Pomoć forumašima u drugim gradovima

poruka: 357
|
čitano: 89.062
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

Canabis, pola ljudi ti je s tog tvog popisa banano (uklonjeno), trebao bi ih obrisati i obnoviti malo popis.

 

Ideja i tema su ti super i na mjestu, danas svašta možeš kupiti a naručito dobiti poštom.

RoBi
12 godina
neaktivan
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

Ljudi tražim hitno nekog iz Čačinaca ! 

Naime trebalo bi mi otić pogledat kod jednog lika da li je ispravan SSD koji namjeravam kupit.

15 godina
offline
Re: Pomoć forumašima u drugim gradovima
lotar1919 kaže...

Ljudi tražim hitno nekog iz Čačinaca ! 

Naime trebalo bi mi otić pogledat kod jednog lika da li je ispravan SSD koji namjeravam kupit.

naj bliži tom kraju je  Dinče  kontaktiraj njega on je neki 5-6 km od čačinaca 

Uvijek budi nezadovoljan onim što jesi ako želiš postati ono što još nisi; jer tamo gdje si postao zadovoljan, tamo ćeš i ostati.
13 godina
neaktivan
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

trebao bi mi jedan siguran forumas iz zadra da preuzme mobitel kod mene i posalje ga drugom u rijeku ako nije problem

13 godina
neaktivan
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

itko??

13 godina
offline
Re: Pomoć forumašima u drugim gradovima
IvanCar kaže...

trebao bi mi jedan siguran forumas iz zadra da preuzme mobitel kod mene i posalje ga drugom u rijeku ako nije problem

http://www.bug.hr/forum/topic/ostalo/posredovanje-razmjeni-anti-scam/134333.aspx

14 godina
neaktivan
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

Moglo bi i za sarajevo :) Ne mene, samo kažem {#}

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

Ja se prijavljujem za Osijek mogu pomoći od bosutskog pa sve do zadarske ulice,u to spada i s. radića ulica i koje su između tog djela.

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
15 godina
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

nakon dužeg vremena lista je malo editirana izbrisao sam članove koji su trajnu uklonjeni (ali ja vjerujem da su i dalje sa nama pod drugim imenom prijavite se ponovno slobodno ) dodao nove članove, dali se uopće koristi sa ovom temom mislim dali je kome pomogla?

Uvijek budi nezadovoljan onim što jesi ako želiš postati ono što još nisi; jer tamo gdje si postao zadovoljan, tamo ćeš i ostati.
12 godina
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

ako mi netko može kupiti ovu pastu i poslati ju meni ja plaćam pastu i poštarinu jer me poštarina dođe 45kn, a pasta 9kn

R3MZ1
15 godina
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

Jel ima nekog blizu Gunje? Trebo bi čekirat jedno kućište :) 

16 godina
offline
Re: Pomoć forumašima u drugim gradovima

@SebaOS ja ti mogu slijedeći tjedan provjeriti, ako budem išao za Brčko. Gunja mi je 30km od mene.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć forumašima u drugim gradovima
CANABIS kaže...

nakon dužeg vremena lista je malo editirana izbrisao sam članove koji su trajnu uklonjeni (ali ja vjerujem da su i dalje sa nama pod drugim imenom prijavite se ponovno slobodno ) dodao nove članove, dali se uopće koristi sa ovom temom mislim dali je kome pomogla?

 

Neki od nas nisu dobri sa supermoderatorima,moderatorima ovdje tako da sumnjam da će se javit ovi "banirani".Nemože niko garantirat da ti što se jave neće dobit "crni karton".

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.2.2012 22:10 (lotar1919).
12 godina
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

ima li nekog blizu linksa da mi kupi ovakvu pastu treba mi za hd4890

R3MZ1
16 godina
offline
Re: Pomoć forumašima u drugim gradovima

Trebam hitno forumasa iz Zagreba , minimalno 1,5 g staza na forumu. Info na Pm

15 godina
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

ima li tko iz Sveta Nedelja trebam uslugu kupujem neki mob. a lik mi je malo sumljiv pa ako ima neko da mi učini uslugu bit će nagrađen 

Uvijek budi nezadovoljan onim što jesi ako želiš postati ono što još nisi; jer tamo gdje si postao zadovoljan, tamo ćeš i ostati.
12 godina
neaktivan
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

Područje Solina, javite se, pa se dogovorimo ako treba :)

 

 

EDIT: Znam da sam kratko na forumu, neznam evo može vam i Nello reći da nisam sad neki prevarante iako je to samo bila razmjena i poklajanje hradvera, dostupnost na upit u PP!

Tražim starije BUG-ove...na PP...
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.3.2012 20:37 (VALVE).
12 godina
neaktivan
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

Ima li tko iz Karlovca? Molim da mi se javi na PP .

Trebalo bi provjerit jedan mobitel.

12 godina
neaktivan
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

Ajde ljudi hitno je ,kontaktirao sam fromcelltohell forumasa al on je zauzet do subote... 

14 godina
neaktivan
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

Odlična tema, podržavam svakako.

Evo i ako nekome zatreba netko na području Rijeke i šire okolice slobodno nek me kontaktira.

15 godina
offline
Re: Pomoć forumašima u drugim gradovima
miki1981 kaže...

Odlična tema, podržavam svakako.

Evo i ako nekome zatreba netko na području Rijeke i šire okolice slobodno nek me kontaktira.

evo ga dodani su novi članovi!

Uvijek budi nezadovoljan onim što jesi ako želiš postati ono što još nisi; jer tamo gdje si postao zadovoljan, tamo ćeš i ostati.
13 godina
neaktivan
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

Ja sam iz Buzeta,to nije veliki grad kao i ovi ostali ali ako nekom slučajno treba nešto tu provjerit neka se slobodno javi.  Peace.

www.fotoprizma.com
16 godina
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

JA mogu vidjeti u Zagrebu ako je nekome nešto hitno, ali stavite na listu samo ako je hitno, jer trnutno radim i studiram, pa nisam u mogučnosti baš baš svima ispunjati želje (svjestan sam da u zg se treba najviše provjeravati, ali opet shvatitite i mene)

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
15 godina
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

dodan Buzet i Zagreb.

 

off topic bio sam u buzetu radio sam jedno 6 mjeseci prekrasno malo mjesto sa jako kvalitetnim vinom 

Uvijek budi nezadovoljan onim što jesi ako želiš postati ono što još nisi; jer tamo gdje si postao zadovoljan, tamo ćeš i ostati.
15 godina
offline
Re: Pomoć forumašima u drugim gradovima
CANABIS kaže...

ima li tko iz Sveta Nedelja trebam uslugu kupujem neki mob. a lik mi je malo sumljiv pa ako ima neko da mi učini uslugu bit će nagrađen 

I dalje tražim pomoć u Sveta Nedjelja 

Uvijek budi nezadovoljan onim što jesi ako želiš postati ono što još nisi; jer tamo gdje si postao zadovoljan, tamo ćeš i ostati.
13 godina
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

Ovom prilikom upućujem jedno veliko hvala kolegi forumašu itomic009.  {#}

Iz okolice sam Zagreba, a kolega je iz Osijeka. Radilo se o ploči (prodavač je Osječanin, kolegin sugrađanin), koju je kolega za mene provjerio, platio i preuzeo u moje ime, da bi je potom i poslao.

Pošteno sam ga izgnjavio i stvarno sam prezadovoljan čovjekom; i više nego pošten je, maksimalno odan i od punog povjerenja.

Svaka preporuka za navedenog forumaša!  {#}

Ivane, hvala najveća na svom trudu koji si uložio i vremenu koje si utrošio. {#}

Kad ćeš ponovno ići u Zagreb ili će ti biti usput, obavezno mi javi putem PP gdje želiš da se nađemo; imaš ćevape i pivo od Caesara!  {#}

 

{#}

 

 

 

Smrt pojedinca je tragedija; smrt milijuna je statistika. J.V.D. Stalin
13 godina
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

Također bih se zahvalio kolegi forumašu mislavgray. Uskočio je u pomoć kad mi je najviše bilo potrebno.  {#}

Uplatio je novce itomicu za ploču, primio ploču, brižno je čuvao i pričekao me za lovu sve dok se ne nađosmo. Čak je dan prije pomno istestirao ploču, i to od podruma do tavana, nakon čega mi je javio na čemu sam.

Ista stvar kao i za itomica, svaka čast momci i svaka vam dala! {#}

 

Smrt pojedinca je tragedija; smrt milijuna je statistika. J.V.D. Stalin
13 godina
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

Ima li koja dobra duša blizu Jaruna, trebao bih uslugu, a to je skroz drugi kraj grada i sam nikako ne stignem pokupiti stvar. Ukoliko bi se našao netko, molio bih ga da me kontaktira privatnom porukom. Hvala.

Svi problemi čine se rješivima ako se ljudi ne svađaju.
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.7.2012 11:59 (Caesar et Brutus).
13 godina
offline
Re: Pomoć forumašima u drugim gradovima

  Pohvale za kolegu forumaša Mislavgray. Pomogao mi je dosta kod kupnje komponente iz Zagreba. Svaka čast kolega {#}.

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.7.2012 1:20 (itomic009).
12 godina
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

Evo, ako nekome treba netko oko Sinja(+okolica) neka se slobodno javi.

Aut vincere, aut mori!
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.7.2012 2:29 (Et_Tu_Brute?).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice