Arma II

poruka: 272
|
čitano: 84.450
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ArmA 2
16 godina
offline
Re: Arma II
Minoza kaže...

Ja uopće nisam znao da vi to peglate (Zh1nto i Danny, za Ranka sam znao)... Baš se veselim s vama zaigrati! Budem probao čim prije prebacit komp (zakinut sam i za BF {#}).

Lol, tko su ti? :)

a.k.a. Z[C]onv1ct; I sačmom i nožem, i Gustavom u glavu, za 47CHBovu slavu
13 godina
neaktivan
offline
Arma II

ocu moci igrati armu 2 operation arrowhead na mom laptopu bez da mi se laptop jako pregrijava i na nekim medium postavkama....3gb ddr3 rama, ati mobility radeon 4350 512mb,inet core 2 duo @2.10 GHz

Sve me zene oko kuce jure kaze majka to je zbog frizure
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Arma II
strbi kaže...

ocu moci igrati armu 2 operation arrowhead na mom laptopu bez da mi se laptop jako pregrijava i na nekim medium postavkama....3gb ddr3 rama, ati mobility radeon 4350 512mb,inet core 2 duo @2.10 GHz

Ne,nece se pregrijavati na low mozda. Procesor najveci problem.

13 godina
online
Re: Arma II
strbi kaže...

ocu moci igrati armu 2 operation arrowhead na mom laptopu bez da mi se laptop jako pregrijava i na nekim medium postavkama....3gb ddr3 rama, ati mobility radeon 4350 512mb,inet core 2 duo @2.10 GHz

  Ja jedva izguram igrivo sve na low postavkama na desktop racunalu (Intel C2D 3Ghz, 2GB RAM, ATI HD 5670 1GB).... Tako da nisam siguran. Pričamo naravno o MP sa 20-30 units-a najmanje.

15 godina
offline
Re: Arma II

meni super radi na mojem laptopu i kompu

Dadoh dinar, mišljah, srat ću, al' prevarih se grdno, jer samo sam prdn'o. ( ( ( msn: dj_djdado@hotmail.com ) ) )
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.12.2011 20:40 (dado16).
14 godina
offline
Arma II
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Arma II
dado16 kaže...

meni super radi na mojem laptopu i kompu

kakav laptop imas?

Sve me zene oko kuce jure kaze majka to je zbog frizure
15 godina
offline
Re: Arma II
ukratko:
intel core i7 ( 2.6 ghz)
4gb ddr3
500 GB HARD
Ati HD 6370 1 GB
Dadoh dinar, mišljah, srat ću, al' prevarih se grdno, jer samo sam prdn'o. ( ( ( msn: dj_djdado@hotmail.com ) ) )
13 godina
neaktivan
offline
Re: Arma II
dado16 kaže...
ukratko:
intel core i7 ( 2.6 ghz)
4gb ddr3
500 GB HARD
Ati HD 6370 1 GB

 pa da normalno da igras kada imas i7...ja ti imam intel core 2 duo @2.1GHz i graficku 4350 512mb i 3gb ddr3

Sve me zene oko kuce jure kaze majka to je zbog frizure
15 godina
offline
Re: Arma II
ma na najmanjem bi trebao bez problema
Dadoh dinar, mišljah, srat ću, al' prevarih se grdno, jer samo sam prdn'o. ( ( ( msn: dj_djdado@hotmail.com ) ) )
13 godina
neaktivan
offline
Re: Arma II
dado16 kaže...
ma na najmanjem bi trebao bez problema

na najmanjem nevidim protivnika od sebe na 500 metara

Sve me zene oko kuce jure kaze majka to je zbog frizure
16 godina
offline
Arma II

1. Napravi igru

2. Omogući moddanje

3. ???

4. PROFIT!!!

 

Igra nije na sniženju (košta 25€) a trenutno je najprodavanija na Steamu:

I to izgleda samo zbog ovog moda. Evo zašto dopustiti moddanje igre.

Why do they call him the Bullet-Dodger? 'Cause he dodges bullets, Avi.
Moj PC  
1 0 hvala 2
14 godina
offline
Arma II

Skidam {#}

I possess a skill to google.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Arma II

Ima li netko prijevod sa poljskog na engleski za onu verziju igre sa one poljske stranice...??

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.5.2012 22:19 (bandito).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Arma II
bandito kaže...

Ima li netko prijevod sa poljskog na engleski za onu verziju igre sa one poljske stranice...??

Kad si je to skinuo s te stranice jer je sad nema ?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Arma II

Hvala ... pokušati ću

 

 

A igru sam skinuo prije otprilike godinu dana...

12 godina
neaktivan
offline
Arma II

Ja sam upravo kupio armu 2 CO  preko amazona i zanima me da li mogu tu igru dodat u steam ili da je samo skinem preko amazona. Volio bi je imat u steamu cisto da mi bude organiziranije :/

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Arma II
Popidipupi1 kaže...

Ja sam upravo kupio armu 2 CO  preko amazona i zanima me da li mogu tu igru dodat u steam ili da je samo skinem preko amazona. Volio bi je imat u steamu cisto da mi bude organiziranije :/

Ne. Al na kraju krajeva slobodno probaj upisati cd-key da se uvjeriš. No čim nije na ovoj listi znači da se retail verzija ne može registrirati na Steamu.

Why do they call him the Bullet-Dodger? 'Cause he dodges bullets, Avi.
13 godina
online
 
2 0 hvala 0
14 godina
online
Arma II

Igra li netko ovdje aktivnije Armu2? Često zalazim po raznim serverima, ali teško je naići na dobru škvadru pa onda me brzo prođe volja.

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Arma II
Mr. Fugitive kaže...

Igra li netko ovdje aktivnije Armu2? Često zalazim po raznim serverima, ali teško je naići na dobru škvadru pa onda me brzo prođe volja.

 

Klanski uglavnom, ovako nasumično se IMO ne isplati... pogotovo pub serveri. Ako si zainteresiran: http://www.mrcine.org/boards/index.php?app=uportal, igramo utorkom i četvrtkom navečer uglavnom ali i ostalim danima po dogovoru.

I possess a skill to google.
14 godina
online
Re: Arma II
Minoza kaže...
Mr. Fugitive kaže...

Igra li netko ovdje aktivnije Armu2? Često zalazim po raznim serverima, ali teško je naići na dobru škvadru pa onda me brzo prođe volja.

 

Klanski uglavnom, ovako nasumično se IMO ne isplati... pogotovo pub serveri. Ako si zainteresiran: http://www.mrcine.org/boards/index.php?app=uportal, igramo utorkom i četvrtkom navečer uglavnom ali i ostalim danima po dogovoru.

Pročitao sam vaša pravila. To mi je mrvicu preobavezujuće.

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
14 godina
offline
Re: Arma II
Mr. Fugitive kaže...

Pročitao sam vaša pravila. To mi je mrvicu preobavezujuće.

 

Ne kužim? Što točno? Iz ovoga mi se čini da si stekao pogrešan dojam lol

I possess a skill to google.
14 godina
online
Re: Arma II
Minoza kaže...
Mr. Fugitive kaže...

Pročitao sam vaša pravila. To mi je mrvicu preobavezujuće.

 

Ne kužim? Što točno? Iz ovoga mi se čini da si stekao pogrešan dojam lol

Pa ono u vezi obaveza, najava...dolazaka na "manevre" i slično. Možda je pisano u ironičnom tonu? {#}

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
14 godina
offline
Re: Arma II
Mr. Fugitive kaže...
Minoza kaže...
Mr. Fugitive kaže...

Pročitao sam vaša pravila. To mi je mrvicu preobavezujuće.

 

Ne kužim? Što točno? Iz ovoga mi se čini da si stekao pogrešan dojam lol

Pa ono u vezi obaveza, najava...dolazaka na "manevre" i slično. Možda je pisano u ironičnom tonu? {#}

 

Erm... pozivam te da zaigraš sa nama pa onda sam prosudi. {#} Ispuni prijavu za regruta i pridruži nam se u četvrtak, ako ti se ne svidi, daš nam 50 eura za uniformu koju ćeš na terenu poderati i moš ić. {#} Prvih mjesec dana hrana je besplatna, a dobiš i dva okvira koje sam moraš napuniti. Ako zadovoljiš, nakon regrutnog roka dobiješ i pušku u koju onda možeš staviti okvire koje si ranije dobio. {#} Tuširanje jednom tjedno, smiješ uzimati čizme sa mrtvaca, a sve ostale vrijednosti prema pravilniku proslijediti zapovjednom kadru.

I possess a skill to google.
14 godina
online
Arma II
But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Arma II

Pozzz ljudi ja sam novi na ARMA 2 he he he igra mi je prrreee starsna pa me zanima

savjet kako doci do dobrih servera gdje da ih nađem ....Evo gledao sam ovaj MRCINE pa me zanima malo vise o njemu

jer cini mi se stvarno ok e sada jel se stvarno placa clanstvo ili sta mislim da sam procitao negdi gore.....

Inace dali da idem preko nekog program trazit servere ili kako ako nije problem koji savjet da udjelite he he he

stvarno sam zagrizo igro sam s nekim rusima online ali hmmm bas se ne razumijemo .....

Vidio sam da je igra preee dobra u multy player

he he he ali sada jos samo da naletim na server

po mogucnosti da ima i nasih ljudi s balkana ....

POZZ ljudi i molim vas na savjet .....(pa molim pomoc za daljnje upute)

 

 

A.G.L.A.S.I.S
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.7.2012 0:16 (Aglasis).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Arma II
Aglasis kaže...

Pozzz ljudi ja sam novi na ARMA 2 he he he igra mi je prrreee starsna pa me zanima

savjet kako doci do dobrih servera gdje da ih nađem ....Evo gledao sam ovaj MRCINE pa me zanima malo vise o njemu

jer cini mi se stvarno ok e sada jel se stvarno placa clanstvo ili sta mislim da sam procitao negdi gore.....

Inace dali da idem preko nekog program trazit servere ili kako ako nije problem koji savjet da udjelite he he he

stvarno sam zagrizo igro sam s nekim rusima online ali hmmm bas se ne razumijemo .....

Vidio sam da je igra preee dobra u multy player

he he he ali sada jos samo da naletim na server

po mogucnosti da ima i nasih ljudi s balkana ....

POZZ ljudi i molim vas na savjet .....(pa molim pomoc za daljnje upute)

 

 

 

Ne placa se clanstvo, ne znam od kud taj podatak? Troskovi servera se dijele na sve aktivne clanove nase Arma sekcije ukoliko takvi postoje, sada vec dulje vrijeme ne unajmljujemo server pa niti nemamo troskove za odrzavanje servera. Po potrebi otvorimo server kod kolega iz SFRJ klana ali vecinu vremena igramo sa njima na njihovom SFRJ serveru. Uvijek si dobrodosao! Ekipa je uglavnom sa balkana. Mozes se slobodno registrirati ukoliko zelis biti clan *NOB* Mrcina ovdje. Nakon registracije popunis prijavu za regruta, uputstva su ovdje.

 

U server browseru od igre mozes upisati pod filter ime servera koji trazis (npr. upises "sfrj" bez navodnika). Medusobno komuniciramo putem TeamSpeaka, ukoliko se odlucis pridruziti dobiti ces podatke za TeamSpeak servere (NOB i SFRJ) gdje mozes dobiti apsolutno sve informacije u vezi igranja. Igramo obicno navecer, iza 20/21h.

 

Moram doduse napomenuti da svi imamo Operation Arrowhead te koristimo ACE mod tako da su to ajmo reci preduvjeti za igranje. Naravno, netko ce ti na TSu objasniti kako setupirati cijelu stvar, a postoje i pisana uputstva ukoliko nisi upoznat sa procedurom.

 

Pozz! {#}

I possess a skill to google.
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.7.2012 9:19 (Minoza).
16 godina
offline
Re: Arma II
Minoza kaže...
...ali vecinu vremena igramo sa njima na njihovom SFRJ serveru...

Kakav je to točno server? Nešto privatno samo za potrebe vaših klanova ili možda nešto malo otvorenije?

Why do they call him the Bullet-Dodger? 'Cause he dodges bullets, Avi.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ArmA 2
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice