[TUTORIAL] Novi i stari korisnici!

poruka: 7
|
čitano: 2.362
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
[TUTORIAL] Što je HVALA i kako ga koristit?

Evo ljudi ,

ovu temu sam otvoria zbog toga jer u zadnje vrijeme uviđam da rijetko tko zahvaljiva osobi koja je pomogla autoru.

Vjerovali ili ne , osobe koje otvore temu i zatraže pomoći , te je naravno dobiju , dužni su bar uz zahvalu u textu kliknuti na "HVALA" tipku.

Sad ću navesti šta vam je sve potrebno za ovo :

1.) Osoba koja vam je pružila odgovor

2.)   Miš (hvala Bogu da klikneš , ako se nema novaca za miš , pritisneš i držiš CTRL + strelica put dolje dok ti ne dođe do "HVALA"

3.) Malo truda

4.) Precizna ruka ( Da ne poleti ruka)

 

Nakon što imate ovo moram vas upoznati s novim elementom , a to je ovo (slika 1):

1. elemenat je prikaz osoba koje su pritisnuli Palac gore i zahvalili se autoru na informaciji ili pokazali način da se slažu s njegovom idejom

2. elemenat je prikaz osoba koje su pritisnuli HVALA kojim se zahvaljuju autoru na korisnoj informaciji i potiću autora na djeljenje još korisnih stvari (bilo znanja , informacija i sličnog)

3. elemenat je vezan uz 1. a to treba pritisnuti ako smatrate da autor odgovora zaslužuje

4. elemenat je palac za neslaganje odnosno kad autor teme ili odgovora piše gluposti koje mu ne drže vodu , ili glumi bahatu budalu bez itimalo kulture ili štošta drugog. Iskreno vidim da dosta ljudi abusa tu tipku bez ikakvih razloga (valjda trollovi , štaš..)

5. elemenat je ključan da bi se 2. ostvaria , njega s mišom pritisnuti!

6. elemenat se koristi u trenutcima kad dolazi do offtopica u smislu vrijeđanja i slično (nije moje područje)

7. elemenat je arhiviraj , u slučaj da ne otvaraš temu 300 puta tipa "koje donje rublje odabrati za školu?" , ako si dobija kvalitetan odgovor , arhiviraj i imaš ga za kasnije.

 

 

Iskreno ne radim ovo radi sebe , već radi ljudi šta troše vrijeme na odgovore ljudima koji su dovoljno lijeni da im je jednostavnije otvoriti temu gdje pitaju pitanja koja su samo njima i dragom Bogu jasni . Oni koji pišu odgovore troše par minuti na pisanje te traženje linkova da njihov odgovor drži priču.

 

Eto napravit ću slike ako baš toliko triba :/

 

Zahvaljujem se vama koji ste pročitali ovo , a oni koji nisu toplo preporučavam da pročitaju (naravno govorim o ljudima kojima je lakše uzest odgovor i otići ća)

 

P.S.

Ako naiđete na temu di ljudi pomažu autoru a on ka budala se ponaša , molimo podjeliti , hvala :)

Primjer Primjer
I see no changes wake up in the morning and I ask myself is life worth living should I blast myself?
15 godina
neaktivan
offline
[TUTORIAL] Novi i stari korisnici!

Dao bih ti hvala,ali ga nema u ovom podforumu.

Punk's not dead!!!!
16 godina
neaktivan
offline
[TUTORIAL] Novi i stari korisnici!

Ak ti patiš od manjka Hvala i ThumbUp u svojem Forumaškom opusu, liječi svoje probleme negdje drugdje....

 

 

Ova tema je čisti spam.

Preporuka moderatora je da je POBRIŠU, a tebi ne bi štetio kartončić koji.

Ali eto...to je samo MOJE MIŠLJENJE.

Djevojke postaju žene kada duboko u sebi osjete dovoljno čvrst razlog za to.
15 godina
neaktivan
offline
RE: [TUTORIAL] Novi i stari korisnici!
@puma

mišljenja su k'o i govna... svatko ih ima...
In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
16 godina
neaktivan
offline
RE: [TUTORIAL] Novi i stari korisnici!

Upravo tako. Tipke hvala ne luze da se nekome lijece kompleksi nego da se na taj nacin digne rejting forumasu i drugi korissnici znaju cije misljenje j epouzdanije jer recimo bas juce sam jednog lika ispravio na jedno pet tema i u svakoj je pogresno napisao.

:)
15 godina
neaktivan
offline
[TUTORIAL] Novi i stari korisnici!

mozda momak ima fetish na TU i HVALA Cool

etikete, ovo je nacija etiketa!
13 godina
neaktivan
offline
RE: [TUTORIAL] Novi i stari korisnici!
puma1400 kaže...

Ak ti patiš od manjka Hvala i ThumbUp u svojem Forumaškom opusu, liječi svoje probleme negdje drugdje....

 

 

Ova tema je čisti spam.

Preporuka moderatora je da je POBRIŠU, a tebi ne bi štetio kartončić koji.

Ali eto...to je samo MOJE MIŠLJENJE.

 

vidiš ne patim za Hvala i TU , već mi je žao viditi likove šta troše svoje vrijeme na ljude koji rade teme poput "Aaa aj složi kutiju za 10k kn" a nebi kupili ni kučište već eto tak bezveze rade teme jer im je više manje dosadno...

Da je meni do TU i Hvala zar ne bi radio teme u Vijesti by forumaši ili stavia u potpis "Ako sam ti pomogao pritisni Hvala"...

Očigledno nisi skužia da nije riječ o meni , već o tome da mi ide na živce vidite nezahvalne kretene ili ljude koje se neznaju zahvaliti .

LP

 

 

I see no changes wake up in the morning and I ask myself is life worth living should I blast myself?
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice