"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave izdvojena tema

poruka: 25.337
|
čitano: 5.809.676
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
turista kaže...
pa kad pritisneš kupi i plati, prije plaćanja ima prostor gdje ukucaš kod

ali nigdje nevidim kod!!!!!

15 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

"firstregister" kupon koji dobijes za registraciju ne mozes koristiti kod predmeta na akciji, vec samo kupone poput lenovo(za njihove mobove) i trece...

 

Inace, ukucujes pod Discount Codes.

 

edit: cim udjes u account pod dashboard vidis...ne moze biti vidljivije...

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.9.2013 12:49 (Los Sam).
Moj PC  
0 0 hvala 2
16 godina
online
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

ja sam kupio ona dva snimaca za auto... za 70 dolara komad neka akcija i spusteno na 18 po komadu... i ako mi ta dva odjednom u paketu prodju bez carine i pdv-a onda je slijedeca stavka mobitel :)

znaci imam nekih 15-ak dana da odaberem koji mobitel da uzmem...

-BiH-slackspace
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Nisam bas iskusan sa telefonima pa me zanima sta bi vi mi preporucili. Trebao bih nekakav jeftin android smartphone, vjerovatno cu poceti pisati neki app za android a ja imam samo stari preklopnik.

Da li mi je bolje uzeti neki polovan brand name ili mozda novog kineza? (max 85 eura)

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Pozdrav ekipa, imam pitanje.

Posto sam napokon opet nasao posao i zelim si priustiti nesto sta zelim vec dulje vremena tj ovaj mobitel

 

http://www.banggood.com/Xiaomi-Mi2A-4_5-Inch-16GB-ROM-Snapdragon-S4-Pro-1_7GHz-Smart-Phone-p-79579.html

 

Sad me zanima, da li bi on radio tu kod nas na frekvencijama od Tele2 bez ikakvih problema?

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Nocio kaže...

Pozdrav ekipa, imam pitanje.

Posto sam napokon opet nasao posao i zelim si priustiti nesto sta zelim vec dulje vremena tj ovaj mobitel

 

http://www.banggood.com/Xiaomi-Mi2A-4_5-Inch-16GB-ROM-Snapdragon-S4-Pro-1_7GHz-Smart-Phone-p-79579.html

 

Sad me zanima, da li bi on radio tu kod nas na frekvencijama od Tele2 bez ikakvih problema?

On bi ti trebao raditi bez problema na bilo kojoj od naših mreža

My BF3 Battlelog: Xtream_MasterCh, my YouTube channel: http://www.youtube.com/user/MasterChurner
13 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Evo stigao i meni Tronsmart TS7 {#}

Mob mi se čini dosta kvalitetan što se tiče same plastike i vanjske izrade, display je odličan, od 4GB dostupno je 2.7GB, kamera mi se baš i nije dopala, možda zato što sam slikao unutra pod svjetlom, al nekak mi ne izgleda da je 13MP, max 5! Eto ukratko to bi bilo to za sad.

Jedino bi htio stavit neki custom ROM, al neznam da li ima za njega, najviše MIUI v5 bi mi odgovaral

Maurer
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
online
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
David87 kaže...

Evo stigao i meni Tronsmart TS7 {#}

Mob mi se čini dosta kvalitetan što se tiče same plastike i vanjske izrade, display je odličan, od 4GB dostupno je 2.7GB, kamera mi se baš i nije dopala, možda zato što sam slikao unutra pod svjetlom, al nekak mi ne izgleda da je 13MP, max 5! Eto ukratko to bi bilo to za sad.

Jedino bi htio stavit neki custom ROM, al neznam da li ima za njega, najviše MIUI v5 bi mi odgovaral

ako nije problem da ga detaljno analiziras i isprobas (slike, video, igre, ugao gledanja i gps lock tj da li su uopste zadovoljan gps-om , trajanje baterije itd.. ) jer i ja sam razmisljao bas taj da kupim..e da i wi fi ispitaj ako imas neki drugi brandname telefon pa da sa npr wi fi analyserom vidis ima li razlike u jacini signala i to..

-BiH-slackspace
13 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

evo sad se igram sa root-om, kasnije ću još isprobat sve i napisat što je dobro što nije {#}

Maurer
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Javi i da li ima koji custom rom, možda od cubot one-a.

12 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Nocio kaže...

Pozdrav ekipa, imam pitanje.

Posto sam napokon opet nasao posao i zelim si priustiti nesto sta zelim vec dulje vremena tj ovaj mobitel

 

http://www.banggood.com/Xiaomi-Mi2A-4_5-Inch-16GB-ROM-Snapdragon-S4-Pro-1_7GHz-Smart-Phone-p-79579.html

 

Sad me zanima, da li bi on radio tu kod nas na frekvencijama od Tele2 bez ikakvih problema?

 Da radit će bez problema.

Poželjno je stisnuti HVALA
14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
David87 kaže...

Evo stigao i meni Tronsmart TS7 {#}

Mob mi se čini dosta kvalitetan što se tiče same plastike i vanjske izrade, display je odličan, od 4GB dostupno je 2.7GB, kamera mi se baš i nije dopala, možda zato što sam slikao unutra pod svjetlom, al nekak mi ne izgleda da je 13MP, max 5! Eto ukratko to bi bilo to za sad.

Jedino bi htio stavit neki custom ROM, al neznam da li ima za njega, najviše MIUI v5 bi mi odgovaral

  Kako si prošao sa PDV-om, i gdje si ga kupio?

13 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Evo rootao sam ga i sad malo isprobljavam apove i igre, radi dosta brzo, samo mi se čini da mu fali "FPS-a" znači ništ ne šteka, ali onak ko da djeluje usporeno malo kod ulaska u menu i skrolanja

Kupio sam ga preko mcbub.com i pdv sam platio 218kn, znači ukupno oko 1000kn me došao {#}

 

EDIT: Sad me još jedino ždere custom ROM {#} jer bi volio riješit taj lagani lag, ne volim to kod mobitela

Maurer
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.9.2013 13:01 (David87).
Moj PC  
0 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
David87 kaže...

Evo rootao sam ga i sad malo isprobljavam apove i igre, radi dosta brzo, samo mi se čini da mu fali "FPS-a" znači ništ ne šteka, ali onak ko da djeluje usporeno malo kod ulaska u menu i skrolanja

Kupio sam ga preko mcbub.com i pdv sam platio 218kn, znači ukupno oko 1000kn me došao {#}

 

EDIT: Sad me još jedino ždere custom ROM {#} jer bi volio riješit taj lagani lag, ne volim to kod mobitela

Pokušaj u develeper options ugasiti animacije.

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.9.2013 13:12 (zzz).
16 godina
online
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
David87 kaže...

Evo rootao sam ga i sad malo isprobljavam apove i igre, radi dosta brzo, samo mi se čini da mu fali "FPS-a" znači ništ ne šteka, ali onak ko da djeluje usporeno malo kod ulaska u menu i skrolanja

Kupio sam ga preko mcbub.com i pdv sam platio 218kn, znači ukupno oko 1000kn me došao {#}

 

EDIT: Sad me još jedino ždere custom ROM {#} jer bi volio riješit taj lagani lag, ne volim to kod mobitela

jel mozes postati antutu score? tj onaj dio gdje pokazuje brzinu interne memorije...

-BiH-slackspace
13 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

kak se točno zove to u Developer opcijama?

Na Antutu score 12962

Maurer
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
David87 kaže...

kak se točno zove to u Developer opcijama?

Na Antutu score 12962

Kod mene su tri stavke,Window animation,transition animation,animation duration scale.

Stavi sve tri na 0.

13 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

stavio sam na 0.5 i malo je bolje, al nije to to. Što bi se desilo kad bi probao stavit MIUI od Cubot GT99??

Maurer
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Javili mi da Tronsmart više ne proizvodi (tiska logo) TS7, tako da se sada prodaju samo zalihe.

8gb polako svugdje nestaje, a ubrzo će se ista stvar početi događati i sa 4gb verzija.

13 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Ima netko kakva iskustva sa "Aliexpress",nemaju paypal pa neznam koliko je to sigurno platiti im karticom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
honda_zg kaže...

Ima netko kakva iskustva sa "Aliexpress",nemaju paypal pa neznam koliko je to sigurno platiti im karticom.

 Najbolje preko Paypal-a, jer ovako ne možeš biti siguran ako ti ne isporuće proizvod u roku ili uopće kome ćeš se žaliti dok Paypal ima  45 dana za podnošenje pritužbe i moguć povrat love, ako podneseš žalbu na seller-a.

 

Edit : Malo se odlazi iz teme nekoliko postova iznad tako da suzdržite se pitanja kako rootati i staviti custom rom za svoje mobitele i da li je sigurno kupovati preko neke stranice.

         Otvorite teme za to.

Poželjno je stisnuti HVALA
12 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
David87 kaže...

stavio sam na 0.5 i malo je bolje, al nije to to. Što bi se desilo kad bi probao stavit MIUI od Cubot GT99??

 To nikako jer nije to za tvoj mobitel Rom. Ne pokušavaj od drugih mobitela romove stavljati jer ćeš sjbti telefon.

Poželjno je stisnuti HVALA
10 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
21.8. sam naručio Jiayu 3GS s banggood-a uz naznaku da mi ga obilježe kao gift.
Trenutno je stanje ovakvo:

31.8.2013. 23:05:00 SWEDEN SINGAPORE Send item abroad (EDI-received)
5.9.2013. 10:47:00 CROATIA ZAGREB 10003 Receive item at office of exchange (Inb)
5.9.2013. 19:37:00 CROATIA ZAGREB 10003 Insert item into domestic bag
6.9.2013. 8:09:00 CROATIA 10805 Zagreb CUV Send item to customs (Inb)
6.9.2013. 8:09:00 CROATIA 10805 Zagreb CUV Receive item at location
9.9.2013. 11:05:00 CROATIA 10805 Zagreb CUV Record item customs information
Retention reason : Invoice missing

Znači li to da očekujem mail u kojem će me tražiti račun da mi zaračunaju PDV :(?
A baš sam se nadao da ću ga izbjeći. Hrpa ljudi na forumu je prošla bez PDV-a, a i prijatelju koji je nedavno naručivao nisu ništa zaračunali.
Baš nemam sreće...
 
1 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Dobit ćeš obavijest  HP poštom i onda šalješ potrebne račune za mobitel. Sve će ti pisati.

 

Edit: Poštar će ti je donijeti na adresu doma.

Poželjno je stisnuti HVALA
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.9.2013 19:18 (Fero).
Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
E-mailom ili baš poštom?
 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Klasičnom poštom
robimarko@gmail.com
10 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
I ovako ga već dugo čekam.. Koliko će se to još onda otegnuti.
Pa zar se ne može to rješit elektroničkim putem?
 
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
mani kaže...
E-mailom ili baš poštom?

 Šta carina zna tvoj e-mail ?{#}

 

Edit : Ovo ti nije e-bay i onda si ti stalni kupac preko interneta ako ti šalju mail za podatke ako im trebaju.

 

Jesi li možda išao na carinu potpisivati kakav EU broj za zaštitu pošiljke ako se zagubi ili ne dobiješ pa onda po tom broju možeš znati sve. To se inaće može napraviti zbog zaštite pošiljki koje dođu u Hrvatsku, da znaš toćno.

Poželjno je stisnuti HVALA
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.9.2013 19:27 (Fero).
10 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Znala ga je kada sam naručivao s E-baya :/...
 
0 1 hvala 0
14 godina
moderator
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Držite se teme!

Fiat Klub Hrvatska -- fiatisti.hr
Moj PC  
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice