CoD 2 lagg/fps problem

poruka: 28
|
čitano: 9.954
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
CoD 2 lagg/fps problem

Imam problem sa CoD 2 jer mi je nedavno počelo jako lagg-at dok igram bez obzira na kojem serveru igram. Prvo sam mislio da imam problema sa konekcijom ali onda sam vidio da se isti problem ponavlja dok gledam nečiji record, znači nisam spojen na server već samo u CoD 2 Multyplayer. Pokušao sam reinstalirat igru ali ne pomaže, a to se prije nije događalo. Možda ima problema sa nekim instaliranim softverom ili nešto slično... Kad počne "štekat" fps mi padne na 8-9 i traje kojih 2-3 sec a onda se vrati na uobičajnih 60-70, i taj se proces ponavlja kojih svakih 30 sec, nekad rjeđe, nekad češće. Imam malo stariji komp i integriranu grafičku ali mislim da to nije problem jer igram CoD 2 već skoro 2 god. na istom kompu a taj problem je poćeo prije kojih mjesec dana. Pa tko zna možda u čemu bi moga bit probelm, neka mi nešto predloži...

www.crokillers-team.ucoz.com/
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: CoD 2 lagg/fps problem

Evo i SS...

www.crokillers-team.ucoz.com/
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.2.2009 22:04 (Srle1404).
15 godina
protjeran
offline
RE: CoD 2 lagg/fps problem
Srle1404 kaže...

Evo i SS...

 je ti to pokazivaš loš fps ili kantu od kompa
MB-Gigabyte-EP35-DS3P-Q9450 4×2.66-Crosair Dominator 4×1GB DDR-2,1066Mhz-HDD-2×SAGATE 31000340as 2×1-TB-plus vanjski hd Maxstor-500gb NVIDIJA GF 8800 Gts 512-Thermaltake W0131R,850W-Samsung T220P 1920×1200,ful HD Revoltec tipkovnica miš-Predator gejmer laser 3300dpi kućište HELLGATE-3000
15 godina
neaktivan
offline
RE: CoD 2 lagg/fps problem

OMG, pročitaj post, ako ne znaš čitat, nemoj ni pista... Lame...

www.crokillers-team.ucoz.com/
15 godina
protjeran
offline
RE: CoD 2 lagg/fps problem
Srle1404 kaže...

OMG, pročitaj post, ako ne znaš čitat, nemoj ni pista... Lame...

 vidise da si poćetnik
MB-Gigabyte-EP35-DS3P-Q9450 4×2.66-Crosair Dominator 4×1GB DDR-2,1066Mhz-HDD-2×SAGATE 31000340as 2×1-TB-plus vanjski hd Maxstor-500gb NVIDIJA GF 8800 Gts 512-Thermaltake W0131R,850W-Samsung T220P 1920×1200,ful HD Revoltec tipkovnica miš-Predator gejmer laser 3300dpi kućište HELLGATE-3000
15 godina
offline
RE: CoD 2 lagg/fps problem
giga kaže...
Srle1404 kaže...

OMG, pročitaj post, ako ne znaš čitat, nemoj ni pista... Lame...

 vidise da si poćetnik
 he he he giga smiri malo... možda je početnik naspram tebe, ali ne moraš se baš tako odvratno ponašati...

pogledaj što je napisao.. imao je fps oko 60-70 a sad mu nekad padne oko 10.. a rekao je da igra igru već 2 godine....

EDIT: BTW sorry ali kod tebe se vidi da si početnik u pravopisu:

vidise - ovo se piše odvojeno
poćetnik - piše se početnik s tvrdim č 
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.2.2009 23:03 (lovac82).
16 godina
offline
CoD 2 lagg/fps problem

pa Giga ako ne znas zasto mu fps pada na 14-18 .onda mu daj malo svog hardwarea ,nemoj decka zajebavat

What is the difference between Windows xp and Windows vista? A:Approximate 7 years
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
CoD 2 lagg/fps problem

srle...mozda imas nekakvog virusa...i mozda bi ti bilo bolje da napravis reinstalaciju windowsa

 

ha???

 

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
CoD 2 lagg/fps problem

Na ovom forumu jesam početnik ali u CoD 2 sigurno nisam, pogledaj malo moje SS iz igre a i pogledaj web moga klana. Nemoj se previše pravit važan, ili pomozi ili ne zajebavaj!

www.crokillers-team.ucoz.com/
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: CoD 2 lagg/fps problem
crozoki kaže...

pa Giga ako ne znas zasto mu fps pada na 14-18 .onda mu daj malo svog hardwarea ,nemoj decka zajebavat

 ma nezajebavam momka smišan mi je njegov fps ali san mu na private napisa kako da rješi taj problem i ćekan odgovor od nega a tek sad vidin da san komentira autorov post a jamu još oću pomoć pa štoću malo sam se zanija nebteme ubili zato
MB-Gigabyte-EP35-DS3P-Q9450 4×2.66-Crosair Dominator 4×1GB DDR-2,1066Mhz-HDD-2×SAGATE 31000340as 2×1-TB-plus vanjski hd Maxstor-500gb NVIDIJA GF 8800 Gts 512-Thermaltake W0131R,850W-Samsung T220P 1920×1200,ful HD Revoltec tipkovnica miš-Predator gejmer laser 3300dpi kućište HELLGATE-3000
15 godina
neaktivan
offline
RE: CoD 2 lagg/fps problem
di genero kaže...

srle...mozda imas nekakvog virusa...i mozda bi ti bilo bolje da napravis reinstalaciju windowsa

 

ha???

 

 Kao antivirus koristim najnoviji AVG, a to mi je bila posljednja solucija, da reinstaliram windovse, ako mi ništa od vaših saveta ne pomogne...
www.crokillers-team.ucoz.com/
15 godina
neaktivan
offline
CoD 2 lagg/fps problem

probaj možda defragmentirat diskove,meni je tako jednom bilo,sve živo mi se štopalo i defragmentirao sam diskove i za svaki mi je trebalo po sat vremena i onda je sve radilo normalno,ako nije ovo onda reinstaliraj windowse

2 su pravila za uspjeh u životu: 1) Nikad ne reci ljudima sve što znaš.
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: CoD 2 lagg/fps problem
zvons kaže...

probaj možda defragmentirat diskove,meni je tako jednom bilo,sve živo mi se štopalo i defragmentirao sam diskove i za svaki mi je trebalo po sat vremena i onda je sve radilo normalno,ako nije ovo onda reinstaliraj windowse

 ma nisu vindovsi u pitanju igru triba ponovo instalirati i fps opet leti
MB-Gigabyte-EP35-DS3P-Q9450 4×2.66-Crosair Dominator 4×1GB DDR-2,1066Mhz-HDD-2×SAGATE 31000340as 2×1-TB-plus vanjski hd Maxstor-500gb NVIDIJA GF 8800 Gts 512-Thermaltake W0131R,850W-Samsung T220P 1920×1200,ful HD Revoltec tipkovnica miš-Predator gejmer laser 3300dpi kućište HELLGATE-3000
15 godina
neaktivan
offline
RE: CoD 2 lagg/fps problem
giga kaže...
Srle1404 kaže...

Evo i SS...

 je ti to pokazivaš loš fps ili kantu od kompa
 isuse kak uopće moš igrat sa tak malo fpsa?????
proc: AMD Athlon 64 6000+ BOX, dual core 3.1 GHz , SckAM2 Grafa: ATI Sapphire Radeon HD 4670 Matična: ASRock AM2XLI-eSATA2 Memory: ddr2 2 GB Napajanje: SmartBox 500 W
15 godina
neaktivan
offline
RE: CoD 2 lagg/fps problem
troglavibager kaže...
giga kaže...
Srle1404 kaže...

Evo i SS...

 je ti to pokazivaš loš fps ili kantu od kompa
 isuse kak uopće moš igrat sa tak malo fpsa?????
 probaj upisat u konzol /com_maxfps

možda ti se poveća sretno....Smijeh
proc: AMD Athlon 64 6000+ BOX, dual core 3.1 GHz , SckAM2 Grafa: ATI Sapphire Radeon HD 4670 Matična: ASRock AM2XLI-eSATA2 Memory: ddr2 2 GB Napajanje: SmartBox 500 W
15 godina
offline
RE: CoD 2 lagg/fps problem
troglavibager kaže...
giga kaže...
Srle1404 kaže...

Evo i SS...

 je ti to pokazivaš loš fps ili kantu od kompa
 isuse kak uopće moš igrat sa tak malo fpsa?????
 malo pogledaj što je napisao... prije je imao oko 60 fps-a....................
15 godina
neaktivan
offline
RE: CoD 2 lagg/fps problem
Srle1404 kaže...

Imam problem sa CoD 2 jer mi je nedavno počelo jako lagg-at dok igram bez obzira na kojem serveru igram. Prvo sam mislio da imam problema sa konekcijom ali onda sam vidio da se isti problem ponavlja dok gledam nečiji record, znači nisam spojen na server već samo u CoD 2 Multyplayer. Pokušao sam reinstalirat igru ali ne pomaže, a to se prije nije događalo. Možda ima problema sa nekim instaliranim softverom ili nešto slično... Kad počne "štekat" fps mi padne na 8-9 i traje kojih 2-3 sec a onda se vrati na uobičajnih 60-70, i taj se proces ponavlja kojih svakih 30 sec, nekad rjeđe, nekad češće. Imam malo stariji komp i integriranu grafičku ali mislim da to nije problem jer igram CoD 2 već skoro 2 god. na istom kompu a taj problem je poćeo prije kojih mjesec dana. Pa tko zna možda u čemu bi moga bit probelm, neka mi nešto predloži...

Nagadam da imas i slabo napajanje.Ali dobro,graficka mozda nije toliko ovisna o napajanju u tvom slucaju.



Ne znam...ja da sam na tvom mjestu deinstalirao bih windowse.No prije toga pokusavaj nesta napravit,mozda instalirat ajnovije drivere od graficke i tako...
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.2.2009 6:48 (VirtUoso).
15 godina
neaktivan
offline
CoD 2 lagg/fps problem

ljudi imam problem sa cod2 ja sam ga prije igro na mom kompu windows XP i onda sam stavio novi windows DarkLite i kad bi htio instairat prije nego mi ocita cd dođe mi ovo:

Executabe 'E:/setuprsrc/cod2.exe' had the followind inrecoverable error:

Couldn't find library MSVCR80.dll (required by C:/PROGRA~1/COMMON~1/MICROS~1/OFFICE12/MSOXMLMF.DLL)

Please ensure thet it is installed

 

mi mozete pomoc??

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: CoD 2 lagg/fps problem

OMG, napravi novu temu, ovdje pomazu meni....

www.crokillers-team.ucoz.com/
15 godina
neaktivan
offline
RE: CoD 2 lagg/fps problem
Srle1404 kaže...

OMG, napravi novu temu, ovdje pomazu meni....

 sta cu radit novu temu pa ce mu sra....t da sta radis novu temu kad postoji ova.... tako sam dobio vec zuti karton
i to je sebicnost
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.2.2009 15:10 (damian123).
15 godina
neaktivan
offline
RE: CoD 2 lagg/fps problem
lovac82 kaže...
troglavibager kaže...
giga kaže...
Srle1404 kaže...

Evo i SS...

 je ti to pokazivaš loš fps ili kantu od kompa
 isuse kak uopće moš igrat sa tak malo fpsa?????
 malo pogledaj što je napisao... prije je imao oko 60 fps-a....................
 do sad nikom nisam naso da igra na 60 fpsa najlosije sam vidio 80 -.-
proc: AMD Athlon 64 6000+ BOX, dual core 3.1 GHz , SckAM2 Grafa: ATI Sapphire Radeon HD 4670 Matična: ASRock AM2XLI-eSATA2 Memory: ddr2 2 GB Napajanje: SmartBox 500 W
15 godina
neaktivan
offline
RE: CoD 2 lagg/fps problem
troglavibager kaže...
lovac82 kaže...
troglavibager kaže...
giga kaže...
Srle1404 kaže...

Evo i SS...

 je ti to pokazivaš loš fps ili kantu od kompa
 isuse kak uopće moš igrat sa tak malo fpsa?????
 malo pogledaj što je napisao... prije je imao oko 60 fps-a....................
 do sad nikom nisam naso da igra na 60 fpsa najlosije sam vidio 80 -.-
Pogledaj kakav sam skiller sa tak malim fps-om, pa onda zamisli što bih radio sa kojih 200...
 xf: undertakercro
www.crokillers-team.ucoz.com/
15 godina
offline
RE: CoD 2 lagg/fps problem
troglavibager kaže...
 do sad nikom nisam naso da igra na 60 fpsa najlosije sam vidio 80 -.-
 Sa 60 fps-a nisi nikog vidio da igra cod, dobro da si napisa 6 ali 60, ja prije ima max. 20 fpsa, otprilike uvijek 16-18(19), evo link, evo i sa 3 fpsa(dx9), samo poslje mi je frend da nvidia (fx)5500 pa san ima malo vise fps-a no crkla je pa san opet bio na geforce 2, a sad sam nabavio novi komp ima mozda  1 mj.
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.2.2009 22:02 (markoal).
15 godina
protjeran
offline
CoD 2 lagg/fps problem

niko mu nije kriv sto ima graficku od 1995. vidi mu bolan graficke, koda je u smecu nasao

Games playing: Left 4 Dead i GTA IV na: Processor: Intel Core 2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz (2 CPUs) RAM: 2048MB DirectX: 9.0c Video card: NVIDIA GeForce 9600 GT 512.0 MB (\__/) (='.'=) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: CoD 2 lagg/fps problem
Bes7 kaže...

niko mu nije kriv sto ima graficku od 1995. vidi mu bolan graficke, koda je u smecu nasao

kakva 1995 halo, ako mu je intergrirana ne mora značiti da je toliko stara grafička i da je tako loša... pa pogledaj rekao je da je prije normalno igrao COD 2 s 60fps-a i da igra 2 godine igru i sad su mu počeli problemi... nije ni prvi ni zadnji kojemu se to dogodi
ja bi rekao da je problem softverski, također se i meni dogodilo i probao sam reinstalaciju igre i opet je bilo isto i zatim sam riješio problem (re)instalacijom windowsa ali ne želim mu sad tu savjetovati "reinstall windows" zato što će mu možda netko pomoći da na drugi način riješi problem
15 godina
neaktivan
offline
RE: CoD 2 lagg/fps problem
markoal kaže...
troglavibager kaže...
 do sad nikom nisam naso da igra na 60 fpsa najlosije sam vidio 80 -.-
 Sa 60 fps-a nisi nikog vidio da igra cod, dobro da si napisa 6 ali 60, ja prije ima max. 20 fpsa, otprilike uvijek 16-18(19), evo link, evo i sa 3 fpsa(dx9), samo poslje mi je frend da nvidia (fx)5500 pa san ima malo vise fps-a no crkla je pa san opet bio na geforce 2, a sad sam nabavio novi komp ima mozda  1 mj.
 aj bas cu ti naslikat da vidis kolko ja imam fpsa jednom -.-
proc: AMD Athlon 64 6000+ BOX, dual core 3.1 GHz , SckAM2 Grafa: ATI Sapphire Radeon HD 4670 Matična: ASRock AM2XLI-eSATA2 Memory: ddr2 2 GB Napajanje: SmartBox 500 W
15 godina
neaktivan
offline
CoD 2 lagg/fps problem

Otvori konzolu s tildom,ispod ESC odmah.

Upisi:/r_multigpu 1,tab,enter

Upisi:/r_polygonoffsetbias-stavi po volji,veci broj,losiji prikaz

Upisi:/r_polygonoffsetscale-isto kao i gore.

 

Zatim odu u graficke opcije i stavi Rendering Preference Direct X7 i sve na low,teksture nemoras,nemaju bas prevelikog utjecaja.

Ja sam poslje tog otisao sa 150FPS na 600 FPS.Sretno!

*AMD Athlon 64 X2 3800+ *Micron 3071 MB 667MHZ DDRII *BFG GeForce 7500 LE *Seagate Barracuda 250GB *Sound Blaster X-Fi *ASUS A8M2N-LA
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
CoD 2 lagg/fps problem

isključi anti alansing, uključi dx7 i sve na low grafiku

Umro je Einstein, umro je Newton, ni ja se ne osjećam baš najbolje.. :(
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice