Chat tema ljubitelja hardvera zaključana tema

poruka: 24.323
|
čitano: 2.707.480
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
toxic kaže...

Taj AOC za mene nema osnove po kojima bih ga koristio za mene kao korisnika je cisti promasaj.

 Ti si korisnik koji često neracionalno mjenja komponente. Čak i kad si u pravu teško je tebe uzeti kao referencu.

war3_tft kaže...

 To ce biti jos jedna u nizu "relevantnih" recenzija. 

 Nos ti je toliko dignut da je ušao u lavovu guzicu.

16 godina
odjavljen
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Onaj tko nije vidio bolje ili ne želi potrošiti više kupiti će dobar monitor za 1700 kn i dobiti vrijednost za svoj novac. Onaj tko je vidio bolje i želi bolje nebu ni gledao monitor za 1700 kn nego za 5-6 soma ili više.

 

Monitor ima svojih mana i nije za svakoga, što nitko nebi trebo ni očekivati, ali samo mogu pozdraviti solidnu i super jeftinu PC komponentu, jedino takve stvari mogu PC platformu držati iznad vode.

12 godina
protjeran
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Ma o tom AOC-u je sve jasno kao dan kolko god oni muljali (), u pocetku ga je nahvalila ekipa koja je vrtila stare TN-ce od 500kn, islo je do te krajnosti da su neki hvalili i postolje tj ergonomiju . Na kraju su dosli objektivni znalci i elegantno pobili sve to skupa, a "recenzent" je postao predmet sprdnje. 

16 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Paolo Maldini kaže...
toxic kaže...

Taj AOC za mene nema osnove po kojima bih ga koristio za mene kao korisnika je cisti promasaj.

 Ti si korisnik koji često neracionalno mjenja komponente. Čak i kad si u pravu teško je tebe uzeti kao referencu.

 Npr?

 

ovo je bilo neracionalno, kupovao sam monitor za drugi pc..

To što ja mijenjam komponente nema veze s ničim nego da to volim raditi, ja da imam trenutno mogućnosti prodao bih i ovu Evgu GTX 1080ti i uzeo 2080ti čiso zato jer mi je fora imati nove stvari, nove, drugačije tehnologije.

Volim korisititi/imati nešto što večina ne koristi npr.. jel itko od Vas koristio AMD-ov STORE-MI?, jel itko od Vas koristio Razer Hydu?, jel itko od Vas koristio 34" 3440x1440 monitor? Jel itko od Vas koristio išta što ima veze s nečim što nije 100% sigurno?

Ima ljudi koji vole HW i vole testirati vidjeti iz prve ruke kako stvari stoje a ja spadam isključivo u tu kategoriju, da imam love mijenjao bih HW svaki tjedan u nedogled..

7 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
toxic kaže...
Paolo Maldini kaže...
toxic kaže...

Taj AOC za mene nema osnove po kojima bih ga koristio za mene kao korisnika je cisti promasaj.

 Ti si korisnik koji često neracionalno mjenja komponente. Čak i kad si u pravu teško je tebe uzeti kao referencu.

 Npr?

 Ti si imao crossfire sa dvije 480ke?

12 godina
protjeran
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Nista ne promice dezurnom dusebrizniku i tajniku tudeg hw-a. 

7 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Paolo Maldini kaže...
toxic kaže...
Paolo Maldini kaže...
toxic kaže...

Taj AOC za mene nema osnove po kojima bih ga koristio za mene kao korisnika je cisti promasaj.

 Ti si korisnik koji često neracionalno mjenja komponente. Čak i kad si u pravu teško je tebe uzeti kao referencu.

 Npr?

 Ti si imao crossfire sa dvije 480ke?

 jel ima netko na ovom forumu kome ti nisi prebrojao hw  i sve što si ti ne možeš kupiti je iracionalno ili ne valja, a drlozi tipa AOC su "forumske komponente no1" 

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.10.2018 9:37 (lav1000).
16 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Paolo Maldini kaže...
toxic kaže...
Paolo Maldini kaže...
toxic kaže...

Taj AOC za mene nema osnove po kojima bih ga koristio za mene kao korisnika je cisti promasaj.

 Ti si korisnik koji često neracionalno mjenja komponente. Čak i kad si u pravu teško je tebe uzeti kao referencu.

 Npr?

 Ti si imao crossfire sa dvije 480ke?

 Da i?

imao sam ja i 3 x 9800 ima sam ja i dvije gtx 295 (quad sli) imao sve graficke kartice osim onih namijenjene za profesionalne korisnike .

 

U ovoj seriji sam imao sve također.

14 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Stjepanj kaže...

samo 113w? lol, moj freezer 120mm hladi bolje 170w za min 10°c, katastrofalne temperature! mijenjaj hladenje pod hitno, no prvo probaj s tekucim metalom a ne tim krečom ispod ihs-a inace Noctua nikad nije niti bila namjenjena da hladi ista preko 1.3V kamoli 1.4!lp

 Pa otkad to pricas da je to kod tebe tako izdvoji svojih 10 min opleti jedan 10 min test eto moze handbrake i pokazi nam kako taj freezer radi ispod 70°C 170W koji su obrtaji ventova itd.Sto se tice vodenog neda mi se to stavljat a ni kupovat iskreno kod mene pc nije nikad opterecen ako i je 60% je procesor vecinom zauzet.Izuzetak nekad ide na handbrake a da mu radim primetest ili cinenbench 0-24 ne jer se nebavim obradom fotografije i videa  a sto se tice stabilnosti ja sam prezadovoljan, temperatura isto.Jedino sto cu morati mjenjati je napajanje ono je izgleda dalo sve od sebe pa sad trazim neko bronze silver ili gold od 600w vidjet cu koje mi se najbolje pokaze za moje potrebe, kad sam vec kod toga jel imas neku preporuku.

AMD AntiBoy
7 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Paolo Maldini kaže...

Nije bio cilj vrijeđati, pa ako si se uvrijedio sorry. Ali jbga hobi ti je totalno neracionalan i opasan po kućni budžet u crnim scenarijima koje život zna pisati. Zato i onaj savjet - pametnije s kupnjom, bilo HW ili krova.

ajde prestani se ti brinuti oko tuđeg hw-a i financija, rađe se pobrini za sebe pa si kupi nešto pošteno, a ne tu širiš nebuloze o monitoru koji je dobar samo onima koji su na njega prešli sa TN-a od 500kn i klošariš po oglasima sa nekim retadiranim zamjenama i sl.

 

16 godina
odjavljen
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
toxic kaže...
Paolo Maldini kaže...
toxic kaže...

 Ti si imao crossfire sa dvije 480ke?

 Da i?

 Bačeni novci. I onda nemaš za krov kuće ili šta je već bilo. Malo ukroti te svoje želje i bolje planiraj.

 wtf?

jel ti znaš što su upravo rekao?

Ja sam prevaren za krov kuće, znaš li što znači biti bez plaćenog krova 2 tjedna kada kiša pada? znaš li što znaci ostati odjednom bez uplacenih par tisuca eura? mislis li da je ponovo do tih novaca lako doci? 

naravno da sam prodao sve sto sam imao jer znam odrediti prioritete, pamtis li koliko sam se brzo vratio natrag? u roku dva mjeseca..

ajd odustani s ovakvim argumentima jer pojma nemas ...

 

i btw dvije rx480 su bila ohoho kasnije nabavljene.. ovo je bilo u doba i7 4790k

 Zašto bi itko platio krov unprijed? I ja sam prije dvije godine mijenjao krov, i platio na dan kada su završili. Nisam platio ni kune akontacije niti bi imao posla sa nekime tko traži navac prije izvršenog posla.

12 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Ovo vise nije forumsko prepucavanje vec to tvoje prelazi svaku granicu, jednostavno gnjusno...

Nadam se da ce te ukloniti sa foruma jer nikako ne pripadas ovdje.
16 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
XXX kaže...
toxic kaže...
Paolo Maldini kaže...
toxic kaže...

 Ti si imao crossfire sa dvije 480ke?

 Da i?

 Bačeni novci. I onda nemaš za krov kuće ili šta je već bilo. Malo ukroti te svoje želje i bolje planiraj.

 wtf?

jel ti znaš što su upravo rekao?

Ja sam prevaren za krov kuće, znaš li što znači biti bez plaćenog krova 2 tjedna kada kiša pada? znaš li što znaci ostati odjednom bez uplacenih par tisuca eura? mislis li da je ponovo do tih novaca lako doci? 

naravno da sam prodao sve sto sam imao jer znam odrediti prioritete, pamtis li koliko sam se brzo vratio natrag? u roku dva mjeseca..

ajd odustani s ovakvim argumentima jer pojma nemas ...

 

i btw dvije rx480 su bila ohoho kasnije nabavljene.. ovo je bilo u doba i7 4790k

 Zašto bi itko platio krov unprijed? I ja sam prije dvije godine mijenjao krov, i platio na dan kada su završili. Nisam platio ni kune akontacije niti bi imao posla sa nekime tko traži navac prije izvršenog posla.

 Zato jer sam išao preko preporuke.. platio sam vecinu unaprijed nije sve, nesto mi i ostalo fora je bila u tome što nisam nabavio tvrtku zajeb kako god. Vlastita greška.. zatvorimo ovo jer mi sam spomen na taj dio nije ugodan.

7 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
XXX kaže...

 Zašto bi itko platio krov unprijed? I ja sam prije dvije godine mijenjao krov, i platio na dan kada su završili. Nisam platio ni kune akontacije niti bi imao posla sa nekime tko traži navac prije izvršenog posla.

 Hrvati su izrazito financijski nepismen narod.

16 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
war3_tft kaže...
Ovo vise nije forumsko prepucavanje vec to tvoje prelazi svaku granicu, jednostavno gnjusno...

Nadam se da ce te ukloniti sa foruma jer nikako ne pripadas ovdje.

 Argument im je da sam ja sklon glupim kupnjama i da nemam pojma o financijama to je razlog zašto je meni AOC bio loš.. hebeno ih pere istina... moram priznati..

Pa da bankrotiram na temelju hw-a to je isključivo moj problem no to ne govori o samom monitoru apsolutno ništa...

 

kakvi su to argumenti?

16 godina
odjavljen
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
toxic kaže...

Zato jer sam išao preko preporuke.. platio sam vecinu unaprijed nije sve, nesto mi i ostalo fora je bila u tome što nisam nabavio tvrtku zajeb kako god. Vlastita greška.. zatvorimo ovo jer mi sam spomen na taj dio nije ugodan.

 Nebum te dalje pilao, ali drugi puta kada ti netko uleti sa spikom o akontaciji, bez pardona mu postavi pitanje...da li ti znaš tko se plaća unaprijed? Ako se nastavi izmotavti, samo fino hvala i doviđenja, budem Vam se javio.

16 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
XXX kaže...
toxic kaže...

Zato jer sam išao preko preporuke.. platio sam vecinu unaprijed nije sve, nesto mi i ostalo fora je bila u tome što nisam nabavio tvrtku zajeb kako god. Vlastita greška.. zatvorimo ovo jer mi sam spomen na taj dio nije ugodan.

 Nebum te dalje pilao, ali drugi puta kada ti netko uleti sa spikom o akontaciji, bez pardona mu postavi pitanje...da li ti znaš tko se plaća unaprijed? Ako se nastavi izmotavti, samo fino hvala i doviđenja, budem Vam se javio.

 Ne brini, radio sam vec hrpu poslova nakon toga. Kada sam radio centralno, pvc stolariju sve sam placao nakon zavrsetka radova ovo je bila iznimka koje se vise nece ponoviti.. Znam zasto sam tako postupio u odredenom momentu no eto... kako god ovo nije tema uopce za to i proslo je vec 5 godina od tada... 

7 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
toxic kaže...

 Argument im je da sam ja sklon glupim kupnjama i da nemam pojma o financijama to je razlog zašto je meni AOC bio loš.. hebeno ih pere istina... moram priznati..

 Argument je da, s obzirom na tvoju prošlost promašenih kupnji HW i ostalih stvari, tvoje savjete treba dobro preispitati, a ne uzeti zdravo za gotovo. Pogotovo kad se tvoje osobno iskustvo kosi i u suprotnosti je s većinom recenzija na netu.

16 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Paolo Maldini kaže...
toxic kaže...

 Argument im je da sam ja sklon glupim kupnjama i da nemam pojma o financijama to je razlog zašto je meni AOC bio loš.. hebeno ih pere istina... moram priznati..

 Argument je da, s obzirom na tvoju prošlost promašenih kupnji HW i ostalih stvari, tvoje savjete treba dobro preispitati, a ne uzeti zdravo za gotovo. Pogotovo kad se tvoje osobno iskustvo kosi i u suprotnosti je s većinom recenzija na netu.

 Pazi ali to je moje iskustvo i zapažanje ja to nikome ne namecem.. o cemu ti brujis? Meni se monitor ne svida imam svoje kriterije koji su ocito drugacije... Necu se sloziti s "vecinom" i to prici treba stati na kraj.

Boli me racku sto Vas je 99% Vas kupila i super zadovljna s njime, ja nisam i imam pravo reci svoje razloge i misljenja o tome..

12 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Daleko od toga da je njih 99% zadovoljno, a oni kojima je monitor "wow" nisu vidjeli postenog monitora...
14 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
war3_tft kaže...
Ovo vise nije forumsko prepucavanje vec to tvoje prelazi svaku granicu, jednostavno gnjusno...

Nadam se da ce te ukloniti sa foruma jer nikako ne pripadas ovdje.

 Njega su sklanjali vec 3-4 puta ali brate uporan je ko mazga 

AMD AntiBoy
7 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
toxic kaže...

 Pazi ali to je moje iskustvo i zapažanje ja to nikome ne namecem.. o cemu ti brujis? Meni se monitor ne svida imam svoje kriterije koji su ocito drugacije... Necu se sloziti s "vecinom" i to prici treba stati na kraj.

Boli me racku sto Vas je 99% Vas kupila i super zadovljna s njime, ja nisam i imam pravo reci svoje razloge i misljenja o tome..

 Naravno da imaš pravo iznjeti svoje mišljenje. Isto kao i ja argumentiranu repliku na tvoj post. Razlika je što si ti od sebe napravio uvrijeđenu drama queen.

7 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Paolo Maldini kaže...
toxic kaže...

 Pazi ali to je moje iskustvo i zapažanje ja to nikome ne namecem.. o cemu ti brujis? Meni se monitor ne svida imam svoje kriterije koji su ocito drugacije... Necu se sloziti s "vecinom" i to prici treba stati na kraj.

Boli me racku sto Vas je 99% Vas kupila i super zadovljna s njime, ja nisam i imam pravo reci svoje razloge i misljenja o tome..

 Naravno da imaš pravo iznjeti svoje mišljenje. Isto kao i ja argumentiranu repliku na tvoj post. Razlika je što si ti od sebe napravio uvrijeđenu drama queen.

 s čim si ti izargumetirao da monitor AOC 3279vwf nije sranje??? s tim što je toxic nekom platio krov unaprijed i taj ga zajebao? 

 

ovo sa tvoje strane je toliko tužno i jadno da te više nisi ni smiješan, koliko iskompleksiran moraš biti da ideš od ajmo reći od "solidan prosjek" komponenti raditi globalni best buy i ultimativni odabir za bilo kakvu namjenu.

da si nekim čudom radio, zaradio, i kupio konfu kao što sam ja do nekidan imao, pa nebi se ovdje moglo živjeti od tebe i hvalospjeva, s obzirom na već navedeno, kako si skroman i objektivan

za svoje komponente 

nitko se ne petlja u tvoj život i financije, nemoj ni ti drugima.

Stjepan bar ode kod susjeda da vidi pošten komad HW-a, pa nažalost neuspješno pokušava ovdje prodavati znanje i iskustvo, preporučam za početak i tebi da se ugledaš na njega, a ne da od govana ideš raditi pitu bez ikakvog pokrića 

16 godina
odjavljen
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Bit će kresanja detalja

 

 

12 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Razlika je sto on argumentira, a ti podmuklo i ocajnicki vrijedas tamo gdje netko normalan nikad ne bi.

Svakim postom otkrivas vise o sebi i polako se ocrtava alarmantan profil "covjeka".
7 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
war3_tft kaže...
Razlika je sto on argumentira, a ti podmuklo i ocajnicki vrijedas tamo gdje netko normalan nikad ne bi.

Svakim postom otkrivas vise o sebi i polako se ocrtava alarmantan profil "covjeka".

 Jako se trudiš. Imaš dole gumb za prijavu, ili PP nekom adminu neka pročešlja zadnjih par strana teme pa nek kazni te "uvrede". Inače ko o čemu, kraljica noći o poštenju, tek si se vratio s hlađenja, nisi ti mjerodavan za nikakva prozivanja.

16 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Paolo Maldini kaže...
toxic kaže...

 Pazi ali to je moje iskustvo i zapažanje ja to nikome ne namecem.. o cemu ti brujis? Meni se monitor ne svida imam svoje kriterije koji su ocito drugacije... Necu se sloziti s "vecinom" i to prici treba stati na kraj.

Boli me racku sto Vas je 99% Vas kupila i super zadovljna s njime, ja nisam i imam pravo reci svoje razloge i misljenja o tome..

 Naravno da imaš pravo iznjeti svoje mišljenje. Isto kao i ja argumentiranu repliku na tvoj post. Razlika je što si ti od sebe napravio uvrijeđenu drama queen.

 Drama Queen? Cek jel si ti ozbiljan? Jesam ja poceo ispistivati o financijskim stajalistima, krovistu itd ili si ti to iznio kao neki argument? 

U kojem svijetu ti zivis jbte?

 

Ajde preispitaj prije sebe...

7 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera

S tobom sam gotov, sve imaštu i tu. Bez uvrede.

16 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Paolo Maldini kaže...

S tobom sam gotov, sve imaštu i tu. Bez uvrede.

 Na žalost nisam se trebao niti uputiti u raspravu s tobom...

Prozivas za nesto, onda ti obrazlozim razloge koji su i zatim me jos nazivas Drama Queen.. 

 

1. Nazvao si me "glupim" jer kupujem neracionalno

2. Nazvao si me financijski nepismenim

3. Nazvao si me Drama Queen.

 

Ja sam jos ostao skuliran, nisam siguran da bi trebao biti...

 

 

A pazi sve zato jer sam rekao da je meni AOC loš monitor, nakon toga si krenuo s svojim nacinom... ako to nije istina sto je...

 

15 godina
suspendiran
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Ono kad lovci na dezinformatore dezinformiraju pa kažu da riza nije za hi rr gaming. Evo sa novom rtx2080 test.

kradem mine iz minskog polja
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice