H1Z1 Zombie MMO by Sony

poruka: 638
|
čitano: 74.031
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
H1Z1 Zombie MMO by Sony

 

Evo tek danas sam skužio da će igra bit free.

Na koji način će oni imat profit od ove igre ? Mikrotransakcije ili ?

LOL EUNE: slinA
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony
AmonZero kaže...

 

Evo tek danas sam skužio da će igra bit free.

Na koji način će oni imat profit od ove igre ? Mikrotransakcije ili ?

Pa kao i sve druge f2p igre. A mikrotransakcije ce sluzit iskljucivo za estetiku tako da nece bit niti jedan element pay to win-a :D

 

Edit: evo nova slika, prikazuje zimu: https://pbs.twimg.com/media/BraMTLnCcAAzlfl.jpg:large

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.7.2014 16:46 (LuoKey).
15 godina
neaktivan
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony
LuoKey kaže...
AmonZero kaže...

 

Evo tek danas sam skužio da će igra bit free.

Na koji način će oni imat profit od ove igre ? Mikrotransakcije ili ?

Pa kao i sve druge f2p igre. A mikrotransakcije ce sluzit iskljucivo za estetiku tako da nece bit niti jedan element pay to win-a :D

 

Edit: evo nova slika, prikazuje zimu: https://pbs.twimg.com/media/BraMTLnCcAAzlfl.jpg:large

Cekaj, još ce imati i godišnja doba? Pa di je DayZ od toga? {#} Kao da je ova igra počela s razvojom 2 godine prije i još s moda, a ne obrnuto {#}

10 godina
neaktivan
offline
H1Z1 Zombie MMO by Sony

Jedino sta mi se ne sviđa kod te igre je skakanje. Vec mogu zamisliti kad budem nekog pucao on ce pocet skakat ko klokan. Po meni bi bilo najbolje napraviti da kad dođes do neke prepreke(ograde, zida...) da stisnes određenu tipku i on je preskoci ili se popne preko nje, to bi po meni bilo najbolje.

 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony
Reichz kaže...
SimeKZ kaže...

Sta drugo ocekivati od stare trollcine i DayZ hejtera acce... ne znam kako te nisam prije stavio na blok listu. 

Jedini troll ovdje si ti jer igoriraš cijeli zid točnih stvari koje je acca napisao i koncentriraš se samo na 5 riječi jer jednostavno znaš da je u pravu, a muka ti je priznat.

Pa sve sta pise je istina, ali pise po 90 puta u par tema pa je vise naporan. 

 

Sumnjam da ce imati godisnja doba, imat ce valjda dio mape gdje ce biti snijeg.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
15 godina
offline
H1Z1 Zombie MMO by Sony
LOL EUNE: slinA
Moj PC  
1 0 hvala 2
10 godina
neaktivan
offline
H1Z1 Zombie MMO by Sony

Hahah, ocito ce imat godisnja doba... Cini mi se da u ovoj prvoj slici sto sam postao da se mogu vidjeti tragovi koraka u snijegu. Uuuu vec mogu zamislit svakakve scenarije :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
H1Z1 Zombie MMO by Sony

Kad će ovo vaaan

steam: bevis6
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony
Bevis kaže...

Kad će ovo vaaan

Niko to jos nezna hahah, citaj malo, ali ce Early Access bit uskoro

 

Edit: evo jos malo http://www.pictureshack.us/images/80645_h1z1_transitions.png Ovo je za nevirovat, obavezno pogledajte zadnje 4 slike

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.7.2014 14:30 (LuoKey).
15 godina
offline
H1Z1 Zombie MMO by Sony

Na zalost mislim da je bolje strpiti se... EA ce se placati, mislim da ce kasnije bit dijeljeni onda neki ingame novac/bonovi ili nesto za microtransaction u istom iznosu. U svakom slucaju zanima me usporedba toga i DAYZ. Iskreno, ako radi svejedno mi je koja je vise arkadna, koja blize simulatoru. Samo da dobijem kvalitetan zombie survival.

Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony
Rhodin kaže...

Na zalost mislim da je bolje strpiti se... EA ce se placati, mislim da ce kasnije bit dijeljeni onda neki ingame novac/bonovi ili nesto za microtransaction u istom iznosu. U svakom slucaju zanima me usporedba toga i DAYZ. Iskreno, ako radi svejedno mi je koja je vise arkadna, koja blize simulatoru. Samo da dobijem kvalitetan zombie survival.

Igra je vrlo ispolirana cak i u ovom stanju. Forgelight engine je jedan vrlo lagan engine za igrat se po njemu, ne ko Arma/DayZ engine koji je prilicno sjeb**...

9 godina
protjeran
offline
H1Z1 Zombie MMO by Sony

Imam dobar predosjećaj za ovu igru :)
U usporedbi s Dayz-om, godinama je ispred...naspram njihova napretka govoreći naravno. :)

Živia Linić!
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.7.2014 0:52 (StaloženiKukumar).
 
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony
LuoKey kaže...
Bevis kaže...

Kad će ovo vaaan

Niko to jos nezna hahah, citaj malo, ali ce Early Access bit uskoro

 

Edit: evo jos malo http://www.pictureshack.us/images/80645_h1z1_transitions.png Ovo je za nevirovat, obavezno pogledajte zadnje 4 slike

in your face shime, ovo izgleda ko godišnja doba {#}

10 godina
neaktivan
offline
H1Z1 Zombie MMO by Sony

Svidja mi se kako ce se u igri moc npr. neka kuca ili nesto, zabarikirati (staviti daske na prozore, vrata itd.) i prisvojiti je kao sebi dom. Puno realniji pristup, ali moc ce se takodjer i radit iz temelja :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
H1Z1 Zombie MMO by Sony
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony
acca kaže...
LuoKey kaže...
Bevis kaže...

Kad će ovo vaaan

Niko to jos nezna hahah, citaj malo, ali ce Early Access bit uskoro

 

Edit: evo jos malo http://www.pictureshack.us/images/80645_h1z1_transitions.png Ovo je za nevirovat, obavezno pogledajte zadnje 4 slike

in your face shime, ovo izgleda ko godišnja doba {#}

Zasto in my face... pa i ja cu igrat ovo i odlicno je za gaming. Samo mi je cudno malo da ce biti godisnja doba i kako ce biti poslozena

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
10 godina
neaktivan
offline
H1Z1 Zombie MMO by Sony

Pa ne mislim da ce bas bit odredjena godisnja doba. Bit ce vjerovatno npr. kad je lipo suncano, kisa i snig i to je to. Ne vjerujem da cemo bas gledat kako se vegetacija minja jeseni i liti hahaha :P

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony
LuoKey kaže...

Pa ne mislim da ce bas bit odredjena godisnja doba. Bit ce vjerovatno npr. kad je lipo suncano, kisa i snig i to je to. Ne vjerujem da cemo bas gledat kako se vegetacija minja jeseni i liti hahaha :P

Pa ne moramo imati simulaciju klime da bi imali godišnja doba, ako će ista mjesta imati snijeg i sunčano stanje... to su već godišnja doba

10 godina
neaktivan
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony
acca kaže...
LuoKey kaže...

Pa ne mislim da ce bas bit odredjena godisnja doba. Bit ce vjerovatno npr. kad je lipo suncano, kisa i snig i to je to. Ne vjerujem da cemo bas gledat kako se vegetacija minja jeseni i liti hahaha :P

Pa ne moramo imati simulaciju klime da bi imali godišnja doba, ako će ista mjesta imati snijeg i sunčano stanje... to su već godišnja doba

a dobro, vise manje... Uzasno mi se igra neki survival, dodje mi da cak uzmem DayZ dok ovo ne izadje vise... hahha, al necu, nisan lud :P

10 godina
neaktivan
offline
H1Z1 Zombie MMO by Sony

OVAKO to izgleda kad vas hvata horda zombija...

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony
LuoKey kaže...

OVAKO to izgleda kad vas hvata horda zombija...

run forest ruuuuuuun  {#}

9 godina
offline
H1Z1 Zombie MMO by Sony
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
H1Z1 Zombie MMO by Sony

System Requirements
"If you can run Planetside 2 you can run H1Z1 well." If you want to know what this means you can go install Planetside 2 and hop in and play for a bit.
NOTE: THESE ARE SYSTEM REQUIREMENTS FOR PLANETSIDE 2!
Minimum System Requirements
 
    OS - Windows XP
    Processor - Intel Core 2 Duo E6850 or higher / AMD Phenom II X2 or higher
    Memory - 4 GB RAM
    Hard Drive - 15 GB free
    Video Memory - 256 MB RAM
    Video Card - nVidia GeForce 8600 series or higher / AMD or ATI 4850 series or higher
    Sound Card - DirectX compatible
 
Recommended System
 
    OS - Windows 7
    Processor - Intel i5 processor or higher / AMD Phenom II X6 or higher
    Memory - 8 GB RAM
    Hard Drive - 15 GB free
    Video Memory - 1,024 MB RAM
    Video Card - nVidia GeForce GTX 560 series or higher / AMD HD 6870 or higher
    Sound Card - DirectX compatible

Ovo mi se dosta sviđa jer će ulogu u izvođenju igre osim procesora imati i grafička kartica. Nemamo s ničim drugim osim DayZ Standalonea za sada uspoređivati igru, a u njemu je procesor "glavni" što se do sada nije pokazalo dobro. Previše je Frame dropa, a i da imaš monstrumski procesor ništa ti ne garantira fluidno igranje. DayZ SA imam otkako je izašao, nije loša igra uz svu nedorađenost pa jedva čekam da ju barem po igrivosti usporedim s H1Z1.

battlelog: BucoKTM
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
H1Z1 Zombie MMO by Sony

 

 

 

 

Sviđa mi se kako su sredili zvuk oružja {#}

Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony
PSN - DeniZg80
15 godina
moderator
offline
H1Z1 Zombie MMO by Sony

Grab your survival gear! H1Z1 comes to Steam Early Access on January 15th 2015: http://bit.ly/1w6jc07

سمندری ڈاکو
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony

Rečeno je da će se early plaćat, a igra će bit free jel ?

15 godina
moderator
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony
AmonZero kaže...

Rečeno je da će se early plaćat, a igra će bit free jel ?

Da.Early bi trebali platiti nekih 20€,a kad igra izađe bit će besplatna.

سمندری ڈاکو
10 godina
neaktivan
offline
H1Z1 Zombie MMO by Sony

E sada je pitanje koliko će igra biti u ea fazi, možda 6 mjeseci, možda 3 godine, tak da mislim da kupnja ne gine 15.1...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony
Dr.Feel kaže...

E sada je pitanje koliko će igra biti u ea fazi, možda 6 mjeseci, možda 3 godine, tak da mislim da kupnja ne gine 15.1...

Čuj ak ću dobit proizvod kao DayZ SA (koji je i nakon 1 godine u popriličnom lošem stanje) ne hvala. Radije će se strpit da cijela igra izađe i onda ako mi se svidi preko tih mikrotransakcija se zahvaliti na dobro odrađenoj igri.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice