Dota 2

poruka: 9.012
|
čitano: 1.703.857
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Dota 2
markez_cro kaže...

Pratio itko TI9?

 bio nekim cudom na godisnjem, a bolestan, cijeli tjedan i mora go provesti u kuci :D nije mi bilo dosadno.

Bolesni gameovi, iako sam navijao za Liquid, OG je stvarno rasturio.

LIFE IS SHORT, WORK HARD, PLAY HARDER, PRAY HARDEST
10 godina
offline
Re: Dota 2

Trebaju ukinut tipanje, all chatove i sprejeve pa bi vidli koji je team bolji, barem u pro sceni. Bas me zanima koje je iduce sranje koje ce Valve smislit da se kupuje Battlepass ili kaj vec. Ne kuzim koja je fora s tim disrispektom i zakaj je to saljivo.

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.9.2019 22:42 (The_Fichek).
16 godina
offline
Re: Dota 2
The_Fichek kaže...

Trebaju ukinut tipanje, all chatove i sprejeve pa bi vidli koji je team bolji, barem u pro sceni. Bas me zanima koje je iduce sranje koje ce Valve smislit da se kupuje Battlepass ili kaj vec. Ne kuzim koja je fora s tim disrispektom i zakaj je to saljivo.

 Ne kuzim kakve to veze ima sa gejmovima, sto se tice allchat voice i text su sigurno mute i sa jedne i sa druge strane, a sprejevi ne znace apsolutno nista. Ne znam jesi li gledao OG ove godine, ali su definitivno najbolji tim. Jednosavno im nema premca, ljudi su 2 godine za redom osvojili TI, jbt igraju IO core. A i svi ostali igraci se slazu da su rasturili dotu.

 

LIFE IS SHORT, WORK HARD, PLAY HARDER, PRAY HARDEST
10 godina
offline
Re: Dota 2

Nemres muteat tipove ni sprejeve ni zastave. Ove sezone je Secret isto bio dosta dobar, ne bih se slozio da je OG bio najdominantniji cijelu sezonu. Super su oni, ali taj njihov mentalni warfare sigurno ima utjecaja, a nemre se sprjecit. Loser sprej protiv MidOnea ili Notail flag protiv Flya sigurno da ce ga stiltat. Pogledaj kaj Notaila tilta u videju od RedBulla, kad mu neko stolac pomakne dok se igra. Igra je psihicki i emocionalno zahtjevna, pogotovo na toj razini i svaki vizualni drek moze poremetit tok igre i ne kuzim cemu to. Svaka njima cast, al po meni bi te stvari isto trebale biti mutable.

 

Evo bzvz gledam highlightove, doslovce nakon svakog highlighta u videju tipaju, sprejaju, give me five. Nemres muteat. Znaci svakih 5 minuta svake 2 minute svaku minutu ti spamaju sranje koje nemres nikako uklonit iz igre.

To je kao njihov stil igre. Nope. To je vise nego jasna taktika da stiltaju protivnika, 0 respect.

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.9.2019 23:37 (The_Fichek).
16 godina
offline
Dota 2

Komentari na update?

Morat cu ponovo uciti dotu

LIFE IS SHORT, WORK HARD, PLAY HARDER, PRAY HARDEST
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
goodye kaže...

Komentari na update?

Morat cu ponovo uciti dotu

 zaba se nadrogirala

Bog,hrvati,real madrid i evil access!
13 godina
offline
Re: Dota 2

Jel zna netko gdje je najbolje prodat acc? Imam par komada u rasponu od 2000-3500mmr.

13 godina
offline
Dota 2

Ako niste vidili u DOTI2 povodom TI11 daju unutar igre swag bag gdje dobijete 30 dana Dote+, Battlepass i jednu Arcanu po vašem odabiru. 

LP
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Dota 2
JohnnyBlaze kaže...

Jel zna netko gdje je najbolje prodat acc? Imam par komada u rasponu od 2000-3500mmr.

Uf, ja sam stao pred par godina, i osim ak se nekaj nije promijenilo u brojkama, taj raspon je hiper pocetnicki pa nisam siguran da ce bas bit zainteresiranih :-/

13 godina
offline
Re: Dota 2
BorgMater kaže...

Uf, ja sam stao pred par godina, i osim ak se nekaj nije promijenilo u brojkama, taj raspon je hiper pocetnicki pa nisam siguran da ce bas bit zainteresiranih :-/

 Igra je puno teža, likovi ispod 1k stackaju i pullaju (ne dobro, ali svejedno znaju da to postoji)

Say hello to my little friend
15 godina
offline
Dota 2

Igra je propala uz duz i poprijeko. Iako sam doduse zadnji gejm odigrao negdje u 2017., pratio sam turnire itd.


Mrzio sam 2013./2014. period igre, a sad da uopce igram bih dao sve da se taj period igre vrati. Igrao sam aktivno zajedno s par kolega na forumu od 2011.

Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dota 2
ima nekoga za igru tu i tamo....nitko od mojih ne igra a kad igram sa randomima blagi užas bude
battletag:MasnaKrvavic#2275
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice