Auto na kredu ili lizing? :)

poruka: 2
|
čitano: 3.356
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Auto na kredu ili lizing? :)

Hmm evo mene zanima jedna stvar. Radi se o kreditima tocnije o lizingu. Znaci sad cu na ljeto radit i zanima me dali cu moci uzeti neki auto na lizing,dali to banke odobravaju. Znaci radit cu nekih 5 mjeseci sveukupno a cuo sam da traze zadnja 3 mjesecna primanja i jamca. dali je to samo sto traze ili treba posao za stalno a ja to necu imat jer cu bit sezonac. Kako to ide. ja sam siguran da cu taj lizing moci otplacivat i preko zime ako ne budem radio a uzeo bi oko 7 soma eura a da otplacujem oko soma kn mjesec. pa eto kome se da mi reci par stvari. a sto se tice kredita znam da traze stalni radni odnos inace ne mogu dobit

Proud to be adicted to WoW
14 godina
neaktivan
offline
RE: Auto na kredu ili lizing? :)
vidikovac kaže...

Hmm evo mene zanima jedna stvar. Radi se o kreditima tocnije o lizingu. Znaci sad cu na ljeto radit i zanima me dali cu moci uzeti neki auto na lizing,dali to banke odobravaju. Znaci radit cu nekih 5 mjeseci sveukupno a cuo sam da traze zadnja 3 mjesecna primanja i jamca. dali je to samo sto traze ili treba posao za stalno a ja to necu imat jer cu bit sezonac. Kako to ide. ja sam siguran da cu taj lizing moci otplacivat i preko zime ako ne budem radio a uzeo bi oko 7 soma eura a da otplacujem oko soma kn mjesec. pa eto kome se da mi reci par stvari. a sto se tice kredita znam da traze stalni radni odnos inace ne mogu dobit

 

Ček ček ček, bit češ sezonac i planiraš se uvuć u kredit, e sad il ja ne kužim il ne znam cjelu priču, ali s moje perpspektive gledanja nemoj uzimat ništa, jer što kada sezona završi s čim češ otplačivat kredit ?

A ako baš moraš onda gledaj da ne uzimaš u deviznoj klauzuli , a sad kreda ili lizing , ovisi kakav kredit, namjenski ili nenamjenski, jamac, hipoteka ili iz vlastite režije ( ako ti rata kredita ne prelazi trećinu plaće, barem je tako bilo ), mislim tema je jako škakljiva i ne zaletavaj se.

 

 

http://www.basketballhoopjam.com
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice