Cod 4 problem

poruka: 73
|
čitano: 14.545
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Cod 4 problem

i sta moram da uradim sa tim cheksumovima

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Cod 4 problem
Filip92 kaže...

Imam windows xp...a to pod sound nemam....a ovo dvoje ne pomaze..=/

neznam jeli ti netko odgovorio jer mi se neda sad cjelu temu citat al i na xp i na win 7 ima 2 metoda za rjesit "... stoped working" kod coda...samo onemogucis zvucni karticu(to je manje koristena jer ocito nemas zvuk)..a 2 metoda je da bilo sta ustekas u utor za mikrofon,je glup al radi...

muskarci imaju dvije emocije:napaljen i gladan...ako ga vidis bez erekcije, napravi mu sandwitch....
12 godina
neaktivan
offline
Cod 4 problem

e 8ax dali mmozda ti imas neki dobar server da nas dvojica tucem

vidim da si dobar coek

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Cod 4 problem
stefag40 kaže...

 Fino receno bravo za svaku pohvalu{#}

e ovako

1-ja nisam hacker!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2-ja sam htio sam do uzvratim drugom hakeru na serveru

3-hakovaje je meni dosadno

e sad mi reite sta je ovo

XUID, GUID i HWID

 

i uzvratio si svim igračima koji su bili nedužni.. lol.. i daj ako koristis hax koristi google...a ne da se sramotis po forumu...

=)
12 godina
neaktivan
offline
Cod 4 problem

e cujes imam 2 compa spojeni su preko lana oba imaju internet preko jednog pc e sad sam ja sa ovoga drugoga pc aimbotovo i pokazival se kick player

i kad samusao na drugom opet nece isto player kicked misli da sam aimbot promjenuo sam ime sve i ip daresu sam promjeno i mac adresu sam promjeno sve sa uradio i opet neznam sta treba da se uradi

 
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Cod 4 problem

dali ti imas neki server da nas dvojica tucemo

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Cod 4 problem
stefag40 kaže...

dali ti imas neki server da nas dvojica tucemo

imam.. pp me

=)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Cod 4 problem

Ljudi možete mi pomoć.Svaki put kad upalin cod4 nako pola sata mi bloka(zamrzne se),ništa ne rad pa kompjuter moram iskočat iz struje.Igricu sa reinstalirao 3-4 puta ali nema nikagvog učinka.Sve mi druge igrica na compjuteru rade

Unaprijed hvala.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Cod 4 problem
Ming97 kaže...

Ljudi možete mi pomoć.Svaki put kad upalin cod4 nako pola sata mi bloka(zamrzne se),ništa ne rad pa kompjuter moram iskočat iz struje.Igricu sa reinstalirao 3-4 puta ali nema nikagvog učinka.Sve mi druge igrica na compjuteru rade

Unaprijed hvala.

koja ti je konfiguracija?

=)
15 godina
odjavljen
offline
Re: Cod 4 problem
stefag40 kaže...

i sta moram da uradim sa tim cheksumovima

Ako si izgoogla aimbot cheateru jedan, ona možeš i izgooglati koje su posljedice GUID/HWID bana.

 

Ukratko -> s/n matične + s/n diska + s/n NICa = tvoj id.

 

Baniran si po zbroju serijskih brojeva komponenti. Ukratko, moraš promijenit MBO, disk ili mrežnu da bi igrao opet {#}

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
12 godina
neaktivan
offline
Cod 4 problem

e sad odo sa jeb foruma

 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Cod 4 problem
stefag40 kaže...

e sad odo sa jeb foruma

bas nam je zao..{#}

Gamers Don't Die, They Respawn ----xf:carlibas----pocetnik u LoL-----MineCraft BRO----
14 godina
neaktivan
offline
Re: Cod 4 problem
stefag40 kaže...

e cujes imam 2 compa spojeni su preko lana oba imaju internet preko jednog pc e sad sam ja sa ovoga drugoga pc aimbotovo i pokazival se kick player

i kad samusao na drugom opet nece isto player kicked misli da sam aimbot promjenuo sam ime sve i ip daresu sam promjeno i mac adresu sam promjeno sve sa uradio i opet neznam sta treba da se uradi

 

Dabogda crko go*no jedno smrdljivo citersko...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice