Povjest

poruka: 20
|
čitano: 8.069
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Povjest

Ova tema  je za sve koji imaju pitanje,problem ili nešto treće iz povjesti!!!Ako trebate nesto o povjesti za skolu slobodno pitajte.

Veni,vidi,vici. -Gaj Julije Cezar
15 godina
neaktivan
offline
Povjest

ja imam pitanje: jer se piše POVIJEST ili POVJEST?

15 godina
neaktivan
offline
Povjest

OMG!

Objasni simbol na Indijskoj zastavi, odakle potječe i šta simbolizira...

The Man Who Broke A Dragons Heart...
15 godina
protjeran
offline
RE: Povjest

Povijest, kao što se Europa piše Europa, a ne Evropa.

...baš je dobro vidjeti ti Vas opet..
15 godina
neaktivan
offline
RE: Povjest
fer_08 kaže...

ja imam pitanje: jer se piše POVIJEST ili POVJEST?

 Historija Belji se
(\__/) (='.'=) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
15 godina
neaktivan
offline
Povjest

Historija , istorija ili povijest. Jedno te isto. Meni je ipak draže historijaCool

(\__/) (='.'=) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Povjest
fer_08 kaže...

ja imam pitanje: jer se piše POVIJEST ili POVJEST?

 Ovo je prvo pitanje za autora teme.Iznenađen
Area-51 m15x
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.4.2009 19:39 (Razer_Copperhead).
15 godina
neaktivan
offline
Povjest

Autor sve znao o povijesti ali nezna kak se pišeSmijeh

15 godina
neaktivan
offline
RE: Povjest
fer_08 kaže...

ja imam pitanje: jer se piše POVIJEST ili POVJEST?

 
Nije 'jer'. Piše li se ili u najgorem slučaju jel'... Kao što se prvo slovo na početku rečenice piše velikim.

A što se tiče historije i povijesti, svaka osoba ima pravo koristiti riječi kao što su historija, geografija, Evropa. Ne čini ju to pripadnikom nekog istočnog naroda. A da i je pripadnik istog, ima li to ikakve veze? Ovdje su svi dobrodošli ukoliko se možemo razumjeti. A očito možemo.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Povjest
Random. kaže...
fer_08 kaže...

ja imam pitanje: jer se piše POVIJEST ili POVJEST?

 
Nije 'jer'. Piše li se ili u najgorem slučaju jel'... Kao što se prvo slovo na početku rečenice piše velikim.

A što se tiče historije i povijesti, svaka osoba ima pravo koristiti riječi kao što su historija, geografija, Evropa. Ne čini ju to pripadnikom nekog istočnog naroda. A da i je pripadnik istog, ima li to ikakve veze? Ovdje su svi dobrodošli ukoliko se možemo razumjeti. A očito možemo.
I s ovim se slažem.
Area-51 m15x
15 godina
neaktivan
offline
RE: Povjest
Razer_Copperhead kaže...
Random. kaže...
fer_08 kaže...

ja imam pitanje: jer se piše POVIJEST ili POVJEST?

 
Nije 'jer'. Piše li se ili u najgorem slučaju jel'... Kao što se prvo slovo na početku rečenice piše velikim.

A što se tiče historije i povijesti, svaka osoba ima pravo koristiti riječi kao što su historija, geografija, Evropa. Ne čini ju to pripadnikom nekog istočnog naroda. A da i je pripadnik istog, ima li to ikakve veze? Ovdje su svi dobrodošli ukoliko se možemo razumjeti. A očito možemo.
I s ovim se slažem.
 ja sam kajkavac i kod mene se kaže i piše povjest znam ja da se piše i povijest i historija i svi ti nazivi ali navika je navika
Veni,vidi,vici. -Gaj Julije Cezar
15 godina
neaktivan
offline
RE: Povjest
Ammon kaže...

OMG!

Objasni simbol na Indijskoj zastavi, odakle potječe i šta simbolizira...

 simbol je iz budizma i ako ima 8 žbica,špica ili kak god to kaže simbolizira 8 vrlina
Veni,vidi,vici. -Gaj Julije Cezar
15 godina
neaktivan
offline
RE: Povjest
fer_08 kaže...

ja imam pitanje: jer se piše POVIJEST ili POVJEST?

 to je isto ko da se pita dali je kemia ili kemija
16 godina
offline
RE: Povjest

Evo jedno pitanje...

 

Da li su egipatske piramide bili golemi izvori energije ili su ipak bili mjesta za slijetanje svemirskih brodova? Isto pitanje za bosanske piramide.

Think locally, act globally...
15 godina
neaktivan
offline
Povjest

To su ti prije bili vulkanizerski obrti kako čujen

 

E8500 3,16 GHz, Asus Hd 4870 512 gddr 5, 4 GB Ram HDD 600GB
15 godina
neaktivan
offline
Povjest

@ dinov8

Točno. Ali jako je zanimljivo kako su indijci došli do tog simbola.

 

Inače, svi vi. Bilo bi lijepo kad bi svi vi svoje znanje o povjesti (povijesti) a i o pravopisu podijeli sa svima na hr.wikipedia.org koja je dosta siromašna u broj članaka.

The Man Who Broke A Dragons Heart...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Povjest
Ammon kaže...

@ dinov8

Točno. Ali jako je zanimljivo kako su indijci došli do tog simbola.

 

Inače, svi vi. Bilo bi lijepo kad bi svi vi svoje znanje o povjesti (povijesti) a i o pravopisu podijeli sa svima na hr.wikipedia.org koja je dosta siromašna u broj članaka.

 nažalost neznam kako su došli do simbolia objasni mi ako znaš  e i nije 8 vrlina nego 8 životnih puteva
Veni,vidi,vici. -Gaj Julije Cezar
15 godina
neaktivan
offline
Povjest

kad je osnovan amd, kad su kupili ati i kolko je u to vrijeme bill gates imo godina a kolko steve jobs

 

pwn't

|^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^| || |...NOOB TRUCK..........| ||'|";,__ |_..._..._______===|=||_|__|..., ] "(@)'(@)"""''"**|(@)(@)*****''(@) Xfire: inferno2912
16 godina
offline
Povjest

Kako je napravljen Stonehenge?

92% tinejđera sluša turbo folk.Ako si ti među onih 8% koji slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Gigabyte EP35-DS3 | Intel C2D E8200 @3.2 GHz | Gigabyte HD4850 | 2 GB Kingmax 800MHz | Chieftec 550 W (\__/) (='.'=) (")_(") Copy & paste Bunny into your sig to help him gain world domination
16 godina
offline
RE: Povjest
thuglife kaže...

To su ti prije bili vulkanizerski obrti kako čujen

 

 Pretpostavljam da mislis na bosanske... A sto je s egipatskim?
Think locally, act globally...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice