LG G2 tema

poruka: 4.960
|
čitano: 1.012.825
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
odjavljen
offline
Re: LG G2 tema
mersimh kaže...
MARKOZD15 kaže...

Razmazili se ljudi AMOLED-om, hladnim bojama i užasnom vidljivosti na suncu

 jel ti trolas il sta,u samsunga su toplije boje i vidljivost na suncu je bas ono sto je najbolje na amoledu

 

http://prntscr.com/6mddhn

 

ali ajde dosta o tome,ne hejtam LG jer je G2 inace odlican telefon,ima tih par sitnica sto su me nervirale i to je to,sretno vam svima

To je kontrast na dnevnom svijetlu, a ne vidljivost.

 

Veća temperatura boja = hladan ton boja, ako nisi znao AMOLED je poznat po tome, to što su zasićene ne znači da su tople, Lol, koda pričam sa djetetom. S obzirom da ekran na S4 ide i do 8000K, bijela je plavkasta a boje su hladne, kapiras?zasićenost nema veze sa tonom boja

12 godina
offline
LG G2 tema

Vidljivost na suncu je velika boljka amoleda. G2 ima realno bolji ekran od s4, ali neki vole tu cartoonish briju

Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
LG G2 tema

Jel koristi netko neki od joysticka za mobitele? Razmišljam da si uzmem pa neki savijet?!

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: LG G2 tema
stefzgXXX kaže...

Jel koristi netko neki od joysticka za mobitele? Razmišljam da si uzmem pa neki savijet?!

 iPega PG-9025. Nemam ga osobno, al sam ga isprobao kod frenda na svom g2. Joystick je strava, pogotovo za San Andreas ili Modern Combat 4/5. I nije ni skup baš.

EUNE: RayzCRO
10 godina
neaktivan
offline
Re: LG G2 tema

Pa bas radi tih igrica i razmišljam jer ovak je malo komplicirano i teško ciljati pomicati sliku i sve u jednom.. Znaci neću pogriješiti ako uzmem

13 godina
neaktivan
offline
LG G2 tema

Pozdrav! Imam problem koji me dovodi do ludila i jako malo mi fali da mobitel bude u 1000 komada! Imam takozvani 


Dali netko zna, kako to rijesiti i dali je uopce moguce?!


HAKOSUKA
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: LG G2 tema
Rayz00 kaže...
stefzgXXX kaže...

Jel koristi netko neki od joysticka za mobitele? Razmišljam da si uzmem pa neki savijet?!

 iPega PG-9025. Nemam ga osobno, al sam ga isprobao kod frenda na svom g2. Joystick je strava, pogotovo za San Andreas ili Modern Combat 4/5. I nije ni skup baš.

 

Ja sam pokusao spojit svoj xBox yostick preko adaptera, i ne radi, jel nebi trebao preko OTGa raditi i žičani?

 

na s3 mi je radio normalno, ovdje nema ni notifikacije da je išta spojeno

12 godina
offline
Re: LG G2 tema
Srkee kaže...
Rayz00 kaže...
stefzgXXX kaže...

Jel koristi netko neki od joysticka za mobitele? Razmišljam da si uzmem pa neki savijet?!

 iPega PG-9025. Nemam ga osobno, al sam ga isprobao kod frenda na svom g2. Joystick je strava, pogotovo za San Andreas ili Modern Combat 4/5. I nije ni skup baš.

 

Ja sam pokusao spojit svoj xBox yostick preko adaptera, i ne radi, jel nebi trebao preko OTGa raditi i žičani?

 

na s3 mi je radio normalno, ovdje nema ni notifikacije da je išta spojeno

 zato sto je OTG smece zivo na G2 i meni na S3 radilo odlicno a na LGu katastrofa,sad hoce sad ga izbaci i sve tako,morao skinut OTG helper i stickmount takodje i oni su malo popravili stvar,duze je gamepad ili usb stick bio spojen i opet ga naravno izbaci.Citao i na netu mnogo o tom problemu i mnogi ga imaju nazalost sto mi nije jasno,mozda neki custom rom treba stavit da bi radilo kako treba...

Ev sad na S4 naravno nikakvih problema igram mario kart preko gamepada like a boss haha

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
15 godina
neaktivan
offline
Re: LG G2 tema
Bacelj kaže...

Pozdrav! Imam problem koji me dovodi do ludila i jako malo mi fali da mobitel bude u 1000 komada! Imam takozvani 


Dali netko zna, kako to rijesiti i dali je uopce moguce?!


 Probaj s updatom firmware-a: http://forums.androidcentral.com/sprint-lg-g2/375616-my-lg-g2-won-t-knock-2.html

It's nice to be important, but it's more important to be nice
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.3.2015 12:36 (Krezo_1987).
14 godina
offline
LG G2 tema

Imam mali problem!

Naime, na poslu sam isao napraviti Full Wipe i vratiti Cloudy kojeg sam ponovno morao skidati sto sam i ucinio. Ovdje nastaje problem, tek kada sam vec potvrdio instalaciju ROM-a primjetio sam kako se radi o verziji za F320S, sada mi se mobitel boota u Fastboot mode te ne mogu pristupiti Recovery-u. Nemam sad previse vremena googlati pa ako se vec netko upoznao s problemom prije jer mi je potreban mobitel do navecer da bi mogao pozvati prijevoz. Hvala unaprijed

Bolje pet do dvanaest, nego nijednu poslije jedan.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
LG G2 tema

Imam na dropboxu ono sto ce ti pomoći. Ako imaš kdz pri ruci naravno. Javi pa da pronadjem ili ako možeš sat i pol pričekati kad budem doma.

ja
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
LG G2 tema

Problem je sto nisam admin na ovom radnom kompu pa ne mogu nista nazalost instalirati. Svakako mogu pricekat, u najgorem slucaju cu se snaci za KDZ

Bolje pet do dvanaest, nego nijednu poslije jedan.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: LG G2 tema

Ne treba ništa instalirati osim na žalost drivera. 

ja
14 godina
offline
LG G2 tema

A nesto cemo skombinirati :) Ti javi PM ili tu na temu najbolje ako netko bude jos ima problema pa da se vidi

Bolje pet do dvanaest, nego nijednu poslije jedan.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
12 godina
offline
Re: LG G2 tema
Bazen21 kaže...

A nesto cemo skombinirati :) Ti javi PM ili tu na temu najbolje ako netko bude jos ima problema pa da se vidi

 

Sad cu ti sastaviti fajlove, oni sto imam su malo outdated.

 

Kad uploadam editiram post

 

EDIT:

 

 

Link na aboot + boot + laf (znaci ako ne radi download mode ovo ce ga srediti)

 

extract -> pokrenuti ->

 

kad zavrsi -> istekati -> ugasiti mob. Drzati volume up i spojiti na pc -> normalno iz download moda flashati kdz/tot

 

 

ja
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.3.2015 18:48 (bender_007).
13 godina
offline
LG G2 tema
Ja si neću odmah staviti LL kada dođe, nego ću rađe pričekati da vidim prve dojmove. Pogotovo kakva je baterija jer na KK je fenomenalna
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: LG G2 tema
Krezo_1987 kaže...
Bacelj kaže...

Pozdrav! Imam problem koji me dovodi do ludila i jako malo mi fali da mobitel bude u 1000 komada! Imam takozvani 


Dali netko zna, kako to rijesiti i dali je uopce moguce?!


 Probaj s updatom firmware-a: http://forums.androidcentral.com/sprint-lg-g2/375616-my-lg-g2-won-t-knock-2.html

 Prije postanja sam probao to, probao obrisati accuweather (nekima je to pomoglo) i jos je navedeno da se proba izvaditi sim, vratiti ju i restartati mob, sto nisam probao, ali cu sad probati, iako ne vjerujem da ce mi pomoci! 

HAKOSUKA
14 godina
offline
Re: LG G2 tema

Ne mogu vjerovati da ću to reći ali G2 mi šteka. Kad izađem iz browsera (stock) zablokiram mi se na 2-3 sekunde i onda dođe k sebi. Kad izađem i whatsupa također na 1-2 sekunde zašteka i onda se sredi. To prije nije bilo tako i lagano me već živcira. Jel ima kakvo riješenje a da ne radim factory reset?

BF Nick: Xtreme_Switch
12 godina
odjavljen
offline
Re: LG G2 tema
Switch kaže...

Ne mogu vjerovati da ću to reći ali G2 mi šteka. Kad izađem iz browsera (stock) zablokiram mi se na 2-3 sekunde i onda dođe k sebi. Kad izađem i whatsupa također na 1-2 sekunde zašteka i onda se sredi. To prije nije bilo tako i lagano me već živcira. Jel ima kakvo riješenje a da ne radim factory reset?

 Stock rom ?

Ja ga ne stedim ali bas i nikakvih problema.

Inace na Cloudy u sam i preporuka .

14 godina
offline
Re: LG G2 tema
Alien 22 kaže...
Switch kaže...

Ne mogu vjerovati da ću to reći ali G2 mi šteka. Kad izađem iz browsera (stock) zablokiram mi se na 2-3 sekunde i onda dođe k sebi. Kad izađem i whatsupa također na 1-2 sekunde zašteka i onda se sredi. To prije nije bilo tako i lagano me već živcira. Jel ima kakvo riješenje a da ne radim factory reset?

 Stock rom ?

Ja ga ne stedim ali bas i nikakvih problema.

Inace na Cloudy u sam i preporuka .

 Stock rom da. 80220d verzija. Ma ni ja ga ne štedim al evo sad me počeo zezati u zadnje vrijeme a ne znam do čega je.

BF Nick: Xtreme_Switch
13 godina
neaktivan
offline
LG G2 tema

LG G2 Optimus to je regularna veličina itd. kao moj G2 D802 ?
Naručio sam zaštitnu masku pa razmišljam da li će mi pasat na moj g2, iako prodavač kaže da paše.

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.3.2015 23:22 (jigsaw5063).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: LG G2 tema
Bacelj kaže...

Pozdrav! Imam problem koji me dovodi do ludila i jako malo mi fali da mobitel bude u 1000 komada! Imam takozvani 


Dali netko zna, kako to rijesiti i dali je uopce moguce?!


 Ja sam rijesio tako sto sam stavio custom rom.

12 godina
neaktivan
offline
Re: LG G2 tema
jigsaw5063 kaže...

LG G2 Optimus to je regularna veličina itd. kao moj G2 D802 ?
Naručio sam zaštitnu masku pa razmišljam da li će mi pasat na moj g2, iako prodavač kaže da paše.

 

Ma to ti je to, jedino je naziv Optimus izbačen, G1 bi bio Optimus G :D

 

ne boj se paše, D802 je broj modela i samo to gledaš

15 godina
offline
LG G2 tema

Evo ga na i Samsung s4 je dobio lollipop pa kada je više na nas red. Gggggrrrrrrrrrrr

FC Barcelona
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: LG G2 tema
Lolli source d802 v30D je objavljen jucer ...kroz dva tjedna bi trebao KDZ file i OTA stici ;)

Btw mislim da se od ovog sourca vec mogu kuhati kernel i ROM, stoga ocekujmo uskoro cloudy 3.0 za nas D802 ;)
12 godina
odjavljen
offline
Re: LG G2 tema
PiXeLsss kaže...
Lolli source d802 v30D je objavljen jucer ...kroz dva tjedna bi trebao KDZ file i OTA stici ;)

Btw mislim da se od ovog sourca vec mogu kuhati kernel i ROM, stoga ocekujmo uskoro cloudy 3.0 za nas D802 ;)

 Tako je .

Samo se prebacujemo sa Cloudy 2 na 3 .

15 godina
offline
LG G2 tema

Izasao sluzbeno lolipop za D802, koji je trenutno dostupan za spanjolsi vodafon i italiju.

KDZ file za flesanje se moze skinuti ovdje: http://forum.xda-developers.com/lg-g2/general/d802-official-lollipop-kdz-t3069500

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.4.2015 10:26 (PiXeLsss).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
LG G2 tema

hm... upravo pokrenuo update centar i izbaci mi ovu poruku, krenuo skidat, cini se da je velik file :) jeli moguce da je to lolač :D

btw na vipu sam :)

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.4.2015 10:17 (Spike1983).
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
LG G2 tema
A možda je ovo LG-ova prvoaprilska šala :D
Moj PC  
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice