Preporuka perilice rublja

poruka: 10
|
čitano: 4.621
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan

Lijepi pozdrav svima, zanima me imate li preporuku za neku perilicu rublja, bitno je da ima prilagođavanje pranja količini rublja i da ima što bolje opkuhavanje. Trebala bi imati mjesta za jedno 7, 8 kila.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
6 godina
Re: Preporuka perilice rublja

Nemam baš neku preporuku al znam da Sancta Domenica ima 30% na svu bijelu tehniku i da imaju stvarno velik izbor pošto sam sebi gledao neku perilicu sa sušenjem. Za svaki slučaj provjeri na nabavi da ne bi bilo..

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
9 godina

Miele ili AEG.

Platit ćeš malo više, ali si miran dok si živ.

5 godina
neaktivan
gocc01 kaže...

Nemam baš neku preporuku al znam da Sancta Domenica ima 30% na svu bijelu tehniku i da imaju stvarno velik izbor pošto sam sebi gledao neku perilicu sa sušenjem. Za svaki slučaj provjeri na nabavi da ne bi bilo..

Ma vidio sam tih trideset posto, ali hebiga, jedna ima mjehuriće, druga ima nekakvu paru, treća valjda ima i funkciju multikultivatora, pa tko bi se tu normalan snašao 

Više me zanimalo ima li netko dobra iskustva s nekim brendom ili modelom. Obično u tehnici naginjem Samsungu pa tako i sad dok biram perilicu, ali perilica nema broj jezgri i memoriju pa je to ipak malo teze usporediti.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
11 godina
gocc01 kaže...

Da ima 30% popust, ali samo za cash, nema rata da ne bi bilo zabuna.

11 godina

Molim vas preporuku perilice rublja do 3.000,00 kn. Bitno mi je da ima mogućnost manjih, bržih programa i da nije toliko bučna, i sl.

Kupio sam Samsungovu (7 kg, inverter motor, 2.800 kn) neki dan i sad ju vračam jer sam izrazito nezadovoljan (sve čarape i sl. pada između bubnja i stakla, užasno trese - i nakon podešavanja, lupka, posuda za prašak je premala, veš doslovno ne miriši uopće skoro, ogromna je - morao sam skidati štok da bi unijeli u kupaonu). Bučna je unatoč tomu što piše 52 db

Razmišljm što i kako  kupiti. Nešto najjeftinije ili. Da li ići na taj inverter svakako. Gorenje su mi ružne zbog toga što vrata bubnja strše van. Razmišljam o Electroluxu i Candyju i to 6 kg svakako, ne 7.

Može li mi tko dati preporuku?

Procesor: AMD64 X2 5400+Matična Ploča: GIGABYTE M52-LRAM: 3GB (3*1) DDR2 HDD:WD 640 GB Grafička Kartica: ATI Radeon 3650 512 MB DDR3
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.10.2020 11:55 (vjeko333).
6 godina

Ekipa imam problem; 

Danas je na 8. katu nekome pukla cijev za vodu i zatvorili su na nekih sat dva. Mi kasnije išli prat veš i vešmašina je u roku par minuta prestala radit. Skužio sam da mi je na uri iskočio 10A osigurač. Izvadio sam jedan od hodnika i stavil unutra da probam i iskočio je i taj. Imam one keramičke. 

Znam da je u vodi bilo smeća, crne boje, smeđe svakakve i možda je bilo i nekog željeza kaj je vešmašina povukla, ne znam.. 

Kaj da radim sad?

Edit: skinuo sam šlauf sa ventila i stavil ispod neku kadicu i pustil vodu. Na dnu je ostalo tog smeća i lovi se na magnet, sad sam probal. Znači sitna špena se provukla kroz sito i ušla u vešmašinu. Dal može bit uzrok jer iskače osigurač?

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.10.2020 18:31 (gocc01).
4 godine

To u vodi je vjerovatno hrđa i svakojaka sranja.

A sad, zakaj je baš sad počela izbacivat osigurač, teško je reći, ne znaš dok ne otvoriš i pogledaš.

Možda je samo zalijalo neke dijelove koji su pod naponom pa sad šlusira (npr. komtakti na motoru se mogu lako smočiti, itd.

Kruha i igala...
11 godina

Ne vjerujem da je do toga. Kakav je ležaj bubnja? Jel zuji kad rukom okrećeš bubanj? Kada se ležaj skros raspadne, onda bubanj počne strugati po grijaču i napravi kratki spoj.

6 godina

Zval sam majstora, probila struja na grijaču. Sad će zamjenit. Znači niti 4 godine stara Bosch vešmašina. Ok, brijem da je najeftiniji model, uzeo za BF 2016 bila snižena sa 3700 na 2800 ili tak nekaj. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice