Kingdom Come Deliverance

poruka: 303
|
čitano: 87.602
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Kingdom Come Deliverance

4 sata u igri, niti jedan crash niti jedan bug...
Jedan video fantastičen atmosfere. Samo mi nije dobro snimilo zvuk jer je ton glasa skoro nepostojeć; tamo se Henry zadere na tipa hey i ovaj počne bježat, ali se uopće ne čuje!

Kvaliteta videa je ono, bolje da nisam ni stavljo gore..... :)

 

 

Ultra sa shadows na high kao i shader quality, opcije koje su najviše gladne! LOD tj daljina iscrtavanja objekata iznad ultra postavki, (može se podesit u advanced options)

Galerija slika

Pohvale na odličnoj 21:9 podršci! 

 

Prvo šta mi je leglo je odlično kretanje lika te kako je izveden šprint, (igram sa gamepadom). Već sam govorio nakon probane bete, lik ima težinu, tijelo te imamo osjećaj da kontroliramo lika, a ne lebdeće ruke!
Nadalje tu su animacije - sve šta uzimamo ima animaciju kao i otvaranje vrata. Mnogo, nogo sitnih detalja!

Tada dolazim do cutscene u kojem se susrećemo sa ocem i osto sam izenanđen kako je dobar voice acting i ponašanje likova tj sama animacija jer sam očekivao puno goru situaciju! Isto se nastavlja sa svim glavnim likovima; sasvim dobar voice acting kao i sami modeli. Sporedni likovi su malo meh napravljeni no reko bi da je tako u svakoj igri. Pogotovo kada neka žena kao kip sjedi na klupici i bleji ko tele u šarena vrata. Sreća pa nisu svi NPCi kao ćorave kokoši!

Imao sam dvije borbe sa nekim jazavcima po putu - borba je puno bolja nego u beti i jednog tipa sam osakatio sa tri zamaha mačem - napad prema glavi koji blokira, udarac nogom u trbuh te sljedi slash po desnoj strani uz momentalni stab na ljevu stranu i lego je ko pokošen...
Nešto drugačije od buton mashinga i ja sam za!

Nisam daleko doguro, ali ja sam ugodno iznenađen jer nisam očekivao neku 4/5 igru i neke stvari su me jako ugodno iznenadile!
Ali definitivno igra nije za svakoga...
Međutim izgled igre, fantastični zvukovi i lijepa glazba su veliki plus ovim gore pozitivnim stvarima koje sam spomenuo

Moj PC  
7 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance

Nije tako bilo, bila je ona trava sto se micala svako tolko (i kad bi se naglo okrenuo). Nabavi pa vidi

Battlelog: D3lBoy-00
7 godina
protjeran
offline
Kingdom Come Deliverance

Zanimljive brojke na twichu, odlicna reklama, igra nije za svakoga ali se dosta ljudi zanima za igru. Moji utisci za sada su dosta pozitivni, nije sve savrseno, ali ocekivao sam puno veci nered i sto se tice preformanci i bugova. Preporuka. Idem sada pojesti malo pecene patke hehe...

Eye In The Sky
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance
D3lBoy kaže...

 trava se krece na vjetru, 

 Stavili su i interakciju lika sa raslinjem:

 

 

Osim sa stablima, jbga... Možda sa nekima i ima interakcije, ali nisko raslinje je bitno kod šuljanja...

 

15 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance

Igra je nova normalo da će imat brdo pregleda na twitchu.

Čekaj da se to malo stabilizira. Vidim da se ljudi žale da je dosta bugovito i nedorađeno i da će to tek na nešto ličit nakon mjesec dana kad se to ispegla to malo.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
12 godina
protjeran
offline
Re: Kingdom Come Deliverance
D3lboy neznam u kakvu si ti travu gledao no "moja" se micala kako vjetar puse...😎lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance

Vjeruj mi prešao sam svaki inch alphe i bete, micala se onako "stock cryengine" kao i u crysisu, sada se sve puno više krece, zvukovi vjetra također nisu bili takvi, sve je poboljšano. Također su malo popravili boje, više nisu onako isprane, ali i dalje mislim da cu koristit reshade.

Battlelog: D3lBoy-00
12 godina
protjeran
offline
Re: Kingdom Come Deliverance
Ok valjda se nismo skuzili, meni je i u beti trava, suma i zvukovi brutala..lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
10 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance

Onda ce ti se ovo jos vise svidjet. LOD, vegetation i object distance su mi na pola, a vidi se trava full u daljinu, nije onako prazno ko u beti. Još kad framerate popeglaju kroz koji patch uhh

Battlelog: D3lBoy-00
12 godina
offline
Kingdom Come Deliverance

Neznam gledam gameplaye po youtoube nekako mi se taj combat cini dosta mlitav i spor.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Kingdom Come Deliverance

Ma bolesno to izgleda!!

Šume su nevjerovatne; ja sam mislio da je ovo "nevidljivi zid" kad ono, gusta šuma...

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance

Da, zato preporucam svakom da dobro pogleda igru prije nego kupi. Full je sporo, sad sam se sa onim Kuneshom tukao 4-5 min. Nema spamanja lijevog klika i bloka, moraš odabrat smjer udaranja, smjer blocka. Jako detaljno i zabavno, samo sam skeptican kako ce to bit kad ih bude više oko tebe.

Battlelog: D3lBoy-00
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.2.2018 20:59 (D3lBoy).
12 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance
doktor1 kaže...
quickr kaže...

Ako želite podržati devove onda preko steam-a ili direktno sa web-a developera. Inaće komotno možete sa torrenta skidat jer devovi ne vide ni lipe od vaše kupnje preko g2p, g2a i ostalih dodgy stranica. 

To su sve spekulacije!

Najbolje mi kada pročitam kako su to npr ključevi ukradeni kada se ukradu fizičke kopije... Jer eto, kada god izađe nova igra odmah se presretne kamion sa fizičkim primjercima i opustoši... I tako za svaku igru.

 Masovno se prodaju ključevi koji se kupe preko  ukradenih kreditnih kartica. Ukrade se kartice, kupe keyeve sa njih prije nego banka blokira, pa se prodaju keyevi preko takvih resellera. A onda banka blokira i uzmu pare nazad. Reselleri su siva zona.

 

Over 7,000 stolen Sniper Elite 3 Steam keys revoked

Ubisoft kills copies of Far Cry 4 sold through third parties (Update)

1,341 Natural Selection 2 keys stolen, costs developer $30K in fees.

30,000 Blackwell Deception keys revoked after giveaway exploit.

Devolver Digital actively cancels games purchased through reseller.

 

 

- talks about key resellers for a couple minutes. After partnering with ChronoGG, TB learns how much of an impact a site like G2A can have on legitimate key sellers and developers.

 

Mogu dvije stranice popuniti ovih artikala, to nisu nikakve špekulacije. To je potvrđeno nebrojeno puta, g2play se nemoze tek tako ugasit, oni ne prodaju direktno, nego preko resellera, kao što the pirate bay ne uploada sam torrente, neg ljudi što tu dolaze, kužiš?

 

Postoje krcato legit sellera, samo što često oni nemogu toliko nisko davat kao što mogu oni koji su kupili robu ukradenim karticama i sličnim metodama.

Ako netko želi listu pouzdani, legit stranica, neka izvoli.

 

 

 

 

Ubi bene, ibi patria.
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.2.2018 22:09 (Et_Tu_Brute?).
10 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance

Moguce ako npr. kupis na nekoj stranici od netkog tko je dao svoj key na prodaju. Ali za ovaj Kingdom Come pod vendor piše G2PLAY (kad kupiš od random lika ili trgovine preko npr. g2playa onda pod vendor stoji njihova trgovina, ne g2play). Tako da je ovaj key 100% od G2play. Da oni dolaze ilegalno do tih keyeva srušilo bi se to odavno. Ja kad kupujem preko tih storeova uvijek kupujem od njih, ne od naj niže cijene (random lika), tako sam jedino uzeo Gothic pack, Witcher 2 i PUBG

Battlelog: D3lBoy-00
9 godina
offline
Kingdom Come Deliverance

Kolika je mapa? Neki kažu da je jako mala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance

16km2, ali vjeruj mi nije mala. Skyrim je 19km2, a ima hrpu praznog prostora. Ovdje kad ideš nekim puteljkom zapamtiš da je to taj dio mape, nije sve copy paste kao u ostalim igrama, jer je rađeno po pravim lokacijama.

 

+Dosta misija su onako bazirana na jednom selu i njihovim lokalcima. Meni osobno je to draže nego da me svaku misiju šalje na drugi kraj mape kako bi odužili playtime, i onda mi postane toliko dosadno da fast travelam.

Battlelog: D3lBoy-00
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.2.2018 21:47 (D3lBoy).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Kingdom Come Deliverance
D3lBoy kaže...

16km2, ali vjeruj mi nije mala. Skyrim je 19km2, a ima hrpu praznog prostora. Ovdje kad ideš nekim puteljkom zapamtiš da je to taj dio mape, nije sve copy paste kao u ostalim igrama, jer je rađeno po pravim lokacijama.

 

+Dosta misija su onako bazirana na jednom selu i njihovim lokalcima. Meni osobno je to draže nego da me svaku misiju šalje na drugi kraj mape kako bi odužili playtime, i onda mi postane toliko dosadno da fast travelam.

 Ti si tek na pocetku. Bojim se da ce fast travel vrlo brzo postati uobicajena opcija... Tesko da ce ovdje biti nekih skriveni temple ili neki cave ili meadow ili  ... sa magicnim oruzjem

 

10 godina
offline
Kingdom Come Deliverance

Ma ja volim kad je realisticno.

Btw. evo moj reshade ako netko želi kopirati settingse (za moj monitor su boje ok, vi si probajte podesiti kako vama odgovara). Koristim samo Colorfulness i AdaptiveSharpen. Igra izgleda življe i oštrije uz minimalne promjene.

Klik za vecu rez.

Battlelog: D3lBoy-00
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.2.2018 22:36 (D3lBoy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance

Prošao prolog, onaj uvodni dio i sad kreće prava zabava. Nažalost gasim za večeras jer je rano dizanje sutra  i još valentinovo i LP 

 

Uglavnom, neki generani dojmovi:

 

 

+ grafika je jaw dropping, "moj PC" vrti sve na high 60 FPS i izgleda fenomenalno

+ voice acting /sound /muzika odlično, ambientalni zvukovi odlično, svaka pohvala, perfektan posao su odradili

+ combat mi je nešto najbolje ikada, nije mindless button mashing već promišljeno i realistično odrađeno

+ story mi za sada drži vodu, vrlo dobro i uvjerljivo izgleda, uvuklo me

 

- bugovi ali za sada nema ni jedan game breaking. bilo je par smrzavanja, likovi prolaze koz zidove ili zapinju u prazno ali ništa što bi me spriječilo da riješim neki quest

- dug loading time, između mapa, cut scena, dialoga, stalno neki load

 

 

Uglavnom, ako ste ljubitelj RPG-ova koji imaju naglasak na kvalitetan story line onda je ova igra za vas. Isto tako ako ste history freak, pogotovo srednji vijek uživat će te svaku sekundu. Za takve je igra must buy već sada.

Za sve ostale, koji RPG_ove igraju onako, usput, kad nemaju kaj pametnije za radit, preporučam da čekate sale.

 

Toliko od mene 

16 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance
quickr kaže...

+ combat mi je nešto najbolje ikada, nije mindless button mashing već promišljeno i realistično odrađeno

 

 Imao sam par borbi sa nekim pezantima i sasjeko sam ih odmah!

Po gameplayima se činilo da su spužve, ali ipak nisu. Ovi u oklopima će vjerovatno biti problem, a ima i dev video gdje demonstriraju kako je tadašnji armor bio moćan!

Iako, volio bi malo gorea 

 

Dobro se drži i sa recenzijama šta je developeru bitno i drago mi je jer su se odlučili napraviti nešto drugačije! Naravno, ako je netko očekivao same 90/100 recenzije reći će da je ovbbo loše, ali ja nisam očekivao to nego baš nešto ovako...

Ako dobro zarade treći chapter bi mogao biti drastično ispoliraniji!

 

13 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance

Oh, btw, jel netko probao ovo: https://www.reddit.com/r/kingdomcome/comments/7xaxf4/save_anytime_without_saviour_schnapps_pc/

 

Za sada mi manjak "klasičnog" save-a ne smeta ali mislim da će mi kasnije, kad postane teže, nedostajati. 

 

 

16 godina
offline
Kingdom Come Deliverance

Ne želim to... Ovako je napetije 

Samo nesmijem počimat prije posla sa igrom... Da nebudem morao tražiti krevete po igrinom svijetu 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Kingdom Come Deliverance

Možda malo previše cutsceneova? Odlicni su, nisu naivni kao u vecini igara, baš daju prici taj štih da si ti samo još jedan od seljaka, ali mislim da ce bit kao ono što sam rekao neki dan; Glavne stvari u igri ce se dogoditi kroz cutsceneove. Pre rano za sudit, ali igram hiper polako i apsolutno uživam.

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Kingdom Come Deliverance

Pokrenuo igru i odmah se vidi da je to Cryengine :)

 

Niti 2 x 1080ti na 4k nema 60 fps lock

 

skace u rasponu od 40 - 60 fps

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Kingdom Come Deliverance

Mislim da ću pričekati patch ili 2 prije igranja. Ne želim da mi neki bedasti bugovi kvare doživljaj.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance

Kao sto rekoh to je Cryengine. Super izgleda - Ne radi dobro/ima bugova, i teško ce to patchat, igra je od 2011.-2012. u developmentu tako da teško da cemo vidjet znacajnije promjene.

Možda malo srede performanse, ali teško, Cryengine je pre zahtjevan, 90% te igre je rađeno u Cryengine 3, što je iz doba Crysis 2. Što se i vidi na teksturama, poligonima itd. No oni su jako lijepo izvukli tu grafiku tako da su radili autenticne lokacije, tipa uđeš u šumu - izgleda kao da si u šumi, a ne na površini sa malo više drveća nego inaće. Tako da igra izgleda fenomenalno iako je grafika sama po sebi jako out dated (Teksture, sjene, low res objekti...)

 

Battlelog: D3lBoy-00
16 godina
online
Kingdom Come Deliverance

Nego, nisam vidiu u opcijama za gricu nariktavanje Antialiasinga?

 

Nema ga?

 

Igra ga forsira?

 

Ne treba mi, morem li ja to kak iscupati van iz grice?

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance

Vidim da su u nvidia control panelu neke opcije forsane kao i aa. No ni ne treba, nema onih crtica po rubovima

Battlelog: D3lBoy-00
16 godina
online
Kingdom Come Deliverance

Igra je strasno zahjevna, cekamo nesto jace, 2 x 2080ti

 

Ovako na 4k, sve ultra osim shadera koji su spusteni na high i sjene spustene na very high, fps izmedju 52 i 60

 

Trebalo bi to bolje za ovu konfu mislim

 

 

Ali igra je jako lijepa, grafa onako, za danasnje pojmove netipicno realna, ne, da se tako izrazim, "bajkovita"

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance

Koliko sam ja testirao igra nije uopce toliko teška na postavke koliko na rezoluciju. Smanjim postavke - isti FPS, smanjim na 1080 - skoci sa 40-45 na 60-75. Tako da si mogu mislit kako je na 4k.

Također svaki put kad alt+tabate iz igre, promjeni se na borderless, tako da morate svaki put stavit na fullscreen i bude malo bolji fps.

Battlelog: D3lBoy-00
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice