FIFA 15

poruka: 7.673
|
čitano: 619.875
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
FIFA 15

Mislim da se netko već žalio na njega da je cheater ovdje, ali nije se nitko javio

https://www.youtube.com/channel/UCNEZ9fPqdssgI2SReOIXOeQ
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 15

Kupim Malandu(pokoj mu duši) dok je bio market crash za 5k, i čekam 2 tjedna da mu cijena poraste, jučer ga prodam za 4,7k i evo danas mu cijena počne naglo rasti na PS -.-

PSN ID: mataraHD7 Origin ID: mataraHD7
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
FIFA 15

ljudi, kakve su mi mogucnosti ako kupujem koristen origin account, placajuci preko paypala. Znam da lahko mogu biti prevaren, ali kakvu mi paypal zastitu nudi i to?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15
desarun kaže...

ljudi, kakve su mi mogucnosti ako kupujem koristen origin account, placajuci preko paypala. Znam da lahko mogu biti prevaren, ali kakvu mi paypal zastitu nudi i to?

 pa paypal ti garantira povrat novca u roku 30 dana

http://www.youtube.com/user/Brzi559
12 godina
offline
Re: FIFA 15
desarun kaže...

ljudi, kakve su mi mogucnosti ako kupujem koristen origin account, placajuci preko paypala. Znam da lahko mogu biti prevaren, ali kakvu mi paypal zastitu nudi i to?

 Ne radi to, lako se nazove preko skypa support i vrati account... kupi fifu preko meksika ili negdje drugdje, sigurnije.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
14 godina
neaktivan
offline
FIFA 15

Evo moja nova Ibrina kompilacija golova.. vrijedi pogledati :) 

PSN: Chov1ch
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.2.2015 0:42 (Encyanix).
Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
FIFA 15

Prvi gol, golman vani 5 metara, next gen golmani.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 15

Nevjerovatni golovi.. moras slozit neki tutorial haha

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15
KiCo77 kaže...

Nevjerovatni golovi.. moras slozit neki tutorial haha

 Vecinom je najefikasnije pucat bez sprinta i vise biti okrenut prema golu pri pucanju.. a i opet ovo je ibra po meni ima najbolji longshot u igri..  probao sam jako puno skupih igraca al nijeda mi nepuca tako dobro ko ibra :)

PSN: Chov1ch
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 15

Dok pucas drzis LT (pace control) ? Ja pokusavam sa TOTY Kroosom.. 

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15
KiCo77 kaže...

Dok pucas drzis LT (pace control) ? Ja pokusavam sa TOTY Kroosom.. 

 Nista ne drzim samo sut

PSN: Chov1ch
14 godina
offline
Re: FIFA 15
desarun kaže...

ljudi, kakve su mi mogucnosti ako kupujem koristen origin account, placajuci preko paypala. Znam da lahko mogu biti prevaren, ali kakvu mi paypal zastitu nudi i to?

 Ukoliko saljes preko friedns/family  tada ti povrat brijem nije moguc. Ali rijetko ko ce ti prodat nesto osim ako nije verificirani seller iz razloga sta ti mozes jako lako dignut dispute i napravit chargeback ukoliko znas sta radis. S druge strane on jako lako moze vratit origin account, dovoljan je skype poziv a jos ako ima na mailu original racune od EA kad je kupio svaku igru onda ti nemas sanse da zadrzis account. Rade kupi tu od nekog sa foruma, barem mu doma na vrata mozes doc :) ili cekaj da dolar padne pa preko meksika.

16 godina
offline
FIFA 15

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 15

zna li tko kad se updejtaju ocjene igrača na matchday live?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 15

Hmmm.

I always tell the truth.Even when I lie.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
FIFA 15

jeli netko igra sa humels-boateng tandem u 2 ili 3 diviziji i jesu li dobri nji dvojica,i jeli netko ima weidenfelera jeli dobar,ili da stavim chielini barzagli i na golu handanovic

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15
hanteed kaže...

jeli netko igra sa humels-boateng tandem u 2 ili 3 diviziji i jesu li dobri nji dvojica,i jeli netko ima weidenfelera jeli dobar,ili da stavim chielini barzagli i na golu handanovic

 nikad nisam igrao sa švabima tak da neznam niš o njima, al ako se odlučiš na talijane umjesto handanovica deni sirigua

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 15

Pozdrav, mozete mi nesto objasniti.. poceo sam igrat FUT.. eh sada nije mi jasno koliko traje 1 utakmica? Cinilo mi se kao cijela vjecnost.. zasto je tako dugo? I nije mi jasno kako odmah prvu utakmicu frajer sa full bronze igracima kao i ja, radi sombrera... sve moguce trikove ko da igram na legendaryu?

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15
MrSapphire kaže...

Pozdrav, mozete mi nesto objasniti.. poceo sam igrat FUT.. eh sada nije mi jasno koliko traje 1 utakmica? Cinilo mi se kao cijela vjecnost.. zasto je tako dugo? I nije mi jasno kako odmah prvu utakmicu frajer sa full bronze igracima kao i ja, radi sombrera... sve moguce trikove ko da igram na legendaryu?

 ima lik 4 star skilera,ja msm da je 7 minuta, a volio bi da je duze ili da bar mozes podesit macmaking na duze vrijeme

11 godina
neaktivan
offline
FIFA 15

Na jedvite jade dođem do polufinala u carnival kupu i dok sam tražio protivnika izbaci me iz futa, opet mi se pojave ona 4 kvadratića i izbaci me sa cijelog turnira. PA ZAR OPET EA? 

nabijem na ku*ac i njih i njihove servere, fifa im je najigranija franšiza a koriste servere iz prvog svjetskog rata, a bitno da madden i battlefield imaju zasebne servere -.-

PSN ID: mataraHD7 Origin ID: mataraHD7
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
FIFA 15

evo skupia sam nekih 250kn pa me zaanima fifa 15 priko meksickog origina. Ovako moze mi ko napisat postupak kupovine i malo objasnit nesto o tome i jeli to ilegalno i moze li bit posli kojih sranja da se nezajebem slucajno ili nesto slicno planiram sa paysafeom uzet

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 15
MaciStyle kaže...

evo skupia sam nekih 250kn pa me zaanima fifa 15 priko meksickog origina. Ovako moze mi ko napisat postupak kupovine i malo objasnit nesto o tome i jeli to ilegalno i moze li bit posli kojih sranja da se nezajebem slucajno ili nesto slicno planiram sa paysafeom uzet

 Nisam siguran 100% ali mislim da jedino paypalom preko meksickog se moze. Neka netko ko ima malo vise informacija kaze. Ja kad sam frendu uzimao nisam mogo preko kartice ili paysafecarda nego jedino paypal mi je prihvacalo.

14 godina
offline
Re: FIFA 15

Istina,ja sam sebi preko meksickog preko paypala bez problema kupio i sve platio dok je jedan covjek pokusavao sa karticom i nije mu radilo.

9 godina
offline
FIFA 15

aha hvala vam na informacijama a preko g2a mi se ne isplati jer je oko 350 ili vise jer dobija se jos 7% na paysafe i jos kada moram izabrat ka lokaciju  pise mi za hrvatsku jos 25%VAT i jeli nuzno tu izabrat lokaciju???

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 15
MaciStyle kaže...

aha hvala vam na informacijama a preko g2a mi se ne isplati jer je oko 350 ili vise jer dobija se jos 7% na paysafe i jos kada moram izabrat ka lokaciju  pise mi za hrvatsku jos 25%VAT i jeli nuzno tu izabrat lokaciju???

 Naravno da nije nuzno odabrat lokaciju.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
14 godina
offline
Re: FIFA 15
MaciStyle kaže...

aha hvala vam na informacijama a preko g2a mi se ne isplati jer je oko 350 ili vise jer dobija se jos 7% na paysafe i jos kada moram izabrat ka lokaciju  pise mi za hrvatsku jos 25%VAT i jeli nuzno tu izabrat lokaciju???

Nije nuzno,samo kada kupujes pogledaj gore da pise da je za Europu i to one zemlje jer kada sam ja kupovao nisam stavio lokaciju a kod mi je radio bez problema

9 godina
offline
FIFA 15

jeli pametno uzimat od nekih sellera ili od g2a bas ?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
FIFA 15

evo znaci ovako bi sve valjalo bez ikakvih problema i izabra sam nekog sellera i to ugl znaci je 100% sigurno ili?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 15

da

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 15

Dosadili mi Brazilci pa sam jučer složio novu ekipu - Bjelokošćane.

Prvo moram primjetiti da su dosta tanki s igračima, al uspio sam složiti solidnu ekipu.

I sad imam problem pošto nikad prije nisam igrao sa Yayom Toureom.

Slab mi je izbor veznjaka tako da sam stavio formaciju sa Tioteom kao CDM i Yaya CAM.

Pitanje... na kojoj poziciji je Yaya najbolji.

Dal da njega uglavim na CDM ili da složim ekipu sa tri CM-a i njega u sredinu recimo?

 

 

BTW

Ima jedan Bjelokošćanin desno krilo pace 97 - jel to najbrži igrač u ovoj igri?

Nisam ga još uzeo, vrebam ga po nekoj povoljnoj cijeni.

Jel ga tko probao?

Valja li?

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice