Camel cigarete

poruka: 14
|
čitano: 18.249
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Camel cigarete

Zna možda jel stigao u Hr ako ne kada će? Hvala.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Camel cigarete
partwish kaže...

Zna možda jel stigao u Hr ako ne kada će? Hvala.

 

Zadnjih 2 tjedna ih ima na kioscima, 20 kn su.
14 godina
offline
Camel cigarete

ma da? tisak ih prodaj??? Cool, ja sm mislio da su oni u guzici TDR-a.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Camel cigarete
partwish kaže...

ma da? tisak ih prodaj??? Cool, ja sm mislio da su oni u guzici TDR-a.

Mislim da nije bio tiskov kiosk na kojem sam ih kupio, tako da za njih ne znam... Ali ima ih čak ovaj kafić u kojem sam redovito tako da pretpostavljam da im je dobra dostupnost.

14 godina
neaktivan
offline
Camel cigarete

Ima ih na skoro svim trafikama,jedan od najboljih duvana,pomeni nakon davida i benstona.

BMW
14 godina
neaktivan
offline
RE: Camel cigarete
cappy kaže...

Ima ih na skoro svim trafikama,jedan od najboljih duvana,pomeni nakon davida i benstona.

Meni je crveni Marlboro ipak bolji malo od Camela Belji se

14 godina
neaktivan
offline
RE: Camel cigarete
Mirko935 kaže...
Meni je crveni Marlboro ipak bolji malo od Camela Belji se

Jesi provao američki u mekom pakovanju,taj mi je al ovi naš pa i ne baš.

BMW
14 godina
neaktivan
offline
RE: Camel cigarete
cappy kaže...

Jesi provao američki u mekom pakovanju,taj mi je al ovi naš pa i ne baš.

Nažalost nisam ali sam pušio srpski i španjolski u mekom pakovanju. Ovaj srpski mi je ostao u sjećanju kao najbolja cigareta koju sam ikad pušio. Frend imao jednom par kutija švercanih. Toliko su mi bile dobre cigarete da mi ih je bilo žao pušiti Osmijeh

14 godina
neaktivan
offline
RE: Camel cigarete
Mirko935 kaže...
cappy kaže...

Jesi provao američki u mekom pakovanju,taj mi je al ovi naš pa i ne baš.

Nažalost nisam ali sam pušio srpski i španjolski u mekom pakovanju. Ovaj srpski mi je ostao u sjećanju kao najbolja cigareta koju sam ikad pušio. Frend imao jednom par kutija švercanih. Toliko su mi bile dobre cigarete da mi ih je bilo žao pušiti Osmijeh

Ista stvar i sa američkin,odličan je.

Jedina stvar što mi je bilo žao,a to je šta sam 2 kutije tog Malbora dobio od staroga za rođendan isti dan kad sam se navečer napio ko budala i sidio na teraci kafiča,nagnut sa duvanom preko ograde,tako da ni je ispa svaki duvan nakon prvog dima.Tako mi je otišla jedna cila kutija.

 

BMW
15 godina
neaktivan
offline
Camel cigarete

Plavi nisam probao, al ovaj bijeli ( žuti Smijeh ), je odličan, baš mi odgovara, al kako kolega Cappy kaže, Benston je naj Smijeh.

I'm gonna be Iron, like Lion, in Zion...
16 godina
neaktivan
moderator
offline
Camel cigarete

I Camel bez filtra je odlican

 

 

ali...

 

isto tako odlican nacin da sje*ete grlo. Ako bas zelite pusiti jake cigarete onda probajte Gitanes

All your carefully picked arguments can easiliy be ignored! There are no real rules about posting. There are no real rules about moderating either - enjoy your ban
14 godina
neaktivan
offline
RE: Camel cigarete
Lazarus Long kaže...

 

ali...

 

isto tako odlican nacin da sje*ete grlo. Ako bas zelite pusiti jake cigarete onda probajte Gitanes

A ni Dunhil nije za bacit.

BMW
14 godina
offline
RE: Camel cigarete

Merit su isto OK..

14 godina
neaktivan
offline
Camel cigarete

Kada ispušite jednu kutije obične drine, sarajevske, zaključit ćete da su bolje od svih, i ako vam se barem ne zamanta pri uvlačenju 3. dima, onda niste čovjek...

NOBODY wants you, NOBODY loves you, NOBODY misses you, NOBODY needs you, NOBODY cares about you, NOBODY makes you happy, dont cry My name is NOBODY!!! Dao joj je dvanaest ruža i jednu umjetnu.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice