Aplikacije za Android su skuplje

poruka: 43
|
čitano: 6.474
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Aplikacije za Android su skuplje".
16 godina
neaktivan
offline
Aplikacije za Android su skuplje

Ovo je istina.Na Ios-u ima dosta više aplikacija koje se plačaju i manje besplatnih,ali su ove koje se plačaju uglavnom 99 centi,dok na androidu ima dosta više aplikacija free međutim s reklamama i ove koje se plačaju su po nekoj nijemoj cijeni.Ali bar na androidu možeš sve aplikacije nać na netu i instalirat dok na ipohnu trebaš jaibrekat i onda još file system app...što je gnjavaža.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Aplikacije za Android su skuplje
jpelko2 kaže...

Ovo je istina.Na Ios-u ima dosta više aplikacija koje se plačaju i manje besplatnih,ali su ove koje se plačaju uglavnom 99 centi,dok na androidu ima dosta više aplikacija free međutim s reklamama i ove koje se plačaju su po nekoj nijemoj cijeni.Ali bar na androidu možeš sve aplikacije nać na netu i instalirat dok na ipohnu trebaš jaibrekat i onda još file system app...što je gnjavaža.

Istina je to... ali kao nitko ne instalira piratske aplikacije. Kao.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.2.2012 15:53 (Mitsuoka).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Aplikacije za Android su skuplje
Mitsuoka kaže...
jpelko2 kaže...

Ovo je istina.Na Ios-u ima dosta više aplikacija koje se plačaju i manje besplatnih,ali su ove koje se plačaju uglavnom 99 centi,dok na androidu ima dosta više aplikacija free međutim s reklamama i ove koje se plačaju su po nekoj nijemoj cijeni.Ali bar na androidu možeš sve aplikacije nać na netu i instalirat dok na ipohnu trebaš jaibrekat i onda još file system app...što je gnjavaža.

Istina je to... ali kao nitko ne instalira piratske aplikacije. Kao.

Ja svaku piratiziram{#}.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Aplikacije za Android su skuplje
zoki.zlikowski kaže...
Zune je 9,99US$, odnosno 99US$ godišnje. iTunes nudi iTunes Match za 24,99 US$ godišnje gdje sve ilegalno (skinuto s torrenta) postaje legalno i pune kvalitete (piše se kao da si kupio tu pjesmu s itunesa).

Nevezano za cijenu, ali da li tko vidi ovaj match kao užasno lošu stvar u službi za pranje ruku od zločina i odgovornosti?

 

Osobno da imam pozamašnu kolekciju glazbe/filmova koja se mjeri u tisućama kuna (s obzirom na cijene glazbenih kazeta i  cd-a od 100kn i više tijekom godina lagano se to nakupi) ne bih bio nimalo sretan kada neki pirat s 100 GB+ i kolekcijom od 10000 pjesmi pređe na legalno za siću dok su neki pošteni plaćali višestruko više.

 

 

Podsjeća me na crkvu u starim danima. Ako si pošten katolik koji cijeli život živi u vjeri i ne čini grijehe nikom ništa, ali ako daš pare za odriješenje od zločina onda si dobar čovjek

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Aplikacije za Android su skuplje
zoki.zlikowski kaže...
logik kaže...

Android ima većinu tog kaj mi treba-besplatno, iOS - 99 centi.

 

Isto ko i Zune protiv iTunesa, Zune-15 dolara mjesečno unlimited download od mnogo više pjesama u izboru, iTunes-dolar po svakoj pjesmi, 20 pjesama u iT 20 dolara.

Zune je 9,99US$, odnosno 99US$ godišnje. iTunes nudi iTunes Match za 24,99 US$ godišnje gdje sve ilegalno (skinuto s torrenta) postaje legalno i pune kvalitete (piše se kao da si kupio tu pjesmu s itunesa).

A, ako ne želiš imati Pass cijelu godinu i prekineš, dio pjesama ti ostane, za iTunes ne znam, ali Zune je ionako bolji program od iTunesa.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Aplikacije za Android su skuplje
antimadridista kaže...

evo da iskreno kažem,neznam iz kojeg razloga još nisam kupio niti jednu aplikaciju az Android (godinu i pol sam na Androidu),a na iOS-u imam već 5 (kupio iPod Touch prije tjedan dana).

Ok,na Androidu je kupovina kod nas omogućena tek nedavno,ali svejedno ne kupujem ništa,neznam ni sam razlog.

Jer na iUređajima ti se ne da radit niš drugo, Android mob koristiš kao mob.

14 godina
offline
Re: Aplikacije za Android su skuplje
logik kaže...
zoki.zlikowski kaže...
logik kaže...

Android ima većinu tog kaj mi treba-besplatno, iOS - 99 centi.

 

Isto ko i Zune protiv iTunesa, Zune-15 dolara mjesečno unlimited download od mnogo više pjesama u izboru, iTunes-dolar po svakoj pjesmi, 20 pjesama u iT 20 dolara.

Zune je 9,99US$, odnosno 99US$ godišnje. iTunes nudi iTunes Match za 24,99 US$ godišnje gdje sve ilegalno (skinuto s torrenta) postaje legalno i pune kvalitete (piše se kao da si kupio tu pjesmu s itunesa).

A, ako ne želiš imati Pass cijelu godinu i prekineš, dio pjesama ti ostane, za iTunes ne znam, ali Zune je ionako bolji program od iTunesa.

 

Vjerojatno ti je poznata cinjenica da se zune gasi. Sigurno si microsoft nije mogao priustiti apple- ovu reklamu pa zato
13 godina
neaktivan
offline
Re: Aplikacije za Android su skuplje
freddie kaže...
logik kaže...
zoki.zlikowski kaže...
logik kaže...

Android ima većinu tog kaj mi treba-besplatno, iOS - 99 centi.

 

Isto ko i Zune protiv iTunesa, Zune-15 dolara mjesečno unlimited download od mnogo više pjesama u izboru, iTunes-dolar po svakoj pjesmi, 20 pjesama u iT 20 dolara.

Zune je 9,99US$, odnosno 99US$ godišnje. iTunes nudi iTunes Match za 24,99 US$ godišnje gdje sve ilegalno (skinuto s torrenta) postaje legalno i pune kvalitete (piše se kao da si kupio tu pjesmu s itunesa).

A, ako ne želiš imati Pass cijelu godinu i prekineš, dio pjesama ti ostane, za iTunes ne znam, ali Zune je ionako bolji program od iTunesa.

 

Vjerojatno ti je poznata cinjenica da se zune gasi. Sigurno si microsoft nije mogao priustiti apple- ovu reklamu pa zato

zune samo mijenja ime

mijenjam stan od 20 kvadrata za dva manja
16 godina
neaktivan
offline
Re: Aplikacije za Android su skuplje
Paolo2612 kaže...

Podsjeća me na crkvu u starim danima. Ako si pošten katolik koji cijeli život živi u vjeri i ne čini grijehe nikom ništa, ali ako daš pare za odriješenje od zločina onda si dobar čovjek

kako nikom ništa, ako živiš u vjeri i činiš dobro. pa mirna ti je savjest. šta bi trebao dobit povelju od predsjednika josipovića, ako se brineš za dobro za svoju djecu, poštuješ i voliš ženu pomažeš susjedu ... mislim wtf?

Kapitalizam želi proizvesti i prodati što više u što kraćem vremenu sa što manje radnika!
12 godina
offline
Re: Aplikacije za Android su skuplje
hrvooje kaže...
Paolo2612 kaže...

Podsjeća me na crkvu u starim danima. Ako si pošten katolik koji cijeli život živi u vjeri i ne čini grijehe nikom ništa, ali ako daš pare za odriješenje od zločina onda si dobar čovjek

kako nikom ništa, ako živiš u vjeri i činiš dobro. pa mirna ti je savjest. šta bi trebao dobit povelju od predsjednika josipovića, ako se brineš za dobro za svoju djecu, poštuješ i voliš ženu pomažeš susjedu ... mislim wtf?

je, to su neka osobna mjerila, ali ako ne platis nisi dobar krscanin! covjek je napisao da ga podsjeca na crkvu a ne na vjeru.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Aplikacije za Android su skuplje
hrvooje kaže...
Paolo2612 kaže...

Podsjeća me na crkvu u starim danima. Ako si pošten katolik koji cijeli život živi u vjeri i ne čini grijehe nikom ništa, ali ako daš pare za odriješenje od zločina onda si dobar čovjek

kako nikom ništa, ako živiš u vjeri i činiš dobro. pa mirna ti je savjest. šta bi trebao dobit povelju od predsjednika josipovića, ako se brineš za dobro za svoju djecu, poštuješ i voliš ženu pomažeš susjedu ... mislim wtf?

Ateist sam i ne zanima me život u vjeri

 

Kao što je već napisano - nisam govorio o vjeri nego o crkvi. Nju sam spomenuo zbog iskrivljenog sustava gdje se prelako oprašta i prelazi preko višestrukih zločina zbog neke sitne love - kao što je i ovaj itunes gdje efektivno možeš 10 godina skidati terabajte mp3-ca i onda odjednom su sve legalne za 20-tak dolara i ti odjednom čist pred zakonom s svom tom "legalnom" glazbom

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
14 godina
offline
Re: Aplikacije za Android su skuplje
apoteka kaže...

zune samo mijenja ime

 super im ide, najbolji su a mijenjaju ime {#} 

 

 

13 godina
offline
Re: Aplikacije za Android su skuplje
BlueMax kaže...

Jao Canalys :)

 

Sad sam malo picio po marketu i itunesu i vidim da su cijene aplikacija ili iste ili su Android aplikacije nijansu jeftinije ili cak one koje se za iOS placaju na Androidu besplatne.

Neko ko vidi ovakvo istrazivanje mogao bi na brzinu shvatiti kako su Android aplikacije zaista skuplje. Ko malo detaljnje istrazi ovo genijalno istrazivanje shvati da su iOS-korisnicni naklonjeniji igricama i jeftinim piz_darijama dok u top Android aplikacije spadaju ipak malo ozbiljnije stvari.

A vidi naslova clanka, za izrigati.

Molim autora da mi pronadje par aplikacija koje su skuplje na Androidu nego na iOS-u.

 

Zasto naslov nije ovakav: Korisnici Androida cesce kupuju skupe ozbiljne aplikacije dok korisnici iOS-a najvise kupuju jeftine gluposti koje su im opet skuplje nego te iste na Androidu?

Svaka čast stari.

To je samo dokaz za što ljudima u većini slučajeva služi njihov precijenjeni iPhone. 

Ako se slažeš, ne košta te ništa TU. Ako sam ti uz to pomogao, neka ti ne bude mrsko stisnuti i HVALA! ;)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice