DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6

poruka: 989
|
čitano: 79.548
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6".
16 godina
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6

sunčev sustav na satu.. killer feature, o bože..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.9.2014 20:22 (nixass).
14 godina
neaktivan
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
AA-d00d kaže...
Xanzzu kaže...
AA-d00d kaže...

Hoće li Apple izbaciti i verziju sata za muškarce?

Ne, posatani žensko.  Zašto postoje operacije promjene spola?

 

Ne znam zašto. Objasni mi.

Pa da spol promjeniš.

SoSlI' bopummeH motlhbogh val.
15 godina
odjavljen
offline
DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6

Cijela ta priča sa satovima mi je manje interesantna od programa Nove TV i reprize Hard to Killa. Gdje su druge stvari? :(

Sve što napišem moj je osobni stav i ne odražava nužno stav Bug d.o.o.
Moj PC  
8 3 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6

Reakcije u dvorani su sasvim normalne,vecina njih je ionako placeno da daje ovacije... Meni su smjesne reakcije ljudi ovdi na forumu, vise emocija se potrosilo u ovoj temi, nego sto je potrosio gospon Tim Cook na ovo predstavljanje... Samim time je apple vec odradio pola posla u prodaji svog novog iPhončeka, jer malo koji smartphone može potaknuti tolike izljeve emocija... Zapravo samo još samsungove teme imaju slican naboj... Ono sto je u svemu tome tragi komicno, sto to predstavljanje gledaju i "hejteri"...

Moj PC  
23 2 hvala 2
16 godina
odjavljen
offline
DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6

Dobar im je ovaj kotacic na satu, neke stvari se puno lakse obave nego tapkanjem po malom ekranu.

 

Navodno ce novi Galaxy sat isto imat taj kotacic.

 

EDIT:

 

Nije ni losa ova komunikacija crtanjem sa drugim korisnikom Apple watcha, svaka cast.

 

Opcenito gledajuci sat je ispred Android weara i to dosta.

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.9.2014 20:30 (Edge).
 
4 11 hvala 0
16 godina
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
daniel.hajdinjak666 kaže...

U slijedećim danima se u Hrvatskoj očekuje navala u bankama za kratkoročne kredite.

Najjaci si.. :D

14 godina
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6

Stevo se spustia i donia friške ribe

16 godina
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6

Dobro si to rekao. Često mi je i samom neugodno koliko me Appleovi i Samsungovi proizvodi znaju iznervirati, a još više njihovo obožavanje od strane fanova.

 

Ali zbog čega me to nervira? Zbog čega se emotivno involviram? Jer se od malih nogu smatrak gadget freakom. Oduvijek sve pratio i znao. Jer nisam bio jedini, bila je uvijek skupina ljudi sa istom ljubavi prema tehnologiji. No ovo što je Appple napravio je "kurvanje" tehnologije. Ne znam jel bi mogao naći bolji termin. Više se to sve skupa ne prati zbog tehnološkog napretka i super novotarija, već je postao mainstream i šminka. Naravno, čast iznimkama, ali većina ljudi koji će sad biti oduševljeni sa Apple Watcheom neće biti oduševljeni zbog njegovih mogućnosti i prednosti nad neznam, smart watchem od Sonya, Samsunga ili Motorole, već zato što je to sada "in" i "trendi". Tehnologiju više ne kupuju tehnoljupci, već šminkeri. S te strane, kapa dolje, jer su proširili broj kupaca i korisnika, ali i kao što sam na početku rekao "prokurvali" tehnologiju kao takvu.

14 godina
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
Mičić kaže...

Reakcije na sat..u dvorani delirij, svi na nogama, kao da se netko spustio s neba...

Stevo se spustia i donia friške ribe

12 godina
offline
DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6

sat mi se svidja,ali nigdje infoormacije o bateriji i trajnosti...i da li ista od toga radi van USA!?

 

Moj PC  
1 4 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6

Tim Cook kaže: "Its amazing!"

Moj PC  
1 4 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6

Kada tocno krece pustanje iOS-a 8 u javnost za update?

iPhone 4S, iOS 7.1.2
 
0 2 hvala 0
15 godina
online
DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6

meni ekipa samo nije jasno zasto vi koji cijelo vrijeme tu serete po ajfonu uopce pratite live nastup tim cooka i njegovo predstavljanje mobitela, sata i ko zna cega sve. ako vam je afon stvarno takvo smece cemu sve to?

Moj PC  
5 15 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6

Upropašten sat vremena događaja na ručni sat. Strašno. Jezivo.

Sve što napišem moj je osobni stav i ne odražava nužno stav Bug d.o.o.
Moj PC  
7 5 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
Psych0 kaže...

Kada tocno krece pustanje iOS-a 8 u javnost za update?

17.9

I am Guybrush Threepwood, Mighty Pirate!
16 godina
neaktivan
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
Tonči kaže...

Upropašten sat vremena događaja na ručni sat. Strašno. Jezivo.

Ja sam se tako osjećao kada su izbacili iPad.{#}

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
15 godina
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
Tonči kaže...

Upropašten sat vremena događaja na ručni sat. Strašno. Jezivo.

Da si imao iWatch dobio bi notifikaciju o eventima, meetingima i happeningima koji se događaju u to vrijeme kako bi tih sat vremena bolje potrošio.

Ovako ti je iPhone ostao na stolu u dnevnom, pa nisi dobio notifikaciju na vrijeme.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
16 godina
neaktivan
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
mar123 kaže...

meni ekipa samo nije jasno zasto vi koji cijelo vrijeme tu serete po ajfonu uopce pratite live nastup tim cooka i njegovo predstavljanje mobitela, sata i ko zna cega sve. ako vam je afon stvarno takvo smece cemu sve to?

Pošto je LIVE, ne može se preskočiti do dijela o OS X Yosemiteu i/ili nešto novo o macbook prou i/ili airu (ako će toga uopće biti).

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
15 godina
odjavljen
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
AA-d00d kaže...
Tonči kaže...

Upropašten sat vremena događaja na ručni sat. Strašno. Jezivo.

Ja sam se tako osjećao kada su izbacili iPad.{#}

Kako to? Ma da, Djevojčica iz budućnosti je imala PJ-a kao što Cook ima Siri na satu, ali malo mi je to bezveze i neusporedivo s tabletima koje je ipak koristio i Jean Luc. :)

Sve što napišem moj je osobni stav i ne odražava nužno stav Bug d.o.o.
16 godina
online
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6

iwatch requires iphone 5/6

 

350$$$  {#}

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.9.2014 20:42 (djigibao).
16 godina
neaktivan
offline
DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6

Sat zahtijeva iphone 5 ili više.

I am Guybrush Threepwood, Mighty Pirate!
Moj PC  
2 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6

349$

I am Guybrush Threepwood, Mighty Pirate!
Moj PC  
1 3 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
Tonči kaže...
AA-d00d kaže...
Tonči kaže...

Upropašten sat vremena događaja na ručni sat. Strašno. Jezivo.

Ja sam se tako osjećao kada su izbacili iPad.{#}

Kako to? Ma da, Djevojčica iz budućnosti je imala PJ-a kao što Cook ima Siri na satu, ali malo mi je to bezveze i neusporedivo s tabletima koje je ipak koristio i Jean Luc. :)

A kako kome, ja i dalje ne vidim svrhu tableta (pored mobitela), više svrhe ima iWatch (ali i meni je žao potrošenih sat vremena na to).

 

P.S. ONLY $350 :D

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
13 godina
suspendiran
offline
DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6

Moto 360 je 250$ i jos je okrugli :)

 
5 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6

Sat mi se u nekim stvarima čak i malo dopao, al cijena od 349$ bogme nije. Previše je to ipak love.

Moj PC  
1 2 hvala 0
16 godina
online
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6

...and little bit of music...

 

U2 LIVE!!!!

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.9.2014 20:47 (djigibao).
14 godina
neaktivan
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
veki22 kaže...

Sat mi se u nekim stvarima čak i malo dopao, al cijena od 349$ bogme nije. Previše je to ipak love.

I još ti treba ajfon :(

15 godina
odjavljen
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
AA-d00d kaže...

A kako kome, ja i dalje ne vidim svrhu tableta (pored mobitela), više svrhe ima iWatch (ali i meni je žao potrošenih sat vremena na to).

 

P.S. ONLY $350 :D

Tablet je meni zamijenio računalo kad god ne radim. Dosta je koristan. iWatch je možda dobra fora ako bude imao hologram za projekciju kao iz Star Warsa! :)

veki22 kaže...

Sat mi se u nekim stvarima čak i malo dopao, al cijena od 349$ bogme nije. Previše je to ipak love.

Baš komentiram, pa toliko košta svaki iole bolji sat, zar ne?

Sve što napišem moj je osobni stav i ne odražava nužno stav Bug d.o.o.
15 godina
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
AA-d00d kaže...
Tonči kaže...
AA-d00d kaže...
Tonči kaže...

Upropašten sat vremena događaja na ručni sat. Strašno. Jezivo.

Ja sam se tako osjećao kada su izbacili iPad.{#}

Kako to? Ma da, Djevojčica iz budućnosti je imala PJ-a kao što Cook ima Siri na satu, ali malo mi je to bezveze i neusporedivo s tabletima koje je ipak koristio i Jean Luc. :)

A kako kome, ja i dalje ne vidim svrhu tableta (pored mobitela), više svrhe ima iWatch (ali i meni je žao potrošenih sat vremena na to).

 

P.S. ONLY $350 :D

Da je rekao ONLY 999$ opet bi bio gromoglasni pljesak i ovacije publike {#}

13 godina
offline
DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6

Jel zna netko na koliko na kraju 6ica ima Rama? Sad sam procitao da ima 2GB, a na GSM Areni pise 1GB? Na Applovoj stranici jos nema specifikacija.

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5 - HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5 i iPhone 5s - Nexus 5 - Nexus 5 i iPhone 5s
Moj PC  
0 2 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice