FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 685.922
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Ovo je igra koju trenutno imamo u D1 i high elo utakmicama. Autoblock na autoblock... On iz dvije kontre ode i zabije. 

Vidim da je i s formacijom 5-2-1-2 u trendu.

Jutuberi nisu ni svjesni koliku moć imaju.

Da im kažu da moraju našamarat mamu prije igranja i da će pobijediti, pola debila bi to napravilo.

 

Prošli vikend sam igrao s jednim pacijentom u WL - lik igra sa srebrnom ekipom.

To je Gorilu gledao pa je pomislio da je on Gorila, a ustvari je običan majmun.

Najjača fora je kad je zabio jedan gol koji sam mu pustio jer mi nije bilo zabavno s njim igrat nakon 5-0... imao je istu proslavu gola kao Gorila.

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...
SimeKZ kaže...

Ovo je igra koju trenutno imamo u D1 i high elo utakmicama. Autoblock na autoblock... On iz dvije kontre ode i zabije. 

Vidim da je i s formacijom 5-2-1-2 u trendu.

Jutuberi nisu ni svjesni koliku moć imaju.

Da im kažu da moraju našamarat mamu prije igranja i da će pobijediti, pola debila bi to napravilo.

 

Prošli vikend sam igrao s jednim pacijentom u WL - lik igra sa srebrnom ekipom.

To je Gorilu gledao pa je pomislio da je on Gorila, a ustvari je običan majmun.

Najjača fora je kad je zabio jedan gol koji sam mu pustio jer mi nije bilo zabavno s njim igrat nakon 5-0... imao je istu proslavu gola kao Gorila.

 I sad ti tip stoji unutar 16m sa 3 CBa, 3 CMa i ovi bekovi zatvaraju krila. Doslovno si primoran drkat loptu u krug dok slucajno sa nekim lofted passom ne otvoris prostor, first time fake shotom ne izbacis si prostor i tako. Meni je to komicno da smo dobili nazad tamo FIFAu 12 do 14-15. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
Skilledžija kaže...
SimeKZ kaže...

Ovo je igra koju trenutno imamo u D1 i high elo utakmicama. Autoblock na autoblock... On iz dvije kontre ode i zabije. 

Vidim da je i s formacijom 5-2-1-2 u trendu.

Jutuberi nisu ni svjesni koliku moć imaju.

Da im kažu da moraju našamarat mamu prije igranja i da će pobijediti, pola debila bi to napravilo.

 

Prošli vikend sam igrao s jednim pacijentom u WL - lik igra sa srebrnom ekipom.

To je Gorilu gledao pa je pomislio da je on Gorila, a ustvari je običan majmun.

Najjača fora je kad je zabio jedan gol koji sam mu pustio jer mi nije bilo zabavno s njim igrat nakon 5-0... imao je istu proslavu gola kao Gorila.

 I sad ti tip stoji unutar 16m sa 3 CBa, 3 CMa i ovi bekovi zatvaraju krila. Doslovno si primoran drkat loptu u krug dok slucajno sa nekim lofted passom ne otvoris prostor, first time fake shotom ne izbacis si prostor i tako. Meni je to komicno da smo dobili nazad tamo FIFAu 12 do 14-15. 

 I nemoj zabiravit da je to samo 50% posla odradeno, jer ima tekmi di se puca po golu ko na americkom nogometu. A na to vjerovao ti meni ili ne igrac nema apsolutno nikakav utjecaj.

16 godina
offline
FIFA 21

Kaj je ove godine sa zimskim nadogradnjama? Ništa se ne spominju. Prošle godine su to traljavo odradili a ove možda i zaobiđu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...

Kaj je ove godine sa zimskim nadogradnjama? Ništa se ne spominju. Prošle godine su to traljavo odradili a ove možda i zaobiđu.

 Kak je krenulo, dobit cemo ko prosle godine. Oni koji prema soFIFAi imaju +2 ili +3 ce dobit, ostalo kurcina. Mislim da ih sad grdo jebe kaj ce igraci tipa Kessie, Bruno F., Lewa... itd, itd... 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
FIFA 21

Koji ce ti kurac ekipa od 19m? Sissoko i Ndombrle gold drze sve. Step overi, sve u brzini se radi. Dugu loptu, jacu od Brune i Pirla zajedno on stoji u svojih 16m, tup, tup... Sissoko duga na WBY i to je to. WL ce bit kaos u to sam uvjeren.

Jebem mrtvu majku YTubu i internetu mrtvom. Pa ovdje niko nist ne zna bez toga. Ovaj drugi gol je iz mog auta, gdje liku Salah igra LWBa. Bog isus dragi. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.2.2021 18:44 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
FIFA 21

Prodao danas tri kartice i uzeo Camavingu. Ne igram ali mi kartica simpa pa tko ga hebe. Nek stoji u klubu dok ne dobijem želju za igrom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Meni niti jedan taj FS igrac nije bio kao nesto WOW. Fale im traitovi, body type, WRovi su im nekad losi. Taj Fs je doslovno napucane ocjene low rated igracima bez ikakvog daljnjeg usminkavanja.

Primjer je taj Camavinga. Lik je jaci od Gullita a kad god protiv njega igram, lik se saplice sam o sebe. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
FIFA 21

Svaku 3-4 tekmu gubim u 90+ min. Kako se obraniti od toga? 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
PeroMilic03 kaže...

Svaku 3-4 tekmu gubim u 90+ min. Kako se obraniti od toga? 

 Cuvaj loptu tih zadnjih par minuta ingame vremena. Nemas druge obrane. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
3 godine
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
PeroMilic03 kaže...

Svaku 3-4 tekmu gubim u 90+ min. Kako se obraniti od toga? 

 Cuvaj loptu tih zadnjih par minuta ingame vremena. Nemas druge obrane. 

 Zabijem za 4:4 i on krece sa centar,sa Dybala ona specijalna kartica predribla mi cio tim,moji se samo sklanjaju da prodje .

Propast..90 min. naravno...

12 godina
offline
Re: FIFA 21
PeroMilic03 kaže...
SimeKZ kaže...
PeroMilic03 kaže...

Svaku 3-4 tekmu gubim u 90+ min. Kako se obraniti od toga? 

 Cuvaj loptu tih zadnjih par minuta ingame vremena. Nemas druge obrane. 

 Zabijem za 4:4 i on krece sa centar,sa Dybala ona specijalna kartica predribla mi cio tim,moji se samo sklanjaju da prodje .

Propast..90 min. naravno...

 Onda je do tebe. Moze se obrana razmaknut kolko hoce ako je jockeyam i rusim njega. Ide slide tackle s leđa pa da je rođena mater.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
14 godina
offline
FIFA 21

Sta ste odgovorili na anketu fife od neki dan kako vam se sviđa gameplay 😄

 

0 5. Izrazito zadovoljan
0 4. Zadovoljan
2 3. Neutralan
2 2. Nezadovoljan
5 1. Izrazito nezadovoljan
http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Evo ti odgovor. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Meni niti jedan taj FS igrac nije bio kao nesto WOW. Fale im traitovi, body type, WRovi su im nekad losi. Taj Fs je doslovno napucane ocjene low rated igracima bez ikakvog daljnjeg usminkavanja.

Primjer je taj Camavinga. Lik je jaci od Gullita a kad god protiv njega igram, lik se saplice sam o sebe

 Znaš kako čovjeku ubiti volju za kupljenog igrača i prije nego ga je probao. Iz zajebancije sam dao oglas za PS4 i izgleda da sam ga prodao isti dan. Na kraju neću niti probati karticu. Ništa, sada gledati kada ću najmanje na njemu spljugati pa ga prodati. Kaj će mi u klubu dok ne igram.

16 godina
offline
Re: FIFA 21
maxy0 kaže...

Sta ste odgovorili na anketu fife od neki dan kako vam se sviđa gameplay 😄

 

Gdje je anketa bila?

12 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
SimeKZ kaže...

Meni niti jedan taj FS igrac nije bio kao nesto WOW. Fale im traitovi, body type, WRovi su im nekad losi. Taj Fs je doslovno napucane ocjene low rated igracima bez ikakvog daljnjeg usminkavanja.

Primjer je taj Camavinga. Lik je jaci od Gullita a kad god protiv njega igram, lik se saplice sam o sebe

 Znaš kako čovjeku ubiti volju za kupljenog igrača i prije nego ga je probao. Iz zajebancije sam dao oglas za PS4 i izgleda da sam ga prodao isti dan. Na kraju neću niti probati karticu. Ništa, sada gledati kada ću najmanje na njemu spljugati pa ga prodati. Kaj će mi u klubu dok ne igram.

 Bzvz prodajes ili ne. Opet ti se bude igralo. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
4 godine
neaktivan
offline
FIFA 21

Koji blesavi youtuber je ovim povodljivim "igračima" dao ideju za 532? 5 utakmica wl, 3 protiv 532. Evo sad zadnju je protivnik igrao Besta na desnom beku (rb, ne rw). Čemu to jbt. Gubi 2:0, ja imam loptu na njegovih 25-30m, on samo kruži sa svojim cdm-om na 20m i ne napada me. Boli me kurac, ja se do kraja tekme mogu dodavat izmedu svoja dva vezna. 🤣

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Pozdrav.
Nov sam u svijetu igranja Fife pa imam pitanje.
Igrao sam Fifu 20 ultimate team i napravio stvarno odlicnu ekipu. Danas sam kupio Fifu 21 i vidio da mi nije prebacio ekipu iz Fife 20, a procitao sam da je moguce prebaciti. Sad ne znam di sam pogrijesio i zasto mi se nije prebacila ekipa iz Fife 20 u Fifu 21?
Da li mogu nekako prebaciti ekipu?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Rossonero_cro kaže...
Pozdrav.
Nov sam u svijetu igranja Fife pa imam pitanje.
Igrao sam Fifu 20 ultimate team i napravio stvarno odlicnu ekipu. Danas sam kupio Fifu 21 i vidio da mi nije prebacio ekipu iz Fife 20, a procitao sam da je moguce prebaciti. Sad ne znam di sam pogrijesio i zasto mi se nije prebacila ekipa iz Fife 20 u Fifu 21?
Da li mogu nekako prebaciti ekipu?

 Nope, sve iz pocetka. Jedino kaj mozes prebacit je FP-fifa pointse.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
14 godina
offline
Re: FIFA 21
Kad sam upalio fut (xbox next gen) mi se pojavila ta anketa
http://trakt.tv/user/MjezZza
3 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Bezveze. :(
A imao sam dream team :D
Hvala na odgovoru. Idem graditi ispocetka onda.
3 godine
offline
FIFA 21

Ovo jos nisam dozivio da mi u 90 min cio tim bude mrtav. Jos sam na poluvremenu ubacio Duncana,Tello i Valverdea.

Jebeni citeri ili jebena igra.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
PeroMilic03 kaže...

Ovo jos nisam dozivio da mi u 90 min cio tim bude mrtav. Jos sam na poluvremenu ubacio Duncana,Tello i Valverdea.

Jebeni citeri ili jebena igra.

 Upalio si nest od taktike, najvjerovatnije slucajno stisnul na overload ball side i svi su riknuli.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
16 godina
offline
FIFA 21

Nisam igrao neko vrijeme i danas opet bacim par tekmi i poprilično sam iznenađen. Meni se čini da su oni nerfali većinu igrača. Rare Mbappe nije niti sjena kakva je kartica bila prije mjesec dana. Treba mi bar tri zicera da zabije jedan gol. TOTY De Bruyne je smiješan. Kaj taj može fulati a svi statsi oko pucanja su mu na 99. Igram s likom koji ima rare De Bruynea a ja TOTY. Oba imamo na karticama hunter che. Znači lik trči i ja ga ne mogu stići s karticom koja ima veći pace. Ispada da je rare De Bruyne brži od TOTY De Bruynea? Ono, nelogičnosti koliko hoćeš. No ubila me loša realizacija Mbappea. Bilo je smiješno za gledati. Znači ovo večeras me samo učvrstilo u uvjerenju da prodam PS4 pro. Zvao lik da dolazi sutra po njega i nek ga nosi da više ne dođem u napast igrati ovo sranje jer stvarno nema smisla. Prošli tjedan izabcuju Reyna na CAM a ovaj tjedan na RM. Danas izbace Jamesa na RB i na CDM. Pa toga nije bilo od 2012 godine. Kakva sranja rade da to nije normalno. Sljedeće godine će izbaciti jednog igrača na 8 pozicija kako je krenulo.

Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
PeroMilic03 kaže...

Ovo jos nisam dozivio da mi u 90 min cio tim bude mrtav. Jos sam na poluvremenu ubacio Duncana,Tello i Valverdea.

Jebeni citeri ili jebena igra.

 Upalio si nest od taktike, najvjerovatnije slucajno stisnul na overload ball side i svi su riknuli.

 Moguce...

Ali kako je crkao i golman ?

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.2.2021 22:45 (PeroMilic03).
12 godina
offline
Re: FIFA 21
PeroMilic03 kaže...
SimeKZ kaže...
PeroMilic03 kaže...

Ovo jos nisam dozivio da mi u 90 min cio tim bude mrtav. Jos sam na poluvremenu ubacio Duncana,Tello i Valverdea.

Jebeni citeri ili jebena igra.

 Upalio si nest od taktike, najvjerovatnije slucajno stisnul na overload ball side i svi su riknuli.

 Moguce...

Ali kako je crkao i golman ?

 Svi riknu. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
7 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...

Nisam igrao neko vrijeme i danas opet bacim par tekmi i poprilično sam iznenađen. Meni se čini da su oni nerfali većinu igrača. Rare Mbappe nije niti sjena kakva je kartica bila prije mjesec dana. Treba mi bar tri zicera da zabije jedan gol. TOTY De Bruyne je smiješan. Kaj taj može fulati a svi statsi oko pucanja su mu na 99. Igram s likom koji ima rare De Bruynea a ja TOTY. Oba imamo na karticama hunter che. Znači lik trči i ja ga ne mogu stići s karticom koja ima veći pace. Ispada da je rare De Bruyne brži od TOTY De Bruynea? Ono, nelogičnosti koliko hoćeš. No ubila me loša realizacija Mbappea. Bilo je smiješno za gledati. Znači ovo večeras me samo učvrstilo u uvjerenju da prodam PS4 pro. Zvao lik da dolazi sutra po njega i nek ga nosi da više ne dođem u napast igrati ovo sranje jer stvarno nema smisla. Prošli tjedan izabcuju Reyna na CAM a ovaj tjedan na RM. Danas izbace Jamesa na RB i na CDM. Pa toga nije bilo od 2012 godine. Kakva sranja rade da to nije normalno. Sljedeće godine će izbaciti jednog igrača na 8 pozicija kako je krenulo.

 Također imam osjecaj da nerfaju pojedine igrace ili su vec totalno outdated, tipa mbappe obican jebote prejadan postao, first POTM Bruno mi je bila najdraza kartica, zadnjih 3 tjedna lik nemre pass spojit a svi statsi 90+,katastrofa.. Ne znam vise s kim ni s cim da igram, imam toliko opcija u klubu, a ne da mi se s nikime igrat.. Robben i klaiber mi dosadili, mahrez headliner mi je jadan, stalno kupujem 86 inf rashforda ali lik je isto truba zesca, a dode kao 700k, ne vrijedi vise ni 200k.. Morat cu si uzet neke igrace koje volim IRL i isprobavat razne igrace, jer lovit neki rezultat u WL nema smisla jer mi se ne da u elite zaradivat 30k od premium TOTWa.. 

10 godina
offline
Re: FIFA 21
billythegamer kaže...

da li preporucate kupnju ove igrice? obozavao sam prije nekih 7-8 godina igrati PES 2006 I 2013. oduvijek sam htio igrati online protiv drugih igraca. 2014 i 2015 je bio popularan Ultimate team. ali u zadnje vrijeme kad god vidim fifa gameplay izgledalo je krajnje nerealno. samo pass-pass igra, tu i tamo koja finta i vecina golova izvan sesnaesterca. bez ikakve kombinatorike, inovativnosti i prostora za outplayanje protivnika. nemogucnost pravilnog branjenja i mali milijun odvratnih buggova koji ostavljaju dojam kao da je svake godine nova fifa preslika stare i da je zapela u 2010. da li se to sve promjenilo na bolje? nemojte samo ovo shvatiti kao da blatim igricu. to je samo prvi dojam kakav dobijem kad vidim neki kratak klip gameplaya na faceu, youtubeu ili cemu vec.

 Sve sto si opisao i dalje postoji. Nemoj ulaziti u ovaj pakao jer je tesko izaci van iz njega. Samo ces si u zivot uvesti bespotrebno zivciranje, tugu i jad. Kupovao sam to smece 7 godina za redom, 7 godina sam se patio psihicki potpuno bespotrebno, gubio zivce. Ove godine sam bio dovoljno jak da ne kupim igru i osjecam se nikad bollje. Najbolja odluka koju sam donio za sebe je da ne kupujem vise to smece. Zato i tebi preporucam da se drzis sto dalje od toga. Bolje nadji neku drugu igru koja ce te zabavljati, smiriti, ispuniti jer od to fife ne mozes ocekivati vec samo konstantno zivciranje.

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.2.2021 8:36 (The_K).
Moj PC  
5 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: FIFA 21
billythegamer kaže...

da li preporucate kupnju ove igrice? obozavao sam prije nekih 7-8 godina igrati PES 2006 I 2013. oduvijek sam htio igrati online protiv drugih igraca. 2014 i 2015 je bio popularan Ultimate team. ali u zadnje vrijeme kad god vidim fifa gameplay izgledalo je krajnje nerealno. samo pass-pass igra, tu i tamo koja finta i vecina golova izvan sesnaesterca. bez ikakve kombinatorike, inovativnosti i prostora za outplayanje protivnika. nemogucnost pravilnog branjenja i mali milijun odvratnih buggova koji ostavljaju dojam kao da je svake godine nova fifa preslika stare i da je zapela u 2010. da li se to sve promjenilo na bolje? nemojte samo ovo shvatiti kao da blatim igricu. to je samo prvi dojam kakav dobijem kad vidim neki kratak klip gameplaya na faceu, youtubeu ili cemu vec.

 Ako igras cisto da se zabavis i nije ti bitan rezultat onda ok. Ako imas natjecateljskih pretenzija onda odose zivci jer se konstantno gubi u 90+, golove primas u 45+ itd.

Nije za svakoga Fifa. Npr. Za mene nije,ali igram pomalo u visokoj div. Jbg ,igram napamet bez plana pa sta ispadne a tako ne ide...

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice