Battlefield 2042 izdvojena tema

poruka: 7.665
|
čitano: 1.295.231
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Ajmo ko će mi prodat gtx 1080ti, dam mu 2500kn
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Volume kaže...
Ajmo ko će mi prodat gtx 1080ti, dam mu 2500kn

 Sad sam na onom-drugom-forumu vidio oglas za 1070Ti za 2600kn, i prodavač veli da je pregledao uokolo i  da je to prema današnjoj ponudi jako dobra cijena.

 

Sretno u pronalasku kartice!

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
10 godina
offline
Battlefield 2042

ROFL, LOL, otkidanje. U Portalu se neće moći koristiti oružja, vozila, oprema drugih frakcija. Niti mješat frakcije. Drugim riječima koje doba odabereš to je to, nema nabrijavanja BF2042 oružja u Portalu. LOL, pfffffff, svemogući Portal i nije baš svemoguć, u stvari je samo šminkeraj za napalit "feterane".

 

مرګ ژوبله
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Super64 kaže...

ROFL, LOL, otkidanje. U Portalu se neće moći koristiti oružja, vozila, oprema drugih frakcija. Niti mješat frakcije. Drugim riječima koje doba odabereš to je to, nema nabrijavanja BF2042 oružja u Portalu. LOL, pfffffff, svemogući Portal i nije baš svemoguć, u stvari je samo šminkeraj za napalit "feterane".

 

 Piše da ako ugasiš defaultne vojnike iz tog vremena da ti odabireš koji će biti.

Zapravo, ja čekam igru, da vidim što će sve ljudi moći napraviti sa Portalom, pa ću tek onda prigovarati ako bude trebalo :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Volume kaže...
Ajmo ko će mi prodat gtx 1080ti, dam mu 2500kn

 mozda ti se vise isplati uzeti kakav komp sa grafom pa onda ostatak rasprodati i grafu ostaviti.

13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
CyberDemonVZ kaže...

 Sad sam na onom-drugom-forumu vidio oglas za 1070Ti za 2600kn, i prodavač veli da je pregledao uokolo i  da je to prema današnjoj ponudi jako dobra cijena.

 

Sretno u pronalasku kartice!

 Vidija san, čak se mislim da tu i uzmem samo nzn koliko jaka će biti za 1440p

lange kaže...

 mozda ti se vise isplati uzeti kakav komp sa grafom pa onda ostatak rasprodati i grafu ostaviti.

 Kakve san ja sriće ne bi uspija prodat ništa od toga

10 godina
offline
Re: Battlefield 2042
CyberDemonVZ kaže...

 Piše da ako ugasiš defaultne vojnike iz tog vremena da ti odabireš koji će biti.

Zapravo, ja čekam igru, da vidim što će sve ljudi moći napraviti sa Portalom, pa ću tek onda prigovarati ako bude trebalo :D

 

مرګ ژوبله
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Volume kaže...

 Vidija san, čak se mislim da tu i uzmem samo nzn koliko jaka će biti za 1440p

 Ja iman 1070 na 1440p i bilo je igrivo, više se osjeti cpu kad je puno igraca na jednom mistu pa zna malo past fps, a iman i5 8600k na 5ghz.

12 godina
offline
Battlefield 2042

Koliko vidim, trajalo je jako kratko :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Volume kaže...
CyberDemonVZ kaže...

 Sad sam na onom-drugom-forumu vidio oglas za 1070Ti za 2600kn, i prodavač veli da je pregledao uokolo i  da je to prema današnjoj ponudi jako dobra cijena.

 

Sretno u pronalasku kartice!

 Vidija san, čak se mislim da tu i uzmem samo nzn koliko jaka će biti za 1440p

lange kaže...

 mozda ti se vise isplati uzeti kakav komp sa grafom pa onda ostatak rasprodati i grafu ostaviti.

 Kakve san ja sriće ne bi uspija prodat ništa od toga

 Mislim da imas na pci forumu 1080 za oko 3000kn (pokusaj nes spustiti)

14 godina
offline
Re: Battlefield 2042
CyberDemonVZ kaže...

Koliko vidim, trajalo je jako kratko :D

 Skupo.

 

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042
Super64 kaže...
CyberDemonVZ kaže...

 Piše da ako ugasiš defaultne vojnike iz tog vremena da ti odabireš koji će biti.

Zapravo, ja čekam igru, da vidim što će sve ljudi moći napraviti sa Portalom, pa ću tek onda prigovarati ako bude trebalo :D

 

 

Piše se o ovome sve i svašta, a i developeri ne daju baš konkretne odgovore.

 

Koliko sam shvatio, podešavanje parametara se svodi na 2 glavna dijela Logic i Rules editor. U Logic editoru (onaj jednostavniji) se mogu nariktavati neke globalne stvari poput broja igrača, frakcija na mapi i sl. Rules editor (onaj složeniji) je onaj u kojem se može promijeniti masa toga, pa ako treba i onemogućit gadgete specijalistima i korištenje svih oružja (kome trebaju sve puške kad postoji samo jedna puška - M16A3). Zajeb je što po defaultu Rules editor dolazi samo sa TDM-om i FFA. Navodno je to tako, jer su to 2 najopćenitija game moda iz kojih može nastati svašta. Spominjali su i neke predloške koji će biti pripremljeni i da je dobro dokumentirano kako koristiti ove editore.

 

Ja se baš jedva čekam isprobati mogućnosti.

Ako budem mogao složit ću nešto tipa:

- 6 ljudi u squadu,

- spawn samo na squad leaderu,

- nema oživljavanja nakon headshota, takedowna ili smrti zbog explozije,

- spotanje samo na mini-mapi,

- oružja ovisna o frakciji,

- bez aviona.

uteče Medžedža!
15 godina
offline
Battlefield 2042

Di je trenutno najjeftinije trenutno pre-orderat?

Pa da narucim i "placem" skupa s vama 

CARPE DIEM
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
RePlaY kaže...

 Ja iman 1070 na 1440p i bilo je igrivo, više se osjeti cpu kad je puno igraca na jednom mistu pa zna malo past fps, a iman i5 8600k na 5ghz.

 Koliko je to fpsa, nzn šta je tebi igrivo... I na kojim postavkama?

1070ti je nešto sitno jača od obične 1070-tke ako se ne varam. Ja s procesorom ne bi triba imat problema

13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
simeparanoja kaže...

Di je trenutno najjeftinije trenutno pre-orderat?

Pa da narucim i "placem" skupa s vama 

 U Indiji 260kn standard edition

15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Volume kaže...
simeparanoja kaže...

Di je trenutno najjeftinije trenutno pre-orderat?

Pa da narucim i "placem" skupa s vama 

 U Indiji 260kn standard edition

 A ko ce mi sad do indije....

CARPE DIEM
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
simeparanoja kaže...
Volume kaže...
simeparanoja kaže...

Di je trenutno najjeftinije trenutno pre-orderat?

Pa da narucim i "placem" skupa s vama 

 U Indiji 260kn standard edition

 A ko ce mi sad do indije....

 https://www.tunnelbear.com/

10 godina
offline
Re: Battlefield 2042

U kojem storeu ima za 260?

Battlelog: D3lBoy-00
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Volume kaže...
RePlaY kaže...

 Ja iman 1070 na 1440p i bilo je igrivo, više se osjeti cpu kad je puno igraca na jednom mistu pa zna malo past fps, a iman i5 8600k na 5ghz.

 Koliko je to fpsa, nzn šta je tebi igrivo... I na kojim postavkama?

1070ti je nešto sitno jača od obične 1070-tke ako se ne varam. Ja s procesorom ne bi triba imat problema

 Imaš sa R5 3600 i gtx1070ti oko 60fps-a medium postavke.

kradem mine iz minskog polja
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Ma najvjerojatnije ću uzeti 6600xt, ali čekam da budu dostupne u Linksa jer jedino tamo budu koliko toliko normalne cijene. Problem je šta planu u sekundi čim se pojave u ponudi...
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042

Znao sam šta će bit i uzeh jednu odma na izlasku 3999kn. Jesi se ti mislio hočeš li powercolorku kad su još bile "normalne" cijene?

kradem mine iz minskog polja
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Volume kaže...
Ma najvjerojatnije ću uzeti 6600xt, ali čekam da budu dostupne u Linksa jer jedino tamo budu koliko toliko normalne cijene. Problem je šta planu u sekundi čim se pojave u ponudi...

 Odnesi prodavaču šteku cigara i riješio si

16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 2042
Volume kaže...
Ajmo ko će mi prodat gtx 1080ti, dam mu 2500kn

 

U irskoj idu od 550 eura na dalje

Freak Show Inc.
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
dery kaže...

Znao sam šta će bit i uzeh jednu odma na izlasku 3999kn. Jesi se ti mislio hočeš li powercolorku kad su još bile "normalne" cijene?

 Ja sam prvo kupija 6700 xt za oko 7000kn, nakon 3-4 dana je vratia u dućan jer sam naša istu na oglasniku za 5000kn i dobija povrat para. Sve šta sam na njoj odigra je bila ova bf beta. Nakon toga je proda mineru za 6800 i zaradia 1800kn :)

Friday kaže...
Volume kaže...
Ajmo ko će mi prodat gtx 1080ti, dam mu 2500kn

 

U irskoj idu od 550 eura na dalje

 Ode su od 4500kn do priko 6000

15 godina
offline
Re: Battlefield 2042

Sad češ da bi uzeo novu izgubit tu zaradu kako cijene idu gore.Rx580 nova 4300kn. Bf je na pragu a ti bez grafe pa to je samoubistvo.

kradem mine iz minskog polja
16 godina
odjavljen
offline
Battlefield 2042

Na kraju cemo svi igrati onu sirotinjsku pucacinu sto je kuky linkao video

Freak Show Inc.
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield 2042

Gledam sad dr disrespect igra vanguard, kako je dobra ona pustinjska mapa. Kao da gledam bf izgleda gameplay, tko koga kopira. Ruska mapa mi izgleda slično ko iz bf1.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.11.2021 20:18 (dery).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
dery kaže...

Sad češ da bi uzeo novu izgubit tu zaradu kako cijene idu gore.Rx580 nova 4300kn. Bf je na pragu a ti bez grafe pa to je samoubistvo.

 Ma da i zakasnim koji dan s igranjem koga briga, nije vrag da se neće pojaviti nešto po ok cijeni. Možda osvane ode ili na ekspertu šta s garancijom, ne volim baš kupovati kartice bez garancije inače bi ja to već sredia

16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 2042
Volume kaže...

 Ma da i zakasnim koji dan s igranjem koga briga

 

Kakav je to stav?? Pa nije cyber otvorio temu da mozemo raditi sta nas volja

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042

Nije mu u redu da ga neki noob siluje jer ima bolje naoružanje radi starta od početka izlaska. Ne ne ne more to.

kradem mine iz minskog polja
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice