Cod2 problemi

poruka: 57
|
čitano: 22.872
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Cod2 problemi

zasto mi se na cod2 pojavi directx unrecovable error imam najnoviji directx9,0c intel pentium dual cpu e2200 2,20ghz 2gbrama windows xp service pack3 i graficku intel(R) GMA 3100 384mb

 
0 0 hvala 1
14 godina
protjeran
offline
Cod2 problemi

pomozite mi nemam vremena

 
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Cod2 problemi

molim vas imam samo jos 5minuta

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Cod2 problemi

Provjeri jeli ti sve instalirano direct x driveri ....

Kada se kunem majkom možda lažem, ali kada se kunem ocem govorim istinu, majke mi!
14 godina
protjeran
offline
RE: Cod2 problemi

sve mi instalirano el uvjek iznova mi se to pojavi

15 godina
neaktivan
offline
RE: Cod2 problemi

aj posalji sliku.......stavi sliku da vidim...

Kada se kunem majkom možda lažem, ali kada se kunem ocem govorim istinu, majke mi!
14 godina
protjeran
offline
RE: Cod2 problemi

kako da stavim

16 godina
neaktivan
offline
RE: Cod2 problemi

Svi driveri update-irani i instalirani?

 

Koliko vidim tvoja grafa nije na listi podržanih chipseta.

 

Više n:

 

http://callofduty.filefront.com/info/cod2requirements

15 godina
neaktivan
offline
RE: Cod2 problemi

www.imageshack.us uploadiraj sliku valjda to znas ili imas tipku na tipkovnici print screen pa ajde u paint i onda ctrl+v i onda ajde u file i save as ....i stavi jpeg format i ode samo dodaj sliku sa racunala i stavis tu sliku

Kada se kunem majkom možda lažem, ali kada se kunem ocem govorim istinu, majke mi!
14 godina
neaktivan
offline
Cod2 problemi

Trebam pomoć, u igri cod2  izbacuje me te mi ispise ServerDisconected-Plaver kicked . Šta da radim???????

 
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Cod2 problemi

Banan si

ceRina:)
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Cod2 problemi

imam win7 i prvo mi je error bi stopped working a sad mi pise:"Error during initialization:MILES 2D sound sample allocation failed on raw channel"

Molim vas pomozite:(

Stalker
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Cod2 problemi

Meni su u Cod2 zidovi prozirni ,ali ne skroz.

Zna itko sto je?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Cod2 problemi

to ti je zato kaj ti šteka 

smanji si grafiku i rezoluciju

pa će možda bit bolje

minilac
14 godina
protjeran
offline
RE: Cod2 problemi
geeksou kaže...

Meni su u Cod2 zidovi prozirni ,ali ne skroz.

Zna itko sto je?

Zato jer imaš neku vrstu hacka Belji se

Reading spoil vision, see only an illiterate :) http://crotrailers.co.cc/
14 godina
neaktivan
offline
Cod2 problemi

Molim te! Nemam nikakav hack.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Cod2 problemi

bok imam problem kad udem u neki server u kojem ima snajper neki igrac kad ga pratim on spectato ili kad me neko ubije s snajpera i gledam kako me ubio on me nacilja i stisne sift i mene izbaci van plzzzzz pomozi.....Plač

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Cod2 problemi

plzzz odgovori brzo plllzzzzz

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Cod2 problemi

mozel' mi iko reci kako da i fps ide vise od 60, pokusavao sam maxfps 333, ali nista? pomoc molim vas

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Cod2 problemi

mowern nemos imat 333 fpsa ako imas slab kompjuter evo ovako ako oces vise fpsa stavit na dx7, anti aliasing na off rezoluciju smanjit i to ti je to

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Cod2 problemi

ljudi postajete glupi od previse opsesije za fps-om i cod-om

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.7.2010 5:08 (xnight_hunterx).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Cod2 problemi

Ovako.imam jedan problem sa cod 2.

prije sam igrao i sve je bilo u redu dok nisam nabacio viruse na komp.onda sam instalira novi windows(xp)koji je i prije bio tu

Skinio sam patch 1.3 i instalira sam ga.u mp options sam stavio ime i podesio one opcije koje trebaju za igrat prek interneta.

i igram prek x firea kao i prije.

i sada nađem neki server i udem u njega i nakon 3 min igranja izbaci me igra (ne punk buster)i kaze da mp.exe ima neki problem i da to trebam reci microsoftu.i dole mi jos ima send eror report i dont send

ako neko moze pomoc bio bih  mu vrloo zahvalan

ivan rebic
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Cod2 problemi
kubizmo kaže...

Trebam pomoć, u igri cod2  izbacuje me te mi ispise ServerDisconected-Plaver kicked . Šta da radim???????

pa sta ces radit admin te je kiko

ivan rebic
13 godina
neaktivan
offline
Cod2 problemi

LJudi, ja igram, i onda me neko ubije, i ja odem na spec, a lik npr ima sniper, i klikne desni klik, i naravno na sniper, i sam se zacrni i i pise : " Cod2.mw has stopped working..." onda pise nest close i moram close i opet uc u igru i opet moram podest grafiku....aj please pomozte molim vaS! <3 ALL BALKANS!

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Cod2 problemi

 recursive error after:can't create dvar 'ui_ctf_timelimit:1280 dvars already exist
kakva je ovo greska

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Cod2 problemi

Pozdrav, ovako imam problema u zadnje vrijeme sa COD2 MP, igram igru normalno, ping se mijenja između 31 i 35  ništa drastično, najedamput pojavi se poruka tipa Loosing Key Packets ili Connection Interupted, sada izađem van iz igre, kliknem na xfire i vidim da više nisam logiran nego moram kliknut logon, ali ako kliknem na firefox internet radi normalno i sve lampice na modemu rade znači da veza nije pukla. Koristim modem Thomson 782i (t-com) a na kompu imam instaliran XP SP2, sada ne znam jel nešto sa igrom (probal sam i reinstall), napravil sam punkbuster update i check i sve je zeleno, usluge PunkBstrA i B su dodane u firewall, ne znam kaj više da napravim i probam, koliko mi se čini to mi se počelo događat kad su mi uključili MAXTV.

 

Testovi su na slici 1 i 2. A slika 3 jesu podaci o liniji iz modema.

 

U cod2 konzolu sam upisal komande cl_maxpackets 100 i cl_packetdup 2.

 

EDIT: Jel bi to moglo bit zbog servera na kojem igram nisam siguran. Da napomenem maxtv radi normalno, nikakvih problema, čak se i brzo kreće kroz menu ili epeg, tko bi rekao.

Slika 1 Slika 1
Slika 2 Slika 2
Slika 3 Slika 3
Valentin
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Cod2 problemi

evo u mene je ovaj problem: ja igram cod2 mp i igram ja sat vremena tako nes i odjednom mi zastopa cijeli komp i cuje se nesto trrrrr i nemogu ni izac iz igre ni alt i f4 ni ctrl+alt+delete nikako nego bas moram restartat comp probo sam i u safe modeu i ista stvar mi se dogada a nekad mi se to dogodi i nakon samo 15min igranja molim vas pomazite sto prije!! 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Cod2 problemi
Timer dodaj me xfire mi je dinko7 kad budem slobodan i online rjesim ti problem imo sam slican
14 godina
neaktivan
offline
Re: Cod2 problemi
Pjeva probaj otvorit kuciste i ocistit prasinu pogledaj procese koje pokreces i kolko rama ti uzimaju i jos probaj grafiku malo smanjit mozd si komp preopteretio
12 godina
neaktivan
offline
Cod2 problemi

nemogu otvorit jer igram na laptopu hahaha ali brobat cu to drugo ali isto ne vjerujem da je to to jer laptop ima 4gb rama

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice