Provađanje uticnice za internet/tv

poruka: 3
|
čitano: 739
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
provađanje uticnice za internet/tv

Pozdrav,

Treba mi hitna pomoc oko problema kojeg imam..

Pošto sam ja tutlek za to objasnot cu.situaciju pa ako mi netko moze pomoci bit cu mu jako zahvala.

Dakle, uređujem stan u potkrovlju i pri kraju je sve. e sad zaboravio sam provuc uticnicu za internet(valjda utp uticnica il kak vec). Planiran uzet max tv i sad trebam nekak dobit tu uticnicu gore u potkrovlju.

Zanima.me odakle vucem.tu žicu, koju žica to mora bit.. ?

0 0 hvala 0
2 godine
Re: provađanje uticnice za internet/tv
mateo_jarun kaže...

Pozdrav,

Treba mi hitna pomoc oko problema kojeg imam..

Pošto sam ja tutlek za to objasnot cu.situaciju pa ako mi netko moze pomoci bit cu mu jako zahvala.

Dakle, uređujem stan u potkrovlju i pri kraju je sve. e sad zaboravio sam provuc uticnicu za internet(valjda utp uticnica il kak vec). Planiran uzet max tv i sad trebam nekak dobit tu uticnicu gore u potkrovlju.

Zanima.me odakle vucem.tu žicu, koju žica to mora bit.. ?

Na pogresnom mjestu pitas. Ne zato sto neces dobiti odgovor vec ce ti taj odgovor biti besmislen jer si tutlek ;)

Plati nekom da ti to odradi...

12 godina
Re: provađanje uticnice za internet/tv

Ako ćeš u tom stanu imati vlastiti internet neovisan o drugim stanovima, onda ti treba telefonski kabel koji ide iz priključnog ormarića.

Ako imaš jednu konekciju za čitavu kuću, a u taj stan želiš dovesti net i MAX TV, vodiš dva UTP kabela od mjesta gdje se nalazi router.

Alternativno, UTP kabel može poslužiti i za telefon (obrnuto ne može), a bužir može poslužiti za provući naknadno što god ti bude trebalo (praktično ako ti sutra bude dostupna optika).

Bez detalja o vrsti građevine i trenutnom stanju teško da ti netko može dati više informacija.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice