Baba Vanga

poruka: 242
|
čitano: 76.136
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Baba Vanga

Jel vjerujete da će po njezinom proročanstvu otpočeti treći svjetski rat i
kako je pogodila sve ostale stvari?
Argumenti dobrodošli.
http://www.vecernji.hr/newsroom/zanimljivosti/3177732/index.do

15 godina
offline
Baba Vanga

Zanimljivo.Živi bili pa vidjeli.

http://it.forumi.hr/ Moj forum.Registrirajte se.
16 godina
offline
Baba Vanga

A nista gotovo je i to je to.... Znaci jos godina i nesto sitno i CIAO, a dobro nemam nista protiv ionako mi je pun k.... svega!

15 godina
offline
Baba Vanga

Moram se požuriti da nađem curuŠutim

http://it.forumi.hr/ Moj forum.Registrirajte se.
16 godina
neaktivan
offline
Baba Vanga

Koje gluposti. Ne vjerujete valjda u to.

Deal with the facts and live with them.
15 godina
offline
Baba Vanga

Toliko je njih prognoziralo smak svijeta.Čak i slavni Nostradamus je to rekao a puno ostalih proroka.Možda i hoće biti jer 2010 testiraju LHC pa nekaj za**** i naprave crnu rupu.

http://it.forumi.hr/ Moj forum.Registrirajte se.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Baba Vanga
Ad4pt3r kaže...

Toliko je njih prognoziralo smak svijeta.Čak i slavni Nostradamus je to rekao a puno ostalih proroka.Možda i hoće biti jer 2010 testiraju LHC pa nekaj za**** i naprave crnu rupu.

 Ova baba nije prognozirala apokalipsu nego WW III
Deal with the facts and live with them.
15 godina
offline
RE: Baba Vanga
Horagio kaže...

Koje gluposti. Ne vjerujete valjda u to.

 Nadam se da nije istina, ako i je samo da nedođu vamo nami.
Da bar malo prije uspostavimo vezu sa ivanzemaljcima jer za 200 godina, mi cemo lezat znate vec di.
15 godina
offline
Baba Vanga

Malo mi je scary taj članak pogotovo ono da su vanzemaljci na Zemlji a i bab izgleda kao zombi.....spoooooky

http://it.forumi.hr/ Moj forum.Registrirajte se.
16 godina
offline
Baba Vanga

Ma sve su to piiiii Smijeh

Baš me zanima koliko je do sada toga pogodila a koliko promašila? Ako je tak vidovita šta se nije kladila na tekme i zaradila nešto love? hehe!

Najbrži put do čovjekova srca je pomoću šake Chucka Norrisa.
16 godina
neaktivan
offline
Baba Vanga

xDD lol.    ma baba vanga rulZ   Smijeh

when my mama ask me will I change I tell her yeah, but it's clear I'll always be the same Until the end of time
16 godina
offline
Baba Vanga

Pročitah to prije nekoliko tjedana..   ne znam što reči na tako nešto. Nije da je nemoguće da izbije 3. svjetski rat uskoro jer preduvijeti su tu - financijska kriza, globalna recesija, nestašica energenata i podjela svijeta na frakcije (istok - zapad) Neodlučan

 

Još bi se kojekakvi Fallout/Mad Max/Blade Runner scenariji mogli ostvariti..

Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, EVGA GF-GTX260 Core 216 896MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
14 godina
protjeran
offline
Baba Vanga

Evo sad sam citao u 24 sata o njoj.Vidim da je tema malo strija pa da je bumpam.

Sta mislite o tome?

Moje osobno misljenje je da nitko ne moze predvidjeti buducnost a no sto je hitleru predvidjela tako je skoro9 za svakog diktatora da bude ubijen.A te informacije su dosle tek poslije nego sto se taj dogadjaj uopce dogodio.

One line gives the other one // http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/Perkan777 -BF:BC 2 status
16 godina
neaktivan
offline
Baba Vanga

Pa gledajte, treći svjetski rat uopće ne treba značiti smak svijeta. Meni nije jasno zašto većina to tako zamišlja. Istina je da je vjerovatna uporaba nuklearnog oružja, ali to ne povlači odmah s sigurnošću i smak svijeta. Što se tiče babe Vange i njezinih proročanstva, ona je in, Nostradamus je out Smijeh Čitajući po netu, mogao sam vidjeti da je 'predvidjela' rušenje WTC i potunuće Kurska. Ovo s WTC me ne impresionira, ali ovo s Kurskom dosta... Izjavila je da će Kursk prekriti velika voda (a Kursk je inače grad u Rusiji koji uopće nije blizu moru) i sl. Posve sam svjestan da se takvim informacijama može nevjerojatno manipulirati i da se one mogu interpretirati na način koji nekome paše..

15 godina
offline
RE: Baba Vanga
Riker kaže...

Pa gledajte, treći svjetski rat uopće ne treba značiti smak svijeta. Meni nije jasno zašto većina to tako zamišlja. Istina je da je vjerovatna uporaba nuklearnog oružja, ali to ne povlači odmah s sigurnošću i smak svijeta. Što se tiče babe Vange i njezinih proročanstva, ona je in, Nostradamus je out Smijeh Čitajući po netu, mogao sam vidjeti da je 'predvidjela' rušenje WTC i potunuće Kurska. Ovo s WTC me ne impresionira, ali ovo s Kurskom dosta... Izjavila je da će Kursk prekriti velika voda (a Kursk je inače grad u Rusiji koji uopće nije blizu moru) i sl. Posve sam svjestan da se takvim informacijama može nevjerojatno manipulirati i da se one mogu interpretirati na način koji nekome paše..

  sva ta proročanstva mogu se tumačiti na više naćina, i nijedno od njih možda nije točno, tko zna našta je luda baba mislila kada je govorila o Kursku, a eto netko je to tako protumačio i povezao s potonućem podmornice, želim reći da ako probate bilo koje proročanstvo pročitati u izvornom obliku i protumačiti na svoj način, možete dobiti neštoi sasvim drugo, i da napomenuo bih da je Nostradamus manje više iznimka, jer je jedini on bio školovan čovjek ovi svi ostali su bili nepismeni seljaci

 

I još jedna napomena, jeste li znali i da naši susjedi Srbići imaj u svoje proroke, braću Tarabiće koji su ''predvidjeli'' ekološke katastrofe, 2. i 3. svjetski rat i tehnološku revoluciju u budućnosti, a također su bili nepismeni i neobrazovani čobani (u smislu pastiri)

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
13 godina
protjeran
offline
RE: Baba Vanga
Dado_ZG78 kaže...

Pročitah to prije nekoliko tjedana..   ne znam što reči na tako nešto. Nije da je nemoguće da izbije 3. svjetski rat uskoro jer preduvijeti su tu - financijska kriza, globalna recesija, nestašica energenata i podjela svijeta na frakcije (istok - zapad) Neodlučan

 

Još bi se kojekakvi Fallout/Mad Max/Blade Runner scenariji mogli ostvariti..

 

Zaboravio si na trzavice između SAD-a i Irana makar mislim da Iran nema šanse protiv SAD-a ipak je Amerika najjača svjetska velesila i ima najjače svjetske saveznike, dok bi se Iran mogao osloniti na Rusiju i Kinu, ali trenutačno nikome rat nije potreban jer Kina je jedan od največih proizvođača u svijetu dok je SAD taj koji Kinu opskrbljuje hranom što znači da rat nikome netreba, a pogotovo ne nuklearni.

Na divljaštvo odgovorimo još večim divljaštvom.
16 godina
neaktivan
offline
Baba Vanga

Amerika je tigar na papiru koja nije dobila rat još od borbe s Japancima u II. svjetskom ratu..Imaju jaku tehnologiju, zrakoplovstvo i mornaricu, ali sve ostalo im je smiješno. Osim toga, jedan od razloga zašto ne mogu pobjediti jest taj što narod koji brani svoje uvijek na kraju izvuče pobijedu. Pogledajte Vijetnam, Afganistan...Oni jednostavno ne mogu voditi dugi rat. Dolar je oslabio, cijena nafte pada, njihov vanjski dug je najveći na svijetu... Tonu na očigled.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Baba Vanga
mind_challenge kaže...
Riker kaže...

Pa gledajte, treći svjetski rat uopće ne treba značiti smak svijeta. Meni nije jasno zašto većina to tako zamišlja. Istina je da je vjerovatna uporaba nuklearnog oružja, ali to ne povlači odmah s sigurnošću i smak svijeta. Što se tiče babe Vange i njezinih proročanstva, ona je in, Nostradamus je out Smijeh Čitajući po netu, mogao sam vidjeti da je 'predvidjela' rušenje WTC i potunuće Kurska. Ovo s WTC me ne impresionira, ali ovo s Kurskom dosta... Izjavila je da će Kursk prekriti velika voda (a Kursk je inače grad u Rusiji koji uopće nije blizu moru) i sl. Posve sam svjestan da se takvim informacijama može nevjerojatno manipulirati i da se one mogu interpretirati na način koji nekome paše..

  sva ta proročanstva mogu se tumačiti na više naćina, i nijedno od njih možda nije točno, tko zna našta je luda baba mislila kada je govorila o Kursku, a eto netko je to tako protumačio i povezao s potonućem podmornice, želim reći da ako probate bilo koje proročanstvo pročitati u izvornom obliku i protumačiti na svoj način, možete dobiti neštoi sasvim drugo, i da napomenuo bih da je Nostradamus manje više iznimka, jer je jedini on bio školovan čovjek ovi svi ostali su bili nepismeni seljaci

 

I još jedna napomena, jeste li znali i da naši susjedi Srbići imaj u svoje proroke, braću Tarabiće koji su ''predvidjeli'' ekološke katastrofe, 2. i 3. svjetski rat i tehnološku revoluciju u budućnosti, a također su bili nepismeni i neobrazovani čobani (u smislu pastiri)

Pa kakve veze ima to što je Nostradamus bio školovan, a baba Vanga nije? Pa mislim da u ovim proročanskim vodama je to najmanje bitno...

13 godina
protjeran
offline
RE: Baba Vanga
Riker kaže...

Amerika je tigar na papiru koja nije dobila rat još od borbe s Japancima u II. svjetskom ratu..Imaju jaku tehnologiju, zrakoplovstvo i mornaricu, ali sve ostalo im je smiješno. Osim toga, jedan od razloga zašto ne mogu pobjediti jest taj što narod koji brani svoje uvijek na kraju izvuče pobijedu. Pogledajte Vijetnam, Afganistan...Oni jednostavno ne mogu voditi dugi rat. Dolar je oslabio, cijena nafte pada, njihov vanjski dug je najveći na svijetu... Tonu na očigled.

Njima nije niti cilj dobit rat njima je cilj to da iscrpe što više resursa iz zemlje koju su napali, a općenito jako je teško dobit rat kada si napadač i niti jedan narod nemožeš iskorijeniti no možeš ga oslabit.

Na divljaštvo odgovorimo još večim divljaštvom.
14 godina
protjeran
offline
Baba Vanga

Ma najbolje u tim prorocantsvima je sto je sve dvosmisleno pa svaka budala tumaci na svoj nacin.Ja mislim da nista od toga.A za 3. svjetski rat po babi vangi nuklearna bi trebala pasti slucajno u jadransko more.LOL pa koji ce panj slucajno fulati metu i zasto bi oni napadali nas nek napadaju ameriku ionako mi im nismo nista krivi.

One line gives the other one // http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/Perkan777 -BF:BC 2 status
14 godina
odjavljen
offline
Baba Vanga

Da mi je kuna za svako proročanstvo koje sam pročitao...

 

Inače, nije da me ne zanimaju, ali kao što je netko prije naveo: živi bili pa vidjeli.

Nemam 14 godina
16 godina
neaktivan
offline
RE: Baba Vanga
Perkan777 kaže...

Ma najbolje u tim prorocantsvima je sto je sve dvosmisleno pa svaka budala tumaci na svoj nacin.Ja mislim da nista od toga.A za 3. svjetski rat po babi vangi nuklearna bi trebala pasti slucajno u jadransko more.LOL pa koji ce panj slucajno fulati metu i zasto bi oni napadali nas nek napadaju ameriku ionako mi im nismo nista krivi.

O čemu ti?? Iznenađen Tko je spominjao Jadransko more?

13 godina
neaktivan
offline
Baba Vanga

Ta njezina priča baš i ne drži vodu.

14 godina
protjeran
offline
RE: Baba Vanga
Riker kaže...
Perkan777 kaže...

Ma najbolje u tim prorocantsvima je sto je sve dvosmisleno pa svaka budala tumaci na svoj nacin.Ja mislim da nista od toga.A za 3. svjetski rat po babi vangi nuklearna bi trebala pasti slucajno u jadransko more.LOL pa koji ce panj slucajno fulati metu i zasto bi oni napadali nas nek napadaju ameriku ionako mi im nismo nista krivi.

O čemu ti?? Iznenađen Tko je spominjao Jadransko more?

Citao sam negdje da ce jedna nuklearna bomba slucajno zavrsiti u jadranskom moru.

Sta si ti cuo?

One line gives the other one // http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/Perkan777 -BF:BC 2 status
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.9.2010 19:29 (Perkan777).
15 godina
offline
RE: Baba Vanga
Riker kaže...

Pa kakve veze ima to što je Nostradamus bio školovan, a baba Vanga nije? Pa mislim da u ovim proročanskim vodama je to najmanje bitno...

  ima smisla, jer ti ''čobani'' nisu sami zapisivali svoje pa je onaj tko to je mogao napisati bilo šta

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
15 godina
protjeran
offline
Baba Vanga

Od  15.000+ MIRV-a volio bi da jedan doleti u moj grad...taj se dozivljaj gleda samo jednom i nezaboravan je.Gledas kako dusmani gore.To se nemoze kupiti nikakvim novcima.Da se mene pita ja sam za rokanje,samo neka najave kad ce da ne propustim vatromet.

Vanga je predvidila i svoju smrt tocno u dan,hebes 2012 i Maye ova mi je uvjerljivija,a i ostalom sta se cudimo ako se desi sami smo krivi previse je zla na Zemlji,treba to malo pocistiti.

 

Evo malo slicica,zar nisu predivne.

http://aixtended.com/
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.9.2010 19:53 (AIX 2.0).
14 godina
protjeran
offline
RE: Baba Vanga
AIX 2.0 kaže...

Od  15.000+ MIRV-a volio bi da jedan doleti u moj grad...taj se dozivljaj gleda samo jednom i nezaboravan je.Gledas kako dusmani gore.To se nemoze kupiti nikakvim novcima.Da se mene pita ja sam za rokanje,samo neka najave kad ce da ne propustim vatromet.

Vanga je predvidila i svoju smrt tocno u dan,hebes 2012 i Maye ova mi je uvjerljivija,a i ostalom sta se cudimo ako se desi sami smo krivi previse je zla na Zemlji,treba to malo pocistiti.

 

Evo malo slicica,zar nisu predivne.

Ti stvarno nisi normalan malo si suicidan posjeti lokalnog psihijatra.Ti bi zelio da ti obitelj umire groznom smrcu a da ne govorim o generacijama poslije!!Zamisli Chernobil,i uvecaj to par puta i neces dobiti ni priblizno katastrofu koje bi danasnje nuklearno oruzje moglo napraviti!!!

One line gives the other one // http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/Perkan777 -BF:BC 2 status
16 godina
neaktivan
offline
Baba Vanga

Možda se čovjek šali...

15 godina
neaktivan
offline
RE: Baba Vanga
Perkan777 kaže...
AIX 2.0 kaže...

Od  15.000+ MIRV-a volio bi da jedan doleti u moj grad...taj se dozivljaj gleda samo jednom i nezaboravan je.Gledas kako dusmani gore.To se nemoze kupiti nikakvim novcima.Da se mene pita ja sam za rokanje,samo neka najave kad ce da ne propustim vatromet.

Vanga je predvidila i svoju smrt tocno u dan,hebes 2012 i Maye ova mi je uvjerljivija,a i ostalom sta se cudimo ako se desi sami smo krivi previse je zla na Zemlji,treba to malo pocistiti.

 

Evo malo slicica,zar nisu predivne.

Ti stvarno nisi normalan malo si suicidan posjeti lokalnog psihijatra.Ti bi zelio da ti obitelj umire groznom smrcu a da ne govorim o generacijama poslije!!Zamisli Chernobil,i uvecaj to par puta i neces dobiti ni priblizno katastrofu koje bi danasnje nuklearno oruzje moglo napraviti!!!

Stvarno! Imaju posebne institucije za ovakve.

>>>>>>>HVALA<<<<<<
15 godina
protjeran
offline
RE: Baba Vanga
Perkan777 kaže...

Ti stvarno nisi normalan malo si suicidan posjeti lokalnog psihijatra.Ti bi zelio da ti obitelj umire groznom smrcu a da ne govorim o generacijama poslije!!Zamisli Chernobil,i uvecaj to par puta i neces dobiti ni priblizno katastrofu koje bi danasnje nuklearno oruzje moglo napraviti!!!

Ja se ne salim(rjetko se salim).Da sam suicidan ne bi imao tko ovo pisati .Nego kad biram izmedu dva zla uvjek biram manje zlo.

Ovako umirem bolno i dugo,od nuklarne umres za par milisekundi,tj.humanije je.Pun mi je kardan svega,kud god krenem samo zlo,zlo i zlo.

Sta onda drugo covjek moze i pozeliti nego Final Countdown.Ljudi koji se boje smrti nisu zivili po Božijem pa znaju sta ih ceka,dok ljudi koji pate citav zivot zbog zlih ljudi cekaju prestanak patnje.Kad to shvatis gledat ces me drugcije.

http://aixtended.com/
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice