Vozacka :/

poruka: 24
|
čitano: 4.806
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Vozacka :/

Jucer sam polozio vozacku za C kategoriju... jer sam zavrsio skolu za vozaca... i sada je pitanje dali si mogu podici ove ostale kategorije... znači skuteri, traktori i to jer imam tek 17 godina...

=)=):D:D=);)
14 godina
neaktivan
offline
Vozacka :/
Sada si Kamijondžija , Respect :)



Inaće mislim da možeš za A kategoriju.

PS.
ovo je šala moj tata je isto u tvojoj struci .
I'm from Hollywood
13 godina
neaktivan
offline
Vozacka :/

kak mislis za A kategoriju? mislis da bi i nju mogao dobit ili?

=)=):D:D=);)
14 godina
neaktivan
offline
Re: Vozacka :/
tuga000 kaže...

kak mislis za A kategoriju? mislis da bi i nju mogao dobit ili?

 

Da , jer do 18 ne možeš dobiti B, možeš položiti ali ne i dobiti, a recimo A možeš dobiti i koristiti od 16 godina ali samo do 125 ccm , tako je barem prije bilo.

 

EDIT:

tj dobiješ ovjerenja, ali ne i vozačku .

I'm from Hollywood
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.5.2011 13:12 (woodgamesfx).
13 godina
neaktivan
offline
Vozacka :/

aha znaci vozacku bum dobil... ali samo kategorije koje smijem voziti?! znaci A1, F, G, M?!

=)=):D:D=);)
14 godina
neaktivan
offline
Re: Vozacka :/
tuga000 kaže...

aha znaci vozacku bum dobil... ali samo kategorije koje smijem voziti?! znaci A1, F, G, M?!

 

Za ostale su se davala ovjerenja, sa navršenom punoljetnošću dobivaju se i ostale tj. upisuju se u vozačku dozvolu, kažem tako je prije bilo, ali nisam čuo da su nešto po tom pitanju mijenjali.

 

 

I'm from Hollywood
13 godina
neaktivan
offline
Vozacka :/

super onda tnx {#}

=)=):D:D=);)
13 godina
neaktivan
offline
Vozacka :/

Imam pitanjce u vezi Lijecnickog uvjerenja sto se treba donjet u autoskolu prije upisa. Zanima me dali Lijecnicko uvjerenje moze dobit moj kolega koji nema zdravstveno a trebao bi ic na vozacki?

13 godina
neaktivan
offline
Vozacka :/

Pa moze... ali mislim da bi mogla biti veca cijena..

=)=):D:D=);)
13 godina
neaktivan
offline
Vozacka :/
Može otici u bilo koju polikliniku i napraviti pregled.
Čist račun duga ljubav!
12 godina
neaktivan
offline
Vozacka :/

Koliko znam lijecnicki u medicini rada za vozacki se placao iovako ionako, imao ti zdravstveno sa ili bez dopunskog ili ne

14 godina
neaktivan
offline
Re: Vozacka :/
tuga000 kaže...

aha znaci vozacku bum dobil... ali samo kategorije koje smijem voziti?! znaci A1, F, G, M?!

Dobit ćeš ono za šta si položio a to je B, C1, F, G, M i kada navršiš 19 dobit ćeš C!

 

Ako hoćeš za motor imaš 3 opcije:

Uplatit u autoškolu ili tu tvoju školu A1 kategoriju i dobit ćeš ju odmah

Sačekat da navršiš 18 i polagat za A2 koju ćeš također trebat platit

Ili sačekat 24 i polagat za A

13 godina
neaktivan
offline
Vozacka :/

Zanima me pošto sutra idem na ispit iz vožnje dali ja moram ponjet biljeg pa ga dati ispitivacu ili ce se to rijesiti u autoskoli?

16 godina
neaktivan
offline
Re: Vozacka :/
MasinGeri kaže...

Zanima me pošto sutra idem na ispit iz vožnje dali ja moram ponjet biljeg pa ga dati ispitivacu ili ce se to rijesiti u autoskoli?

Biljeg das instruktoru, tako sam barem ja dok sam polagao.

 

                                                                                                        

Imam sad jedno pitanje za vas dugogodisnje vozace:

 

Vozački sam položio prije 5 godina, istekla mi ona probna u trajanju od dvije godine pa sam dobio onu obicnu. Ugl tu obicnu sam izgubio ove godine i sad bih trebao novu vaditi, šta mi je sve potrebno za to? Moram li nesto posebno prije napraviti ili samo dođem u policiju i kažem da sam izgubio trenutnu (vazecu) i platim one biljege, uplatnicu i 2 slike? Ili možda trebam odjaviti to prvo u narodnim novinama?

 

P.S. One potvrde iz auto-škole sam izgubio, tj. stara mi je to bacila bez mog znanja.

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
14 godina
moderator
offline
Re: Vozacka :/
AA-d00d kaže...
Vozački sam položio prije 5 godina, istekla mi ona probna u trajanju od dvije godine pa sam dobio onu obicnu. Ugl tu obicnu sam izgubio ove godine i sad bih trebao novu vaditi, šta mi je sve potrebno za to? Moram li nesto posebno prije napraviti ili samo dođem u policiju i kažem da sam izgubio trenutnu (vazecu) i platim one biljege, uplatnicu i 2 slike? Ili možda trebam odjaviti to prvo u narodnim novinama?

 

P.S. One potvrde iz auto-škole sam izgubio, tj. stara mi je to bacila bez mog znanja.

najprije objavit u NN

onda u policiju, ne zaboravi osobnu i OIB

R.I.P. EnlightenedPhoenix ......////...... TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija................tko stisne TD ima malu k*tu :)
16 godina
neaktivan
offline
Vozacka :/

A jbemukevu NN, to trebam platiti 500kn ili koliko vec? Rađe pricekam da mi istekne valjanost{#}

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
12 godina
neaktivan
offline
Vozacka :/

Ima li tu jos neko ko je zavrsio prometnu skolu za vozaca?Osim autor ove teme.Zanima me malo kakva je ta skola ja sam je upiso i sad me zanima dali je teska?? mislim tesko je sve ako se ne uci? Idem u prometnu u rijeci.

13 godina
neaktivan
offline
Vozacka :/

Da je lako nije... imas puno pojmova... 1. raz ti je dosta težak.. ono sve je novo itd... drugi razred je mačji kašalj.. a 3 je najtezi.. em stručni predmeti 15 sati tjedno, em vožnja, tj polaganje vozačke, pa maturalni rad.. moja preporuka... kreni od pocetka od prvog dana skole i tak bu najbolje.. (:

=)=):D:D=);)
15 godina
neaktivan
offline
Re: Vozacka :/
Daka96 kaže...

Ima li tu jos neko ko je zavrsio prometnu skolu za vozaca?Osim autor ove teme.Zanima me malo kakva je ta skola ja sam je upiso i sad me zanima dali je teska?? mislim tesko je sve ako se ne uci? Idem u prometnu u rijeci.

Ma ništa ekstremno teško, usuđujem se reći jedna od lakših "boljih škola", uči redovito i nemaš problema, gradivo je koliko sam čuo ne preteško i lako se hvata, što se tiče prakse i svega skupa, ako voliš vožnju i sve to skupa neboj se.

 

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Vozacka :/

OK hvala na odgovorima :)

10 godina
neaktivan
offline
Vozacka :/

Cuo sam da osoba od 16 godina moze voziti auto pod nadzorom punoljetne osobe, jeli to istina?

11 godina
neaktivan
offline
Re: Vozacka :/
andro11 kaže...

Cuo sam da osoba od 16 godina moze voziti auto pod nadzorom punoljetne osobe, jeli to istina?

da, i onda možeš voziti i 120 kroz naseljeno....bitno da netko sjedi pored tebe!!!{#}

13 godina
neaktivan
offline
Re: Vozacka :/
andro11 kaže...

Cuo sam da osoba od 16 godina moze voziti auto pod nadzorom punoljetne osobe, jeli to istina?

gledas previse americkih filmova.ne mos prije 18 vozit auto.

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
11 godina
offline
Vozacka :/

Koju autoškolu odabrati u Rijeci?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice