Windows 10 na više od 300 milijuna uređaja

poruka: 40
|
čitano: 4.909
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Windows 10 na više od 300 milijuna uređaja".
15 godina
odjavljen
offline
Re: Windows 10 na više od 300 milijuna uređaja

Ne mogu ti oni to objasniti, smeta im kapica od alu folije na glavi.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 na više od 300 milijuna uređaja
tjodalv kaže...
Moze netko meni na prakticnom primjeru problem s privatnosti na windows 10. Ja to ne kuzim. Datoteke drzim na dropboxu koristim gmail. Ne kuzim koja je fora s windows 10?

 

Googleov moto je "don't be evil" pa ljudi valjda misle da google nikad neće dati podatke....Jea rajt. Microsoft mrze jer je zgodno pisati "M$" - oh taj simbol kapitalizma i iskorištavanja radnika i šta sve ne

 

Za dropbox neznam iskreno ali dalo bi se sigurno i tu nešto prljavo izvuć...

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.5.2016 22:50 (AA-d00d).
13 godina
neaktivan
offline
Windows 10 na više od 300 milijuna uređaja

Baš jućer napravio downgrade na sedmicu. Piši -1.

 
1 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: Windows 10 na više od 300 milijuna uređaja
EZY-E kaže...

Zadovoljan je i MS tvojim podacima

 nisu bas , nista interesantno , prosjecan obiteljski zivot ,, obicne seksualne sklonosti bas nista sto bi zadovoljilo nekog tamo pervertita ili agenta tajne sluzbe 

waaagh
8 godina
offline
Windows 10 na više od 300 milijuna uređaja

Otkad sam prešao na nove Windowse, sve mi radi brže i bolje. Sustav se strelovito diže. Sve je fluidno. Čak sam izvukao stari laptop iz 1928. i OS se instalirao bez problema. Ranije mi se mobitel/tablet/PC/fližider vukao kao strvina a sad radi strelovito. Nema više ni plavog ekrana smrti, novo sučelje je baš fluidno (jesam li već napisao fluidno?), imaš čak dva mjesta za sistemske postavke tako da nikad nije dosadno, a uz malo truda možeš Start Menu povećati na dva ekrana, ili naprosto downgradeati na Metro, koji sam isto obožavao. Cortana mi je baš super, a Bing radi bolje i od MSN Searcha. U Edgu mi malo fale dodaci, ali i inače mi fali pamćenje da se sjetim što sam pisao svaki put iznova godinama unatrag, tako da za koji mjesec neću ni znati da sam koristio Edge pa me to ne brine. Jedva čekam Continuum kako bi uštekao svoj budući Surface mobitel umjesto kante, u stvari već sam kupio još jedan monitor sa strane koji čeka da ga postavim na zasluženo mjesto, a također i hrpicu USB kablova, prijenosni miš i tipkovnicu i već sad ih nosim sa sobom kako bi se priviknuo na kontinuiranu budućnost. Samo se nadam da će mi moj MSN/Hotmail/One/Live/Outlook/Groove/Zune/Bing/Skype e-mail i messenger račun raditi i da ću se moći povezati na Xbox jer s time imam malo problema, ali insajderi kažu da će to odmah novi upgrade srediti. Stari Windowsi su ionako zastario sistem koji još samo budale koriste.

Ovakve postove čitam još od... Win98, XP, Millenium... i ubjedljivo su sve tuplji i gluplji.

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.5.2016 23:53 (Zechina).
 
3 3 hvala 2
14 godina
offline
Re: Windows 10 na više od 300 milijuna uređaja
Zechina kaže...

Otkad sam prešao na nove Windowse, sve mi radi brže i bolje. Sustav se strelovito diže. Sve je fluidno. Čak sam izvukao stari laptop iz 1928. i OS se instalirao bez problema. Ranije mi se mobitel/tablet/PC/fližider vukao kao strvina a sad radi strelovito. Nema više ni plavog ekrana smrti, novo sučelje je baš fluidno (jesam li već napisao fluidno?), imaš čak dva mjesta za sistemske postavke tako da nikad nije dosadno, a uz malo truda možeš Start Menu povećati na dva ekrana, ili naprosto downgradeati na Metro, koji sam isto obožavao. Cortana mi je baš super, a Bing radi bolje i od MSN Searcha. U Edgu mi malo fale dodaci, ali i inače mi fali pamćenje da se sjetim što sam pisao svaki put iznova godinama unatrag, tako da za koji mjesec neću ni znati da sam koristio Edge pa me to ne brine. Jedva čekam Continuum kako bi uštekao svoj budući Surface mobitel umjesto kante, u stvari već sam kupio još jedan monitor sa strane koji čeka da ga postavim na zasluženo mjesto, a također i hrpicu USB kablova, prijenosni miš i tipkovnicu i već sad ih nosim sa sobom kako bi se priviknuo na kontinuiranu budućnost. Samo se nadam da će mi moj MSN/Hotmail/One/Live/Outlook/Groove/Zune/Bing/Skype e-mail i messenger račun raditi i da ću se moći povezati na Xbox jer s time imam malo problema, ali insajderi kažu da će to odmah novi upgrade srediti. Stari Windowsi su ionako zastario sistem koji još samo budale koriste.

Ovakve postove čitam još od... Win98, XP, Millenium... i ubjedljivo su sve tuplji i gluplji.

 Sve bude radilo, samo pričekaj sljedeći update.

HTC Hero-iPhone 3GS-Nexus S-Nexus 7-Htc 8S-iPhone 4-Galaxy S2-HTC Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1 Compact-m2 note-One M8-z1 compact-Blackberry 9900-Z1 Compact
10 godina
protjeran
offline
Re: Windows 10 na više od 300 milijuna uređaja
Odrzavamo 38 pc-a i na svima je win 10 i rade manje vise bez tezih errora osim kad korisnici sami se idu igrati strucnjaka...
 
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Windows 10 na više od 300 milijuna uređaja
EZY-E kaže...
Zechina kaže...

...Samo se nadam da će mi moj MSN/Hotmail/One/Live/Outlook/Groove/Zune/Bing/Skype e-mail i messenger račun raditi i da ću se moći povezati na Xbox jer s time imam malo problema, ali insajderi kažu da će to odmah novi upgrade srediti. Stari Windowsi su ionako zastario sistem koji još samo budale koriste.

Ovakve postove čitam još od... Win98, XP, Millenium... i ubjedljivo su sve tuplji i gluplji.

 Sve bude radilo, samo pričekaj sljedeći update.

 E, baš to. Bio sam zloguki prorok, novu blamažu sa javnim, nasilnim live updejtima nisam ni spomenuo. Kao ni sigurnosne probleme, špijuniranje i još štošta.

15 godina
offline
Re: Windows 10 na više od 300 milijuna uređaja

Ma da?samo se mjeri koliko se igra?tko zna kaj oni sve mjere i nadgledaju.Još malo pa če izvještaj;tipa:Bilo je 10 biljuna klikova na local disc C,9 biljuna na Disc D,pregledano je 100 biljuna fotografija...itd.Koga ne zanima privatnost,nek javno,u poruci napiše svoje mejl adrese,lozinke,brojeve kartica,pinove;ajde.Aha!sad vas zanima privatnost!zanimljivo...

15 godina
odjavljen
offline
Re: Windows 10 na više od 300 milijuna uređaja

Evo, uživaj.

 

AndrijaMandic@inbound.plus

iG7eigheshie

4716 5085 0394 5346 (EXPR 6/2019) (CVV2 872) PIN 6070

 

P.S. Ako dokažeš da MS leaka nekome tvoje privatne podatke (zapravo, bilo kakav praktični primjer leaka), ja ti osobno dajem 20k kuna. Dogovoreno? Imaš mjesec dana. Ako ne, ti moraš meni platiti. ILI PRESTATI SR4TI BEZVEZE!

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.5.2016 15:17 (Sum_of_all_fears).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice