Dan pobjede - 5.8. Čavoglave zaključana tema

poruka: 87
|
čitano: 35.104
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Dan pobjede - 5.8. Čavoglave

Pozdrav, evo pošto se bliži Dan pobjede i domovinske zahvalnosti zanima me dali netko od vas ide u Čavoglave na proslavu? I dali je itko bio ikad i kako je? Evo meni je ovo prva godina da idem, i to je upitno jer mi društvo baš nije prezaniteresirano:)


ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO Ante Gotovina --- HEROJ
15 godina
offline
Re: Dan pobjede - 5.8. Čavoglave
Sam nemoj nosit "one" znakove ;)
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
protjeran
offline
Re: Dan pobjede - 5.8. Čavoglave
Mitch kaže...
Sam nemoj nosit "one" znakove ;)

Lol, ne brini, necu, to vise stete napravi nego koristi:)

ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO Ante Gotovina --- HEROJ
13 godina
neaktivan
offline
Dan pobjede - 5.8. Čavoglave
Poslikaj nam kucu od Marka Perkovića. :)
http://www.bug.hr/forum/topic/komponente-oprema/prodaja-by-monopol/107035.aspx
15 godina
offline
Re: Dan pobjede - 5.8. Čavoglave
Monopol kaže...
Poslikaj nam kucu od Marka Perkovića. :)

evo ti

 

@gjurki

javi dojmove kad se vratis

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
protjeran
offline
Re: Dan pobjede - 5.8. Čavoglave
Whatever kaže...
gjurki kaže...
Lol, ne brini, necu, to vise stete napravi nego koristi:)

Hm, ja onu kapu i znakove sakrijem kad dođe NovaTV  i Mislav Bago, onda je opet stavim. {#}

Vec imaju pripremljen prilog da dan nakon koncerta ga puste pa da se Jugonostalgicarima dize na to.:)

ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO Ante Gotovina --- HEROJ
15 godina
neaktivan
offline
Dan pobjede - 5.8. Čavoglave

Tooo! Pobjedili smo!

 

Vidi koliko nam je sad bolje. Kupamo se u obilju. Tvornice rade punom parom, samo izvozimo.

Kako da skinem hrpu filmova, programa i super ekstra igricu sa torrenta? Skinuo bi GTA IV, Windows Vista Super Enterprise Edition, AutoCAD 2011, neki program za uber modeliranje i pravljenje igara!
14 godina
protjeran
offline
Re: Dan pobjede - 5.8. Čavoglave
Random. kaže...

Tooo! Pobjedili smo!

 

Vidi koliko nam je sad bolje. Kupamo se u obilju. Tvornice rade punom parom, samo izvozimo.

Tiho. Mir. Zipit.

ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO Ante Gotovina --- HEROJ
16 godina
neaktivan
offline
Dan pobjede - 5.8. Čavoglave

eto ljudi moji, nakon jugonostalgičarstva i nošenja zločinačkog znakovlja po WCima i ostalim skrivalačkim mjestima za dilere, ćemo reći kako su nam komunjare došle zagadit temu... ccc

Turbo cattolico, peste balcanica - gori ussi winnetou
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.7.2011 21:34 ((s)izgoreo).
12 godina
offline
Dan pobjede - 5.8. Čavoglave

Bio sam jednom, bilo je super. Gužva je ogromna, ako ne kreneš puno ranije, sa autom nećeš doći do kraja. Preporučam ići sa motorom.

 

Koncert je bio ok, ja sam skoro zaspao dok je Thompson zapjevao jer je bilo dosta muzike prije njega od strane pred-izvođača.

14 godina
protjeran
offline
Re: Dan pobjede - 5.8. Čavoglave
OriginalEXE kaže...

Bio sam jednom, bilo je super. Gužva je ogromna, ako ne kreneš puno ranije, sa autom nećeš doći do kraja. Preporučam ići sa motorom.

 

Koncert je bio ok, ja sam skoro zaspao dok je Thompson zapjevao jer je bilo dosta muzike prije njega od strane pred-izvođača.

Nači dobro je, uh baš me zanima, inače obožavam Thompsona pa ne vjerujem da ću zaspat lol:))

ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO Ante Gotovina --- HEROJ
16 godina
neaktivan
offline
Dan pobjede - 5.8. Čavoglave

i ja dolazim.  nosim pobjednicki kamen od proslogodisnjeg natjecanja.

 

 

 

 

14 godina
protjeran
offline
Re: Dan pobjede - 5.8. Čavoglave
torrente kaže...

i ja dolazim.  nosim pobjednicki kamen od proslogodisnjeg natjecanja.

 

 

 

 

Koje natjecanje?

Edit: sad vidim:))

ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO Ante Gotovina --- HEROJ
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.7.2011 21:56 (gjurki).
16 godina
neaktivan
offline
Dan pobjede - 5.8. Čavoglave

pa imaju borbe bikova i svi stari seoski sportovi.  to je preslik seoskih zabava iz hercegovine.

12 godina
offline
Re: Dan pobjede - 5.8. Čavoglave
torrente kaže...

pa imaju borbe bikova i svi stari seoski sportovi.  to je preslik seoskih zabava iz hercegovine.

  Aka ilijino-brdo i 100 drugih.

{One death is tragedy, but a million deaths is statistics} Operation Flashpoint fan
16 godina
neaktivan
offline
Dan pobjede - 5.8. Čavoglave

a tek janjetine ispod peke.....dernek samo takav.  tamo trbate zalomit od jutra,a ne doc predvecer.

14 godina
protjeran
offline
Re: Dan pobjede - 5.8. Čavoglave
torrente kaže...

a tek janjetine ispod peke.....dernek samo takav.  tamo trbate zalomit od jutra,a ne doc predvecer.

Jao jedva čekam:))

ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO Ante Gotovina --- HEROJ
16 godina
neaktivan
offline
Dan pobjede - 5.8. Čavoglave

premda nikako ne dijelim vecinu stajalista sa tom publikom...od politickih do drugih zivotnih poimanja...super sam se zabavio u masu navrata dok sam tumarao po hercegovackim dernecima.

posusje i stolac = drama

cisto je zdravo jednom ili dvaput godisnje sa gradskog asfalta poc na dernek i janjetinu.  ljudi tamo i ne zvacu te svakodnevne lijevo/desne politicke teme.  nego njasre ,ovi nasi pomalo stiskaju sengen na granicnim prijelazima, nemozes prenjet pecenog i domaceg sira iz ulja preko granice.

15 godina
neaktivan
offline
Dan pobjede - 5.8. Čavoglave

Trebao bih ići sa prijateljima i rođakom, ako na vrijeme dođe iz Njemačke! Samo da ne bude incidenata i scena kao prošle godine {#}..

________________

 {#}

 

Evo i isjecak dnevnika srpske televizije (gledati od 0:56) {#}

 

EnlightenedPhoenix R.I.P. 24.06.2011. |||||||||| Internet zarada 0.02 $ per click ▲▲▲ http://bux.ratovi.net/?r=ficocod5 ▲▲▲
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.7.2011 22:15 (Fićo_CoD 5).
13 godina
neaktivan
offline
Dan pobjede - 5.8. Čavoglave

Televizije Hrt. {#}

 

Pa ti diži prste u zrak, provociraju pa se čude...

http://www.bug.hr/forum/topic/komponente-oprema/prodaja-by-monopol/107035.aspx
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dan pobjede - 5.8. Čavoglave
Monopol kaže...

Televizije Hrt. {#}

 

Pa ti diži prste u zrak, provociraju pa se čude...

Pa je*iga, ne mogu samo tako uletiti u privatni posjed MPT-a :)

EnlightenedPhoenix R.I.P. 24.06.2011. |||||||||| Internet zarada 0.02 $ per click ▲▲▲ http://bux.ratovi.net/?r=ficocod5 ▲▲▲
12 godina
neaktivan
offline
Dan pobjede - 5.8. Čavoglave
Televizija HRT hahhaha
15 godina
protjeran
offline
Re: Dan pobjede - 5.8. Čavoglave
(s)izgoreo kaže...

eto ljudi moji, nakon jugonostalgičarstva i nošenja zločinačkog znakovlja po WCima i ostalim skrivalačkim mjestima za dilere, ćemo reći kako su nam komunjare došle zagadit temu... ccc

Nismo komunjare niti nostalgicari nego samo realni ljudi

koji znaju sta je bilo za vrijeme komunizma i danas.

 

born to be gamer
16 godina
neaktivan
offline
Re: Dan pobjede - 5.8. Čavoglave
brhgzugfewu kaže...

Nismo komunjare niti nostalgicari nego samo realni ljudi

koji znaju sta je bilo za vrijeme komunizma i danas.

 

pa zbog čega taj datum ne proslavimo normalno veselicom, uz prisjećanje na oslobođenje i pale borce, imaš gore usera whatever koji potpaljuje i provocira sranja, njemu se obrati, ja više neću dolaziti na temu da se ne protumači da provociram nazočnošću, do dana uoči, čestitati i popiti si jednu, ugledajmo se na gosn. torrentea i slavimo a ne serimo

Turbo cattolico, peste balcanica - gori ussi winnetou
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.7.2011 0:03 ((s)izgoreo).
13 godina
offline
Re: Dan pobjede - 5.8. Čavoglave
gjurki kaže...

Pozdrav, evo pošto se bliži Dan pobjede i domovinske zahvalnosti zanima me dali netko od vas ide u Čavoglave na proslavu? I dali je itko bio ikad i kako je? Evo meni je ovo prva godina da idem, i to je upitno jer mi društvo baš nije prezaniteresirano:)

Želja mi je doći 5.8 u Čavoglave i to doživiti kad 100 000 grla vikne ZA DOM SPREMNI!!
Ima još vremena za to, tak mi je 20-ta {#} nadam se da ćemo ja i moja ekipa za godinu-dvije otići, al i sam znaš kakvo je financijsko stanje{#}

Tamo će ti biti super, bez obzira na društvo, ako oni nisu prezainteresirani reci im: JA jesam jer postoje vrednote zbog kojih živim/o{#}

http://www.njuskalo.hr/korisnik/LivCRO1892
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.7.2011 0:10 (Liverpool1892).
16 godina
offline
Dan pobjede - 5.8. Čavoglave

Zaustavite se s pričom o ustašama i sl. jer će tema završiti kao i ostale slične tematike.

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
13 godina
neaktivan
offline
Dan pobjede - 5.8. Čavoglave

Jeb0 vas rat,dajte molim vas,rat je prošo,slavite ga u miru a nemoj te navlačit druge na svađu(mislim na ustaške znakove)!

<3 KAKO JA VOLIM BOSANKE <3
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.7.2011 11:45 (Dinče).
15 godina
offline
Re: Dan pobjede - 5.8. Čavoglave
Danny_HR kaže...

Zaustavite se s pričom o ustašama i sl. jer će tema završiti kao i ostale slične tematike.

- krivac je tema? Što, naslov ili postoji nešto (tabu) o čemu se nesmije kao MPT-u?

Što nedostaje kartoniranju onih koji pređu granicu?

Svaku uvredu, diskriminaciju ili šovinizam treba kazniti. (i po potrebi brisanje posta, ponekad je dobro da ostane kao vidljiv, razlog za ostale..)

..

Tema ni po čemu ne zaslužuje lock, kartoni su spremni, pa i za dom spremni...

.. ipak, možda je pametnije lockati, preventivno.

- ili nastaviti s dernekom, janjcem pod pekom i sl. ili možda se edukacijom i argumentima? 

- što je bolje za otvaranje očiju i rješavanje problema ako problem postoji? (hipotetski, kao o bilo kojem drugom pitanju? -šutjeti?)

- Lock nije kvalitetan odgovor ali je preventivan, preventivan ako modovi propuste na vrijeme kazniti izgrednike.

 

Primjer kvalitetnog moleriranja, tj ponašanja po službenoj dužnosti.

.. i jedan citat koji je univerzalan.

tnakir kaže...

Baksa ovo je smijesno. Cemu ovakva tema. Vrijedjanje sankcionirati i to je to. Bilo na temelju seksualne orijentacije, nacionalnosti, spola i slicno. Sta se ti imas kome objasnjavati zasto imas takvo i takvo stajaliste.

 -samo se treba držati zadanih kriterija i provoditi ih.

 

Zato sam protiv (locka).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.7.2011 11:58 (ihush).
12 godina
offline
Dan pobjede - 5.8. Čavoglave

meni je rodendan 5.8 pa mi nije zgodno da idem u cavoglave.bio sam lani,odgodio sve planove i otisao.atmosfera je odlicna.ekipa koja se okuplja su:seljaci(mogu proc),tipovi sa ustaskim obiljezjima(ne pasu mi ali sto ces,pretrpim) i ostatak domoljuba(ovi su odlicni)

 

 

 

btw.jel izasa novi album MPT?

http://www.slike.com/slike/screenkfk.jpg
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dan pobjede - 5.8. Čavoglave
Sir_Henry_Dale kaže...

meni je rodendan 5.8 pa mi nije zgodno da idem u cavoglave.bio sam lani,odgodio sve planove i otisao.atmosfera je odlicna.ekipa koja se okuplja su:seljaci(mogu proc),tipovi sa ustaskim obiljezjima(ne pasu mi ali sto ces,pretrpim) i ostatak domoljuba(ovi su odlicni)

 

 

 

btw.jel izasa novi album MPT?

Nije još.

EnlightenedPhoenix R.I.P. 24.06.2011. |||||||| Primitivac sam jer ne prihvacam pedere :-(
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice