COD 2 i COD 4 problemi sa MP

poruka: 99
|
čitano: 25.251
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: COD 2 i COD 4 problemi sa MP

onda je možda problem u cd key-u

d4rkd3atH
16 godina
offline
Re: COD 2 i COD 4 problemi sa MP

Mora promijeniti cd key normalno pa ce dobit novi guid

 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
11 godina
neaktivan
offline
COD 2 i COD 4 problemi sa MP

Imam problem sa cod 4 mp kad god ga upali dugo se ucitava i onda samo me izbaci i pise da se igra srusila i da je windows prestao raditi.PLS pomoc!

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
COD 2 i COD 4 problemi sa MP

bok ljudi, imam problem sa cod 2, igram preko xfire na hrvatskim serverima, uvjek na serveru od crne mambe di igra 36 ljudi, problem je u tome da kad igram igru sve radi normalno, ping je oko 50, ništa ne laga, a onda kad završi mapa i kad se učitava nova mapa zašteka učitavanje, i onda moram izgasti igru u task manageru i onda opet uključit cod i onda se mapa učita normalno, a onda opet kad se sljedeća učitava opet zašteka, igru igram na laptopu, windows 7 32 bit, na speedtestu je sve normalno, ping 10, download speed 3 mbps, upload 0.35, a ima mi brat komp i njemu nikad nije zastekalo to učitavanje, volio bi da neko zna kako da rješim ovaj problem

 
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
COD 2 i COD 4 problemi sa MP

Pozdrav dali zna tko kako da reinstaliram cod 2 jer mi je punkbuster u multiplayeru nestao a na nekom forumu sam vidio da bi to moglo pomoć.

Molim da mi se detaljnije opiše šta moram raditi hvala unaprijed

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
COD 2 i COD 4 problemi sa MP

ljudi jel mi moze netko pomoc?? instalirao sam cod 2 i igram preko xf, pb je ukljucen, audio mixer ukljucen, instaliran 1.3 patch, napravljeno kako treba... kad udjem u cod igram 15-ak minuta i zamrzne mi se cijeli komp... nemogu ni ctrl+alt+delete, moram ga ugasit na gumb (hard restrart)... i tako mi svaki put bude... trazio sam rjesenje na svim mogucim forumima i nigdje ne mogu nac... bio bi zahvalan ako bi mi netko pomogao :/

 

procesor: intel core 2 duo E7300 2,66 ghz

ram: 3,00 GB

graficka: ATI radeon hd 4600 series

OS: Windows 7 64-bit

 

sto se tice specifikacija, mogu igrat sve na high... ali meni je stavljeno na medium sa dx7...

 

stvarno bi volio isprasit vam turove na cod 2 al nemogu zato jer nemogu igrat :/

 
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
COD 2 i COD 4 problemi sa MP

ja imam problem s multiplayerom, u obe igre mi se pojavi poruka: "iw3sp.exe has stopped working". instalirao sam peč 1.3 al i dalje je situacija ista

Igor
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: COD 2 i COD 4 problemi sa MP
Vodka 762 kaže...

ja imam problem s multiplayerom, u obe igre mi se pojavi poruka: "iw3sp.exe has stopped working". instalirao sam peč 1.3 al i dalje je situacija ista

Također...da li zna ko kako to rjesiti ?

14 godina
offline
COD 2 i COD 4 problemi sa MP

Da ne otvaram novu temu, jedno brzinsko pitanje, jel moze ko updejtat Cod4x na 19?

Vidim da im glavna stranica od cod4x ne radi, a u main menu se ne pojavi update..

Zna li neko ili sam uzalud bacio org key ilitiga 10€...

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice