Gta San Andreas modovi

poruka: 22
|
čitano: 307.205
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Gta San Andreas modovi
pitanje

Ja ponekad imam problema sa instalacijom modova, nesto nece, ne znam zasto? No ako netko ima mod Gta Resident Evil Outbreak File 3# moze li mi reci gdje da otidjem da zapocnu misije i da svi postanu zombiji?Smijeh

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Gta San Andreas modovi

Pokušaj na gtainside pronači zombij skin na gtainside.com, nakon što instaliraš skin on bi trebao biti u igri. Za Gta Resident Evil nisam čuo, ali ću ga sada probati nači i ubaciti u igru pa ako nađem rješenje javim ti.

CPU AMD Athlon64 X2 5600+, MB Gigabyte MA78GM-S2H, 2xDDR2 2GB PC6400 (800MHz), HDD Seagate 320GB, Sapphire Radeon HD3870 512MB DDR4
15 godina
neaktivan
offline
Gta San Andreas modovi
autorov komentar

Pa jesam, ovaj mod sam skinuo sa gtainside i uspjelo mi je, sve je super samo ne znam gdje ici da sve zapocne?Neodlučan

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Gta San Andreas modovi

Jel postoji nesto za raditi mape

HD 2400pro 256mb,1.81GHz,512mb of ram
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Gta San Andreas modovi
autorov komentar

Hmmm. Ne znam Neodlučan

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Gta San Andreas modovi

mape ima normalno (bar ja koristim) GTA: SA Map Creator/editor uglavnom tako nesto, ali ljudi, vidim imate dobre graficke, ostavite se gta zombie modova itd... ili igrajte multiplayer ili igrajte gta iv multiplayer...

Games playing: Left 4 Dead i GTA IV na: Processor: Intel Core 2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz (2 CPUs) RAM: 2048MB DirectX: 9.0c Video card: NVIDIA GeForce 9600 GT 512.0 MB
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Gta San Andreas modovi
autorov komentar
prihvaćeno rješenje

Igram ja Gta San Andreas Multiplayer nego taj sam mod skinuo onako jer sam uvijek tio Gta sa zombijima. Sve je u redu nego ne znam gdje da idem da zapocne. Ej ako hoces mozemo igrati zajedno Gta Multiplayer!Smijeh

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Gta San Andreas modovi

e a kako se moze instalirat skin ? i oruzja ?

15 godina
neaktivan
offline
Gta San Andreas modovi

Ako zelis da ti GTA: SA bude u "HD" veriji evo ti mod http://www.thegtaplace.com/downloads/file.php?id=2651

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Gta San Andreas modovi

ja sam sebi stavio ferrari enza , batmanobil i da mogu bit superman

kad je pun mjesec neki postaju vukodlaci a ja igram komp
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gta San Andreas modovi
Razerlake kaže...

Ako zelis da ti GTA: SA bude u "HD" veriji evo ti mod http://www.thegtaplace.com/downloads/file.php?id=2651

kako da to upotrijebim... treba nesto negdi kopirat ili.... jel zna mozda jel neki bolji mod izaso???

14 godina
neaktivan
offline
Re: Gta San Andreas modovi
Ja koristim ENB0.047f + SRT3 + RealCars1.3 + ProjectOblivion2010HQ. Guglaj.

Modove stavljas pomocu IMG Managera 1.5 ili Alcis IMG Editorom 1.5. I pazi da imas 1.00 verziju gta_sa.exe.
AMD Ax2 6400+ 3.5GHz | 4GB 800MHz | Gainward 8800GT 1024MB | 250GB HDD | ASUS M2N32-SLI Deluxe Wireless | Samsung 203B
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gta San Andreas modovi
+ OverdoseFX 1.3. Sorry za double post.
AMD Ax2 6400+ 3.5GHz | 4GB 800MHz | Gainward 8800GT 1024MB | 250GB HDD | ASUS M2N32-SLI Deluxe Wireless | Samsung 203B
13 godina
neaktivan
offline
Gta San Andreas modovi

bok nešto me zanima ja kad instaliram 100% pređenu igricu i odem pod gta load dame i tu ima ta zadnja misia i odem pod nju ali kad učita jednostavnome izbaci dali neko zna kako to popraviti

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gta San Andreas modovi

Skinuo si oštecen file ili sa virusom pa ti zato ne učitava jednostavno skini drugi

14 godina
neaktivan
offline
Re: Gta San Andreas modovi
Skinuo si savegame za krivu verziju igre.
2.000 Posts! And counting...
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gta San Andreas modovi
wireless kaže...

bok nešto me zanima ja kad instaliram 100% pređenu igricu i odem pod gta load dame i tu ima ta zadnja misia i odem pod nju ali kad učita jednostavnome izbaci dali neko zna kako to popraviti

skini save za gta sa ovdje

Street fighter ex je najbolji
13 godina
neaktivan
offline
Gta San Andreas modovi

Ja sam si na iSOHUNTU skinuo MOD PACK : http://isohunt.com/torrent_details/113179613/GTA+sa+mod+pack?tab=summary

Sve je promijenjeno i auti,brodovi,bicikli,motori i skinsi,nova oruzja,zvukovi od auta i oruzja su promjenjeni..............itd.................itd.....

::;;;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Gta San Andreas modovi

el zna tko kad skinem neki mod za auto naprimjer gdje ga treba stavit...u koju mapu?

legenda.nino@gmail.com
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Gta San Andreas modovi
Pozdrav ljudi. Trebao bih neki mod tipa San Andreas + Vice City
Evo ovako da pojasnim stvar. Tražim neki mod u kojem bih u san andreasu imao i otok od vice citya. Tražio sam po internetu mnoge modove. Naišao sam na GTA UNITED ali tamo ima samo vice city i liberty city.Našao sam i "GTA LVS" ali nema downloada na internetu. Dakle ukoliko netko zna za nešto slično neka mi javi samo da ima "San Andreas + Vice City". Netrebaju mi čak ni misije.
Dino
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Gta San Andreas modovi
jeli mi može netko pomoći sa modovima? tražim neke odlične grafičke modove za San Andreas koji će poboljšati grafiku u igri.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gta San Andreas modovi
antimadridista kaže...
jeli mi može netko pomoći sa modovima? tražim neke odlične grafičke modove za San Andreas koji će poboljšati grafiku u igri.

http://www.thegtaplace.com/downloads/f2651-enbseries-gtasa-v0081-sora-graphics-change

Dino
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice