Dell U2311H

poruka: 354
|
čitano: 118.393
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
odjavljen
offline
Re: Dell U23111H
athlon64 kaže...

ajme koji sam ja kreten pa obrisa sam guzicu sa 500kn omfg zadavit cu se  , a dobro , bar me ekran iznadprosječno oduševio.

{#}

kako si popušio 500kn,u telebitu je 2122kn

WM-Titel: 7 GP-Starts: 269 GP-Siege: 91 Podiumsplätze: 154 Pole-Positions: 68 Schnellste Runden: 76 WM-Punkte: 1.441
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dell U23111H
M4X kaže...
athlon64 kaže...

ajme koji sam ja kreten pa obrisa sam guzicu sa 500kn omfg zadavit cu se  , a dobro , bar me ekran iznadprosječno oduševio.

{#}

kako si popušio 500kn,u telebitu je 2122kn

da i moras platit postu , 2170 , 370kn sam popusia -.-.

16 godina
offline
Re: Dell U23111H
athlon64 kaže...

ajme koji sam ja kreten pa obrisa sam guzicu sa 500kn omfg zadavit cu se  , a dobro , bar me ekran iznadprosječno oduševio.

Tješi se tješi... {#}

 

A kakvo bi tek bilo oduševljenje da si za ovih 500 kuna uzeo recimo još jedan HDD, ili makar otišo na čevape i slično.... {#}

ššššš - možda su u šumi
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dell U23111H
doktor1 kaže...
athlon64 kaže...

ajme koji sam ja kreten pa obrisa sam guzicu sa 500kn omfg zadavit cu se  , a dobro , bar me ekran iznadprosječno oduševio.

Tješi se tješi... {#}

 

A kakvo bi tek bilo oduševljenje da si za ovih 500 kuna uzeo recimo još jedan HDD, ili makar otišo na čevape i slično.... {#}

a njaaaaaaaa , a znam hebemu pa nije 370kn malo -.- .

13 godina
neaktivan
offline
Re: Dell U23111H
athlon64 kaže...
doktor1 kaže...
athlon64 kaže...

ajme koji sam ja kreten pa obrisa sam guzicu sa 500kn omfg zadavit cu se  , a dobro , bar me ekran iznadprosječno oduševio.

Tješi se tješi... {#}

 

A kakvo bi tek bilo oduševljenje da si za ovih 500 kuna uzeo recimo još jedan HDD, ili makar otišo na čevape i slično.... {#}

a njaaaaaaaa , a znam hebemu pa nije 370kn malo -.- .

Znači prezadovoljan si?

Kruger
16 godina
offline
Dell U23111H

Onda, jel ima laga, jel ima ghostinga? Ipak je to IPS i nevalja za gaming {#}

Jelda M4X :)

 

Ako mozes, spoji na karticu 2 monitora, Dell-a i nekakav TN i otvori nekakve fotke sa puno boja i usporedi :) 

Nesto mi se dogadja. Dopiydilo mi je piydit :(
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dell U23111H
tnakir kaže...

Onda, jel ima laga, jel ima ghostinga? Ipak je to IPS i nevalja za gaming {#}

Jelda M4X :)

 

Ako mozes, spoji na karticu 2 monitora, Dell-a i nekakav TN i otvori nekakve fotke sa puno boja i usporedi :) 

hahaha da ghosting , ova je dobra xd, koje marketinško škovace , gore od win7 ready napajanja lol.

16 godina
moderator
offline
Dell U23111H

Ne prizivajte ga! Zaključao sam onu temu - nemojte da moram i ovu.

 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Dell U23111H

:)

I shall not say his name again. Idi spavat.

Nesto mi se dogadja. Dopiydilo mi je piydit :(
 
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Dell U23111H
tnakir kaže...

Onda, jel ima laga, jel ima ghostinga? Ipak je to IPS i nevalja za gaming {#}

Jelda M4X :)

 

Ako mozes, spoji na karticu 2 monitora, Dell-a i nekakav TN i otvori nekakve fotke sa puno boja i usporedi :) 

pa ako ćemo pošteno TN je puno bolji za gaming a pogotovo za fps koje 99% i igram,jer tn može pratit super brze reakcije miša a ips nemože

ips može poslužit za neko lagano napucavanje ali za ozbiljnije igranje MP ili SP na najtežoj razini ips gubi bitku,isprobano

 

mbaksa kaže...

Ne prizivajte ga! Zaključao sam onu temu - nemojte da moram i ovu.

zaključaj zbog njih,oni uvijek počnu

 

@athlon64

 

skini si ovaj program,pokreće se kao pdf

imaš link za download na toj stranici


u full screenu odi na Color Range i pogledaj sve one gradiente(black/white,black/red...itd) i onda reci da li vidiš kakve prijelaze,nedostatak boja u tamnijem ili svijetlijem spektru,možeš to sve i poslikat...

 

Monitor dijadnostiku imaš još i u programu Aida64 extreme edition

WM-Titel: 7 GP-Starts: 269 GP-Siege: 91 Podiumsplätze: 154 Pole-Positions: 68 Schnellste Runden: 76 WM-Punkte: 1.441
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.2.2011 9:12 (M4X).
16 godina
odjavljen
offline
Dell U23111H

@athlon možeš ti govorit šta hoćeš ali ja sam isprobao i t220 tn je u prednosti u odnosu na ips u gamingu

 

u review-u možeš jedino dokazat da ips ima bolje boje i kut gledanja u odnosu na samsunga bx2431

sa druge strane samsung ima led osvjetljenje,manje troši ako je kome bitno,veći ekran za manje novaca,brža matrica

nedostaci su kut gledanja,nemogućnost namještanja ekrana i slabiji prikaz boja

 

prema mom iskustvu t220 najviše pada na prikazu crvene boje,nemože prikazat najtamnije nijanse crvene pa samim time crvena izgleda kao roza,bijela je isto lošija a ostale boje su već bolje

WM-Titel: 7 GP-Starts: 269 GP-Siege: 91 Podiumsplätze: 154 Pole-Positions: 68 Schnellste Runden: 76 WM-Punkte: 1.441
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dell U23111H
M4X kaže...

@athlon možeš ti govorit šta hoćeš ali ja sam isprobao i t220 tn je u prednosti u odnosu na ips u gamingu

 

u review-u možeš jedino dokazat da ips ima bolje boje i kut gledanja u odnosu na samsunga bx2431

sa druge strane samsung ima led osvjetljenje,manje troši ako je kome bitno,veći ekran za manje novaca,brža matrica

nedostaci su kut gledanja,nemogućnost namještanja ekrana i slabiji prikaz boja

 

prema mom iskustvu t220 najviše pada na prikazu crvene boje,nemože prikazat najtamnije nijanse crvene pa samim time crvena izgleda kao roza,bijela je isto lošija a ostale boje su već bolje

vidim da moderatori brisu nase postove i da nema potrebe nedokazivima dokazivat nesto , mislim da je dovoljno procitat onu vec zakljucanu temu tn vs ips i da su ljudi daleko iskusniji od tebe rekli svoje , a budem li radio rewiew bit ce video rewiew i snimat cu gaming da vidimo tu tvoju veliku razliku , vjerojatno ni neznas sto je input lag kad se tako pravis pametan.  EDIT: volan i tdu 2 ftw;)  i edit: evo spojio sam bivseg samsungga koji je bio prvi ekran s 4ms odazivom , dakle dupla razlika , evo sad cu vam snimit.

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.2.2011 11:21 (athlon64).
14 godina
neaktivan
offline
Dell U23111H

jel mi mozete samo pomoc , ako zelim duplicirat ekrane , dakle da se isto prikazuje na oba , kako namjestim da ne rade na istoj reoluciji nego 1 na 1920 1080 a drugi 1280 1024?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Dell U23111H
nemožeš tak, to jedino možeš sa Extend, mislim da kod Clone nemožeš
14 godina
neaktivan
offline
Dell U23111H

evo snimio sam, izgleda da ako su ekrani duplicirani da se moze stavit samo rezolucija manjeg , jbg-a , ugl samsung je 4 ms a dell je 8 ms , tko nađe razliku čestitam mu , znam da usporedba nije as realna sto se boja tice jer je samsung star 5 godina , neki noviji tn ima puno bolje boje , zato sam i rekao da cu probat dovuc prijatelja do sebe sa svojim samsungom bx2431 da mozemo napravit realnu usporedbu , ovo je bilo samo radi odaziva , i ne vidi se apsolutno nista , sve sta ce te primjetit su svršavajuće bolje boje na dellu :

 

Moj PC  
3 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Dell U23111H

evo vam danny maccaskill "way back home" u 1080p: EDIT: i zatamnjivanje pod kutovima , pod 90 slika ipak ne ostaje  savrseno cista , al nevazno naravno.

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.2.2011 16:05 (athlon64).
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
moderator
offline
Re: Dell U23111H
athlon64 kaže...

znam da usporedba nije as realna sto se boja tice jer je samsung star 5 godina , neki noviji tn ima puno bolje boje

Na Samsungu su ti boje jaaaaako hladne. Nisi to pokušao podesiti u njegovom izborniku? Imaš možda nešto tipa "Standard/Bluish/Redish"...

14 godina
neaktivan
offline
Re: Dell U23111H
mbaksa kaže...
athlon64 kaže...

znam da usporedba nije as realna sto se boja tice jer je samsung star 5 godina , neki noviji tn ima puno bolje boje

Na Samsungu su ti boje jaaaaako hladne. Nisi to pokušao podesiti u njegovom izborniku? Imaš možda nešto tipa "Standard/Bluish/Redish"...

sve sam pokusao , to je najbolje sta sam izvukao iz njega , jbga , radio je 5.5 godina 12 sati dnevno pa je  i izblijedio , boje su mu očajne totalno., a prijatelj ce mi dat 400kn za njega , ja zadovoljan.

15 godina
offline
Dell U23111H

Ne želim širiti paniku postojećim i potencijalnim vlasnicima dotičnog monitora ali malo sam surfao netom i naišao na podatak da nekolicina dell-ova u2311h ima bug koji rezultira zaključavanjem menija i potpunom nemogućnošću ili velikog laga u korištenju menu-a. Da li je netko iskusio nešto slično u radu s tim monitorom? Navodno se bug pojavljivao/pojavljuje na reviziji A01. Evo i jedan video:

logic sense of no sense.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dell U23111H
Saryne kaže...

Ne želim širiti paniku postojećim i potencijalnim vlasnicima dotičnog monitora ali malo sam surfao netom i naišao na podatak da nekolicina dell-ova u2311h ima bug koji rezultira zaključavanjem menija i potpunom nemogućnošću ili velikog laga u korištenju menu-a. Da li je netko iskusio nešto slično u radu s tim monitorom? Navodno se bug pojavljivao/pojavljuje na reviziji A01. Evo i jedan video:

pa moj je revizija A02 , nemam taj problem.

15 godina
offline
Dell U23111H

Znači sad je na tržištu A02 revizija, onda su vjerovatno ispravili taj bug. Nego kakvo je stanje sa bleedingom i li sa famoznim glow-om? Da li se može primjetiti ili je to samo u manjoj mjeri izraženo?

logic sense of no sense.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dell U23111H
Saryne kaže...

Znači sad je na tržištu A02 revizija, onda su vjerovatno ispravili taj bug. Nego kakvo je stanje sa bleedingom i li sa famoznim glow-om? Da li se može primjetiti ili je to samo u manjoj mjeri izraženo?

PA reci mi kako da to testiram pa cu vam slikat xd , ja ni neznam sto je to , ja samo znam da se  ne mogu prestat divit bojama.

14 godina
offline
Re: Dell U23111H
Saryne kaže...

Ne želim širiti paniku postojećim i potencijalnim vlasnicima dotičnog monitora ali malo sam surfao netom i naišao na podatak da nekolicina dell-ova u2311h ima bug koji rezultira zaključavanjem menija i potpunom nemogućnošću ili velikog laga u korištenju menu-a.

(...)

 

U2311h takes 1+min to turn on and menu button is permanently locked
15 godina
offline
Re: Dell U23111H
athlon64 kaže...
Saryne kaže...

Znači sad je na tržištu A02 revizija, onda su vjerovatno ispravili taj bug. Nego kakvo je stanje sa bleedingom i li sa famoznim glow-om? Da li se može primjetiti ili je to samo u manjoj mjeri izraženo?

PA reci mi kako da to testiram pa cu vam slikat xd , ja ni neznam sto je to , ja samo znam da se  ne mogu prestat divit bojama.

Ako ne znaš što je nema veze, glavno je ispunio tvoja očekivanja. Uživaj u monitoru, odličan odabir! {#}

Baš si zamišljam jedan primjerak na svom stolu, hmmmm... mislim da je došlo vrijeme za shopping!

logic sense of no sense.
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.2.2011 0:18 (Saryne).
16 godina
offline
Dell U23111H

ja imam prvu reviziju i nemam problema sa lockom ni sa sporim paljenjem?

Nesto mi se dogadja. Dopiydilo mi je piydit :(
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Dell U23111H

ja imam prvu reviziju i nemam problema sa lockom ni sa sporim paljenjem?

 

Ma to je vjerovatno pogađalo samo maleni broj primjeraka.

EDIT: U Magazinu RS-u cijena za cash 1691 kn.

http://www.magazinrs.hr//artikl.asp?code=U2311H

logic sense of no sense.
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.2.2011 0:54 (Saryne).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Dell U23111H
Saryne kaže...

ja imam prvu reviziju i nemam problema sa lockom ni sa sporim paljenjem?

 

Ma to je vjerovatno pogađalo samo maleni broj primjeraka.

EDIT: U Magazinu RS-u cijena za cash 1691 kn.

http://www.magazinrs.hr//artikl.asp?code=U2311H

Hvala jel imaju oni besplatnu dostavu kad je više od 2000kn?

Kruger
15 godina
offline
Dell U23111H

Ej stvarno ne bi znao, najbolje da ih nazoveš i provjeriš.

logic sense of no sense.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Dell U23111H

I ja sam tri komada rezervirao u ADMu za Eyefinity. sutra idem po nji.

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Dell U23111H
djdamir81 kaže...

I ja sam tri komada rezervirao u ADMu za Eyefinity. sutra idem po nji.

Moze jedno pitanje? Za sto ces koristiti tri monitora? Bavis se video montazom ili?

Nesto mi se dogadja. Dopiydilo mi je piydit :(
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice