Google ne voli AdBlock Fast

poruka: 33
|
čitano: 5.839
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google ne voli AdBlock Fast".
12 godina
odjavljen
offline
Google ne voli AdBlock Fast

Jedno je službeno, a drugo je Hrvatska. 

Šansa je mininalna da brickaš HTCov mob, ako pratiš uputstva. Na M8 imam unlockan bootloader, root, custom ROM & kernel. Čas posla, jedino je unlockanje bootloadera sitnicu komplicirani zbog cijelog HTC-web dijela. 

 

Ako šalješ u Agram rootani mob šansa je mininalna da će ti se išta loše dogoditi, isto tako je šansa da će ti mob pasti pa će prestati raditi... 

 

Kome smetaju reklame nek si roota mob, mada niti takvi Adblockeri nisu previše učinkoviti. 

S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Google ne voli AdBlock Fast
Deawood kaže...

Jedno je službeno, a drugo je Hrvatska. 

Šansa je mininalna da brickaš HTCov mob, ako pratiš uputstva. Na M8 imam unlockan bootloader, root, custom ROM & kernel. Čas posla, jedino je unlockanje bootloadera sitnicu komplicirani zbog cijelog HTC-web dijela. 

 

Ako šalješ u Agram rootani mob šansa je mininalna da će ti se išta loše dogoditi, isto tako je šansa da će ti mob pasti pa će prestati raditi... 

 

Kome smetaju reklame nek si roota mob, mada niti takvi Adblockeri nisu previše učinkoviti. 

 Kako god ti to okrenuo, po Zakonu gubiš garanciju. Ako bi radili po propisima i jamstvu kojeg dobivaš uz uređaj (renomiranog proizvođača, ne no-name kineza) gubiš garanciju sigurno a to što će ti tamo neki dobri barba poput mene progledati kroz prste je samo akt dobre volje.

Nije minimalna šansa da brickaš mobitel, neki htc-ovi modeli, poput recimo one m7 znaju zezati, pogotovo sa novijim bootloaderima i S-on, i nagledao sam se dosta njih po servisima.

Uglavnom, nije preporučljivo za one koji ne znaju što rade i to je poanta rasprave. Naime, tema ovog članka je Google koji neprestano uklanja adblock aplikacije (i to za tuđe pretraživače), a prosječni korisnik koji je mobitel skupo platio neće riskirati rootanje te je osuđen na maltretiranje Googleovim reklamama. 

 

  

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.2.2016 7:06 (Danyel).
8 godina
odjavljen
offline
Google ne voli AdBlock Fast

Ovaj ne radi uopste...

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice