Torrent u Linuxu

poruka: 13
|
čitano: 6.231
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Torrent u Linuxu

Bok,

 

Baš sam htio instalirati Bittorrent u Ubunti, ali na bittorrent.com imam opcije samo za windowse i mac x. Ima li netko kakav savjet?

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Torrent u Linuxu
alrighty then
 
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: Torrent u Linuxu
dncrmt kaže...

Ma to je još u razvojnoj fazi, meni je najbolji ktorrent, imaš ga u repozitoriju evo klikni ovdje

početnici ili napredni posjetite wiki.open.hr ili www.linuxzasve.com i naučit čete više o linuxu
16 godina
neaktivan
offline
RE: Torrent u Linuxu

Nema boljeg od qBittorrenta!

ICARUS HAS FOUND YOU!!! RUN WHILE YOU CAN!
15 godina
neaktivan
offline
Torrent u Linuxu

Ja preferiram Deluge

 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: Torrent u Linuxu

ako koristis Ubuntu vec ti dodje sa Transmission BitTorrentom, tako da nema potrebe za necim vise

14 godina
neaktivan
offline
Torrent u Linuxu

Nikad nisam imao problema sa Transmission BitTorrent koji dolazi sa Ubuntu. Ako veä zelis mjenjati, preporucio bih Deluge.

sudo apt-get install deluge-torrent

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Torrent u Linuxu

Nisam znao za taj predinstalirani. Upravo sam ga počeo koristiti, ali nešto mi ne štima. Downlodiram jedan film, ali na torrent sučelju mi ništa ne piše, samo mi u dnu ekrana piše brzina downloada, ali ne i pojedinosti o fileu, status itd.

 

Inače pronašao sam film na ovoj stranici http://torrentz.eu, preko nje ušao na tracker website, počeo download. Mislim da bi to trebalo biti to.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Torrent u Linuxu

Molim vas da ignorirate prijašnju poruku. Nakon restarta normalno radi.

 

Inače, za potragu za fileovima koristim torrentz.eu. Da li je ovaj dobar po vašem iskustvu?

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Torrent u Linuxu

Najbolji su privatni trackeri...

Imam 1000 postova! | MW2: N'Dorphin | Klan : [N]Team | UMP45 Red Dot - PP2000 Red Dot | Predator/Cobra/Apache | Merry Christmas and happy New Year!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Torrent u Linuxu
8ax kaže...

Najbolji su privatni trackeri...

  Da li možeš preporučit kojega?

15 godina
neaktivan
offline
RE: Torrent u Linuxu

Ja koristim http://isohunt.com/ ili  http://www.kickasstorrents.com/  Kad tražiš nešto, onda odaberes onaj sa najviše lechersa (prije će skinuti), klikni gore na lechers da ti razvrsta od največeg pa do najmanjeg. 

 

 

početnici ili napredni posjetite wiki.open.hr ili www.linuxzasve.com i naučit čete više o linuxu
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.1.2011 9:43 (linuxuser).
15 godina
offline
RE: Torrent u Linuxu
potisni vektor kaže...
8ax kaže...

Najbolji su privatni trackeri...

  Da li možeš preporučit kojega?

Lasttorrents, Torrentleech, HDBits...

Imam 1000 postova! | MW2: N'Dorphin | Klan : [N]Team | UMP45 Red Dot - PP2000 Red Dot | Predator/Cobra/Apache | Merry Christmas and happy New Year!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice