Fallout 3 pitanjce?

poruka: 41
|
čitano: 6.861
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Fallout 3 pitanjce?

Evo skidam Fallout 3 i sad me zanima koji sve dodaci postoje i dali ima veze s time što je igra neoriginalna?

Još jedno pitanje, na kojoj stranici skinuti dodatke?

Brod mi je sparkiran na obalama Drave, gdje i pržim sve što mi dođe pod ruku.xD
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Fallout 3 pitanjce?

zasad ti postoje 3 dodatka, Operation Anchorage, the pitt i broken steel

ali neman pojma odakle se mogu skinit

Granice nisu nista drugo do linija u atlasu, al' jesu stvarne onda kad idu od srca ka srcu...
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Fallout 3 pitanjce?

A kaj sa dodacima dobivaš samo stazr ili još nešto i kolko to uopče ima mb??

Brod mi je sparkiran na obalama Drave, gdje i pržim sve što mi dođe pod ruku.xD
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Fallout 3 pitanjce?

Koji su uopce dodaci izasli dosada. Molim vas da mi nabrojite, malo sam se nabrijao na Fallout 3 Smijeh pa me zanima

Arguing on the internet is like running in the Special Olympics - Even if you win you´re still retarded. 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pra
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Fallout 3 pitanjce?

Operation anchorage

The pitt

Broken steel

Granice nisu nista drugo do linija u atlasu, al' jesu stvarne onda kad idu od srca ka srcu...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Fallout 3 pitanjce?
thuglife kaže...

Operation anchorage

The pitt

Broken steel

Hvala puno.

Arguing on the internet is like running in the Special Olympics - Even if you win you´re still retarded. 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pra
16 godina
neaktivan
offline
Fallout 3 pitanjce?

DLC-ovi ti imaju oko 1.3 GB zajdedno. U svakom od njih dobiješ po jedan quest koji traje malo duže, a Broken Steel ti dozvoljava da ideš do levela 30 i daje ti nove perkove te nastavlja priču gdje si stao na kraju igre, a pri završetku questa možeš nastaviti free roam po wastelandu. Još novina su nova oružja i nove lokacije, a za neke side questove neznam. Isplati se odigrati sva 3 jer su odlični.

Potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Fallout 3 pitanjce?
Jack Sparrow kaže...

A kaj sa dodacima dobivaš samo stazr ili još nešto i kolko to uopče ima mb??

 

Svaki dodatak ti ima po 750-800 mb i možeš ga prijeći u 5-6 sati. Moj savjet ti je da prvo skineš broken steel a kasnije operation anchorage i pitt. PS, za koji dan bi triba izać 4. DLC (pointlookout) imaš trailer ovdje: http://fallout.bethsoft.com/index.html , dok sam pročitao na stranici da je u razvoju i 5. DLC (nešto u vezi vanzemaljaca).

 

15 godina
neaktivan
offline
RE: Fallout 3 pitanjce?
hellraiser1110 kaže...

DLC-ovi ti imaju oko 1.3 GB zajdedno. U svakom od njih dobiješ po jedan quest koji traje malo duže, a Broken Steel ti dozvoljava da ideš do levela 30 i daje ti nove perkove te nastavlja priču gdje si stao na kraju igre, a pri završetku questa možeš nastaviti free roam po wastelandu. Još novina su nova oružja i nove lokacije, a za neke side questove neznam. Isplati se odigrati sva 3 jer su odlični.

 broken steel daje do levela 30 ali ne samo on nego i najnoviji patch 1.5 omogučava beskonačnost

15 godina
offline
Fallout 3 pitanjce?

E i jel se mogu instalirati svi dodaci od jednom?

I jel utječe to na igru, naprimjer ako si instaliram dodatke kad još nisam prešo igru(znači od početka)?

Brod mi je sparkiran na obalama Drave, gdje i pržim sve što mi dođe pod ruku.xD
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Fallout 3 pitanjce?
Jack Sparrow kaže...

E i jel se mogu instalirati svi dodaci od jednom?

I jel utječe to na igru, naprimjer ako si instaliram dodatke kad još nisam prešo igru(znači od početka)?

Evo ovako, problem je što se svi dodatci moraju kopirat u igru ali ih nemožeš igrat skupa. Kada npr instaliraš operation anchorage, onda ti ne vrijedi the pitt ili obrnuto, također izgubiš sva oružja koja si dobio u ekspanziji ali ti skillovi i leveli ostaju isti, pa ti je zato bolje da odmah prijeđeš broken steel i digneš level do 30. Ekspanzije kao što su operation anchorage i pitt ne utječu na radnju uopće nego djeluju kao zasebne, dok broken steel briše kraj igre i nastavljaš nakon zadnjeg levela. Smijeh

16 godina
neaktivan
offline
RE: Fallout 3 pitanjce?
zeroname kaže...
hellraiser1110 kaže...

DLC-ovi ti imaju oko 1.3 GB zajdedno. U svakom od njih dobiješ po jedan quest koji traje malo duže, a Broken Steel ti dozvoljava da ideš do levela 30 i daje ti nove perkove te nastavlja priču gdje si stao na kraju igre, a pri završetku questa možeš nastaviti free roam po wastelandu. Još novina su nova oružja i nove lokacije, a za neke side questove neznam. Isplati se odigrati sva 3 jer su odlični.

 broken steel daje do levela 30 ali ne samo on nego i najnoviji patch 1.5 omogučava beskonačnost

Al mislim da se broken steel nemože igrat bez 1.5, tako da ti dođe na isto. Svejdeno ćeš instalirat 1.5.

Potpis
15 godina
neaktivan
offline
Fallout 3 pitanjce?

Imam mali problem sa igrom(orginal je i instalirani su svi patchevi).

Nakon neko vremena igra me jednostavno izbaci na desktop i posalje mi poruku send/dont send, a zadnja dva puta me izbaci van i stavi mi rezoluciju 640*480, 16 bit color qualitiy.

Ako bi netko znao u cemu je problem pa da pomogne.

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.7.2009 10:28 (Point-X).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Fallout 3 pitanjce?
kero kaže...
Jack Sparrow kaže...

E i jel se mogu instalirati svi dodaci od jednom?

I jel utječe to na igru, naprimjer ako si instaliram dodatke kad još nisam prešo igru(znači od početka)?

Evo ovako, problem je što se svi dodatci moraju kopirat u igru ali ih nemožeš igrat skupa. Kada npr instaliraš operation anchorage, onda ti ne vrijedi the pitt ili obrnuto, također izgubiš sva oružja koja si dobio u ekspanziji ali ti skillovi i leveli ostaju isti, pa ti je zato bolje da odmah prijeđeš broken steel i digneš level do 30. Ekspanzije kao što su operation anchorage i pitt ne utječu na radnju uopće nego djeluju kao zasebne, dok broken steel briše kraj igre i nastavljaš nakon zadnjeg levela. Smijeh

nije istina. da, kopira se u Data fodler ili tako nesto ali to su posebne datoteke koje nista ne brisi ili mijenjaju. ja sam igrao sva tri DLC-a odjednom i nije bilo problema. kao što je kolega i rekao trebao bi sada negdje izaći point lookout. instaliraj sva tri (kada izađe novi i njega) DLC jer dobivas nova oružja, queste, neprijatelje, peerkove itd.

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.7.2009 10:35 (Raving Rabbid).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Fallout 3 pitanjce?
Point-X kaže...

Imam mali problem sa igrom(orginal je i instalirani su svi patchevi).

Nakon neko vremena igra me jednostavno izbaci na desktop i posalje mi poruku send/dont send, a zadnja dva puta me izbaci van i stavi mi rezoluciju 640*480, 16 bit color qualitiy.

Ako bi netko znao u cemu je problem pa da pomogne.

probaj stavit zadnje drivere za graficku

od miline tresu mi se jaja u gacama budi se azdaja
15 godina
neaktivan
offline
Fallout 3 pitanjce?

evo, danas sam otisao na fallout3 stranicu i procitao kako je point lookout danas (ili možda već prije) izašao za games for windows i x360

 

EDIT: također saznao da je izasao 1.6patch koji je mozda potreban za lookout

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.7.2009 10:41 (Raving Rabbid).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Fallout 3 pitanjce?

Skinuo sam sva 4 dlc-a i neki su automatski insatliraju, a neke moram ja sam staviti nutra. Sad me zanima kamo točno to treba staviti u data to znam, ali neki fajlovi su bili .bik i te sam stavio u video i zamjenili su neke fajlove, dali je to uopče dobro tako?

Samo da kažem radi se o dlc-u broken steel, samo on je nešto zamjenio i sam on je imao ove bik. fajlove koji se nalaze inače u mapi video, ostali su svi imali samo bsa tip fajla koji najvjerovatnije ide samo u data.

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.7.2009 15:39 (Jack Sparrow).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Fallout 3 pitanjce?
Jack Sparrow kaže...

Skinuo sam sva 4 dlc-a i neki su automatski insatliraju, a neke moram ja sam staviti nutra. Sad me zanima kamo točno to treba staviti u data to znam, ali neki fajlovi su bili .bik i te sam stavio u video i zamjenili su neke fajlove, dali je to uopče dobro tako?

Samo da kažem radi se o dlc-u broken steel, samo on je nešto zamjenio i sam on je imao ove bik. fajlove koji se nalaze inače u mapi video, ostali su svi imali samo bsa tip fajla koji najvjerovatnije ide samo u data.

znaci .bik ide u video a ovi ostali u data...tako sam ja i sve radi super i moras ih enabelat u datafiles na louncheru i kad pocnes igrat prvo ces ti rec da imas level cap do 30 i primit ces par radio signala

 

edit:zaboravio sam stavi si i patcheve najnoviji je 1.6 no to valjda znas

bolje JOGA nego DROGA....SMRTONST od DROGE je MAXIMALNA cak 110% to znaci da su neki umrli cak i 2 puta..nemojte se smijati to je u drogi moguce...... http://crocoh.blog.hr/
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.7.2009 17:18 (hrvatskafarkasevec).
15 godina
offline
RE: Fallout 3 pitanjce?
hrvatskafarkasevec kaže...
Jack Sparrow kaže...

Skinuo sam sva 4 dlc-a i neki su automatski insatliraju, a neke moram ja sam staviti nutra. Sad me zanima kamo točno to treba staviti u data to znam, ali neki fajlovi su bili .bik i te sam stavio u video i zamjenili su neke fajlove, dali je to uopče dobro tako?

Samo da kažem radi se o dlc-u broken steel, samo on je nešto zamjenio i sam on je imao ove bik. fajlove koji se nalaze inače u mapi video, ostali su svi imali samo bsa tip fajla koji najvjerovatnije ide samo u data.

znaci .bik ide u video a ovi ostali u data...tako sam ja i sve radi super i moras ih enabelat u datafiles na louncheru i kad pocnes igrat prvo ces ti rec da imas level cap do 30 i primit ces par radio signala

 

edit:zaboravio sam stavi si i patcheve najnoviji je 1.6 no to valjda znas

Dobro hvala shvatio sam!

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.7.2009 20:27 (Jack Sparrow).
16 godina
offline
RE: Fallout 3 pitanjce?

Probaj sa Fallout 3 FinalFix Skullptura (na vlastitu odgovornost, naravno ;-) meni je pomoglo.

Na puno foruma sad vidio da ljudi pišu da im instalacija patcha traje jako, jako dugo a da bi se igra nastavila rušiti. Prije nego što instaliraš patch moraš deinstalirati igru i ponovo je instalirati.

 

15 godina
offline
Fallout 3 pitanjce?

5.DLC ce se zvati Mothership Zeta.Igra ce nam biti dostupna 3.kolovoza za PC i Xbox 360 a za malo vise informacija pogledajte ovdje

Batman je zakon!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Fallout 3 pitanjce?
Eyekool kaže...

Probaj sa Fallout 3 FinalFix Skullptura (na vlastitu odgovornost, naravno ;-) meni je pomoglo.

Na puno foruma sad vidio da ljudi pišu da im instalacija patcha traje jako, jako dugo a da bi se igra nastavila rušiti. Prije nego što instaliraš patch moraš deinstalirati igru i ponovo je instalirati.

 

ti mislis za patch(npr.1.6 od 50mb koji mi se instaliro za 2 minute bez ikakvog rusenja)ili na dlc-ove(kod kojih nema nikakve instalacije samo kopiranje fileova u folder i aktiviranja u igri)

bolje JOGA nego DROGA....SMRTONST od DROGE je MAXIMALNA cak 110% to znaci da su neki umrli cak i 2 puta..nemojte se smijati to je u drogi moguce...... http://crocoh.blog.hr/
15 godina
offline
Fallout 3 pitanjce?

Dobro je sve mi radi, ne ruši se igra. Dobio sam tri radio stanice i tri nova questa. Ali to su samo tri dlc-a, a četvrti ču dobiti na kraju igre ili tako nešto tako sam barem čuo(igru sam počeo igrati iznova). Dobio sam questove Aiding the outcasts, The local Flavor  i Into the pitt, koji je sad od kojeg dlc-a i od kojeg dlc-a još fali quest(makar ovog zadnjeg znam da je od the pitt)?

Poruka je uređivana zadnji put pet 31.7.2009 11:38 (Jack Sparrow).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Fallout 3 pitanjce?
Jack Sparrow kaže...

Dobro je sve mi radi, ne ruši se igra. Dobio sam tri radio stanice i tri nova questa. Ali to su samo tri dlc-a, a četvrti ču dobiti na kraju igre ili tako nešto tako sam barem čuo(igru sam počeo igrati iznova). Dobio sam questove Aiding the outcasts, The local Flavor  i Into the pitt, koji je sad od kojeg dlc-a i od kojeg dlc-a još fali quest(makar ovog zadnjeg znam da je od the pitt)?

Aiding the Outcast je quest od operation: Anchornage, the Local Flavor od Point lookout, a into the pitt od the pitt.

 

quest od broken steela će dobiti tek kada prođeš glavne questove.

14 godina
neaktivan
offline
Fallout 3 pitanjce?

kako pokrenuti lika na početku broken steel

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Fallout 3 pitanjce?
nkl kaže...

kako pokrenuti lika na početku broken steel

Kojeg lika? S kojim igraš?

Nezz kaj ti se događa, verovatno nije oriđiđi igra, jedino rješenje skini drugi dlc, ili znaš već..

14 godina
neaktivan
offline
Fallout 3 pitanjce?

Koje sve bikove moram prebaciti u video folder u broken stellu?

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.11.2009 17:58 (sprdoman).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Fallout 3 pitanjce?
nkl kaže...

kako pokrenuti lika na početku broken steel

 

 

Lik ti leži na krevetu i bulji u strop i ne miće se?

 

Moraš instalirat patch (ne sječam se točno koji , mislim 1.4 ili 1.5)

13 godina
neaktivan
offline
Fallout 3 pitanjce?

pokusavam instalirati fallout 3 na xbox-u 360 

ubacim cd ponudi mi update now ja idem na yes,i pokrene se instalacija

kada instalacija zavrsi trazi me drugi cd a ja nisam dobio ga uz igricu kada sam kupio...

jel mi moze ko pomoci?

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Fallout 3 pitanjce?

E ljudi ne razumijem ali moj lik na Fallout je tako slab da to nije normalno.

Neznam koja oprema je idealna za fight ugl trenutno nosim onu od vault 110 i 106

(barem mi se cine ok)i onu traku oko glave.Neznam kako mogu usporedjivat dobar suit

od loseg pa molim da mi kazete sta trebam najvise gledat bilo bi ok i da posaljete

nekakve slike da znam tocno sta je bitno u vezi cijele opreme.HVALA{#}

born to be gamer
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice