Tip ormara?

poruka: 7
|
čitano: 4.221
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Tip ormara?

Pomagajte ljudi!

 

Dakle, ne mogu pronaći papire od komunikacijskog ormara, a imamo problema s pregrijavanjem servera, pa mi trebaju kako bi našla najbolji ventilacijski sustav, tj ploču s ventilatorima i termostatom. Ormar je Rittal. Da li ima negdje na ormaru jos nekakvih oznaka, tip ili nešto?

 

Hvala!

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Tip ormara?

Negdje bi trebala biti naljepnica ili pločica sa podacima. Potražio sam neke slike po netu i našao par - uoči da imaju slične naljepnice/pločice na kojima bi mogli biti podaci i sve su smještene unutar ormara.

 

Ukoliko nema naljepnice/pločice, možda bi ti pomogao pogled na stranice proizvođača i vizualna pretraga za modelom kojeg imate.

The laws of nature are constructed in such a way as to make the universe as interesting as possible. - Freeman Dyson, Imagined Worlds
 
1 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
RE: Tip ormara?

To sam i mislila, trazila sam naljepnicu, ali bezuspjesno. Medjutim nisam gledala na ladicu, idem to sad provjerit. I vizualnu potragu sam obavila, ali takodjer bezuspjesno. Hvala ti!

14 godina
neaktivan
offline
RE: Tip ormara?

Meni zapravo i nije bitan tip i proizvodjac, glavno da dimenzije odgovaraju, zar ne? Mislim za ventilacijski sustav. Imate kakvih preporuka šta se toga tiče?

16 godina
offline
RE: Tip ormara?
srotich kaže...

Pomagajte ljudi!

 

Dakle, ne mogu pronaći papire od komunikacijskog ormara, a imamo problema s pregrijavanjem servera,

 Komunikacijski ormar nije za servere.

 

Cim kazes Rittal, sve je jasno. Makni prednja i zadnja vrata.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Tip ormara?

mislim da ce ti pametnije biti uzeti neki serverski ormar...24u se krecu oko 5-6 soma kn ako se dobro sjecam cijena. Kada se uzme cijena sistema hladjenja koji se planira kupiti, na kraju ispadne da je pametnije uzeti serverski ormar...

Danas sam neodlučan, ili nisam?
16 godina
offline
RE: Tip ormara?
slepix kaže...

mislim da ce ti pametnije biti uzeti neki serverski ormar...24u se krecu oko 5-6 soma kn ako se dobro sjecam cijena. Kada se uzme cijena sistema hladjenja koji se planira kupiti, na kraju ispadne da je pametnije uzeti serverski ormar...

 I 42U nadjes za par tisuca kuna vise, plus sto su prilagodjeni serverima (perforirana prednja i zadnja vrata, predvidjena mjesta montaza PDU-ova, KVM-ova i ostalog, zastite od prevrtanja pri izvlacenju servera itd.). Sto je najgore, odgovarajuci Rittal je cca dva do tri puta skuplji od serverskog oramara i to IBM-a, Della, HP-a...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice