Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 33.449
|
čitano: 9.085.050
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
Pomoć pri odabiru mobitela

Njegova odluka ali oba su ok svaki ima svoje prednosti i mane

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina

A52 S 5G...

1 0 hvala 0
12 godina
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
sirka666 kaže...
DDavorin kaže...

xiaomi mi 11 litle 5G

Ako mu ne treba 5G onda mislim da je bolji izbor REDMI NOTE 10 PRO.

Ima bolji ekran (120hz vs 90), vecu bateriju i nešto bolji kameru, doduše ima nešto slabiji procesor ali mislim da ima više pluseva nego minusa.

Također ima 3,5mm jack, ovisno koliko mu je to bitno.

Bolji je mi11 lite 5g .

9 godina
mzopg kaže...
Chriss kaže...
mariolla79 kaže...

Sam pazi da ti nepuknu carinu na njega posto je iz Us..pa da nebude totalno neisplativ...

Dobro, mogao bi progutati pdv...

Ili misliš da bi na taj iznos opalili baš i carinu?

Nema carine na tehniku, ali ćeš uz PDV platiti troškove papirologije.

Ako možeš pronađi trgovca koji koristi global shipping program onda ćeš odmah vidjeti kompletnu cijenu poštarine sa pdv-om i svim troškovima.

Postoji li određeni razlog za kupovinu uređaja od tvrtke koja više ne proizvodi mobitele?

Nema razumnog razloga, ljubav je to 😂

LG G2, G3, G4, V40.

mariolla79 kaže...

500eura za lg..hmm puno mi se cini...sto nema kod nas boljih telefona za tu cifru...i novijih? Mozda kolega voli lg mobitele tko zna

A nekako uvijek zavrsim na LG-u 😁

Nez, kamere, sucelje odnosno mogucnosti...

A ovaj V60 za promjenu ima brutalnu bateriju odnosno trajanje...

Sto preporucujete s dobrom kamerom i baterijom?

Za cca +-400eur a isto i za cijenu blisku ovom V60...

9 godina
Chriss kaže...
mzopg kaže...
Chriss kaže...
mariolla79 kaže...

Sam pazi da ti nepuknu carinu na njega posto je iz Us..pa da nebude totalno neisplativ...

Dobro, mogao bi progutati pdv...

Ili misliš da bi na taj iznos opalili baš i carinu?

Nema carine na tehniku, ali ćeš uz PDV platiti troškove papirologije.

Ako možeš pronađi trgovca koji koristi global shipping program onda ćeš odmah vidjeti kompletnu cijenu poštarine sa pdv-om i svim troškovima.

Postoji li određeni razlog za kupovinu uređaja od tvrtke koja više ne proizvodi mobitele?

Nema razumnog razloga, ljubav je to 😂

LG G2, G3, G4, V40.

mariolla79 kaže...

500eura za lg..hmm puno mi se cini...sto nema kod nas boljih telefona za tu cifru...i novijih? Mozda kolega voli lg mobitele tko zna

A nekako uvijek zavrsim na LG-u 😁

Nez, kamere, sucelje odnosno mogucnosti...

A ovaj V60 za promjenu ima brutalnu bateriju odnosno trajanje...

Sto preporucujete s dobrom kamerom i baterijom?

Za cca +-400eur a isto i za cijenu blisku ovom V60...

Xiaomi Mi 10T brutalna baterija i dobra kamera

10 godina

Pozdrav. Sto uzeti u rangu od 1800-2500? Do sada posljednih 5 godina Huawei P10/P30 (prvi rip lani, drugi rip danas). P40 znam da se mogu sloziti google usluge, ali iskreno ako sve tvornicki nije kak treba rade bi zaobisao. Iphone preskup, Samsung se pregrijava (ili se varam?). Xiaomi ima probleme sa senzorima/softwerom? Mobitele gledam imati 2,3 godine ako to ista znaci. Iskreno najvise nudi Xiaomi i on me najvise privlaci, ali ako ce mi doc svaki dan da ga lupim u pod jer poludi sam od sebe onda bolje ne.

EDIT: Da navedem moje koristenje mobitela sto bi olaksalo izbor. Igrice ne igram uopce na mobitelu, vecinu vremena je to surfanje fejs,instagram i gledanje youtube/twitch/filmova. Baterija nije presudna nesto previse jer vecinu vremena imam pristup punjacu, ali opet bolje ako moze izdurati cijeli dan za navedeno.

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.10.2021 0:32 (monsieur).

0 0 hvala 0
6 godina

Na gornjem rubu budžeta (mrvu preko)

Samsung A52s. Preporuka. Odličan telefon. Snapdragon procesor. Nema pregrijavanja. 

Xiaomi Redmi note 10 pro nešto jeftinije.

Još jeftinije, Poco x3 pro.

Pogledaj si specifikacije/recenzije i odredi prioritete. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.10.2021 22:19 (hardcoree).

3 0 hvala 0
5 godina
Samsung

0 0 hvala 0
11 godina

Kupio bih mali mobitel, a da ima što bolju kameru. Dakle kamera mi je izuzetno bitna. Ostalo je malo Youtubea, Whatsapp, Messenger i sl.

Gledao sam Iphone 12 Mini, ali čini mi se da bi mogla cijena još malo pasti? Neke druge preporuke?

Battlelog:cro1911
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina

Ako želiš baš mali flagship mobitel nema ti drugog izbora nego iPhone mini.

Ovisi koliko novaca možeš potrošit 12 mini ili 13 mini.... Noviji je bolji ali ni 12mini nije loš.

Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina

Ne mora biti flagship, ne patim na to. Ali ne znam druge manje mobitele (približno tih dimenzija), a da imaju jako dobru kameru. Mrzim imati cigletinu u džepu, a i ruke su mi manje

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.10.2021 10:22 (CoKsA).
6 godina

Pogledaj da li ti paše Asus zenfone 8.

11 godina

Za te novce bih radije uzeo Iphone

13 godina

Tražim telefon sa (barem) mid-range specifikacijama i IP68 (ili 67) specifikacijama. Okvirni budžet je 300€, do 400. Postoji li tako što?

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
CoKsA kaže...

Kupio bih mali mobitel, a da ima što bolju kameru. Dakle kamera mi je izuzetno bitna. Ostalo je malo Youtubea, Whatsapp, Messenger i sl.

Gledao sam Iphone 12 Mini, ali čini mi se da bi mogla cijena još malo pasti? Neke druge preporuke?

Google pixel 4a 5g  6.2"

6 godina
Ivan(4) kaže...

Tražim telefon sa (barem) mid-range specifikacijama i IP68 (ili 67) specifikacijama. Okvirni budžet je 300€, do 400. Postoji li tako što?

Samsung A52s.

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.10.2021 13:31 (hardcoree).
13 godina
CoKsA kaže...

Kakav crni Iphone, bjež od Applea. To je za snobove i luđake. Ako želiš pravi mali dragulj onda Asus Zenfone 8.

il2 Sturmovik, DCS, War Thunder
10 godina
CoKsA kaže...

Ne mora biti flagship, ne patim na to. Ali ne znam druge manje mobitele (približno tih dimenzija), a da imaju jako dobru kameru. Mrzim imati cigletinu u džepu, a i ruke su mi manje

Gledaj 13 mini jer on ima mnogo veći senzor od 12 mini. Osjetno bolje slike ćeš imati u lošijem svijetlu. I baterija mu je mnogo bolja jer je na 12 mini očajna. U svakom slučaju koliko je 13 mini skuplji, još više je bolji od 12 mini.

I S21 nije loš izbor koliko god ga mnogi ne voljeli

10 godina

Uzeo sam A52S za 1900kn. Nisam zelio riskirati sa Xiaomi softwerom. Prvi Samsung ikad.

5 0 hvala 0
13 godina
monsieur kaže...

Uzeo sam A52S za 1900kn. Nisam zelio riskirati sa Xiaomi softwerom. Prvi Samsung ikad.

To je super cena!

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
8 godina
monsieur kaže...

ako nije neka tajna gdje si ga kupio za tako malo love?

11 godina

Telemach ga sad dijeli po toj cijeni kao znak isprike sto su za kurac u zadnje vrijeme 

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
Korny1603987 kaže...
CoKsA kaže...

Kakav crni Iphone, bjež od Applea. To je za snobove i luđake. Ako želiš pravi mali dragulj onda Asus Zenfone 8.

Jedina mana battery life.

10 godina
The_K kaže...
monsieur kaže...

ako nije neka tajna gdje si ga kupio za tako malo love?

telemach link

10 godina
monsieur kaže...

Kolega, kako si zadovoljan mobitelom?

Dvojio sam između Poco X3 pro i Mi 11 lite i od nikud mi je taj A52s zapeo za oko. I sad najviše naginjem ka njemu.

10 godina

Dobar mob, nema šta.

On i 11 lite 5G su iznad poca.

0 0 hvala 0
7 godina

Gledam za zenu neki mob pa je isto dilema A52S 5G i Mi11 Lite 5G i Xiaomi mi ostavlja bolji dojam.

Za Samsung sam ocekivao da ima tradicionalno bolje video snimanje, ali Xiaomi ima puno bolju stabilizaciju prema svemu sto sam do sada vidio.

Ovo sto neki pisu za MIUI me ne brine jer sam konstantno u doticaju sa Xiaomi mobitelima i nisam imao nikakvih znacajnih bugova.

Taj Mi11 Lite 5G je zaista nevjerojatan mob za cijenu koju kosta a meni se nudi za cca 1600 Kn.

Mob ima amoled ekran sa 90HZ, odlican procesor, dobru glavnu kameru, dobru autonomiju, brzo punjenje, ravan ekran, lijep dizajn, 5G...bas puno svega za nikakav novac.

1 0 hvala 0
11 godina

Za tu cijenu se nemaš što razmišljati. Uzmi Xiaomi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina

Ovisi za sta ce ti sluzit. Poco je po mojem misljenju vise za igrice jer je jaci po tome pitanju. Meni je isto upao bezveze i malo istrazio i uzeo. Prednost nad Pocom je amoled ekran, a posto vise gledam filmove itd. sam se odlucio za njega.

10 godina

Bila je dvojba Mi 11 lite i A52s. Mrtva utrka jer su oba po specifikacijama odlični mobiteli za relativno malu lovu. Poco sam prekrižio jer mi je preglomazan, težak i ružan.

Mi 11 lite nema 3.5 jack i dosta loših stvari sam čuo o xiaomijevom UI-u. Tako da sam na kraju uzeo samsung A52s.

Lagano njuškalo, koje je prepuno novih pod garancijom i cjenkanje dok nisam našao za 1800kn. Što je po meni super cijena za ovaj mob.

Iako, da sam uzeo i MI 11 lite vjerojatno mi nebi bilo žao.

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice