3D Star Warsi 2012-te

poruka: 27
|
čitano: 4.457
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "3D Star Warsi 2012-te".
14 godina
neaktivan
offline
3D Star Warsi 2012-te

zakon:D

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
3D Star Warsi 2012-te

A nakon toga i posebna prava 3d verzija....

Mislim, ok. Lijepo je zaradjivati na naivnjacima Cool.

Moj PC  
2 3 hvala 0
16 godina
offline
RE: 3D Star Warsi 2012-te

ja bi htio gledat stare filmove u kinima.. remasterirane.. ne bi mi bilo žao kune za hitove

 

EDIT:

 

e da, ne bih volio gledat u 3D-u.. no remasterirane svakako bih Osmijeh

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.9.2010 1:55 (nixass).
15 godina
neaktivan
offline
RE: 3D Star Warsi 2012-te
Mrgud Veliki kaže...

A nakon toga i posebna prava 3d verzija....

Mislim, ok. Lijepo je zaradjivati na naivnjacima Cool.

"Naivnjaci" !?!?

To se ti danas zove "biti fan"! bio to deda od 65 god. il neki klinjo iz 8.c Sumnjam da če njima (nama) biti žao dati novce da vide dva, dva i pol sata vrhunskog filma.

Bilo to ove godine na HD-u a sljedeče isto to u 3D-u ... ( s time da smo taj isti film gledali minimalno 3 put bilo to na tv-u VHS-u il Cd-u svejedno.) 

I naravno da će velika većina njih koji su barem jednom gledali Star Wars pogledat ovo u 3D (prije ili kasnije)... Ja znam da Hoču!

 

Živim za gitaru...
14 godina
neaktivan
offline
3D Star Warsi 2012-te

Gledao sto puta, vala mogu i stoiprvi... Smijeh

 
4 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: 3D Star Warsi 2012-te
Domek kaže...
Mrgud Veliki kaže...

A nakon toga i posebna prava 3d verzija....

Mislim, ok. Lijepo je zaradjivati na naivnjacima Cool.

"Naivnjaci" !?!?

To se ti danas zove "biti fan"! bio to deda od 65 god. il neki klinjo iz 8.c Sumnjam da če njima (nama) biti žao dati novce da vide dva, dva i pol sata vrhunskog filma.

Bilo to ove godine na HD-u a sljedeče isto to u 3D-u ... ( s time da smo taj isti film gledali minimalno 3 put bilo to na tv-u VHS-u il Cd-u svejedno.) 

I naravno da će velika većina njih koji su barem jednom gledali Star Wars pogledat ovo u 3D (prije ili kasnije)... Ja znam da Hoču!

 

Pa dobro si napisao. To je doslovno biti naivan 'fan'.

Ostali procitaju sto je napisano u vijesti i shvate sto sam zelio napisati.

 

14 godina
protjeran
offline
RE: 3D Star Warsi 2012-te

Tko prvi puca?

Han Solo ili?

 

Odgovor:

Ovisi koje izdanje gledaš.

 

U prvom puca samo Han Solo.

U drogom se izmiče (lol užasno izgleda).

U remasteranom pucaju skoro u isto vrijeme...

 

Uglavnom, original je original.

Mrzim CG scene u remasteranim izdanjima...

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
15 godina
neaktivan
offline
RE: 3D Star Warsi 2012-te
Mrgud Veliki kaže...
Domek kaže...
Mrgud Veliki kaže...

A nakon toga i posebna prava 3d verzija....

Mislim, ok. Lijepo je zaradjivati na naivnjacima Cool.

"Naivnjaci" !?!?

To se ti danas zove "biti fan"! bio to deda od 65 god. il neki klinjo iz 8.c Sumnjam da če njima (nama) biti žao dati novce da vide dva, dva i pol sata vrhunskog filma.

Bilo to ove godine na HD-u a sljedeče isto to u 3D-u ... ( s time da smo taj isti film gledali minimalno 3 put bilo to na tv-u VHS-u il Cd-u svejedno.) 

I naravno da će velika većina njih koji su barem jednom gledali Star Wars pogledat ovo u 3D (prije ili kasnije)... Ja znam da Hoču!

 

Pa dobro si napisao. To je doslovno biti naivan 'fan'.

Ostali procitaju sto je napisano u vijesti i shvate sto sam zelio napisati.

 

Ma kužim te i ja.

Ali hej! Ako če to biti "muda pod bubrege"

A ja ih nisam probo. Kupujem!

Dokle god budu dobra.

Živim za gitaru...
13 godina
neaktivan
offline
3D Star Warsi 2012-te

Bolje da prvo izdaju bluray, a onda 3d.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
3D Star Warsi 2012-te

Slažem se, još jedan način zarade na "naivnim" "fanovima". Kao da će remasteriranje, reizdavanje, 3D fičeri, produžene verzije, redateljska umjetnička vizija, posebno izdanje za japansko i posebno za argentinsko tržište, ili išta od takvih praznoglavih marketinških fora pozitivno utjecati na onaj prvi doživljaj filma. A George-u Lucasu bi se trebali klanjati: franšizu Star Wars je toliko dobro iskoristio i izlizao da bi trebao ući u povijesne anale kao primjer posvemašnje iskorištenosti kapitalističkog sustava.

 

Fanovi? WTF? Prilično dobro ukrašen naziv za ljude koji će prodat i vlastite bubrege za nepostojeći užitak (dakle, za priču koja je neopipljiva, koja potiče maštanje o nerealnim stvarima, čiji utjecaj se mora dodatno "hraniti" da bi bio prisutan, koji omogućuje prodaju od zrnca pijeska do svemirske stanice samo ako ima neki natpis vezan uz predmet obožavanja, i sl.). Čovjek se lagano naježi kad vidi da je većina tih "fanova" prilično pametna i obrazovana, i svejedno se svojevoljno prepuštaju iskorištavanju koje vrši par iznimno nadarenih i dosjetljivih pojedinaca. Da se razumijemo, i sam volim Star Wars tematiku (kao i ostale razvikanije fantazijske naslove), ali ni pod razno si ne bi dozvolio da me strižu kao ovcu prodavanjem istih stvari u drukčijem pakiranju (ima jedna divna žargonska uzrečica za takovo pakiranje Smijeh).

Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
online
RE: 3D Star Warsi 2012-te

Uopće ne kužim zašto tako sporo bi izdavao to, ima 6 filmova ukupno i sad 6 godina zaredom, i onda izađe onaj pravi 3D TV i onda opet idemo 6 godina zaredom izdavanje novih materijala istih filmova.

Umjesto čekanja tih 12 godina, 'gospon' Lucas bi mogao snimiti potpuno nove sci-fi filmove i time pridobiti publiku, još jednom napraviti nešto veliko dok je živ.

16 godina
offline
3D Star Warsi 2012-te

Eto ga ponovo, kao da nije dovoljno uništio serijal sa zadnjim izdanjima ...

 

Review koji govori sve:

 

Smith and Wesson - the original point and click interface | http://twitter.com/hhrvoje, http://www.hudosvibe.net
Moj PC  
3 0 hvala 1
14 godina
offline
RE: 3D Star Warsi 2012-te
Don Kihoty kaže...

Tko prvi puca?

Han Solo ili?

 

Odgovor:

Ovisi koje izdanje gledaš.

 

U prvom puca samo Han Solo.

U drogom se izmiče (lol užasno izgleda).

U remasteranom pucaju skoro u isto vrijeme...

 

Uglavnom, original je original.

Mrzim CG scene u remasteranim izdanjima...

 

A zato mi je to njegovo izmicanje tak čudno izgledalo. Mislio sam da sam to samo ja :)

13 godina
neaktivan
offline
3D Star Warsi 2012-te

Jbt... Lukase brate mili.... dokle više... ostavi svoje filmove na miru...

igrorama.com
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: 3D Star Warsi 2012-te
hudo kaže...

Eto ga ponovo, kao da nije dovoljno uništio serijal sa zadnjim izdanjima ...

 

Review koji govori sve:

 

hahahahaa

lik je predobar!!

Freedom, morality, and the human dignity of the individual consists precisely in this; that he does good not because he is forced to do so, but because he freely conceives it, wants it and loves it.
15 godina
offline
3D Star Warsi 2012-te

Opet u kinima? Idem sigurno!!!

 

Nego ja bi rađe da se ostavi te sage od 6 dijelova i da se prihvati nečeg novog, a ne onog crtića za malu djecu. Hebote on je stari džed, šta on misli da je yoda pa će živit 900 godina, e bome neće. Ja hoću vidjet još star warsa, ali očito neću.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | FAN of Neon Genesis Evangelion and Star Trek | Downloading High Definiton Video
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: 3D Star Warsi 2012-te
hudo kaže...

Eto ga ponovo, kao da nije dovoljno uništio serijal sa zadnjim izdanjima ...

 

Review koji govori sve:

 

Uništio ih je :D . Pogotovo s karakterizacijom likova.

Kladionicarski tipovi na http://betsandtips.blogspot.com/
15 godina
offline
3D Star Warsi 2012-te

A kako oni to misle napravit 3d film osim ako neće sve ponovo snimat?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: 3D Star Warsi 2012-te
dejo6 kaže...

A kako oni to misle napravit 3d film osim ako neće sve ponovo snimat?

postoje "full 3D" filmovi, koji se snimaju takvom kamerom.. a postoje i oni koji su masterirani u studiju..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
14 godina
offline
RE: 3D Star Warsi 2012-te

koliko puta je taj tip na tim filmovima već zaradio,ali se slažem da bi se ovakvi filmovi trebali svakih 5 godina ponovno u kinu pustiti,bolje gledati reprizu ovakvog film po 5 put nego premijeru ovih novih filmova

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
15 godina
offline
RE: 3D Star Warsi 2012-te
nixass kaže...
dejo6 kaže...

A kako oni to misle napravit 3d film osim ako neće sve ponovo snimat?

postoje "full 3D" filmovi, koji se snimaju takvom kamerom.. a postoje i oni koji su masterirani u studiju..

Al to što oni u studiju naprave nije pravi 3D...

16 godina
offline
RE: 3D Star Warsi 2012-te
dejo6 kaže...
nixass kaže...
dejo6 kaže...

A kako oni to misle napravit 3d film osim ako neće sve ponovo snimat?

postoje "full 3D" filmovi, koji se snimaju takvom kamerom.. a postoje i oni koji su masterirani u studiju..

Al to što oni u studiju naprave nije pravi 3D...

a kaj da im ja radim?

stvar je takva i mi tu niš ne možemo..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
offline
3D Star Warsi 2012-te

Stvarno, koliko je puta jedan te isti film Lucas ponovno prodavao i nudio i to i u kinima ?

Nikad nisam vidio da se recimo zvjezdane staze 1 ponovno puštaju u kina, ali lucas

je ono isti ko Jobs... malo šminke i vozi. Ko što ljudi kažu... pa valjda ima dos novca

da napravi nešto novo, a ne neprestano isto, ma kako to bilo dobro popularno i gledljivo.

Imamo to po dvdovima. Daj neš' drugo.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
3D Star Warsi 2012-te

 

Otprilike moje mišljenje...

http://www.youtube.com/user/sfdebris --- recenzije Star Trek epizoda
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
3D Star Warsi 2012-te

Cek oce ih samo prebacit u 3D ili ce pocet svih 6 epizoda isponova s novim glumcima?Neodlučan

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
3D Star Warsi 2012-te

Nisan zaluđeni fan ali volija bi ić to pogledat, a opet, 6 godina je pun k**** vrimena, bilo bi mu pametnije da snimi nešto šta se dogodilo između 3 i 4 epizode, tu je najveća rupa... npr Star Wars 3.5 Smijeh

That's no reason to cry. One cries because one is sad. For example, I cry because others are stupid, and it makes me sad.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: 3D Star Warsi 2012-te

Prije novi Indiana Jones

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice