Visa pass code

poruka: 8
|
čitano: 26.205
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
Pomoć

Pozdrav.

Kupujem nešto preko interneta i traži me nekakav PASS CODE da unesem. Jel netko zna što je to točno?

ps. plaćam na rate internet bankarstvom, kartica je VISA PBZ.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.7.2016 16:48 (Valentin17).
12 godina
Re: Visa pass code
Vjerojatno te trati zadnja tei broja kija se nalaze na poledini kartice. Ima i druga stvar koja zahtijeva code koji dobijes tako da karticu stavis u token i upises chalenge broj pa dobis kod. Ovisi gdje kupujes.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
9 godina
Patrick_cro kaže...

Riješeno je, broj od 8 znamenki je onaj kod koji izbaci čitač nakon klika na opciju sign i unosa pina.

Prvi put sam to i napravio, ali sam unio krivi kontrolni broj, umjesto broja sa tri znamenke, ja sam unio onaj do njega sa četiri znamenke.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.7.2016 17:09 (Valentin17).
10 godina
Visa pass code

Ja i dalje ne razumijem koji je to kod.. Dobio sam u poruci na mobitelu neki 8kodni broj koji ne želi

uvesti kao passcode također ni zadnja 3 broja kartice nisu taj passcode, gdje se to dobije kakav čitač kakav token?

Hvala i lp

19 mjeseci
hardrock kaže...

Ja i dalje ne razumijem koji je to kod.. Dobio sam u poruci na mobitelu neki 8kodni broj koji ne želi

uvesti kao passcode također ni zadnja 3 broja kartice nisu taj passcode, gdje se to dobije kakav čitač kakav token?

Hvala i lp

To ti se zove cvc code i izgleda kao na slici

10 godina
hardrock kaže...

Hvala i lp

Ako je American kartica onda upisuješ 4 znamenke s prednje strane, Diners 3 zadnje znamenke sa stražnje strane, a ako je tipa Visa PBZ tekući račun onda moraš imati token da bi mogao kupovati na rate i odjednom prek neta. Vidi sa matičnom bankom ili kartičarskom kućom.

Ne vjeruj računalu kojeg ne možeš baciti kroz prozor!!
15 mjeseci
protjeran
Visa pass code

PBZ Token više ne postoji...

Sad se umjesto toga u ovom novom mobilnom PBZ Bankarstvu umjesto tokena koristi #withKEY za plaćanje sa Visom na internetu.

Znači samo na mobitelu pokreneš u PBZ aplikaciji taj #withKEY dobije se šesteroznamekansti broj, to ukucaš prilikom potvrde kupovina na NET-u i gotova stvar.

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.8.2019 15:32 (cesnjovka).
10 godina

Da objasnio mi je frend, hvala svejedno i lp

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice