Tomos apn6 vs Skuter.(šta uzeti)

poruka: 101
|
čitano: 90.186
|
moderatori: XXX-Man, pirat, vincimus, Lazarus Long, DrNasty
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tomos apn6 vs Skuter.(šta uzeti)
Bl4ckD3v!L kaže...

Potpuno se slazem,to su ti picani koji samo stisnu gas i tjeraj ajde budi pican pa nauci mjenjat hebene brzine,jbt stvarno nikad necete shvatiti -.-

nej biti ?lup,glumis tu nekog frajera koji zna mjenjat brzina,zamisli koji problem,citam tu tvoje postove malo,sve samo neka ?urcenja!

i jebote te apn i njegove brzine,neznam sto ce brzine uopce za 3KS,em nist nejde,em moram non stop mjenjat,uopce nema svrhe i potpuno beskorisno

i da samo mi dajte tumbdown,al je tak

i s tim ne zelim uvrijediti fanboyse tomosa jer sam ja takoder preveslao puno kilometara na njemu al tad nisam znao za danasnja vremena i za skutere!!

svatko ima svoje misljenje i to se nemora shvacati kritikom
15 godina
neaktivan
offline
Tomos apn6 vs Skuter.(šta uzeti)

Ovde pola ljudi prica gluposti.To je sve sta cu reci.Al ima par iznimki.Oni usporedjuju APN-a i skutera.Skuter je jakoooooooo širok pojam.

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.4.2010 20:47 (Gman).
Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Tomos apn6 vs Skuter.(šta uzeti)

tocno tako.

svatko ima svoje misljenje i to se nemora shvacati kritikom
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Tomos apn6 vs Skuter.(šta uzeti)

Apeeni rulaju, skuteri su za curice Namigiva

Tako funkcionira Formula 1 - rekao je kolumbijski vozač
Moj PC  
10 9 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Tomos apn6 vs Skuter.(šta uzeti)

ovdje su svi  u pravu bili za skuter il apenac. svi imaju svoje prednosti. Apenac je više za seosko oruženje i nema ga baš po gradu. Suketera ima više vrsta al ako gledamo one kao s cijenom apenca su jako losi. al to on sam treba procijenit jer ipak mislim da ce rijetko tko vozit apenac po gradu.

 
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Tomos apn6 vs Skuter.(šta uzeti)

Imam i ja 6-icu staru jedno 20 godina. bušena na drugu specijalu prije 3 godine. Motor ide ko zmaj. Imam i skuter koji sam dobio od bratića Eliseo 100ccm koji je super ali nije to to. A ovo što je netko rekao da će te ljudi čudno gledat i smijat ti se možda kad ideš kroz grad. samo nek se oni smiju, al ko od njih ima muda stat kraj mene sa skuterom 50ccm a da nije malossi, gljiva i akrapović gore? Nitko, zato što svatko normalan zna da će APN povuć tamo di skuter neće. Iskreno ako ti je do vožnje kupi APN-a, a ako ti je qrčenja kupi skuter

There's no SAVE GAME in real life!!!
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Tomos apn6 vs Skuter.(šta uzeti)

ja ti stanem pored tebe sa skuterom i gledat ces mi kako mi rade zmigavci,derbi gp1

svatko ima svoje misljenje i to se nemora shvacati kritikom
Moj PC  
7 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Tomos apn6 vs Skuter.(šta uzeti)
luka_cro kaže...

ja ti stanem pored tebe sa skuterom i gledat ces mi kako mi rade zmigavci,derbi gp1

Sta god! :S

Jazavac
15 godina
neaktivan
offline
Tomos apn6 vs Skuter.(šta uzeti)

nije sta god nek je tak!!

idem s ove teme jer mi se neda natezati s blackdevilom,zato jer misli da je napametniji i da ima iskustva!

rade se ti drzi bicikla jos!

svatko ima svoje misljenje i to se nemora shvacati kritikom
Moj PC  
8 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Tomos apn6 vs Skuter.(šta uzeti)
luka_cro kaže...
uopce nema svrhe i potpuno beskorisno

 

Nisi u pravu.

 

Npr. tamo gdje se vozi moj sada bivsi APN 6 skuter ne bi mogao ni prdnit....znam jer sam imao jedan dok nisam skuzio da mi to ne treba i presao sam na bajk.

Recimo voznja po sumi, odlazak u ribolov i voznja po stvarno katastrofalnim uvjetima je za APN6 nista....milina za vozit + zebancija, dok npr. sa skuterom nisam mogao bas nista....osim voziti se po normalnoj cesti.

 

Skuter je ok motoric za grad......no sada pricam o skuterima, a ne o onom smecu za cca 3 - 4 k kn koje je doslovce samo za smece (od kolege sa jednog foruma tata je kupio par kontejnera takvih tzv. skutera pa znam sta pricam).

 

Apen 6 je zakon motor za npr. ekipu koja ima imanje ili zivi na selu pa se voze po makadamu, sumi, polju te svim mogucim i nemogucim uvjetima......tu skuter ne moze nikako konkurirat.

 

Dok za voznju po gradu je naravno bolje kupiti kvalitetan skuter......no opet ako se ne palis na "sminku" garantiram da je Apen 6 kvalitetniji motor od nekog prosjecnog skutera.

 

Prvi Apen 6 je kupio moj tata prije cca 20 god. i jos danas je u stanju "toci i vozi"......i to govori o samoj kvaliteti izrade i samoga motora. On nije za neku "sminku", ali je daleko funkcionalnija stvar od vecine gradskih prdalica....

 

P.S.

 

Da ne ispadne da sam "fanboy" bilo kakvih motora....skreno ebe mi se za njih jer bajk mi je zakon.....i trenutno ne vozim bas nikakav motor niti namjeravam...samo sam rekao svoje misljenje i to sasvim realno.

Oba motora su ok....no sve ima svoje vrline i mane (kao i sve ostalo u zivotu).

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.4.2010 13:06 (win32).
14 godina
protjeran
offline
RE: Tomos apn6 vs Skuter.(šta uzeti)

Win32, si vidio sliku od knjižice vozila? Moj je iz 1990, a ko nov..

 

Pažen i mažen... A svake godine prođe cca 1000-1500km bez problema...

Nekad i više...

 

Redovito svake 2-3 godine propalim auspuh i to je to...

Ipak u mog ide 4% mješavina, a ne kao današnji samo 2%.

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=970113 http://www.techpowerup.com/gpuz/6p8v4/
14 godina
neaktivan
offline
Tomos apn6 vs Skuter.(šta uzeti)

e ajd mi recite kolko posto mješavine ide u apn6..i kolko ide deci ulja na litru goriva..pozz

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Tomos apn6 vs Skuter.(šta uzeti)
maher kaže...

e ajd mi recite kolko posto mješavine ide u apn6..i kolko ide deci ulja na litru goriva..pozz

 2%-tna mješavina. znači 1 lt ulja na 50lt benzina,tj. na 5litri ide 100ml ulja.

Mrog
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tomos apn6 vs Skuter.(šta uzeti)
maher kaže...

e ajd mi recite kolko posto mješavine ide u apn6..i kolko ide deci ulja na litru goriva..pozz

 

mrog 33 kaže...
maher kaže...

e ajd mi recite kolko posto mješavine ide u apn6..i kolko ide deci ulja na litru goriva..pozz

 2%-tna mješavina. znači 1 lt ulja na 50lt benzina,tj. na 5litri ide 100ml ulja.

 

Po knjižici svi Tomosi troše 4%. Jedini gdje ide drugačije je E90 (3%). Ali...

Ako staviš kvalitetnije ulje, slobodno 2%.

 

Ja stavljam 2,5% Castrol TT već 18 godina (možda sam 5 puta stavio neko drugo ulje), nikad beda (kuc-kuc!). I to na 15-ki i BT-u koji se vrte na 9000!

Sako cera bolje, sako jutre huje!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Tomos apn6 vs Skuter.(šta uzeti)

.

 

Po knjižici svi Tomosi troše 4%. Jedini gdje ide drugačije je E90 (3%). Ali...

Ako staviš kvalitetnije ulje, slobodno 2%.

 

Ja stavljam 2,5% Castrol TT već 18 godina (možda sam 5 puta stavio neko drugo ulje), nikad beda (kuc-kuc!). I to na 15-ki i BT-u koji se vrte na 9000!

 NIsam to znao, ali ja i u automatica i u apn-a stavljam 2% stihl ulje.

Mrog
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tomos apn6 vs Skuter.(šta uzeti)
mrog 33 kaže...

 NIsam to znao, ali ja i u automatica i u apn-a stavljam 2% stihl ulje.

 

Bez beda. Stihl ulje je za pile i kosilice - predviđeno za zračno hlađenje, puno okretaja i premix. Trebalo bi biti kao rođeno za Tomosa. Još ako je slučajno sintetičko... perverzija.

Sako cera bolje, sako jutre huje!
14 godina
offline
Tomos apn6 vs Skuter.(šta uzeti)

Jel zna tko gdje se u Varaždinu prodaju Tomos dijelovi?

Go ahead. Make my day.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Tomos apn6 vs Skuter.(šta uzeti)

uzeo sam apn 6-icu i jako sam zadovoljan s njom i vozim ga svagdje ide oko 70 kmh

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Tomos apn6 vs Skuter.(šta uzeti)

neojte bolan pricat gluposti apn 6 je sasvim dobar motor izdrzljiv, pali isprve...(pa ne uzimaju ga đabe postari) uostalom rucni prijenos brzina je sasvim ok a i dovoljno je jaki da te digne na zadnji tocak u prvoj brzini....

14 godina
neaktivan
offline
RE: Tomos apn6 vs Skuter.(šta uzeti)

najbolje ti je u rijeci narucit djelove na kucnu dostavu

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.5.2010 10:40 (hitmanr).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Tomos apn6 vs Skuter.(šta uzeti)
maher kaže...

najvjerojatnije je da ću uzet apn6

pa je dobro ti ovi govore, ja isto imam sesticu stara 20 godina jos uvik pali is prve a frend mi ima skutera nepantim kad je isprve upalio a star samo godinu...

14 godina
neaktivan
offline
RE: Tomos apn6 vs Skuter.(šta uzeti)
hitmanr kaže...

neojte bolan pricat gluposti apn 6 je sasvim dobar motor izdrzljiv, pali isprve...(pa ne uzimaju ga đabe postari) uostalom rucni prijenos brzina je sasvim ok a i dovoljno je jaki da te digne na zadnji tocak u prvoj brzini....

 

Istina.....provjereno! 20-ak god jei moja stara..tata ju je onda uzeo novu.....i danas od prve pali i vozi kao zmaj. No svatko nesto hoce od "motora"....tako da je na covjeku neka odluci sta hoce i za sta mu treba!

 

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
14 godina
neaktivan
offline
RE: Tomos apn6 vs Skuter.(šta uzeti)

e vidis apsolutno se slazem s tobom, ako momak zeli fin motor udoban i po gradu bolje mu je skutera al triba ga dobro njegovat i dosta platit a ako zeli nes po makadamu i nes sto se manje kvari svakako apn svaki motor ima mane i prednosti koje nude proizvođaći mi smo ti koji cemo birat ono sto nam vise pase...

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.5.2010 11:56 (hitmanr).
14 godina
neaktivan
offline
Tomos apn6 vs Skuter.(šta uzeti)

AQh cujte decki sto se tice brzine, moj susjed je imao apeenca sa 4 brzine, dodao petu, promjenio karburator, izbrusio klip i sta ja znam kakva sve sranja radio, uglavnom motor moze sada do 70 povuci bez vecih problema :)

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Tomos apn6 vs Skuter.(šta uzeti)

Kupi helikopter, bar će se manje čut od apenca..Smijeh

PSN: filip99
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Tomos apn6 vs Skuter.(šta uzeti)
1nf3ct10n kaže...

AQh cujte decki sto se tice brzine, moj susjed je imao apeenca sa 4 brzine, dodao petu, promjenio karburator, izbrusio klip i sta ja znam kakva sve sranja radio, uglavnom motor moze sada do 70 povuci bez vecih problema :)

Neka stavi rezinantni auspuh, dobit će na snazi a i zvuk je bolji...


A šta se ulja tiče, godinama trošim dvotaktol 4% mešavinu, a sebi točim šljivovic, prepeku 21 grad mešavinu sa walterom..Belji se

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=970113 http://www.techpowerup.com/gpuz/6p8v4/
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.5.2010 12:39 (Don Kihoty).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Tomos apn6 vs Skuter.(šta uzeti)

a reci mi kakav je taj auspuh jel tih ja bi najrađe uzeo nekli tihi mrzim kad prdi puno

14 godina
neaktivan
offline
RE: Tomos apn6 vs Skuter.(šta uzeti)
hitmanr kaže...

a reci mi kakav je taj auspuh jel tih ja bi najrađe uzeo nekli tihi mrzim kad prdi puno

 

Hehehe...sve je samo ne tih! Cool

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
14 godina
neaktivan
offline
RE: Tomos apn6 vs Skuter.(šta uzeti)

a jbg onda a jel znas ima li koji tihi za apn 6 prijatelj mi ima oni novi automatik jedva se cuje tisi od skutera al jbg nije od apna auspuh

13 godina
neaktivan
offline
RE: Tomos apn6 vs Skuter.(šta uzeti)

apn 6 garantirano prije ces naucit mjenjat brzineIzlanuo se

dac
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice