Counter Strike: Global Offensive izdvojena tema

poruka: 11.877
|
čitano: 1.267.298
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Valve je najavio novi Counter strike

samo jedno pitanje koje nemogu nikako skuziti???

 

dali ce to biti ''novi'' cs 1.6 ili ''novi'' css.... ili mixano ???

mislim dali ce vise biti ko 1.6 ili source.... nemrem nikak pokopcat

http://www.youtube.com/user/Scrappy992
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Valve je najavio novi Counter strike
cola777 kaže...
Frenkyca kaže...

 

Ahahahaha daj me nemoj nasmijavat covjece igro sam cs 1.6 ne znam koliko godina dok nije izasao source kojeg sam 2006 poceo igrat.... u 1.6 ljudi mogu pucati kroz zidove koji su debeli 10m i nikada necu zaboraviti sliku u glavi kada sam igrao 1.6 bila je mapa dust 2 ja sma bio ct i iso sam na b sektor i dodem tamo kad ono kod auta stoje 3 lika i peru rafal po zidu ko ludi i udem ja u tunel kad vidim naravno meci prolaze kroz zid svi i gadaju onaj prolat o terorista preko kojega ulaze u tunel ahahahah tako mi je bilo muka da sam odma izasao omg

 

kakav auto dijete drago, jesi igro ti kad dd2 na cs1.6

 

Dobro mozda sam pobrko sad jel auto ili nije ali u glavnome likovi deru kroz taj zid od 10m u tunel ko budale sto je uzas i strava :S ii nemoj ti meni djete drago jer imam 20 god tako da...

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Valve je najavio novi Counter strike
Frenkyca kaže...
cola777 kaže...
Frenkyca kaže...

 

Ahahahaha daj me nemoj nasmijavat covjece igro sam cs 1.6 ne znam koliko godina dok nije izasao source kojeg sam 2006 poceo igrat.... u 1.6 ljudi mogu pucati kroz zidove koji su debeli 10m i nikada necu zaboraviti sliku u glavi kada sam igrao 1.6 bila je mapa dust 2 ja sma bio ct i iso sam na b sektor i dodem tamo kad ono kod auta stoje 3 lika i peru rafal po zidu ko ludi i udem ja u tunel kad vidim naravno meci prolaze kroz zid svi i gadaju onaj prolat o terorista preko kojega ulaze u tunel ahahahah tako mi je bilo muka da sam odma izasao omg

 

kakav auto dijete drago, jesi igro ti kad dd2 na cs1.6

 

Dobro mozda sam pobrko sad jel auto ili nije ali u glavnome likovi deru kroz taj zid od 10m u tunel ko budale sto je uzas i strava :S ii nemoj ti meni djete drago jer imam 20 god tako da...

 

znači iznosiš neistinite činjenice, da bi ocrnio igru, koja ti se ne sviđa, btw zid nije debel 10 metara, tako da...

Neću žvaku oću kusur
14 godina
offline
Re: Valve je najavio novi Counter strike
Scrappy kaže...

samo jedno pitanje koje nemogu nikako skuziti???

 

dali ce to biti ''novi'' cs 1.6 ili ''novi'' css.... ili mixano ???

mislim dali ce vise biti ko 1.6 ili source.... nemrem nikak pokopcat

Vise se biti kao Source.

I don't ask why people lie, I just assume they all do. // InGame: hExX
13 godina
offline
Valve je najavio novi Counter strike

Nek se drže Sursove grafike, a ostatak 1.6. Jer Surs nisam mogao nikako progutat, jer je s njim CS izgubio težinu igre.

 

Što mi je bilo drago za CS 1.6, jer si tu stvarno trebao znat igrat. Početnik kad bi doša metci od ak47 bi letili u vrh mape, a isti taj početnik je na CODu bez problema ubijao. Da bi uspješno igrao treba znat recoil puške napamet, pa micat miš u suprotnom smjeru. Kolko god sam frendu objašnjavao da spreja s kalašom u jednu točku on nikako nije uspiva, razočaran sobom je prešao na COD2 i 4 i našao utjehu jer se donekle uklopio zbog lakoće igre.

 

A možete i pogledat malo ovu playlistu da skužite šta govorim.

 

 

Pratite related videos. Source ima bolju fiziku, grafiku, ali nije sve u izgledu. Svako svog konja hvali kako se kaže.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Valve je najavio novi Counter strike

Uz rizik da dozivim teski flaming napomenut cu da prvi CS nije napravljen da bude tezak radi nekih svojih nerealnih p1zdarija, nego da ljudima pruzi sto realniji moguci mrezni FPS. Prisjetimo se, u to je doba kao alternativa bio jedino Firearms i Action Quake (iz kojeg je CS evoluirao).

 

Uskoro su se na tu igru nakacili pro gameri i slicne spodobe koji su se navikli na tu mehaniku igre (mehanika koja definitivno nije bez mana) te na svaki pokusaj da se mehanika poboljsa (CS:S) frkcu sa nezadovoljstvom, jer tamo njihov "skill" (koji je zasnovan na falicnoj mehanici) vise ne dolazi toliko do izrazaja.

 

CS:S je bolja igra od 1.6, a ovaj ce vjerojatno biti bolji i od CS:S i 1.6.

Tek toliko da se zna, CS igram jos od verzije 1.0 tako da mi ne mozete predbacivati da sam balavac, morat cete biti malo originalniji...

So then I typed GOTO 500 - and here I am!
16 godina
neaktivan
offline
Re: Valve je najavio novi Counter strike
rustweaver kaže...

Uz rizik da dozivim teski flaming napomenut cu da prvi CS nije napravljen da bude tezak radi nekih svojih nerealnih p1zdarija, nego da ljudima pruzi sto realniji moguci mrezni FPS. Prisjetimo se, u to je doba kao alternativa bio jedino Firearms i Action Quake (iz kojeg je CS evoluirao).

 

Uskoro su se na tu igru nakacili pro gameri i slicne spodobe koji su se navikli na tu mehaniku igre (mehanika koja definitivno nije bez mana) te na svaki pokusaj da se mehanika poboljsa (CS:S) frkcu sa nezadovoljstvom, jer tamo njihov "skill" (koji je zasnovan na falicnoj mehanici) vise ne dolazi toliko do izrazaja.

 

CS:S je bolja igra od 1.6, a ovaj ce vjerojatno biti bolji i od CS:S i 1.6.

Tek toliko da se zna, CS igram jos od verzije 1.0 tako da mi ne mozete predbacivati da sam balavac, morat cete biti malo originalniji...

Konačno pošten glas razuma i logike.

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
16 godina
neaktivan
offline
Valve je najavio novi Counter strike

A okupite jedan CS:S tim od 5 igrača i jedan takav CS 1.6 tim.

Onda odigrajte dd2 na 1.6 i na Sourceu, zbrojite rezultate i eto ga.  {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Valve je najavio novi Counter strike
Penryn kaže...

A okupite jedan CS:S tim od 5 igrača i jedan takav CS 1.6 tim.

Onda odigrajte dd2 na 1.6 i na Sourceu, zbrojite rezultate i eto ga.  {#}

  Ja nijedan CS nisam igroa da budem bolji od nekoga, već da se zabavim i score mi je nebitan.

{One death is tragedy, but a million deaths is statistics} Operation Flashpoint fan
16 godina
neaktivan
offline
Re: Valve je najavio novi Counter strike
Ranko Kukumar kaže...

  Ja nijedan CS nisam igroa da budem bolji od nekoga, već da se zabavim i score mi je nebitan.

A neki spominju skill i kako je 1.6 teži od Sourcea i obratno.

Ovo bi im bila fer usporedba.

EDIT: Kad imaš svoji klan opet je bitno, bar malo, bit bolji od drugih.

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.8.2011 15:40 (Penryn).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Valve je najavio novi Counter strike
M_dipl. kaže...

To je usporedba "skilla" igrača, a ne kvalitete igre.

Pa, da. To im baš treba.

Neki govore kako treba veći skill za 1.6, a neki obratno.

Ovako bi se vidilo za što treba imat veći skill.

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.8.2011 15:42 (Penryn).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Valve je najavio novi Counter strike

Općenito nemam baš dobro mišljenje o "wanna-be-pro" gejmarima, ili pro igračima. Smatram da bi igra, kao proizvod trebala da zabavi čovjeka, a ne da predstavlja glavni životni izazov i da dopusti da ga igra zaokupira da mu postane jedino bitno natjecanje protiv drugih i da hrani svoj ego time što je sposobniji ubiti prije imaginarnog protivnika u igri. Igre se igraju zbog zabave, isto kao i svaka druga igra ne vezana za računalo. To o skillovima neću komentirati, to su totalne gluposti. Opet govorim igra je tu da zabavi jednog igrača, a to o skillovima obično upotrebljavaju dječurlija kojima je se jedini cilj takmičiti tko ima većeg. Zbog toga o takvim ljudima nemam baš neko dobro mišljenje (u prjevodu idu mi na živce). Zato volim neke igre gdje apsolutno nema takvih stvari (ARMA je jedna od njih, Left 4 Dead II isto) jer u njima jednostavno uživam. Kada ugasim igru apsolutno me ne zanima što je bilo već se okrenem stvarnom životu.

 

Naravno da postoje pro igrači, ali danas su djeca si umislili kako su oni poput njih, kako su "medium-high" skill, i slična sranja. Igru ne treba shvaćati ozbiljno. Neki su još otišli korak u naprjed prema tome, i onda su izašli na ulice pa pobij sve što se kreće, lol. Evo samo da kažem da nisam na nikoga sa foruma ovdje mislio pod ovim pojmovima "dječurlija", već pišem općeniti posto kako bih izrazio svoje mišljenje.

{One death is tragedy, but a million deaths is statistics} Operation Flashpoint fan
 
6 0 hvala 2
16 godina
neaktivan
offline
Re: Valve je najavio novi Counter strike
Ranko Kukumar kaže...

Općenito nemam baš dobro mišljenje o "wanna-be-pro" gejmarima, ili pro igračima. Smatram da bi igra, kao proizvod trebala da zabavi čovjeka, a ne da predstavlja glavni životni izazov i da dopusti da ga igra zaokupira da mu postane jedino bitno natjecanje protiv drugih i da hrani svoj ego time što je sposobniji ubiti prije imaginarnog protivnika u igri. Igre se igraju zbog zabave, isto kao i svaka druga igra ne vezana za računalo. To o skillovima neću komentirati, to su totalne gluposti.

Tako obično pričaju oni na dnu ljestvice{#}{#}

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Valve je najavio novi Counter strike
M_dipl. kaže...

Svatko bi na svojoj igri bio jači jer zna kako stvari funkcioniraju. To je netko i rekao, igrači su navikli na jednu verziju i nju smatraju boljom. U realnosti, svodi se na osobne preferencije i isti je k.

Točno to. Svatko bi u svojoj bio jači. Ali u suprotnoj igri neki bi ipak bili lošiji. Prema tome bi se vidilo nekakvo globalno stanje za koju verziju treba veći skill.

Inače misli kako se ove dvije igre ne mogu uspoređivati nikako, jer je samo riječ o ukusu.

Ali moram priznati da se nakon igranja CS 1.6 mrvicu više iznerviram jer ne znam baš igrat, i onda odem na Source i uživam. (Valjda mi više odgovara source)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Valve je najavio novi Counter strike
Penryn kaže...

Prema tome bi se vidilo nekakvo globalno stanje za koju verziju treba veći skill.

To je pogresno razmisljanje. I za pucanje iz pistolja sa povezom preko ociju je potreban puno veci skill od pucanja iz pistolja bez poveza. Sto opet ne znaci da bi trebalo pucati iz pistolja s povezom preko ociju.

 

Drugim rijecima, CS ne bi trebao imati nekakve umjetne elemente samo zato da bi neciji skill (koji iskoristava te elemente) dolazio do izrazaja. Za takve stvari imas Quake sa svojim rocketjumpom, wall climbingom i slicnim forama... Tj. da to jos vise razjasnim, te tzv. "pro" fore nemaju veze s realnoscu kojoj CS tezi.

 

Recimo jedan Americas Army. Ta igra ne zahtjeva gotovo nikakvu vjestinu pri uporabi oruzja. I najveci noob moze ubiti nekoga ako ga doceka na pravilan nacin. Znaci li to da je rijec o "noobovskoj" igri? Ne. Vjestina (skill) u toj igri dolazi u obliku timskog rada, poznavanja mape, te dobrog koristenja zaklona i mjesta za kampiranje. Slicno vrijedi i za CS:S, drukcija mehanika - drukcije vjestine. Vidim da se ovi "pro" gameri zale na to da je prelagano kontrolirati pusku u CS:S, e pa vjestina mozda vise ne lezi toliko u pucanju iz oruzja koliko u necemu drugom. Preolako se okarakterizira nekakvu igru kao "noobovsku" igru. To ne-prihvacanje tudih vjestina je cesto odraz prenapuhanog ega...

So then I typed GOTO 500 - and here I am!
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.8.2011 16:16 (rustweaver).
13 godina
offline
Valve je najavio novi Counter strike

Kada dođe:

16 Instalirat ću je
1 Neću je instalirat
★★★★★ Ako sam ti pomogao stisni HVALA!! ★★★★★
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Valve je najavio novi Counter strike
rustweaver kaže...

Ovo sam rekao samo onima koji se žele uspoređivati po skillu u ove 2 različite igre.

Vi ostali kojima se ne sviđaju pravila igre ne morate sudjelovat. {#}

13 godina
offline
Re: Valve je najavio novi Counter strike
Marko :D kaže...

Kada dođe:

  Nekako imam dojam da se ovo neće zaigrati bez originalne kopije, pa pola vas tu otpada....

{One death is tragedy, but a million deaths is statistics} Operation Flashpoint fan
14 godina
neaktivan
offline
Re: Valve je najavio novi Counter strike
Penryn kaže...

Ovo sam rekao samo onima koji se žele uspoređivati po skillu u ove 2 različite igre.

Pa to ti i pokusavam reci, usporedujes kruske i jabuke. Isti skill ocito ne vrijedi u obje igre. Jedna trazi vjestinu u jednome, a druga u drugome.

So then I typed GOTO 500 - and here I am!
16 godina
neaktivan
offline
Re: Valve je najavio novi Counter strike
rustweaver kaže...

Pa to ti i pokusavam reci, usporedujes kruske i jabuke. Isti skill ocito ne vrijedi u obje igre. Jedna trazi vjestinu u jednome, a druga u drugome.

Ajme, ne uspoređujem ja već samo dajem primjer ovima koji bi željeli uspoređivat. Nije mene briga uopće za to, ne brini. {#}

16 godina
offline
Re: Valve je najavio novi Counter strike
Ranko Kukumar kaže...

  Nekako imam dojam da se ovo neće zaigrati bez originalne kopije, pa pola vas tu otpada....

prvo kopija da probam, pa ako mi se svidi pricekati akciju na steamu (ili negdje drugdje) i kupit ju. ako ne, ostajem na 1.6

13 godina
offline
Re: Valve je najavio novi Counter strike
Hacker002 kaže...

prvo kopija da probam, pa ako mi se svidi pricekati akciju na steamu (ili negdje drugdje) i kupit ju. ako ne, ostajem na 1.6

  Šta ćeš probati sa botovima? Isto ko i Source. Bez originala ne mozes isprobati punu moć igre.

{One death is tragedy, but a million deaths is statistics} Operation Flashpoint fan
16 godina
offline
Re: Valve je najavio novi Counter strike
Ranko Kukumar kaže...
Hacker002 kaže...

prvo kopija da probam, pa ako mi se svidi pricekati akciju na steamu (ili negdje drugdje) i kupit ju. ako ne, ostajem na 1.6

 Šta ćeš probati sa botovima? Isto ko i Source. Bez originala ne mozes isprobati punu moć igre.

necu probati sa botovima, vec na internetu. dodam server u "favorite" i probam

13 godina
offline
Re: Valve je najavio novi Counter strike
Hacker002 kaže...

necu probati sa botovima, vec na internetu. dodam server u "favorite" i probam

  LoL. Neće ti to tako iči. Ni Left 4 Dead 1/2, ni Portal 2 se nisu mogli igrati online bez originala (neznam kakvo je stanje sa hamachiem al on je ionako muka).

{One death is tragedy, but a million deaths is statistics} Operation Flashpoint fan
16 godina
offline
Valve je najavio novi Counter strike

a jeli, kako sam onda igrao CS 1.6 i CSS preko interneta, a nisu bili orginali??

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Valve je najavio novi Counter strike

Sigurno nisi igrao na VAC serverima.

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
Moj PC  
2 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Valve je najavio novi Counter strike
Lol, fail...

Jel mozes igrat BO pirat mp? a 4 si mogo, kak to :O omgwtflul
Neaktivan.
16 godina
offline
Re: Valve je najavio novi Counter strike
AA-d00d kaže...

Sigurno nisi igrao na VAC serverima.

jesam na jednom, zvao se (jer cini mi se vise ga nema) "sicktouch paintball"

15 godina
offline
Re: Valve je najavio novi Counter strike
cola777 kaže...
Frenkyca kaže...
cola777 kaže...
Frenkyca kaže...

 

Ahahahaha daj me nemoj nasmijavat covjece igro sam cs 1.6 ne znam koliko godina dok nije izasao source kojeg sam 2006 poceo igrat.... u 1.6 ljudi mogu pucati kroz zidove koji su debeli 10m i nikada necu zaboraviti sliku u glavi kada sam igrao 1.6 bila je mapa dust 2 ja sma bio ct i iso sam na b sektor i dodem tamo kad ono kod auta stoje 3 lika i peru rafal po zidu ko ludi i udem ja u tunel kad vidim naravno meci prolaze kroz zid svi i gadaju onaj prolat o terorista preko kojega ulaze u tunel ahahahah tako mi je bilo muka da sam odma izasao omg

 

kakav auto dijete drago, jesi igro ti kad dd2 na cs1.6

 

Dobro mozda sam pobrko sad jel auto ili nije ali u glavnome likovi deru kroz taj zid od 10m u tunel ko budale sto je uzas i strava :S ii nemoj ti meni djete drago jer imam 20 god tako da...

 

znači iznosiš neistinite činjenice, da bi ocrnio igru, koja ti se ne sviđa, btw zid nije debel 10 metara, tako da...

 

Iznosim istine cinjenice lika mozes ubit kroz 10m debel zid :S i ako nije 10m onda je najmanje 8 a i da je 5 m opet je nemoguce i nerealno ni malo dok u css toga nema

 

13 godina
offline
Re: Valve je najavio novi Counter strike
Hacker002 kaže...

jesam na jednom, zvao se (jer cini mi se vise ga nema) "sicktouch paintball"

  Bez originalne kopije i 1.6 i Source ne mozes igrati na originalnim serverima, stoga nisi igrao.

 

a) Moguće je bez originala igrati 1.6, ali je užasno jer je sve puno balave djece koja se neznaju ni potpisat al glavno da psuju svakome tko ih ubije

b) Na Source-u možeš igrati bez originala na non steam serverima jedino ali na njima je update od priej 5 godina, i sve je puno cheatera što je i logično, jer svi testiraju hax na toj verzij, te je isto sve tako puno balave djece.

 

c) Gotovo sigurno (Sudeći po Left 4 Dead naslovima te Portal 2) nećeš vidjeti ove igre bez originala jer će koristiti istu vrstu zaštite kao i L4D/Portal 2. Zašto nabrajam L4D i Portal, nabrajam iz razloga zato što su one posljedne igre iz Valve-a i na tome engine-u (u što spada i netcode) se razvija novi CS.

{One death is tragedy, but a million deaths is statistics} Operation Flashpoint fan
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice