Mall.hr

poruka: 367
|
čitano: 137.145
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
Re: Mall.hr
lars82 kaže...

Kupovao kod njih bezbroj puta, od tehnike do kućanskih potrepština. Uvijek sve na vrijeme i bez problema.

+1

13 godina
Mall.hr

Meni u ponedjeljak isto isporučili proizvod, više od 10 narudžbi imam dosad, od kojekakvih kućanskih sitnica pa sve do sušilice rublja za roditelje. Nikad problema sa isporukom ili nekom neispravnošću proizvoda.

Što se tiče eventualnih povrata ili kvarova uređaja tijekom garancije takvih situacija s njima još nisam imao.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
Mall.hr

Osim nedavnog otkazivanja plaćene narudžbe za Series X nisam imao negativnih iskustva s njima. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 mjeseca
Mall.hr

Uzeo nedavno zvucnu kod njih sve 5! Opcenito nije bilo nikakvih problema jedino ne kuzim ove fore s tim poslovnicama i naplatama za dostavu i sl.

0 0 hvala 0
7 godina
Mall.hr

Isto imam preko 8 naruđžbi i sve je bilo ok dok mi nisu poslali neispravan uređaj kojeg sam odmah vratio. Trebalo im je oko 2 mjeseca da mi pošalju novi (uz 10tak poziva i maliova te prijavu inspekciji...). Nakon tog iskustva mene neće više vidjeti.. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
Re: Mall.hr
Penzija kaže...

Isto imam preko 8 naruđžbi i sve je bilo ok dok mi nisu poslali neispravan uređaj kojeg sam odmah vratio. Trebalo im je oko 2 mjeseca da mi pošalju novi (uz 10tak poziva i maliova te prijavu inspekciji...). Nakon tog iskustva mene neće više vidjeti.. 

Imaju skladište, ako je nešto neispravno moraju kontaktirati dobavljača, odobriti zamjenu, čekati pošiljku, vratiti im neispravan proizvod. Procedura je duga i logična.

Najbolje je bilo da si samo vratio uređaj i nakon 7 dana ti stigne povrat novca.

Ja nikad problema sa mall.hr

everyday i'm shuffling...
2 godine
Mall.hr

Ja baš planiram poslati tipkovnicu na servis ( Logitech G915, neki glupi double click problem ), taman ostalo par mjeseci garancije, pa javim iskustvo.

0 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice