FIFA 16

poruka: 7.537
|
čitano: 521.464
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 16
ruya kaže...
Ja hteo uzeti ovu od 4 eura al nemam platnu karticu :-\ a bas jeftino

 

jbg

 

A sad odoh imam posla preca,opet jedna cimenta tri lopate kreca.To ostaje uvjek isto i to se ne mijenja.
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.8.2016 3:17 (mackocicko2004).
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 16

Ma meni ne treba nista dugo,do kraja dana samo..

Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 16

Ne znam da li bih mogao nekako online da narucim platnu karticu, da ne idem u banku i ne otvaram racun, a da snjom mogu da kupim igre na origin-u, steam-u itd.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 16
Napravi origin nalog,kupim ti ja.
Ako budem pravio kucu nekad odradices mi na mjesalici.
A sad odoh imam posla preca,opet jedna cimenta tri lopate kreca.To ostaje uvjek isto i to se ne mijenja.
8 godina
offline
Re: FIFA 16
mackocicko2004 kaže...
Napravi origin nalog,kupim ti ja.
Ako budem pravio kucu nekad odradices mi na mjesalici.

 Haha ma za mesalicu sam k'o stvoren 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
8 godina
offline
Re: FIFA 16
ruya kaže...
mackocicko2004 kaže...
Napravi origin nalog,kupim ti ja.
Ako budem pravio kucu nekad odradices mi na mjesalici.

 Haha ma za mesalicu sam k'o stvoren 

 Taman punac oce betonirat podrum pa si dobro dosao

16 godina
online
Re: FIFA 16
mackocicko2004 kaže...
Napravi origin nalog,kupim ti ja.
Ako budem pravio kucu nekad odradices mi na mjesalici.

 Ne možeš ti kupiti acc koliko ti ih ea može banirati... gotov si!

8 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 16
Danas 2 kupio sad da li ce ih banovati ne znam?! Mozda i hoce ali vrate posteno pare! Cak su mi i preorder fifa 17 ponistili! Hahahaha
A sad odoh imam posla preca,opet jedna cimenta tri lopate kreca.To ostaje uvjek isto i to se ne mijenja.
8 godina
offline
Re: FIFA 16
Ma kupio mi covek, svaka mu dala :-D macak legenda, shivi cek da berba duvana prodje pa cemo pogadjati posao haha xd, sto se tice razlike u fudbalu 15 i 16 nebo i zemlja, movie je u pravu, nekako mi se nije cinilo, ne mogu se nikako navici sad na 16 iako nisam je lose igrao dok sam igrao, prva druga divizija, sad nzm kako ce to sve izgledati, mada sam osvoio 10 diviziju xd ako mi je za utehu, ali ekipa mi je dno, niko snikim :-D
Svako prolece na Zvezdu mirise...
8 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 16
Jbg ja sam ti govorio da te jebe modem.Sad ti ne steka vise?!
A sad odoh imam posla preca,opet jedna cimenta tri lopate kreca.To ostaje uvjek isto i to se ne mijenja.
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 16

Macak daj kad dijelis uzmi i meni jednu haha ;D

Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 16
drakula789 kaže...

Macak daj kad dijelis uzmi i meni jednu haha ;D

 Jbg zaksnio si ,danas sam kupio 2 vaulta,ima Movie para on je privatnik !

Ako hoces onaj banovani moze se igrato kick off !Ili da im pises ,mozda te odbanuju !

A sad odoh imam posla preca,opet jedna cimenta tri lopate kreca.To ostaje uvjek isto i to se ne mijenja.
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.8.2016 1:21 (mackocicko2004).
8 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 16
Iz 5. nize ne ide da ge jebes.Da ima neko da me uci tacno bih mu platio 2-3 e po casu!
A sad odoh imam posla preca,opet jedna cimenta tri lopate kreca.To ostaje uvjek isto i to se ne mijenja.
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 16
Ne steka macak, modem mi je pravio preobleme da, haha kralj si za ovo placanje casova xd ja cu bas da vidim koliko cu dogurati u futu sad mada nikako da provalim igru, sto kaze movie dodavanja su uzas, svako trece pogresno, meni se cini da sam ja ovo dosta tecnije igrao, fifu 15 sam za mesec dana skoro do savrsenstva doveo, a u 16 fitnes bas poskupio ono za celu ekipu +30
Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 16

Ne znam kakva je full igra,al demo je sranje..

Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 16
Pa kako kad si bio u 1. div u fifi 16?! Sta je sad?
A sad odoh imam posla preca,opet jedna cimenta tri lopate kreca.To ostaje uvjek isto i to se ne mijenja.
8 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 16
Daj da se napravi anketa da se prebrojimo po duv. mozda ima jos losih kao ja.
A sad odoh imam posla preca,opet jedna cimenta tri lopate kreca.To ostaje uvjek isto i to se ne mijenja.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 16
mackocicko2004 kaže...
Pa kako kad si bio u 1. div u fifi 16?! Sta je sad?

 Pa ne znam, treba se sad priviknuti, a losa mi je i ekipa, tek sam poceo, bolja mi je bila 15-ka, jeste da je imala bag L1+prazan prostor, ali moglo se i to zatvoriti u 90% slucajeva, nzm treba se uigrati sad, uci u srz igre.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
12 godina
offline
FIFA 16

Ja ne znam dal me ta fifa namjerno je*e ili sta? ide iz krajnosti u krajnost.. igrao sam sad turnir i vec 2 utakmice igram bez golmana, a njihovi naravno brane ko bogovi.. fascinantno koliko me ta igra moze razjebat.

Evo male ankete, bas me zanima vase misljenje..

Jel ovo dijelo skripte ili nije?

 

8 Skripta
1 Nije skripta
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.8.2016 20:23 (ReventoN).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 16
Ako neko hoce koju partiju Shone85
Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 16
ruya kaže...
Ako neko hoce koju partiju Shone85

 Kazes Rujo drzis na auto saltanje ,na cemu drzis ono drugo ?Na None ,low i high ?

A sad odoh imam posla preca,opet jedna cimenta tri lopate kreca.To ostaje uvjek isto i to se ne mijenja.
8 godina
offline
Re: FIFA 16
mackocicko2004 kaže...
ruya kaže...
Ako neko hoce koju partiju Shone85

 Kazes Rujo drzis na auto saltanje ,na cemu drzis ono drugo ?Na None ,low i high ?

 To ne diram nista.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
8 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 16
Pa vidi na cemu ti stoji?! Ha high,low ili none?! Odmah ispod onog auto!
A sad odoh imam posla preca,opet jedna cimenta tri lopate kreca.To ostaje uvjek isto i to se ne mijenja.
8 godina
offline
Re: FIFA 16
Na none, kazem ne menjam tu nista, iskreno nzm ni sta znaci to podesavanje
Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 16
ruya kaže...
Na none, kazem ne menjam tu nista, iskreno nzm ni sta znaci to podesavanje

 Ne znam ni ja zato i pitam ! :)

Ne znam sta je def.

Ja drazim na high sad da li tako treba ne znam.Onlineje ok

ali kad igram kick off nema sanse ,grijesi auto swich samo tako ,tada moram da stavim na air ball

A sad odoh imam posla preca,opet jedna cimenta tri lopate kreca.To ostaje uvjek isto i to se ne mijenja.
8 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 16
ruya kaže...
Na none, kazem ne menjam tu nista, iskreno nzm ni sta znaci to podesavanje

 Ne znam ni ja zato i pitam ! :)

Ne znam sta je def.

Ja drazim na high sad da li tako treba ne znam.Onlineje ok

ali kad igram kick off nema sanse ,grijesi auto swich samo tako ,tada moram da stavim na air ball

A sad odoh imam posla preca,opet jedna cimenta tri lopate kreca.To ostaje uvjek isto i to se ne mijenja.
8 godina
offline
Re: FIFA 16
I ja sam ranije igrao na air ball, posle nzm ni ja kad promenio na auto i sad tako navikao, mada svedno sam menjam igraca na l1
Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 16
ruya kaže...
I ja sam ranije igrao na air ball, posle nzm ni ja kad promenio na auto i sad tako navikao, mada svedno sam menjam igraca na l1

 Kazu da je must have air ball ali posto sam u 6 div i nemam nikakvih vise ambicija igram za svoj cejf bez bjede na auto i na Dynamic cam

Bar vidim igrace kako treba !

Opet nismo odgovorili na pitanje da li treba staviti na high,low ili none ! hahahhaah

A sad odoh imam posla preca,opet jedna cimenta tri lopate kreca.To ostaje uvjek isto i to se ne mijenja.
7 godina
offline
Re: FIFA 16

Auto mijenja u svakoj situaciji znači dok se braniš, lopta je u zraku tako da ne moraš stisnut ti i nadati se da ti da dobrog igrača.

Air balls mijenja samo kad se lopta ide po zraku (ubačaj i visoka u prostor).

None mislim da je objašnjivo i samo. 

 

High assistance ti mijenja svaki put kad ti neki igrač dođe bliže lopti od ovog kojeg kontroiraš.

Low ti mijenja kad igra misli da je drugi igrač u boljoj poziciji uzeti loptu. Zna dođi do grešaka zbog kojih će napravit zbog toga rupu u obrani te zajebat gol.

None ti uopće ne mijenja i sve moraš sam.

 

Ako se dobro sjećam moje postavke sa fife 14 su bile air balls i low, iako mmi je nekad bilo bolje i da sam mijenjam u svim situacijama, al moraš se onda dobro skoncentrirati na igru.

8 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 16
Maxi16 kaže...

Auto mijenja u svakoj situaciji znači dok se braniš, lopta je u zraku tako da ne moraš stisnut ti i nadati se da ti da dobrog igrača.

Air balls mijenja samo kad se lopta ide po zraku (ubačaj i visoka u prostor).

None mislim da je objašnjivo i samo. 

 

High assistance ti mijenja svaki put kad ti neki igrač dođe bliže lopti od ovog kojeg kontroiraš.

Low ti mijenja kad igra misli da je drugi igrač u boljoj poziciji uzeti loptu. Zna dođi do grešaka zbog kojih će napravit zbog toga rupu u obrani te zajebat gol.

None ti uopće ne mijenja i sve moraš sam.

 

Ako se dobro sjećam moje postavke sa fife 14 su bile air balls i low, iako mmi je nekad bilo bolje i da sam mijenjam u svim situacijama, al moraš se onda dobro skoncentrirati na igru.

 Znaci auto+high je najbolje ?

A sad odoh imam posla preca,opet jedna cimenta tri lopate kreca.To ostaje uvjek isto i to se ne mijenja.
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.8.2016 9:03 (mackocicko2004).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice