin na Silverlode serveru ime kina je Pretorians.Posaljite ako neko igra tellove na sledece nickove:Systemyc,Tezius,Tulkarina,Manvisha,Dulebond,Turgas.Ima nas zasad par.
 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Vujoo kaže...

ja imam steam verziju!!

Jesi pogledao ovo sto sam napisao za DirectX?

Cypher: Ignorance is bliss.
13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

da ja imam najnovije drivere i sve mi radi ok nemam problem! ja ti mjenjao pc pred 1 tjedan tako da nabacio DirecX zadnji update i drivere za nvidia graficku :D nemam gresaka!

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Moj fail {#}

Pobrkao sam te s knightom, koji ima problema s trzanjem.

Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

kad dođu instance,morat ćemo ih fakat kupiti ili ćemo dobiti mi što smo preorder napravili za ror?

 
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Ako si preorderao dobit ces ih.

12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Sulek kaže...

Ako si preorderao dobit ces ih.

  to je onda dobro,iako sam ja quitao lotro dok ne najave instance :).Stao sam na 79-om lvl i nema lvl-iranja jedno 10 dana prije najave instanci

13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Dobit će ih tko god je kupio ROR, one su dio expansiona, tako su rekli onda kada su ljudi bili nezadovoljni i kada su ubacili onih 1000/2000TPa u Preorder ponudu.

 

Btw ja baš s guštom levelam, meni najbolja ekspanzija do sada, a kasnije Hytbold, Warbandovi, craftanje, traitovi, deedovi, reputacija, skraidovi, rp, mounted combat, ima uvijek nešto raditi...

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.11.2012 13:04 (PLASMAorLCD).
Moj PC  
0 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
PLASMAorLCD kaže...

Dobit će ih tko god je kupio ROR, one su dio expansiona, tako su rekli onda kada su ljudi bili nezadovoljni i kada su ubacili onih 1000/2000TPa u Preorder ponudu.

 

Btw ja baš s guštom levelam, meni najbolja ekspanzija do sada, a kasnije Hytbold, Warbandovi, craftanje, traitovi, deedovi, reputacija, skraidovi, rp, mounted combat, ima uvijek nešto raditi...

  ja sam počeo igrati prije nekih 2 godine,malo manje i najbolje mi je bilo kad je max lvl bio 65

a ovo što možeš raditi-nešto več imam,ali ionako kad se vratim negdje u 12-om mjesecu kad dodu instance igrat cu opet do nove expanzije(minimalno) što znači 9-10 mjeseci.Roi i GR sam završio jako brzo,tako da 7-8 mjesec nisam ni igrao lotro a 9-10(do exp naravno) sam derao pvp

13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

I ja sam tada nekada, Moria je bila odlična, ali mislim da je igra uznapredovala u svakom pogledu :).

 

A PvMP i ne volim baš, dogurao sam do Minstrela negdje do 5-6 ranka i dojadilo mi...

 

A ovaj novi relic grind.. Uh

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
PLASMAorLCD kaže...

I ja sam tada nekada, Moria je bila odlična, ali mislim da je igra uznapredovala u svakom pogledu :).

 

A PvMP i ne volim baš, dogurao sam do Minstrela negdje do 5-6 ranka i dojadilo mi...

 

A ovaj novi relic grind.. Uh

  Moria je bilo dobra ali je je prvenstveno bila za lvl 60,a ja sam počeo od 65 :)

na 65-om su mi bile najbolje instance od 3 man do 6man i raidova,roi instance ni blizu nisu bile.Pa ni ja ne volim Pvmp jer je glup u lotru,ali bilo je toliko dosadno da sam samo to mogao igrati,dosadio mi PVE :)

a sto se tice relica imam 30k shardova+ i jos puno relica,a imam samo 2 chara

13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Hehe ja sam na 3k sharda, kada sam završio sa ROIem nisam mislio dalje igrati, al eto, da sam nastavio i grindao imao bi sad barem 30k... Ali imam zato oko 20 000 medalliona pa mislim isprobati nešto sa foruma, a to je kupiti T1 relica za 20k marksa, sve ih meldati do T4 i onda ih deconati...

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

lakše je farmati ncf/sth tako sam ja

13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

I ja sam nebrojeno puta, ali mi je da budem iskren dopi*dilo :P.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

razumijem te :),a shardove sam skupio od craftanja guild relica i onih ostalih na 2 chara

15 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

vec jedno duze vrijeme gledam,istrazujem trziste mmorpg igrica.Zanima me da li se isplati ova igrica igrat besplatno odnosno da li su igraci koji igraju besplatno dosta zakinuti naspram onih koji placaju.

 
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Nisu zakinuti u smislu da mi možemo imati nešto što ti ne možeš, ali besplatno će ti trebati 2 godine da dodeš do zadnje ekspanzije, tako da ako misliš ozbiljno i duže igrati ne isplati se besplatno. (iskreno)

 

Još je nedavno nova ekspanzija izašla.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
cale kaže...

vec jedno duze vrijeme gledam,istrazujem trziste mmorpg igrica.Zanima me da li se isplati ova igrica igrat besplatno odnosno da li su igraci koji igraju besplatno dosta zakinuti naspram onih koji placaju.

  za pravo potpuno bespatno igranje ti se isplati jedino WOW na PRIVATNIM serverima

13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

da definitivno wow i aion jer imas full retail servere 100% working tak da nemas frke!! jedino mi cudno sto lotro nikad to nije imao!premalo zainteresiranih! jer i ovako eldar je dosta jadan oko 500 ljudi ako ima!!!

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Da, premalo zainteresiranih, hvala bogu, zato je community odličan, ako igraš na većim serverima nema nikakvih problema, dovoljno ljudi. Svi u mom Kinu su odreda likovi po 30 i više godina...

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Vujoo kaže...

da definitivno wow i aion jer imas full retail servere 100% working tak da nemas frke!! jedino mi cudno sto lotro nikad to nije imao!premalo zainteresiranih! jer i ovako eldar je dosta jadan oko 500 ljudi ako ima!!!

  ček Aion org serveri i 100% sve besplatno?

a što se tiče lotra,stvarno je čudno što nikad nije bilo privatnih servera koliko ja znam

13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Bilo je pokupaja kreiranja par servera, ali to je bilo u mladim danima igre i ona nije bila toliko popularna. Tek izglaskom na f2p trziste ona postaje popularna ( koliko toliko ) i jako dobra i onda nema razloga za kreiranje private servera. Da se razumijemo imas ti i danas privatnih servera za lotro ali to ti je ono kapaciteta 5 igraca i to su pojedinci kreirali samo radi sebe da bi mogli brzo da testiraju nove stvari, pronadju bugove itd itd.

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Garamel kaže...

Bilo je pokupaja kreiranja par servera, ali to je bilo u mladim danima igre i ona nije bila toliko popularna. Tek izglaskom na f2p trziste ona postaje popularna ( koliko toliko ) i jako dobra i onda nema razloga za kreiranje private servera. Da se razumijemo imas ti i danas privatnih servera za lotro ali to ti je ono kapaciteta 5 igraca i to su pojedinci kreirali samo radi sebe da bi mogli brzo da testiraju nove stvari, pronadju bugove itd itd.

  više mi ništa ne znači ni da ima privatnih servera,kad sam sve pokupovao na pravim :)

jedino da igram s frendovima,koji ne žele davati pare za lotro,inače mi nema smisla.Iako kao što sam rekao,nisam nigdje nikad vidio ni da netko spominje privatni server i da je rekao da ima,osim sad tebe

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice