Cross motori...

poruka: 267
|
čitano: 227.693
|
moderatori: XXX-Man, pirat, vincimus, Lazarus Long, DrNasty
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: Cross motori...
luka_cro kaže...

...

Koje je to kaciga, kolko si platil?

duchinni d200 samo 80eura, nije bas extra ali je ok, meni ne treba kaciga od 500eura

metro2033 kaže...

...

gamer ovaj video yamaha dt 2012 je bas zakon{#}

aha u mene je yamaha krs od motora xD negdje je 1990 godiste, ali kupit cu yz250f ili wr250f uskoro

12 godina
neaktivan
offline
Re: Cross motori...
luka_cro kaže...
nik91 kaže...

 

i koji bolje ide?

 

 

ipak moj ide malo bolje  {#}

 

13 godina
neaktivan
offline
Cross motori...

evo jedan video od danas

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Cross motori...

haha najbolje je nakraju videa hahahaha.nije losa ta yamaha  super za zezanciju i uzivanje i nece jos pofalit snage nigdje,a vjerujem da se i nekvari.

13 godina
neaktivan
offline
Cross motori...

nisam imao vecih kvarova...

evo od danas par slika,i uskoro ide video kako je sletio. i na slikama se bas nevidi koliko je strmo

221221212 221221212
75 75
11 11
57575 57575
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Cross motori...

evo video

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.12.2011 9:51 (#GaMerr).
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Cross motori...
#GaMerr kaže...

evo video

Odlična kamera, koliko si platio?

www.key-storm.com
13 godina
neaktivan
offline
Cross motori...

GoPro Hero HD 200eura

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Cross motori...
#GaMerr kaže...

GoPro Hero HD 200eura

Koje godište ti je motor? Koliko trošiš na njega (djelovi i to)?

www.key-storm.com
15 godina
offline
Cross motori...

Kolko si platio motor?

Nisam se popeo na vrh hranidbenog lanca da bi bio vegetarijanac
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Cross motori...

ima ko kakav prijedlog za neki enduro(ne treba za rehistraciju), moze i cross....
imam nekih 2000e.

na piku mi je yamaha yz 125, al previse sam skeptican u vezi toga, to budem tjedan dana vozil, a mjesec dana popravljal, imam osjeca da bude poslije svake voznje nekaj otislo.

 

Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Cross motori...
luka_cro kaže...

ima ko kakav prijedlog za neki enduro(ne treba za rehistraciju), moze i cross....
imam nekih 2000e.

na piku mi je yamaha yz 125, al previse sam skeptican u vezi toga, to budem tjedan dana vozil, a mjesec dana popravljal, imam osjeca da bude poslije svake voznje nekaj otislo.

 

To mene sprječava u kupnji cross-a..
Razmisli da li ti treba svjetlo na motoru, znači za što ti motor točno treba.
Yamaha dt 125 ili Kawasaki kmx 125 se po meni isplati kupovt.. nađeš za malu lovu, dobro ide, ne trebaš puno popravljat (valjda) i uživaš :) 

www.key-storm.com
15 godina
neaktivan
offline
Cross motori...

a kuzis ono, neznam....

 

a i susjed mi nudi sad hondu xlr 125 za 1000e, al to je 15ks i 4T, to ide malo bolje od skutera :)

al opet punooo manji troskovi odrzavanja, potrosnja i mogu regat....

 

 

Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Cross motori...
kupit cu hondu xlr 125, odluceno, 8500kn, napravljen veliki servis za 6000kn, motor u top stanju. nije nesto jako al za pocetnika super.
Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Cross motori...

dobro who cares... kad kupis snimi video zapise da vidimo da je motor tvoj kao ovaj decko gamer.

13 godina
neaktivan
offline
Cross motori...

hondu xlr, honda mtx,suzuki ts,yamaha dt. su motori za pocetnike i to su enduro motori.....
Najbolji je DT , jer kod honde mtx struja se kvari, kod kawasakia slab je cilindar i klip, suzuki ima smjesnu sasiju,i struja mu je slaba isto. a sto se tice honde xlr za nju neznam jer ih malo ima... (ovo kazem za navedene motore)

Ako trazis bas dobar motor onda si kupi husqvarnu wr 125 i imas super motor.


Ja sam platio svog DT 650eura a ima papire i sve, ulozio sam u njega na pocetku odma 100 eura, i poslije lanac,lancanik i jos jedan lancanik je 80 eura,nova guma 50 eura, onda sam strgao dva puta lanac to me izadje 50 eura,
i tako ima jos sitnica, i moras mjenjati ulje redovno. i motor me izaso oko 900eura, ali jos bi trebao ulozit u njega da sve radi (svjetlo)


Znaci kad kupis motor od 1000 eura, racunaj da ces svake godine potrosit 50eura za zadnju gumu (jer se trosi puno), onda set pogona(2 lancanika i lanac) oko 100 eura. i jos ulje i neke sitnice i eto ti 200-300 eura odrzavanje samo. To je kod enduro motora od 125

Ako kupis full cross odrzavanje ce ti biti preko 400-500 eura godisnje

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Cross motori...

gamer  dali bi ti nakon svoje dt prelazio na full cross 125 ? tvoja dt ima malo manje od 30ks kolko mislim.a fulll cros 40 morala bi se vidit dosta razlika.....

13 godina
neaktivan
offline
Cross motori...

moj dt ima samo 12kw. xD naravno da je 125 2t full cross puno jaci, ali i vise se trosi. ja cu preci na full cross 250 4t sto je kao 125 2t samo se manje trosi nego 125 2t...

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Cross motori...

znaci zbog potrosnje prelazis na 4t.. dobro ipak treba i gorivo i ulje kupovat. ja sam dvotaktne vozio al samo do 80 ccm..u ako budem uskoro uzimo motor to ce bit vjerovatno croos 2t za sume i polja jer to je zivot i opustanje vidim i u tvojim video zapisima...to je zivot hehe. samo mjesavina i deri{#}

13 godina
neaktivan
offline
Cross motori...

250 4T je skuplji za odrzavanje nego 125 2T i vise ima posla oko odrzavanja. Manje trosi ali meni nije bitno koliko trosi.... 4T je bolji jer uvjek ima snage dok 2T zeli da ga uvjek przis.....

moj  125 2t enduro ima 12kw i super ide ali bolje je imati 250 4T fullcross  za ovaj teren kud ja idem (to je oko 30kw) , super je i 125 2T full cross samo nije bas za sume,jedino kad bi stavio zadnji zubcanik veci onda bi bilo bolje....



EDIT: i kad sam rekao u ovom gore postu "ali i vise se trosi."  mislio sam na masinu od 125 2t jer ima puno obrtaja,a ne na gorivo...

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.12.2011 16:32 (#GaMerr).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Cross motori...

aha .mislio sam da mislis na gorivo. ma meni je dvotaktno uzivancija jer trazi da ga vozis ludje. a jbt kako god pogledas 125 2t mora uzvuc svuda bez problema ,mora imat snage se penjat po najgorem brdu cak i da propada  tocak u pijesak..

13 godina
neaktivan
offline
Re: Cross motori...
metro2033 kaže...

aha .mislio sam da mislis na gorivo. ma meni je dvotaktno uzivancija jer trazi da ga vozis ludje. a jbt kako god pogledas 125 2t mora uzvuc svuda bez problema ,mora imat snage se penjat po najgorem brdu cak i da propada  tocak u pijesak..

hah, nije bas to tacno, jer kod 2t ako pustis malo gas on se gusi i kad mu das gas ili ga na kvacilu malo drzis da dobije obrtaje lako te prevrne, jer ja sa svojim dt vecinom uz velike strane moram ici na zadnjem ako on to zeli jer inace nemozes uzaci....

dok 4t je super za takve stvari manje je agresivan ali ima snagu....

12 godina
protjeran
offline
Re: Cross motori...

ma znam znam al uzvlaci svuda kad je u okretajima onda moze i na mjesec. i kad planiras prelazit na drugi taj 2504t otprilike i sta ces sa ovom yamahom onda. dali ti nju mozda registriras  ako ima papire...

13 godina
neaktivan
offline
Re: Cross motori...
metro2033 kaže...

ma znam znam al uzvlaci svuda kad je u okretajima onda moze i na mjesec. i kad planiras prelazit na drugi taj 2504t otprilike i sta ces sa ovom yamahom onda. dali ti nju mozda registriras  ako ima papire...

mozes reg ako ima sva svjetla potrebna. to enduro motori imaju dok full cross nema....

a nezz sta cu sa dt, imam sad preko 2000 eura pa cu vidit kad cu kupit



EDIT: evo jedan video bez muzike. stavite 720p na playeru da slika bude bolja


Poruka je uređivana zadnji put uto 13.12.2011 19:18 (#GaMerr).
12 godina
protjeran
offline
Re: Cross motori...

ma znam da full cros nema nemoras mi govorit znam ja sve o motorima :) ali pitam dali si ti svog  rego i dali ima papire. ti si iz bosne ?

13 godina
neaktivan
offline
Cross motori...

da iz bih sam, imam papire, ali nije regan

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Cross motori...

zanima me kod full crosa kad kupis kakve papire dobijes ,,,,,,,nemozes ga regat pa ako slucajno bude problema sa policijom nemogu ti oduzet motor?mora imat nee svoje dokumente .......

13 godina
neaktivan
offline
Cross motori...

kod full cross moras imat njegov racun, kao da si kupio u ducanu igracku.  i papire sa carine, porez i to....

al najbitnije je imati racun da je placen,

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cross motori...
#GaMerr kaže...



Ja sam platio svog DT 650eura a ima papire i sve, ulozio sam u njega na pocetku odma 100 eura, i poslije lanac,lancanik i jos jedan lancanik je 80 eura,nova guma 50 eura, onda sam strgao dva puta lanac to me izadje 50 eura,
i tako ima jos sitnica, i moras mjenjati ulje redovno. i motor me izaso oko 900eura, ali jos bi trebao ulozit u njega da sve radi (svjetlo)



Koje je godište i koliko je imo pređenih kilometara?

Nisam se popeo na vrh hranidbenog lanca da bi bio vegetarijanac
13 godina
neaktivan
offline
Cross motori...

a oko 1990 je godine napravljen ili starji... a imao je oko 160 000 ali sat nije radio xD ali nema to veze ako je drugi klip unutra

EDIT: evo jedan video





Evo jos jedan video


Poruka je uređivana zadnji put čet 15.12.2011 17:39 (#GaMerr).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice